Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 133,852 εγγεγραμμένα μέλη και 713,947 μηνύματα σε 22,557 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 297 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Φυλλάδιο για φόλες

drusilia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη drusilia
H drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 08:35, 07-05-08:

Στην προσπάθεια να ενημερώσουμε για αυτό το πρόβλημα, φτιάξαμε το φυλλάδιο που μπορείτε να βρείτε εδώ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Raisa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Raisa
H Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,207 μηνύματα.

H Raisa έγραψε στις 09:24, 07-05-08:

Πολύ καλοφτιαγμένο....μου άρεσε πολύ!!!:up:
Θα το εκτυπώσω και θα το μοιράσω στην γειτονιά, αν και δεν είχαμε σχετικό πρόβλημα μέχρι τώρα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cofouli

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη cofouli
H cofouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H cofouli έγραψε στις 13:01, 19-05-08:

:up:το εχω εκτυπωσει και θα το μοιρασω σημερα κιολας
Αρχική Δημοσίευση από drusilia
Στην προσπάθεια να ενημερώσουμε για αυτό το πρόβλημα, φτιάξαμε το φυλλάδιο που μπορείτε να βρείτε εδώ.

Παράθεση

NiaR

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη NiaR
H NiaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,345 μηνύματα.

H NiaR έγραψε στις 13:04, 19-05-08:

Μπραβο σας!!! :up:
θα το σωσω και εγω στο πι-σι να το εκτυπωσω σε περιπτωση αναγκης... (αχριαστο να ναι!)

Παράθεση

drusilia

Επιφανές Μέλος

H drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 14:37, 19-05-08:

αν μπορεις κατέβασέ το αύριο ή μεθαύριο γιατί θα βάλω καινούρια έκδοση!

Παράθεση

drusilia

Επιφανές Μέλος

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 10:47, 22-05-08:

Το φυλλάδιο είναι έτοιμο στο ίδιο σημείο, ελαφρώς ανανεωμένο.

Παράθεση

Havana (Katrin!)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη Havana
H Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (16 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Havana trollarium is prohibited έγραψε στις 18:51, 22-05-08:

:up::up::up:
μπραβο..............

Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Μυρτω4038
H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 δικές μου και πλήθος αδέσποτων έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,756 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 21:41, 22-05-08:

Χιλια μπραβο και απο μενα.:up:Κατατοπιστικο,χωρις υπερβολες και μεγαλοστομιες,δεν μακρηγορει και δεν κουραζει.Μου αρεσαν και οι συμβουλες. Συντομες και εφαρμοσιμες.Και παλι μπραβο

Παράθεση

drusilia

Επιφανές Μέλος

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 08:03, 23-05-08:

Κορίτσια τυπώστε, ακόμα και ασπρόμαυρο, και αφήστε όπου πιστεύετε οτι μπορεί να έχει απήχηση. Σε κτηνιατρεία, αλλά ακόμα και σε ΚΕΠ. Φίλη που αφήνει σε ΚΕΠ μου είπε ότι φεύγουν πολύ γρήγορα.

Παράθεση

Anima

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Anima
H Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 οικόσιτες και 8-9 για φιλοξενία έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,019 μηνύματα.

H Anima έγραψε στις 09:47, 14-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από drusilia
Μου λέτε πως να το κατεβάσω αυτό το φυλλάδιο για τις φόλες ώστε να μπορώ να το αναπαράγω κατά βούληση και ανάγκη?

Παράθεση

fru_fru

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη fru_fru
H fru_fru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 533 μηνύματα.

H fru_fru έγραψε στις 13:36, 14-06-08:

Η αληθεια ειναι οτι το "πρινταρισα" αλλα τα γραμματακια ειναι "ψειρες".

Μηπως μπορεις να μου το στειλεις στο μεηλ μου, να τυπωθει σωστα, ωστε να το βαλω σε 3-4 ιατρεια εδω γυρω αλλα και σε 2 πετ σοπ της γειτονιας μου ??

(μη ξεχναμε οτι ο Αρβυ, ο πολυαγαπημενος μου σκυλος πεθανε απο φολα στα 2.5 του χρονια. νοιωθω οτι το χρωσταω σε αυτο το πλασμα που ποτε και κανεναν δεν εβλαψε)

Παράθεση

ΖΗΝΑ

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΖΗΝΑ
H ΖΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 809 μηνύματα.

H ΖΗΝΑ έγραψε στις 20:53, 14-06-08:

γιατί μου βγαίνει σε αριθμούς;μήπως ξέρετε τι πρέπει να κάνω;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φόλες, καταραμένες φόλες!!! - Από shadowdancer
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-12-11 στις 19:22.
    • Φυλλάδιο για τοξοπλάσμωση - Από drusilia
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-10-09 στις 23:03.
    • Φυλλάδιο ζώα και παιδιά - Από yasmin1gr
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ελπιδοφόρες εμπειρίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-09 στις 02:28.
    • Φυλλάδιο χορτοφαγίας - Από yasmin1gr
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ελπιδοφόρες εμπειρίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-10-09 στις 10:37.
    • Φυλλάδιο για την στείρωση - Από drusilia
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-05-08 στις 13:14.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους