Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 141,079 εγγεγραμμένα μέλη και 714,411 μηνύματα σε 22,612 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 438 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποια κατηγορία γατόφιλου ανήκετε;

Σε ποιά κατηογρία γατόφιλου ανήκετε?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 45)
Κατηγορία 1: ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΟΥ
16
35,56%
Κατηγορία 2: ΨΥΧΡΑΙΜΟΥ
26
57,78%
Κατηγορία 3: ΧΑΛΑΡΟΥ
3
6,67%

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Gloriana
H Gloriana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.

H Gloriana έγραψε στις 14:12, 11-10-07:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1: Πανικόβλητου

Βγάζει η γάτα ακμή και νομίζει ότι είναι καρκίνος... δέρματος. Έχει η γάτα μια πληγούλα και νομίζει ότι την χτύπησε η χειρότερη μορφή μήκυτα. Κάνει ζυμαράκια η γάτα και φοβάται μήπως είναι μυικός σπασμός και έχει φάει φόλα!

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2: Ψύχραιμου

Βλέπει ότι η γάτα του έχει κάτι, αλλά ξέρει να περιμένει τόσο όσο να σιγουρευτεί ότι κάτι συμβαίνει και έτσι να μη γίνεται ρεζίλι στον κτηνίατρο. Βέβαια καλού κακού του κάνει ανελλιπώς ένα τηλεφώνημα τη μέρα.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3: Χαλαρού

Η γάτα του έχει μείνει έγκυος και το παίρνει χαμπάρι όταν επιστρέφει στο σπίτι και βλέπει ότι οι γάτες έχουν γίνει 8!
Μια παγωμένη νύχτα του χειμώνα, παρατηρεί ότι η γάτα του δεν είναι στα πόδια του κρεβατιού όταν πάει για ύπνο αλλά είναι σίγουρος ότι είναι μπροστά στο τζάκι.Το πρωί καθώς ετοιμάζεται για δουλειά, ανοίγει την εξώπορτα και βλέπει τη γάτα παγωμένη να περιμένει υπομονετικά να τη βάλει μέσα.

Μια μέρα καθώς επιστρέφει με το αμάξι, βλέπει ένα γατί στο δρόμο παντελώς όμοιο με το δικό του. Όταν μπαίνει στο σπίτι, διαπιστώνει ότι το παντελώς όμοιο ήταν ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ!

Σε ποιά κατηγορία ανήκετε? Εγώ στην 1! Αγχώνομαι υπερβολικά για τα γατιά...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LIFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LIFE
H LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,594 μηνύματα.

H LIFE έγραψε στις 14:14, 11-10-07:

νομιζω στην πρωτη,,,και λιγα λες...Ειδικα με τη Μαιρη εχω ψυχωση...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

μελινάκι

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη μελινάκι
H μελινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,163 μηνύματα.

H μελινάκι έγραψε στις 14:15, 11-10-07:

κι εγω στη πρωτη ειμαι...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Guest00013

Guest

Το avatar του χρήστη Guest00013
. Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest00013 έγραψε στις 14:16, 11-10-07:

Θα έλεγα ότι είμαι ανάμεσα στο 1 και το 2

Παράθεση

drusilia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη drusilia
H drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 14:20, 11-10-07:

Κι εγώ ανάμεσα στο 1 και 2, αλλά πιο πολύ προς το ένα! ΕΥΤΥΧΩΣ ειναι υγιέστατος ο μικρός γιατι δεν θα την έβγαζα καθαρή... Πρόσφατα έβγαλε ενα εξογκωματάκι απο το εμβόλιο της λύσας και έτυχε να διαβάσω κάπου οτι μπορεί να ειναι και καρκίνος και κόντεψα να πεθάνω απο το άγχος 1 εβδομάδα μέχρι να γυρίσει ο γιατρός να απο διακοπές.
Για να μην μιλήσω για την άλλη φορά που έκανε εμετούς και μου λεει ο γιατρός "Φερτον απόγευμα άμεσα να προλάβουμε τα χειρότερα."

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,796 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 14:23, 11-10-07:

Προς το 2....

Παράθεση

anabou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη anabou
H anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2,366 μηνύματα.

H anabou έγραψε στις 14:24, 11-10-07:

Ανήκω στην δεύτερη κατηγορία με τάσεις προς την πρώτη. Ευτυχώς αυτές οι τάσεις είναι παροδικές!

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,153 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 15:12, 11-10-07:

Καμμια κατηγορια δεν ειναι ισοοροπημενος γατοφιλος παντως.

Οσο για το πανικοβλητος εχει πολλες ερμηνειες ψυχολογικα και πρωτη και καλυτερη οτι ο ανθρωπος δεν θελει καποιες πλευρες της γατας κατα βαθος, αλλα δε το ΄παραδεχεται γιατι δεν το θεωρει σωστο, περιμενει να εχει συνεχεια θετικα αισθηματα... και ο θυμος και η ενοχληση μετατρεπονται σε υπερβολικο ανχος γυρω απο την υγεια της( μη πεθανει) τοσο που το ζωο καταληγει ανυσηχο... καλο ειναι να δεχομαστε οτι νει μενα τα ζωακια μας ειναι τρισχαριτωμενα αλα ειναι κι ενοχλητικα κα δυσαρεστα καποιες φορες και ακομα μερικες αλλες δεν τα θελουμε συνεχεια κοντα μας. Οσο δυσκολο κι αν φαινεται εαν το δει κανεις ετσι το υπερβολικο ανχος φευγει.

Παράθεση

lactoula

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη lactoula
H lactoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 10 γάτες (40-50 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 964 μηνύματα.

H lactoula έγραψε στις 15:58, 11-10-07:

Και εγω ειμαι αναμεσα απο την 1 και την 2. Τις πιο πολλες φορες προς το 2, εκτος απο καποια εκτακτα περιστατικα. Βεβαια τωρα που εχουμε κτηνιατρ δεν φοβαμαι τοσο, καθως σε τρια λεπτα ειμαι εκει με τον Σαββα. Πριν που ηταν Χαλκιδα ο κοντινοτερος γιατρος και οι γονεις μου δεν θελανε να τον πανε ημουν κοντα στο 1!

Παράθεση

marestros

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη marestros
H marestros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 640 μηνύματα.

H marestros έγραψε στις 16:01, 11-10-07:

κι εγω αναμεσα στο 1 και στο 2. οταν βλεπω κατι αγχωνομαι παρα πολυ αλλα κραταω την ψυχραιμια μου για να μην γινομαι τελειως ρομπα σε γιατρο και φορουμ

Παράθεση

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

H Gloriana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.

H Gloriana έγραψε στις 18:11, 11-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από yasmin1gr
Καμμια κατηγορια δεν ειναι ισοοροπημενος γατοφιλος παντως.

Οσο για το πανικοβλητος εχει πολλες ερμηνειες ψυχολογικα και πρωτη και καλυτερη οτι ο ανθρωπος δεν θελει καποιες πλευρες της γατας κατα βαθος, αλλα δε το ΄παραδεχεται γιατι δεν το θεωρει σωστο, περιμενει να εχει συνεχεια θετικα αισθηματα... και ο θυμος και η ενοχληση μετατρεπονται σε υπερβολικο ανχος γυρω απο την υγεια της( μη πεθανει) τοσο που το ζωο καταληγει ανυσηχο... καλο ειναι να δεχομαστε οτι νει μενα τα ζωακια μας ειναι τρισχαριτωμενα αλα ειναι κι ενοχλητικα κα δυσαρεστα καποιες φορες και ακομα μερικες αλλες δεν τα θελουμε συνεχεια κοντα μας. Οσο δυσκολο κι αν φαινεται εαν το δει κανεις ετσι το υπερβολικο ανχος φευγει.
Εννοείται ότι καμία κατηγορία δεν είναι ισορροπημένη!
Ισορροπία? Τι σημαίνει για τον γατόφιλο η λέξη? Πολύ σοφά όσα λες!!!
Και πραγματικά πιστεύω πως έχεις δίκιο. Είναι θέμα δικής μας σκέψης-αντίληψης.
Από την άλλη θέτω ένα ερώτημα. Η υπερβολική αγάπη για τα ζώα τι μπορεί να σημαίνει? ΒΓΑΛΕ ΜΑΣ ΤΑ ΕΣΩΨΥΧΑ ΣΤΗ ΦΟΡΑ! :up:

Παράθεση

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

H Gloriana έγραψε στις 18:12, 11-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από drusilia
Κι εγώ ανάμεσα στο 1 και 2, αλλά πιο πολύ προς το ένα! ΕΥΤΥΧΩΣ ειναι υγιέστατος ο μικρός γιατι δεν θα την έβγαζα καθαρή... Πρόσφατα έβγαλε ενα εξογκωματάκι απο το εμβόλιο της λύσας και έτυχε να διαβάσω κάπου οτι μπορεί να ειναι και καρκίνος και κόντεψα να πεθάνω απο το άγχος 1 εβδομάδα μέχρι να γυρίσει ο γιατρός να απο διακοπές.
Για να μην μιλήσω για την άλλη φορά που έκανε εμετούς και μου λεει ο γιατρός "Φερτον απόγευμα άμεσα να προλάβουμε τα χειρότερα."
Μη σου πω ότι σε βλέπω ΚΑΡΓΑ στην 1! :up::up::up:

Παράθεση

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

H Gloriana έγραψε στις 18:13, 11-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από marestros
κι εγω αναμεσα στο 1 και στο 2. οταν βλεπω κατι αγχωνομαι παρα πολυ αλλα κραταω την ψυχραιμια μου για να μην γινομαι τελειως ρομπα σε γιατρο και φορουμ
Πέστα Χρυσόστομε.
Νομίζω έχω γίνει ΡΟΜΠΑ ήδη στο φόρουμ... Ελπίζω να κρατήσω τα προσχήματα στους κτηνιάτρους (για την ώρα)

Παράθεση

marestros

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη marestros
H marestros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 640 μηνύματα.

H marestros έγραψε στις 18:25, 11-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Gloriana
Πέστα Χρυσόστομε.
Νομίζω έχω γίνει ΡΟΜΠΑ ήδη στο φόρουμ... Ελπίζω να κρατήσω τα προσχήματα στους κτηνιάτρους (για την ώρα)

χρυσοστομη καλε ειμαι κοριτσακι

Παράθεση

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

H Gloriana έγραψε στις 18:32, 11-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από marestros
χρυσοστομη καλε ειμαι κοριτσακι
Αααααα. Χρυσόστομη!!!!

Παράθεση

cosette

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη cosette
H cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.

H cosette έγραψε στις 19:06, 11-10-07:

Εγώ μάλλον στη 2....

Παράθεση

yodaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη yodaki
H yodaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες . Έχει γράψει 162 μηνύματα.

H yodaki έγραψε στις 22:50, 11-10-07:

Ήμουν στην 1 πάω για τη 2. Αλλά με κάτι γρυπούλες που είχε περάσει το Yodaki τη ταραχή μου την είχα πάθει

Παράθεση

Evelia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Evelia
H Evelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (τα τελευταία χρόνια μία έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 153 μηνύματα.

H Evelia έγραψε στις 23:00, 11-10-07:

Εγώ παιδιά είμαι στην 1 στην 2 και στην 3 κατηγορίες. Τα κάνω όλα αυτά που διάβασα, μαζί ή ξεχωριστά.

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,153 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 00:37, 12-10-07:

Εξαρταται πως καθοριζει κανεις το υπερβολικο στην αγαπη, πχ οτα βλεπει ενα γατουλακι χαριτωμενο με μια κοιλιτσα μουρλια αν θελει να το χαιδεψει και να το ζουληξει μαλλον φυσικο φαινεται, μιας και το γατακι το ευχαριστιεται εξισου... εαν βεβαια αυτο γινεται καθε τρεις και λιγο και το γατακι δυσφορει αυτο ισως σημαινει οτι αυτος που το κανει κοιταει περισσοτερο να ικανοποιησει δικές του επιθυμίες και δεν βλεπει τις αντιδρασεις του αλλου δηλαδη του γατιου.. αυτο ισως μαρτυραει δικα του κενα...
Το αλλο θεμα ειναι η υπερβολικη αγαπη ορισμένων ζωοφιλων που ειναι μυθικη και προκλητικη, δηλαδη σου λενε "τα ζωα δεν σε απογοητευουν ποτε "( μυθοποποιηση)και "Οι ανθρωποι ειναι σκαρτοι δεν μπορεις να βασιστεις."..πραγμα που μαρτυραει σαν σκεψη οτι δυσκολευονται να κανουν συμβιβασμους και συγκρούσεις, λειτουργουν με ακραιες μυθοποιησεις και ακραιες απογοητευσεις και τα ζωα και η τρυφεροτητα ειδικα των γατιων ειναι ενα καταφυγιο απο μια οδυνηρη γι αυτους πραγματικοτητα. αυτα σκεφτομαι προς το παρον

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 00:49, 12-10-07:

εγω ανοικω κ στις 3 κατηγοριες αναλογα την περισταση

Παράθεση

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

H Gloriana έγραψε στις 06:51, 12-10-07:

Πω, πω, έχω αρχίσει να κολλάω στο φόρουμ. Χτες εν μέσω προπόνησης και διαλλείματος έτρεξα στο pc της σχολής να δω μηνύματα... Κακό αυτό πολύ κακόοοοοοο!

Παράθεση

AGGELIKI

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη AGGELIKI
H AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (15 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 2,150 μηνύματα.

H AGGELIKI έγραψε στις 07:17, 12-10-07:

καλως ηρθες στο club!μια απο τα ιδια...:up:

Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ismini
H Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,455 μηνύματα.

H Ismini έγραψε στις 08:34, 12-10-07:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2: Ψύχραιμου
Βλέπει ότι η γάτα του έχει κάτι, αλλά ξέρει να περιμένει τόσο όσο να σιγουρευτεί ότι κάτι συμβαίνει και έτσι να μη γίνεται ρεζίλι στον κτηνίατρο. Βέβαια καλού κακού του κάνει ανελλιπώς ένα τηλεφώνημα τη μέρα.
Εγω μάλλον στη 2η κατηγορία ανήκω. Πάντως δεν τηλεφωνώ κάθε τρεις και λίγο για να μην ρεζιλευτώ, αλλά γιατί δεν έχει νόημα. Δεν αλλάζει κάτι δηλαδή κάθε τρεις και λίγο, χρειάζεται χρόνος για να δειξει η κατάσταση, μερικές φορές. Ευτυχώς έχω πέσει σε κτηνίατρο που τηλεφωνεί εκείνος όταν χρειάζεται.
Πάντως οι ερωτήσεις αφορούν κυρίως τις ασθένειες ενώ ένας "γατόφιλος" χαρακτηρίζεται και από γενικότερες συμπεριφορές. Μερικές από αυτές που αναφέρει και η Γιασμίν π.χ.

Παράθεση

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

H Gloriana έγραψε στις 09:42, 12-10-07:

Προτείνω να κάνουμε ένα γενικότερο ψυχογράφημα του γατόφιλου. Το αντέχουμε? χαχαχαχα

Παράθεση

Vana Balafa

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vana Balafa
Έχει 3 γάτες (τουλάχιστον 15 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 612 μηνύματα.

O Vana Balafa έγραψε στις 09:49, 12-10-07:

στην 2η και εγώ......

Παράθεση

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

H Gloriana έγραψε στις 18:19, 12-10-07:

Πάντως κάνοντας μια γύρα δυο φόρουμ έχω δει κατηγορίες 1 τρελές που και καλά μας το παίζουν κουλ και ψηφίσουν 2. ΑΝΤΕ ΤΑ 1 ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΤΩΩΩΩΡΑ!!!!

Παράθεση

purina

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη purina
H purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.

H purina έγραψε στις 08:55, 14-10-07:

Εγω 1 οταν προκειται για το ντινο πανικοβαλομαι.

Παράθεση

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

H Gloriana έγραψε στις 09:43, 14-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από purina
Εγω 1 οταν προκειται για το ντινο πανικοβαλομαι.
Μαζί σου...

Παράθεση

drusilia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη drusilia
H drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 10:02, 14-10-07:

Πω, πω, έχω αρχίσει να κολλάω στο φόρουμ. Χτες εν μέσω προπόνησης και διαλλείματος έτρεξα στο pc της σχολής να δω μηνύματα... Κακό αυτό πολύ κακόοοοοοο!
Ασε, κι εγώ έχω κολλήσει με το φόρουμ και το πρόβλημα ειναι οτι ειμαι λόγο δουλειάς συνέχεια μπροστά στον υπολογιστή. Μου το επιτρέπω με δελτίο, ανά μισή ώραδουλειάς ή ανά μια, κατά περίπτωση!

Παράθεση

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

H Gloriana έγραψε στις 13:11, 14-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από drusilia
Ασε, κι εγώ έχω κολλήσει με το φόρουμ και το πρόβλημα ειναι οτι ειμαι λόγο δουλειάς συνέχεια μπροστά στον υπολογιστή. Μου το επιτρέπω με δελτίο, ανά μισή ώραδουλειάς ή ανά μια, κατά περίπτωση!
Μια απ' τα ίδια και γω...

Παράθεση

Anima

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Anima
H Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 οικόσιτες και 8-9 για φιλοξενία έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,019 μηνύματα.

H Anima έγραψε στις 13:14, 14-10-07:

Και γω βρε παιδιά δεν ξέρω σε ποια κατηγορία ανήκω. Φοβάμαι μήπως είμαι στην τρίτη και γι αυτό πηδάω στην πρώτη αλλά στο κάλμα με βλέπω δεύτερη! Σε ποια είμαι λοιπόν? Δε ζητάμε καλύτερα ένα ψυχογράφημα?

Παράθεση

christianapulp

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη christianapulp
. Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O christianapulp έγραψε στις 09:07, 17-10-07:

Εγώ αναγκαστικά πρέπει να είμαι χαλαρή γιατί ο Νίκος είναι κάργα στην κατηγορία νούμερο 1 σε σχέση με τον γάτο μας και κάποιος πρέπει να είναι ο ψύχραιμος....
Χθες το γατί μύριζε κατι λαμπάκια που έχω κρεμασμένα και ο Νίκος ήταν πεπεισμένος οτι έκαψε την μύτη του γιατί έκανε γκριμάτσα και απομακρύνθηκε.... Εντωμεταξύ τα λαμπάκια έχουν χαρτί γύρω γύρω, σαν φαναράκια.. θα είχαμε πιάσει φωτιά εδώ και πολύ καιρό αν μπορούσαν να καψουν τον γατούλι..αλλά άντε να πείσεις τον Νίκο..
Αν ήμουν και εγώ έτσι θα είχε φλιπάρει το ψιψί...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πλανήτης Γη: Η νέα μας κατηγορία - Από Πουπουλίνα
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία MyCat.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-01-13 στις 21:59.
    • Ποιά ράτσα; - Από ΜΑΪΜΟΥ
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Άλλα ζωάκια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-07-09 στις 12:17.
    • Ποια είναι; - Από strayshelp
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Άλλα ζωάκια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-06-08 στις 17:52.
    • Απορίες ενός απελπισμένου γατόφιλου.. :) - Από babehunter
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέα γάτα στο σπίτι!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-10-07 στις 19:08.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους