Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 141,062 εγγεγραμμένα μέλη και 714,411 μηνύματα σε 22,612 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 535 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Το βιβλίο του μήνα!

Havana (Katrin!)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη Havana
H Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (16 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

H Havana trollarium is prohibited έγραψε στις 20:57, 04-03-08:

Desperate Housecats

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

drusilia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη drusilia
H drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 21:50, 04-03-08:

Χριστέ μου... απλά τραγικο!
Αλήθεια, έχουμε θέμα για γατοβιβλια;
Εγώ αγόρασα πρόσφατα το "Your talking cat". Εχω διαβασει τις 5-10 πρωτες σελιδες και προς το παρον εχω ανάμεικτα συναισθήματα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νατάσα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νατάσα
H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 δικές μου έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 437 μηνύματα.

H Νατάσα έγραψε στις 23:16, 05-03-08:

Α... εγώ αγόρασα πριν κάν έχω την Νεφέλη από το play.com το Cat Basics - Caroline Davis και έμεινα πολύ ευχαριστημένη... Απλά είναι στα Αγγλικά! Βοηθά απίστευτα ειδικά αυτούς που τώρα εκπαιδεύονται και εκπαιδεύουν !!!!!

Παράθεση

izabo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη izabo
H izabo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (24 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H izabo έγραψε στις 10:16, 13-03-08:

Διαβαζω μονο βιβλια με γατες και μονο αυτα που εχουν καλο τελος.

Το τελειο βιβλιο ειναι " Η τελευταια μαυρη γατα" Του Ε. Τριβιζα

Για οσους δεν ξερουν ο Ε. Τριβιζας ειναι καθηγητης εγκληματολογιας και αυτος που εγραψε τη Φρουτοποια ( τι σας θυμιζω ε?). Το βιβλιο διαβαζεται και απο παιδια. Ειναι απλα φανταστικο.

Παράθεση

Νατάσα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νατάσα
H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 δικές μου έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 437 μηνύματα.

H Νατάσα έγραψε στις 12:46, 13-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από izabo
Διαβαζω μονο βιβλια με γατες και μονο αυτα που εχουν καλο τελος.

Το τελειο βιβλιο ειναι " Η τελευταια μαυρη γατα" Του Ε. Τριβιζα

Για οσους δεν ξερουν ο Ε. Τριβιζας ειναι καθηγητης εγκληματολογιας και αυτος που εγραψε τη Φρουτοποια ( τι σας θυμιζω ε?). Το βιβλιο διαβαζεται και απο παιδια. Ειναι απλα φανταστικο.
Το έχω διαβάσει!!! ΤΕΛΕΙΟ!!!:up:

Παράθεση

yiorgoskarv

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη yiorgoskarv
Ο yiorgoskarv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (5 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O yiorgoskarv έγραψε στις 20:43, 25-08-08:

Το Σαββατοκύριακο διάβασα το παρακάτω βιβλίο:
Τι να θυμηθώ...δεν θα ξεχάσω από τις εκδόσεις Καλέντης. Συγγραφέας: Σχιζονίκα Κατερίνα

Γενικά δεν διαβάζω πολλά βιβλία αλλά το συγκεκριμένο μου άρεσε πολύ. Είναι η αληθινή ιστορία ενός γάτου (πολύ συγκινιτικό)!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Το Κόκκινο βιβλίο (Πανίδα) - Από Πουπουλίνα
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ζώα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-01-21 στις 19:30.
    • Βιβλιο-προτάσεις! - Από Raisa
      Το θέμα έχει λάβει 547 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-04-11 στις 09:29.
    • Βιβλίο για τη γατούλα μου - Από alexianna
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-01-11 στις 14:34.
    • Οι γάτες - βιβλίο Skai - Από Μυρτω4038
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-01-10 στις 15:33.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους