Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 141,065 εγγεγραμμένα μέλη και 714,411 μηνύματα σε 22,612 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 524 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ο Tommy μου....

ROZALIA78 (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ROZALIA78
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H ROZALIA78 έγραψε στις 19:01, 20-11-11:

Ναι λοιπόν εκτός από τη Ροζαλία έχω και ένα σκυλάκο τον Tommy ο οποίος ήταν κυνηγόσκυλο του αρραβωνιαστικού μου μέχρι που τον γνώρισα και τον ανέλαβα εγώ και από τότε ο έρωτας αυτός είναι μοναδικός!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  tommy.jpg
Εμφανίσεις:  154
Μέγεθος:  71,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  tommy2.jpg
Εμφανίσεις:  146
Μέγεθος:  62,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  tommy3.jpg
Εμφανίσεις:  147
Μέγεθος:  58,3 KB  

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 19:06, 20-11-11:

Γλυκούλικο χρυσόμαλλο πλασματάκι με καλοσυνάτα ματάκια..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες . Έχει γράψει 5,737 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 19:07, 20-11-11:

Κούκλος!!
Να τον χαίρεσαι!
Απίστευτα γλυκιά έκφραση έχουν αυτά τα σκυλιά!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ROZALIA78 (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H ROZALIA78 έγραψε στις 19:13, 20-11-11:

Ναι είναι πολύ καλό αγόρι, πολύ ήσυχο δεν αγριεύει ποτέ, καλόψυχος και παιχνιδιάρης όμως παρόλο που είναι και δώδεκα χρονών.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kalliastar (Κάλλια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Kalliastar
H Κάλλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 2,019 μηνύματα.

H Kalliastar Ride Free :) έγραψε στις 19:14, 20-11-11:

Υπέροχο σκυλάκι! Πολύ μου αρέσει!!!

Να τον χαίρεστε!

Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 19:18, 20-11-11:

αν και δε μου πολυαρέσουν οι σκύλοι, ο δικός σου είναι ομορφούλης !

Παράθεση

Kalliastar (Κάλλια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Kalliastar
H Κάλλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 2,019 μηνύματα.

H Kalliastar Ride Free :) έγραψε στις 19:36, 20-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από MAYROULIS
αν και δε μου πολυαρέσουν οι σκύλοι, ο δικός σου είναι ομορφούλης !

αχαχαχαχαχχαχχαααααααααααα!!! αυτό έλειπε να μη σου αρέσει το κοκεράκι!

Παράθεση

nikolll (Nικολινα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolll
H Nικολινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,006 μηνύματα.

H nikolll έγραψε στις 19:40, 20-11-11:

Ειναι κουκλος

Παράθεση

ρενακι 13 (ρένα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ρενακι 13
H ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (τον πατσινο,την πατατινα,την τιτινα,τον καροτουλη,τον συλβεστρο,τον σαν,τη ματζικα... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,725 μηνύματα.

H ρενακι 13 έγραψε στις 21:18, 20-11-11:

ομορφο σκυλακι,κι εχει υπεροχο ξανθο μαλι,χαχα ρε παιδια πως βγαινει τετοια αποχρωση?θα θελα να τα βαψω τετοιο χρωμα,τελειο ε?
να τον χαιρεστε!!γλυκα ειναι!

Παράθεση

ROZALIA78 (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

H ROZALIA78 έγραψε στις 11:58, 21-11-11:

Αχ παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους για τα καλά σας λόγια!!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 15:05, 21-11-11:

Να τον χαίρεσαι τον Tommy, πολύ όμορφη φάτσα!

Παράθεση

ROZALIA78 (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

H ROZALIA78 έγραψε στις 19:11, 15-01-12:

Να βάλω μερικές φωτό και του γιόκα μου να μη παραπονιέται....

Ξάπλες στον καναπέ....

Με την κουβερτούλα του....

Και με το μαξιλάρι

δεν έχει πολύ αστεία φάτσα?

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 19:14, 15-01-12:

Ομολογουμένως είναι!
Ειδικά στην τρίτη φωτογραφία έχει απίστευτο βλέμμα!

Παράθεση

ROZALIA78 (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

H ROZALIA78 έγραψε στις 19:17, 15-01-12:

Χαχα είδες ο μπούλης μου?

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,965 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:21, 15-01-12:

Καλε..ειναι απιστευτος...πανεμορφος σκυλακος!! Ψυχουλα μου μωρε..

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ROZALIA78 (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

H ROZALIA78 έγραψε στις 19:25, 15-01-12:

Σε ευχαριστώ πολύ Έφη μου...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους