Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 115,330 εγγεγραμμένα μέλη και 713,408 μηνύματα σε 22,481 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 254 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Xαρίζεται η μπλε γατούλα SISSY!

kounelaki

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kounelaki
H kounelaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,024 μηνύματα.

H kounelaki <3 έγραψε στις 17:52, 22-09-11:

Γεια σας ειμαι η σισσυ...ετσι τουλαχιστον με εβγαλε η κοπελα που με φιλοξενει στο σπιτι της...ενας καλος κυριος με ασπρη ρομπα που με πηγε η κοπελα ειπε οτι ειμαι περιπου 2 μηνων και μου εκανε μια βελονα που πολυ με ενοχλησε...στις φωτογραφιες που βλεπετε δεν δειχνω τοσο ομορφη οσο ειμαι στην πραγματικοτητα γιατι η κοπελα ειναι ασχετη και καθολου δεν ξερει απο φωτογραφιες ....γι αυτο και ειμαι με κατεβασμενα μουτρα.....δε λεω καλα περναω εδω αλλα μενω μαζι με αλλα 5 γατια και η αληθεια ειναι οτι θελω την ηρεμια μου....ζηταω ενα σπιτι ,μια οικογενεια που θα με αγαπησει και θα μου φερθει σαν μελος της οικογενειας...για περισσοτερες πληροφοριες μπορειτε να τηεφωνησετε στο 6982805099 εγω εδω θα ειμαι....δε θα παω πουθενα )

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 22-09-11 στις 18:14. Αιτία: κεφαλαια
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

irinachou

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη irinachou
H irinachou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H irinachou συμπααα έγραψε στις 16:38, 23-09-11:

Κουκλα ειναι! απιστευτη ομοιοτητα με την συμπα μου! εχουν και το ιδιο ονυχοδρομιο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους