Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 125,083 εγγεγραμμένα μέλη και 713,661 μηνύματα σε 22,526 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 574 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Μπορεί να δημιουργηθεί πρόβλημα;

The_Mentor

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη The_Mentor
. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O The_Mentor έγραψε στις 20:49, 06-07-06:

Παιδιά, καλησπέρα σας...
Έχω μια Γάτα στο γραφείο μου η οποία ήταν τελείως ελεύθερη να πάει βόλτες και γενικά επέστρεφε στο γραφείο μόνο για φαγητό και ύπνο (έμενε μέσα). Η γάτα είναι μαζί μου περί τα 4 χρόνια και ουσιαστικά με υιοθέτησε αφού μόνη της - μωρό όντας - ήρθε σε εμένα και έμεινε μαζί μου...
Το τελευταίο διάστημα λόγω γάμου αναγκάστηκα να την μεταφέρω σε μία αποθήκη που έχω για να μείνει περίπου 2-3 μήνες μόνη της ώστε να τελειώσω με το σπίτι και της υποχρεώσεις. Φυσικά εννοείται πως καθημερινά την επισκέπτομαι τουλάχιστον 1 ή 2 φορές ώστε να έχει φρέσκο νεράκι αλλά και το φαγητό της σε όσοι ποσότητα θέλει όπως επίσης και ο φωτισμός είναι φυσικός και άπλετος.
Δηστυχώς όμως είναι αδύνατον να την αφήσω να πάει βόλτα διότι ούτε την περιοχή γνωρίζει αλλά ούτε και τους τριγύρω περίεργούς.
Η κατάσταση προφανώς θα είναι παροδική και περίπου Σεπτέμβρη θα την πάρω για το σπίτι μου όπυ και ετοιμάζω των χώρο της (ένας όροφος δικός της) + όλος ο κήπος!!!
Απλά με ανησυχεί το ότι θα μείνει κλεισμένη σε ένα χώρο 150μ2 για το διάστημα αυτό...
Φυσικά άνοιξα παράθυρα τριγύρω ώστε να παίρνει αέρα και τα κάλυψα με προστατευτικό ώστε να μην μπορεί να μπεί κανένας γάτος μέσα και έχουμε κανένα περίεργο...

Λέτε να δημιουργηθεί πρόβλημα στην Αγάπη μου...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 23:25, 06-07-06:

μπα αμα της δωσεις πολλα παιχνιδια κ ενα ραδιοφωνο ολα θα ειναι τελεια για εκεινην κ μια δευτερη γατα για παρεα ακομα καλυτερα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The_Mentor

Νεοφερμένος

O The_Mentor έγραψε στις 10:40, 07-07-06:

Με συγχωρείς... όταν λές "παιχνίδια' τί εννοείς ακριβώς;

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 10:53, 07-07-06:

παιχνιδια για γατες μπαλες ποντικακια κουρδιστα χνουδοτα αρκουδακια ονυχοδρομιο σπιτακι για να σκαρφαλωνει να δεισ τι τελεια που θα περναει

Παράθεση

The_Mentor

Νεοφερμένος

O The_Mentor έγραψε στις 12:05, 07-07-06:

Σε ευχαριστώ πολύ...

Παράθεση

chouzouris

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη chouzouris
H chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 1,923 μηνύματα.

H chouzouris έγραψε στις 12:38, 07-07-06:

Εγώ θα σου συνιστούσα να πάρεις μία ακόμη γατούλα για παρέα! Τα παιχνίδια που θα κάνουν τα δυό τους θα σε κάνουν να σκας στα γέλια!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους