Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 89,265 εγγεγραμμένα μέλη και 719,305 μηνύματα σε 22,796 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 186 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Παρακαλώ να μου χαρίσει όποιος μπορεί γατάκι οποιασδήποτε ράτσας!

Catwitch

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Catwitch
H Catwitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Catwitch έγραψε στις 15:12, 22-02-14:

Καλησπέρα!
Είμαι καινούργιο μέλος αλλά παρακολουθώ τα θέματά σας από καιρό. Είμαι 20 χρονών από Αθήνα και σπουδάζω Ψυχολογία.
Έχω μια υπέροχη γατούλα (απλή, όχι ράτσας) που σε λίγες μέρες θα γίνει 6 χρονών. Είναι πανέμορφη και πολύ έξυπνη!
Θα ήθελα να αποκτήσω ακόμη ένα γατάκι, ράτσας αυτή τη φορά. Όποιος μπορεί να μου χαρίσει, υπόσχομαι ότι θα του δώσω πολλή αγάπη, άλλωστε οι γάτες είναι όλη μου η ζωή. Και να κάνει παρέα με τη δικιά μου γάτα. ^^
Δε με νοιάζει το φύλο, είτε αρσενικό, είτε θηλυκό. Ηλικία θα προτιμούσα να μην είναι πάνω από 3-4 μηνών, έτσι ώστε να με μάθει από μικρό και να περάσουμε πολλά χρόνια μαζί! Βέβαια μπορείτε να μου πείτε και για παραπάνω άμα ξέρετε κάτι, απλά θα προτιμούσα να το έχω από μικρούλι. Οποιαδήποτε ράτσα. (Σιάμ, περσίας, maine coon, νορβηγικού δάσους, βρετανική και όσες ξεχνάω). Δε με πειράζει, αρκεί να είναι πιο παράξενο από τις απλές γατούλες, για αυτό και το θέλω. : ))
Ευχαριστώ πολύ όλους και όλες!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους