Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 89,262 εγγεγραμμένα μέλη και 719,305 μηνύματα σε 22,796 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 181 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γατάκι αγκύρας

catnat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη catnat
H catnat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H catnat έγραψε στις 15:19, 29-03-15:

Καλησπέρα στα μέλη της γατοκοινότητας. Ψάχνω για ένα γατάκι αγκύρας που να έχει κάποιος για χάρισμα. Όποιος διαθέτει κάποιο, ας επικοινωνήσει μαζί μου κατ' αρχήν εδώ. Σας ευχαριστώ, ΚατΝατ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,947 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 21:33, 29-03-15:

Καλησπέρα catnat και καλωσήρθες στη γατοπαρέα μας!

Ευχόμενη να βρεις το γατάκι που ψάχνεις, θα σου πρότεινα παράλληλα (κι αν δεν έχεις ιδιαίτερο λόγο να είναι Αγκύρας, αλλά σου αρέσει απλά το μακρύ τους τρίχωμα) να έψαχνες σαν έναλλακτική κι ένα εξίσου μακρύτριχο ημίαιμο γατάκι, που θα είναι το ίδιο όμορφο, τύπου και χαρακτήρα Αγκύρας , μα πολύ πιο εύκολο να αποκτήσεις, μιας και γατάκι ράτσας είναι λίγο δύσκολο να βρεις κάποιον να σου χαρίσει.

Ρίξε μια ματιά σε αγγελίες και ίσως, ανάμεσα στα τόσα γατάκια που είναι διαθέσιμα για υιοθεσία, βρεις το γατάκι της καρδιάς σου που θα σε κάνει περήφανη γατο-μαμά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

catnat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη catnat
H catnat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H catnat έγραψε στις 08:23, 30-03-15:

Καλημέρα Αλκυόνη! Σ' ευχαριστώ για την απάντηση.
Έχω μεγαλώσει με γάτα αγκύρας και έχω απολαύσει τον εξαιρετικό της χαρακτήρα και τη συμπεριφορά της.
Πριν ένα χρόνο έχασα, στα είκοσί του χρόνια, το δεύτερο γατί τής ως τώρα ζωής μου από γεράματα. Αν και ζητώ κάτι συγκεκριμένο, η αλήθεια είναι πως έχω διαπιστώσει πως η ζωή σου φέρνει κάθε φορά τον κατάλληλο άνθρωπο ή ζώο στην πόρτα σου... Οπότε, ναι, κοιτάζω και τις αγγελίες σας.
Τα λέμε και πάλι,
κατνατ.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους