Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 102,986 εγγεγραμμένα μέλη και 711,933 μηνύματα σε 22,320 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 293 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Πέρι σαλιγκαριών εισβολέων σε γατοσπιτακι;;

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,153 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 01:19, 03-06-07:

Πως διώχνουν τα σαλιγκαρια??
Προσφατα εβαλα στον πισω κηπο της πολυκατοικίας ενα γατοσπιτακι ιγκλου πλαστικο και.. .αντι να πηγαινουν οι γατες, παν τα σαλιγγαρια... το βρηκα μεσα σε αισχος κατασταση.. το επλυνα με χλωρινες το σκουπισα.,. εβαλα εφημερίδες μεσα κι ενα μπωλ με τροφη ξηρα( μπας και πανε...)
...και αντι να πανε αυτα τρεξανε τα σαλιγγαρια με ιλιγγιωδη ταχυτητα και σκαρφαλωσαν πανω στο ιγκλου!!! Δεν προλαβαινα να τα διωχνω...κα μετα σου λενε ειναι αργα τα σαλιγκαρια.. αυτα ειχανε κοτσαρει εξω κεφαλι και ναναε αγονα δρομου ποιο θα φτασει στη κορυφη...!!!

Αφου σκεφτηκα να τα δινω δωρο για να τα μαγειρεψει κανεις .. αλλα δεν μπορω να το φανταστω καν τα λυπαμαι τα καημενα...

Κανεις καμια ιδεα τι δεν χωνευουν τα σαλιγγαρια? να αλειψω με τιποτα το σπιτακι μηπως? με τι???Ειμαι και παιδι της πολης δεν εχω ιδεα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Thanasis46

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Thanasis46
Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες . Έχει γράψει 1,770 μηνύματα.

O Thanasis46 Τα ζώα δεν είναι παιχνίδια! έγραψε στις 01:29, 03-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από yasmin1gr
Πως διώχνουν τα σαλιγκαρια??
Προσφατα εβαλα στον πισω κηπο της πολυκατοικίας ενα γατοσπιτακι ιγκλου πλαστικο και.. .αντι να πηγαινουν οι γατες, παν τα σαλιγγαρια... το βρηκα μεσα σε αισχος κατασταση.. το επλυνα με χλωρινες το σκουπισα.,. εβαλα εφημερίδες μεσα κι ενα μπωλ με τροφη ξηρα( μπας και πανε...)
...και αντι να πανε αυτα τρεξανε τα σαλιγγαρια με ιλιγγιωδη ταχυτητα και σκαρφαλωσαν πανω στο ιγκλου!!! Δεν προλαβαινα να τα διωχνω...κα μετα σου λενε ειναι αργα τα σαλιγκαρια.. αυτα ειχανε κοτσαρει εξω κεφαλι και ναναε αγονα δρομου ποιο θα φτασει στη κορυφη...!!!

Αφου σκεφτηκα να τα δινω δωρο για να τα μαγειρεψει κανεις .. αλλα δεν μπορω να το φανταστω καν τα λυπαμαι τα καημενα...

Κανεις καμια ιδεα τι δεν χωνευουν τα σαλιγγαρια? να αλειψω με τιποτα το σπιτακι μηπως? με τι???Ειμαι και παιδι της πολης δεν εχω ιδεα...
Ε όχι μην τα κάνεις άτυχα που βρέθηκαν στο δρόμο σου. Τα σαλιγκάρια τα μαγειρεύουν ζωντανά. Από τους χειρότερους θανάτους. Λίγο να κάψουν το δαχτυλάκι τους ωωαααχχχχ ουρλιάζουν αλλά τα σαλιγκάρια τα βάζουν ζωντανά στην κατσαρόλα.
Απλά μάζεψε τα και πήγαινε τα είκοσι μέτρα πιο πέρα σε τίποτα χορτάρια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,153 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 02:32, 03-06-07:

Αυτο εκανα ηδη βρε.. δεν μπορω να τα φανταστω μαγειρεμενα ετσι που σηκωνανε το κεφαλακι τους ( ουτε εφαγα ποτε μπλιαχχχ). Αλλα δε θα το πιστεψεις ετρεξαν και ξαναγυρισαν, σα μανιασμένα κανακε ποιο θα πρωτο προλαβει

Παράθεση

Nanaki (Ιωάννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nanaki
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (14 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

H Nanaki έγραψε στις 07:04, 03-06-07:

Εμείς έχουμε κήπο κι ο πατέρας μου βάζει μπύρα σε μικρά κουτάκια και μαζεύονται όλοι εκεί και πνίγονται... Μπορεί να είναι λίγο μακάβριο αλλά αν θες να έχεις βιολογικές καλλιέργιες πρέπει να σκοτώνεις τα "βλαβερά" τουλάχιστον, με φυσικούς τρόπους... Ωστόσο αυτό το εφάρμοσε για τους γυμνοσάλιαγκες (χωρίς κέλυφος) πρέπει να ισχύει και για τους άλλους... Δοκίμασε πάντως...

Παράθεση

AGGELIKI

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη AGGELIKI
H AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (15 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 2,150 μηνύματα.

H AGGELIKI έγραψε στις 07:33, 03-06-07:

να μην τα σκοτωσεις ,εννοειται,σε λιγο που θα πιασουν οι ζεστες δεν θα ξαναεμφανιστουν,βρισκουν ενα δροσερο μερος και κλεινονται στο κελυφος τους μεχρι το φθινοπωρο,ισως και γι αυτο να πηγαιναν στο σπιτακι.κανενα ζωακι δεν πρεπει να σκοτωνουμε,ή ειμαστε φιλοζωοι,ή δεν ειμαστε!

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 08:04, 03-06-07:

καλε παρτα απο εκει κ βαλτα σε κανενα παρκο σε καμια πρασσια μπας ειναι μεταμψυχωση καμιας γατας?

Παράθεση

marigo173

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη marigo173
H marigo173 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H marigo173 έγραψε στις 08:37, 03-06-07:

Χιχιχι, τι έπαθες και συ βρε Γιασμίν! Η επιδρομή του σαλίγκαρου!! Δεν νομίζω να μπορείς να κάνεις και τίποτα, τουλάχιστον τίποτα που να μην συμπεριλαμβάνει την εξόντωση τους. Αυτά λατρεύουν την υγρασία και τους, κήπους οπότε εσύ τους προσέφερες τον παράδεισο. Και εγώ εδώ καθότι μένω στις εξοχές έχω άπειρα. Μέχρι και μέσα στο σπίτι μπαίνουν κάποτε από τις χαραμάδες. Πάντως, αν σε παρηγορεί αυτό, η Λουκρητία δεν έδειξε ποτέ να ενοχλείται. Ίσα ίσα που όταν είναι κλεισμένα στο καβούκι τους γίνονται η αγαπημένη της μπάλα!
Παρόλαυτα αν είσαι πραγματικά απελπισμένη, ρίξε μια ματιά:
https://www.familymatters.tv/level_4/...den/snails.htm

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 10:19, 03-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από ladycat
καλε παρτα απο εκει κ βαλτα σε κανενα παρκο σε καμια πρασσια μπας ειναι μεταμψυχωση καμιας γατας?
Μα εκει που ειναι ηδη παρκο πρασια ειναι , και δεν ειναι ενα και δυο πολλα ειναι...

αχ δε μου παει να τα πνιξω σε μπυρα μετα τι θα κανω με τα πτωματα? εδω να τα πεταξω μακρια και παλι δεν το εκανα επρεπε να βγαζω προσεκτικα καθεενα... μηπως να αλειψω απλα με μπυρα ενα πιατο και να εγκατασταθουνε εκει??

A recent survey on what kind of beer slugs like best tells us they prefer Budweiser, Bud light, Coors light, Michelob, Old Milwaukee. Pretty good taste buds huh?

Καλε αυτα εχουν και προτιμήσεις!!! τς τς τς

Παράθεση

Nanaki (Ιωάννα)

Δραστήριο Μέλος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (14 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

H Nanaki έγραψε στις 10:22, 03-06-07:

αχ δε μου παει να τα πνιξω σε μπυρα μετα τι θα κανω με τα πτωματα? εδω να τα πεταξω μακρια και παλι δεν το εκανα επρεπε να βγαζω προσεκτικα καθεενα... μηπως να αλειψω απλα με μπυρα ενα πιατο και να εγκατασταθουνε εκει??
Ναι εντάξει είναι λίγο υπερβολικό να τα σκοτώσεις γι αυτό το λόγο... Δοκιμασε σε ένα πιάτο με λίγο μπύρα λογικά θα πηγαίνουν...

Παράθεση

sofiagal

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη sofiagal
H sofiagal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 526 μηνύματα.

H sofiagal έγραψε στις 11:30, 03-06-07:

Είναι όντως θρασύτατα τα άτιμα.Εγώ τα έχω μόνιμα στην αυλή , τι στην ξηρή τροφή των γατιών πάνε , τι την κονσέρβα τους τρώνε, αφήστε που όταν ήταν μικρός ο σποράκις ήταν τίγκα στο σάλιο γιατί ανέβαιναν πάνω του όταν κοιμόταν. Αηδία είναι...και ρωτώντας για το τι μπορώ να κάνω μου πρότειναν σαλιγκαροκτόνο , που δεν θα έβαζα ποτέ.Έτσι συμβιώνουμε όλοι μαζί αναγκαστικά

Παράθεση

Nanaki (Ιωάννα)

Δραστήριο Μέλος

H Nanaki έγραψε στις 11:35, 03-06-07:

A recent survey on what kind of beer slugs like best tells us they prefer Budweiser, Bud light, Coors light, Michelob, Old Milwaukee. Pretty good taste buds huh?
Καλε αυτα εχουν και προτιμήσεις!!! τς τς τς
Όχι καλέ βάλε ότι μπύρα να 'ναι... Εκτός αν θές να είναι πλήρως ικανοποιημένα...

Παράθεση

Thanasis46

Διακεκριμένο μέλος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες . Έχει γράψει 1,770 μηνύματα.

O Thanasis46 Τα ζώα δεν είναι παιχνίδια! έγραψε στις 11:35, 03-06-07:

Πάντως δεν νομίζω να είναι τα σαλιγκάρια ο λόγος που δεν πάνε οι γάτες, άστα εκεί και ή θα τους αρέσει και θα κολλήσουν στα τοιχώματα και θα βρουν καταφύγιο, ή θα χάσουν το ενδιαφέρον τους και θα φύγουν.

Παράθεση

mimikaki

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mimikaki
H mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (τουλαχιστον 60 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,583 μηνύματα.

H mimikaki έγραψε στις 12:12, 03-06-07:

Ωπα παιδιά!!! πέσατε σε σαλιγγαρο-λάτρη!!! Αφήστε τα καημένα να ζήσουν!
Εχω ψύχωση με τα σαλιγγαρια! τα αγαπω πολύ! αφου όπου τα βρήσκω στον δρόμο μου μετα από βροχές τα μαζεύω απο τα πεζοδρόμια και τα βάζω σε κήπους.
όλοι με κοιτάζουν σαν καμιά τρελή αλλά τα λυπάμαι που τα πατάνε ή τα μαζεύοουν για να τα φάνε τα κυνηγάνε τα πουλιά, τα τρωνε τα μυρμηγκια και τα καημένα είναι τόσο άκακα...

Πάνε στην τροφή γάτας και σκύλου την λατρεύουν! στο σπίτι της μαμάς μου τους έβαζα ξεχωριστά τροφούλα!

Αστα γιασμήν, θα φύγουν μόλις αρχίσουν οι ζέστες από μόνα τους... Υπομονη...

τα γατουνια δεν τα ενοχλουν μην ανησυχεις

Παράθεση

mimikaki

Επιφανές Μέλος

H mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (τουλαχιστον 60 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,583 μηνύματα.

H mimikaki έγραψε στις 12:19, 03-06-07:

https://members.tripod.com/arnobrosi/petsnail.html

Παράθεση

Thanasis46

Διακεκριμένο μέλος

O Thanasis46 Τα ζώα δεν είναι παιχνίδια! έγραψε στις 12:36, 03-06-07:

Εδώ έχω ένα καλύτερο κοίτα;

Παράθεση

mimikaki

Επιφανές Μέλος

H mimikaki έγραψε στις 12:45, 03-06-07:

ου μωρέ το κουτσουνάκι!! Θανάση βλέπω έχεις και εσύ κατοικίδιο σαλιγγάρι!!

Παράθεση

AGGELIKI

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη AGGELIKI
H AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (15 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 2,150 μηνύματα.

H AGGELIKI έγραψε στις 12:53, 03-06-07:

εμας μια φορα ειχε μπει ο διπλανος(ο δολοφονος,δηλητηριαζε τισ γατες) και μαζευε τα σαλιγκαρια μας απο την αυλη,για να τα φαι,εμεις τα ειχαμε για κατοικιδια,εννοω δεν τα παταγαμε,ουτε τα βγαζαμε απο την αυλη.ε,το τι εγινε,δεν φανταζεστε ,του τα ειχε φυλαγμενα κιολας,τα αφησε παλι κατω και το τι ακουσε δεν λεγεται!

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 12:57, 03-06-07:

Τη βλεπω τη δουλεια.. να φτιαχνω υγρο σπιτακι με αυγοτσοφλια και μαρουλια και μπυρες για να κανουν παρτυ καθε βραδυ...

Παράθεση

mimikaki

Επιφανές Μέλος

H mimikaki έγραψε στις 12:57, 03-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από AGGELIKI
εμας μια φορα ειχε μπει ο διπλανος(ο δολοφονος,δηλητηριαζε τισ γατες) και μαζευε τα σαλιγκαρια μας απο την αυλη,για να τα φαι,εμεις τα ειχαμε για κατοικιδια,εννοω δεν τα παταγαμε,ουτε τα βγαζαμε απο την αυλη.ε,το τι εγινε,δεν φανταζεστε ,του τα ειχε φυλαγμενα κιολας,τα αφησε παλι κατω και το τι ακουσε δεν λεγεται!
τι ανωμαλία και αυτή να τα μαζεύουν απο τις ξένες αυλές! και σε μας είχε έρθει μια θρασήταττη με μια σακούλα μια μέρα και ο πατέρας μου την έδιωξε κακην κακος

Παράθεση

mimikaki

Επιφανές Μέλος

H mimikaki έγραψε στις 12:58, 03-06-07:

Τη βλεπω τη δουλεια.. να φτιαχνω υγρο σπιτακι με αυγοτσοφλια και μαρουλια και μπυρες για να κανουν παρτυ καθε βραδυ...
:up: :up: :up: :up:

Παράθεση

aspasiapef

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aspasiapef
H aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (ΣΠΙΤΙ ΚΑΜΙΑ, ΤΑΪΖΩ ΟΜΩΣ Τ'ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ.ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ? έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 3,411 μηνύματα.

H aspasiapef έγραψε στις 13:45, 03-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από mimikaki
Ωπα παιδιά!!! πέσατε σε σαλιγγαρο-λάτρη!!! Αφήστε τα καημένα να ζήσουν!
Εχω ψύχωση με τα σαλιγγαρια! τα αγαπω πολύ! αφου όπου τα βρήσκω στον δρόμο μου μετα από βροχές τα μαζεύω απο τα πεζοδρόμια και τα βάζω σε κήπους.
όλοι με κοιτάζουν σαν καμιά τρελή αλλά τα λυπάμαι που τα πατάνε ή τα μαζεύοουν για να τα φάνε τα κυνηγάνε τα πουλιά, τα τρωνε τα μυρμηγκια και τα καημένα είναι τόσο άκακα...

Πάνε στην τροφή γάτας και σκύλου την λατρεύουν! στο σπίτι της μαμάς μου τους έβαζα ξεχωριστά τροφούλα!

Αστα γιασμήν, θα φύγουν μόλις αρχίσουν οι ζέστες από μόνα τους... Υπομονη...

τα γατουνια δεν τα ενοχλουν μην ανησυχεις
Κι εγώ μια από τα ίδια! Αν τα βρω στο δρόμο τα μαζεύω τα πηγαίνω στην άκρη πάνω σε κανένα φυτό για να μην τα πάτήσουν. Τα λυπάμαι τα καημένα! Δεν μπορώ να φανταστώ πως μπορούν κάποιοι και τα τρώνε!!! Ούτε μ'ενοχλεί που πάνε στην ξηρά τροφή που αφήνω στα αδέσποτα. Δεν νομίζω να πειράζει το σάλιο που αφήνουν τις γατουλες έτσι δεν είναι? Αν θέλουν ας φάνε και αυτά τα καημένα! Έτσι κι αλλιώς αυτή η ξηρά τροφή που βάζω φτάνει για όλα. Γάτες, σαλιγκάρια, δεκαοκτούρες όλα μαζεύονται και τρώνε...

Παράθεση

chouzouris

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη chouzouris
H chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 1,923 μηνύματα.

H chouzouris έγραψε στις 20:47, 03-06-07:

Και εμένα κάνουν παρέλαση στον κήπο κάθε βράδυ που βάζω κονσέρβα! Έχουν γίνει τέρατα από το πολύ φαϊ. Δεν τα πειράζω, όμως είναι λίγο σιχαμένα...

Παράθεση

μελινάκι

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη μελινάκι
H μελινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,163 μηνύματα.

H μελινάκι έγραψε στις 10:57, 04-06-07:

σας γραφω μιας και αυριο γραφουμε αγγλικα( ) κι εγω τα συμπαθω πολυ τα σαλιγγαρια οταν ημουν μικροτερη ειχαμε μαζεψει καμια εκατοσταρια και τα ταιζαμε καναμε αγωνες... ωραια χρονια
(αν και..............εχω φαι σαλιγγαρια )

Παράθεση

myrtos (Αμαλια :))

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη myrtos
H Αμαλια :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Πεντέλη (Αττική). Έχει γράψει 712 μηνύματα.

H myrtos έγραψε στις 14:18, 04-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από μελινάκι
μικροτερη ειχαμε μαζεψει καμια εκατοσταρια και καναμε αγωνες... ωραια χρονια
(αν και..............εχω φαι σαλιγγαρια )

Παράθεση

nena

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nena
H nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5-6 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

H nena έγραψε στις 21:55, 04-06-07:

Γάτες και σαλιγκάρια ζουν αιώνες μαζί χωρίς να την σπάει ο ένας στον άλλο. Κάτι άλλο φταίει που δεν έρχονται οι γάτες. Αδέσποτες να μην τρώνε κάτι άλλο τις ενοχλεί

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Περί τριχών... - Από georgia-odysseas
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-16 στις 08:03.
    • Περί αστρονομίας... - Από Ria2008
      Το θέμα έχει λάβει 91 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-06-11 στις 21:48.
    • Περι..περιτωμματων - Από gatakias
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-02-07 στις 07:10.
    • Περί καλλιέργειας - Από isavvas
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-07 στις 12:33.
    • Περί απάτης - Από yasmin1gr
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-12-06 στις 18:20.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους