Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 103,060 εγγεγραμμένα μέλη και 711,939 μηνύματα σε 22,320 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 171 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Εξαφάνιση γάτου

pagwta29

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pagwta29
H pagwta29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H pagwta29 έγραψε στις 09:48, 22-02-11:

καλημερα σας!ειμαι νεο μελος στο site και χαρηκα που ανακαλυψα οτι υπαρχει ενα site αφιερωμενο σε αυτο το υπεροχο πλασμα που ειναι η γατα!ενημερωνει και κατατοπιζει πληρως οποιον ενδιαφερεται να μαθει οτιδηποτε για την γατα.επισης πιστευω οτι ειναι κατι που ελειπε..εγω εδω κι εναμιση χρονο εχω εναν γατο τον οποιο βρηκα αφημενο στην αυλη του σπιτιου μου.τον υπεραγαπησαμε και τον περιθαλψαμε.εγινε μελος της οικογενειας μας.δυστυχως εδω και τεσσερις εβδομαδες περιπου εξαφανιστηκε..δεν του καναμε στειρωση..ειναι αναπαραγωγικη περιοδος για τις γατες.ελπιζουμε να γυρισει και τοτε θα του κανουμε στειρωση απαραιτητα.μονο να μην επαθε κατι κακο..

εαν δεν βρεθει θα παρουμε αλλο.ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος αποκτησης ενος κατοικιδιου?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 22-02-11 στις 10:39. Αιτία: Μορφοποίηση για ευκολότερη ανάγνωση
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

speri (Ειρήνη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη speri
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 2,613 μηνύματα.

H speri Γουργούρι γουργούρι θα γίνω νιαούρι έγραψε στις 10:50, 22-02-11:

Θα μπορουσες να υιοθετησεις ενα γατακι. Υπαρχουν παρα πολλα που ψαχνουν ενα φιλοξενο και γεματο αγαπη σπιτι. Μπορεις να δεις και εδω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες . Έχει γράψει 5,737 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 12:15, 22-02-11:

Καλώς όρισες! Ελπίζω να βρεθεί ο αλανιάρης γατούλης σου!
Αυτό που θεωρείται ¨αντικειμενικά¨ καλύτερη κίνηση, με την έννοια ότι σώζεις ζωούλες που ίσως catαλήξουν στη σκληρή και σύντομη ζωή του δρόμου, είναι αυτό που σου πρότεινε η Ειρήνη... -λίγο αντιφατικό βέβαια το να το λέω εγώ που δεν το έχω εφαρμόσει...- Από κει και πέρα όπως νιώθεις εσύ και ό,τι επιθυμείς!

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 κουνελάκια (Άλεξ και Μήνα) και κατι αλλα ζωακια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,416 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 13:22, 22-02-11:

Ελπιζω να τον βρεις συντομα

Εχεις βαλει αφισακια στους δρομους; Ισως ετσι να τον βρεις πιο ευκολα...

Giorgio17 (Γιωργος!)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Giorgio17
Ο Γιωργος! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 4 γάτες (Πολλες!!Δεν θυμαμαι ποσες... έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Giorgio17 έγραψε στις 15:24, 23-02-11:

παιδιά το ίδιο έχω πάθει και εγώ λείπουν και οι 3 ... μου είπαν ότι πήγαν για αναπαραγωγή αλλα ποτε θα γυρίσουν ???

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pennylane : 23-02-11 στις 15:36. Αιτία: greeklish

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 κουνελάκια (Άλεξ και Μήνα) και κατι αλλα ζωακια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,416 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 15:28, 23-02-11:

Καλως ηρθες

1ο Απαγορευονται τα greeklish
2ο μπορεις να ανοιξεις θεμα εδω με περισσοτερα στοιχεια της γατουλα σου
Μακαρι να την βρεις

Giorgio17 (Γιωργος!)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Giorgio17
Ο Γιωργος! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 4 γάτες (Πολλες!!Δεν θυμαμαι ποσες... έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Giorgio17 έγραψε στις 15:31, 23-02-11:

οκ σ'ευχαριστω!!!

3stela3 (στελλα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη 3stela3
H στελλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (τρεις έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 178 μηνύματα.

H 3stela3 η εμμα!ειναι βασσιλισα και αγαπημενη! έγραψε στις 16:27, 24-02-11:

καλα ειναι τα γατια που εχουμε στο σπιτι να μην βγαινουν εξω.υπαρχουν κινδυνοι και δημιουργουν αδεσποτα που πεθαινουν και υποφερουν.εκτοσ αυτου μολυνονται αν ερθουν σε επαφη με αρωστα γατια.

Psika

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Psika
H Psika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πάρα πολλές!!! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H Psika έγραψε στις 00:08, 25-02-11:

Οι φωτογραφίες είναι του γατούλη της pagwta29 που έχει χαθεί. Απλά την βοήθησα να τις προσθέσει μήπως και κάποιος μέσα από το forum ξέρει κάτι.

Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: bmp laki.bmp (3,24 MB, 121 αναγνώσεις)
Τύπος Αρχείου: bmp laki2.bmp (900,1 KB, 110 αναγνώσεις)

pagwta29

Νεοφερμένος

H pagwta29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H pagwta29 έγραψε στις 23:31, 25-02-11:

αυτο ειναι το mail μου σε περιπτωση που καποιος τον εχει δει:p_eftichia@yahoo.gr

Psika

Δραστήριο Μέλος

H Psika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πάρα πολλές!!! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H Psika έγραψε στις 17:09, 28-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από pagwta29
αυτο ειναι το mail μου σε περιπτωση που καποιος τον εχει δει:p_eftichia@yahoo.gr
Τι έγινε μήπως είχες κανένα νέο για τον γατούλη σου;Σε πήρε κάποιος να σου πει μήπως τον είδε κάπου στα βριλήσσια;

pagwta29

Νεοφερμένος

H pagwta29 έγραψε στις 19:28, 28-02-11:

οχι,δυστυχως..

Psika

Δραστήριο Μέλος

H Psika έγραψε στις 23:54, 28-02-11:

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μυστηριώδης εξαφάνιση γάτας - Από M@r1@
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-05-11 στις 00:30.
    • Εξαφάνιση γατιών απο τη γειτονιά - Από Μιχαέλα
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-10-07 στις 21:28.
    • Προσωρινή εξαφάνιση - Από Αθανασία
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-08-06 στις 17:28.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους