Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 133,852 εγγεγραμμένα μέλη και 713,946 μηνύματα σε 22,556 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 440 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κόκκινα μικρά σπυράκια στα χείλη

victoriaalex199

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη victoriaalex199
H victoriaalex199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H victoriaalex199 έγραψε στις 05:35, 02-05-13:

Έχω μια γατούλα, είναι 7,5 μηνών, γατοτροφή τρώει και που κ που πατέ. Εδώ και κάτι μέρες που ήρθα στο πατρικό μου τις έχω δώσει λίγο κοτόπουλο, ψάρι και 2 μικρές γαρίδες. Εχθές παρατήρησα οτι στα χείλη της στις ακρούλες ήταν λίγο κόκκινα (απο την μια) σήμερα το πρωί είδα οτι έχει κάτι πολύ πολύ μικρά κόκκινα , σαν σπυράκια μπορώ να τα πω. Δεν έχει εμφανίσει τίποτα άλλο μέχρι στιγμής. Αν κάποιος ξέρει τι μπορεί να είναι να μου πει. Ευχαριστώ πολύ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 09:11, 02-05-13:

Καλοσωρίσατε στο My Cat
Αν κατάλαβα καλά η γατούλα τρώει μαγειρευτό φαγητό; Δεν έχω ιδέα από τι προέρχονται αυτά τα σπυράκια, αν είναι αλλεργία ή κάτι άλλο. Θα πρέπει να την δει ένας κτηνίατρος.
Μαγειρευτό φαγητό γνωριζω όμως σίγουρα ότι δεν κάνει να δίνεις
Καταρχήν το να μαγειρεύεις για μια γάτα είναι πολύπλοκο, ρίξε μια ματιά σ' αυτό το θέμα:
Συνταγή για σπιτικό φαγητό για γάτες
Το φαγητό που τρώμε εμείς δεν είναι ικανό να παρέχει σε μια γάτα τα συστατικά που χρειάζεται ο οργανισμός της, όπως πχ ταυρίνη σε ικανοποιητικά επίπεδα. Περιέχει επίσης αλάτι που δεν κάνει να δίνεις σε μια γάτα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

victoriaalex199

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη victoriaalex199
H victoriaalex199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H victoriaalex199 έγραψε στις 10:32, 02-05-13:

Το έχω δει αυτό! Δεν τις δίνω πάντα, τώρα που είμαστε στο πατρικό μου τις δίνω και αυτό θα είναι μόνο κρέας ή ψάρι χωρίς τίποτα άλλο, λίπη ή σάλτσες! Τελικά αυτά τα μικρά σπυράκια υπήρχα απο πάντα στο χείλος της! Απλά έχει μια μικρή κοκκινίλα αναμεσα στο πάνω κ κάτω χείλος. Ίσως χρωματίστηκε απο την γαρίδα, αλλά θα ρωτήσω κ κτηνίατρο.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους