Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 133,787 εγγεγραμμένα μέλη και 713,928 μηνύματα σε 22,552 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 570 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Καταστροφή

Paris Gatopalaviaris

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Paris Gatopalaviaris
. Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O Paris Gatopalaviaris έγραψε στις 11:44, 20-07-06:

Ο χθεσινός αέρας που δεν άφησε κανένα να κοιμηθεί χθες είχε μια ....απερίγραπτη συνέπεια.Εδώ και ένα χρόνο είχα βάλει στην ταράτσα ένα σπίτι πλαστικό από αυτά που βάζουμε στους κήπους, κανονικό δωμάτιο δηλαδή, που φιλοξενούσε τα δοχεία με την άμμο, τις κονσέρβες, την ξηρή τροφή , κρεββατάκια για τις γάτες και ότι άλλο σχετικό, ένα σπιτάκι πολύ καλά μονταρισμένο και δεμένο που είναι εκεί ένα χρόνο και άντεξε ένα ολόκληρο χειμώνα με βροχές και χιόνια, ένα σπίτι που με είχε σώσει στην κυριολεξία .......έγινε πίτα....φύλλο ..φτερό.. Και αυτό μία μέρα πριν να φύγω για διακοπές ......άρα οι γάτες ........μέσα στο σπίτι για 10 μέρες.....Δέχομαι συληπητήρια.
Κατά τα άλλα έχετε πολλά ενδιφέροντα θέματα ανοίξει, κρατηθείτε ..... δεν έχω τώρα χρόνο ...θα επανέλθω.....σας παρακολουθώ όμως συνεχώς......

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ismini
H Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,455 μηνύματα.

H Ismini έγραψε στις 11:52, 20-07-06:

Ωχ συλληπητηρια. Παλι καλα που δεν επαθαν τιποτα οι γατες. Εμενα μου τσακισε τα φυτα στο μπαλκονι...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 11:52, 20-07-06:

ωχ υπομονη!!!!!!!!!!!!!! εγω το σπιτακι αυτο στην ταρατσα το εφτιαξα με τεντες για το καλοκαιρι λες να μου το παρει ο αερας?
αλλα μεχρι τωρα δεν αντιμετωπισα κανε προβλημα μηπως να το εδενες οπως εχω κανει κ εγω με το ξυλινο που εφτιαξα επισης στην τατρατσα?

Παράθεση

Αθανασία

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αθανασία
H Αθανασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 960 μηνύματα.

H Αθανασία έγραψε στις 12:17, 20-07-06:

Πω πω ζημιά!
Υπομονή... Εύχομαι να πάνε μια χαρά και κλεισμένες στο σπίτι οι γάτες όσο θα λείπεις! Άλλωστε αν ήτανε χειμώνας δε θα τις άφηνες μέσα;

Κι εγώ τη Νιάρα στο μπαλκόνι την αφήνω για πολλές ώρες. Έχει εκεί την τουαλέτα της για να μη μυρίζει μέσα (το χειμώνα όμως;;, καλαθάκι-κρεβατάκι, χαρτόκουτο για να χώνεται αν κρυώσει, την αγαπημένη της μεγάλη γλάστρα στρωμένη με πανάκι όπου στρογγυλοκάθεται και σεργιανίζει και όλες οι πολυθρόνες του μπαλκονιού είναι δικές της για ξάπλες! :cool::cool::cool:
Ευτυχώς εδώ ο αέρας μονο βρωμιές και φύλλα έφερε.
Ξύπνησα πάντως κατά τις έξι και την έφερα να κοιμηθεί μαζί μου στο κρεβάτι όπως ήταν χωμένη στο καλαθάκι της. Κοιμηθήκαμε γλυκά σχεδόν τρεις ώρες...

Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

H Ismini έγραψε στις 12:22, 20-07-06:

Εμεις μια φορα τον ξεχασαμε στο μπαλκονι και εκλαιγε. Α ολα κι ολα δεν δεχεται περιορισμους! Το χειμωνα λεω να φτιαξω ειδικο πορτακι για να μπαινογβαινει, επειδη δεν θα μπορουμε να αφηνουμε το παραθυρο μονιμως ανοιχτο (εχω εξω την αμμο του). Ξερει κανεις που φτιαχνουν τετοια πορτακια (σε μπαλκονοπορτα) και ποσο στοιχιζουν?

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 12:29, 20-07-06:

σε πετ σοπ ρωτα θα σου πουνε

Παράθεση

chouzouris

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη chouzouris
H chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 1,923 μηνύματα.

H chouzouris έγραψε στις 12:51, 20-07-06:

Τα παίρνεις από οποιοδηποτε μεγάλο petshop και απλώς χρειάζεται προσαρμογή από κάποιον τζαμά...

Παράθεση

chouzouris

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη chouzouris
H chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 1,923 μηνύματα.

H chouzouris έγραψε στις 12:57, 20-07-06:

Paris Gatopalaviaris να χαίρεσαι που δεν χτύπησε καμία γατούλα... Όλα τα άλλα, τα υλικά, φτιάχνονται!

Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

H Ismini έγραψε στις 13:00, 20-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από chouzouris
Τα παίρνεις από οποιοδηποτε μεγάλο petshop και απλώς χρειάζεται προσαρμογή από κάποιον τζαμά...
Ευχαριστω!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους