Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 133,949 εγγεγραμμένα μέλη και 713,956 μηνύματα σε 22,558 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 453 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κρυφό τραπέζι-πάγκος για κουζίνα.

zoo

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zoo
H zoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (6-10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,356 μηνύματα.

H zoo έγραψε στις 16:23, 04-11-08:

Κορίτσια θέλω να ρωτήσω αν κάποια από εσάς έχει να μου προτείνει καμιά ιδέα για έξυπνη λύση πάγκου-πάσου-τραπεζιού για πολύ μικρή κουζίνα.
Έχω δει στην έκθεση σπιτιού ένα τραπέζι-πάγκο που κρυβόταν ανάμεσα στον πάγκο και πάνω από τα κάτω ντουλάπια της κουζίνας και τον τραβούσες για να τον χρησιμοποιήσεις.( φυσικά είχε ένα πόδι με ρόδα).
Έχετε καμιά άλλη ιδέα καλή; Κάθε φωτογραφία δεκτή. Ακόμη και παραπομπή σε σάιτ. Όσο και αν έψαξα στο ίντερνετ ( ακόμη και στις Ιταλικές κουζίνες), δεν βρήκα κάτι. Θέλει καμιά προσωπική ιδέα...

Προσπαθώ να βρω ιδέες για κρυφό τραπέζι-πάγκο,σε πάσο, για το νέο μου σπίτι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Poly

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Poly
H Poly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πάαααααρα πολλές!!! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H Poly Εχω και παλι, γατι στο κεφαλι!!! έγραψε στις 17:52, 04-11-08:

Και μένα με είχε απασχολήσει πολύ το να έχω ένα πάγκο έξτρα αυτής της λογικής. Δυστυχώς ο ''κουζινάς'' με απογοήτευσε πριν απο 3 χρόνια που έφτιαξα την κουζίνα μου και μου είπε οτι δεν θα βρούμε μηχανισμους, κτλ, κτλ.
Εγώ με μικρή έρευνα στο internet αργότερα, βρήκα τα εξής:
https://www.kitchen-storage.co.uk/pro...-With-Legs.htm
https://www.kitchensource.com/cau/ha-...epullouts.html
¨

και το ΚΑΛΥΤΕΡΟ και ελληνικό site:
https://www.grekos.gr/active.aspx?mod...6f5ed2ab2}View
Πάρτους τηλέφωνο, είναι πολύ ευγενικοί (τουλάχιστον ήταν πριν από περίπου 2 χρόνια)

Η πιο απλή λύση ωστόσο είναι ένα "Π", πλαίσιο σε κάποιο από τα ντουλάπια σου. Με ένα πόμολο να το ''σέρνεις'' προς τα έξω.

Αυτά, καλή τύχη!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zoo

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zoo
H zoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (6-10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,356 μηνύματα.

H zoo έγραψε στις 23:21, 04-11-08:

Poly ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Το τελευταίο ελληνικό σάιτ όντως πολύ καλό. Έξυπνο το τραπέζι. Όμως δεν χωράει στο χώρο μου αν ανοίξει.

Έχω σχεδιάσει κάτι, αλλά δεν το ανεβάζει εδώ και δεν ξέρω το γιατί...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους