Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 111,559 εγγεγραμμένα μέλη και 713,140 μηνύματα σε 22,442 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 298 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ζητώ να μου χαρίσουν ragdoll!

jiannak

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη jiannak
H jiannak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H jiannak έγραψε στις 18:12, 02-01-15:

ζητω να μου χαρισουν γατουλι αρσενικο ή θηλυκο ρατσας ragdoll
Eψαχνα παρα πολυ καιρο να βρω ποια ηταν η συγκεκριμενη γατουλα και τωρα που την βρηκα δυστυχως δεν εχω τα απαιτουμενα χρηματα να την αγορασω
Ελπιζω να υπαρχει ενα καπου γιατι εχω ξετρελαθει μαζι τους!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ofilia
H ofilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (+5αστεγακια μονιμα στη πυλωτη,+2στη δουλεια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,419 μηνύματα.

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 23:31, 02-01-15:

Καλησπερα,υποθετω πως καπου τα ειδατε και σας αρεσαν
Προτεινω να ψαξεται να δειτε και αδεσποτακια που ειναι υπεροχα και υπαρχουν και πολλα φουντωτα σιγουρα θα ξετρελαθειται μαζι του κι ας μην ειναι ρατσατο
Ετσι θα σωσεται και μια ψυχουλα και χρηματα,γιατι να βρειτε να σας χαρισουν και μαλιστα τη συγκεκριμενη ρατσα λιγο δυσκολακι...........

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jiannak

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη jiannak
H jiannak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H jiannak έγραψε στις 01:50, 03-01-15:

ναι το ξερω αλλωστε εχουμε κι αλλο γατακι στην οικογενια που το βρηκαμε στο δρομο απλα αν βρω και ενα τετοιο σιγουρα θα το ηθελα!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους