Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 111,557 εγγεγραμμένα μέλη και 713,140 μηνύματα σε 22,442 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 273 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Ζητώ κι εγώ να μου χαρίσουν ένα περσάκι

xristinserenata (χριστινα-μαρια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xristinserenata
H χριστινα-μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H xristinserenata έγραψε στις 21:19, 04-05-11:

γεια σας ειμαι απο θεσσαλονικη κ εχω ηδη μια γατουλα αλλα δεν μου φτανει θελω κ αλλη γατουλα ειμαι ερωτευμενη με τισ περσιας! για αυτο θα η8ελα να βρουμε καμια περσιδα η περση για υιο8εσια που μπορω να βρω?μηπως εχει κανεις εδω στο φορουμ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Τσαμπικος (Νενα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τσαμπικος
H Νενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H Τσαμπικος έγραψε στις 21:39, 05-05-11:

Χαριζεται η Περσα και ειναι και στη Θεσαλονικη!!! βρεθηκε παρατημενη και εγκυος!!! Στειρωθηκε και ειναι υγειεστατη και ετοιμη να παει σε σπιτι!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Persa and Ivan 005.JPG
Εμφανίσεις:  104
Μέγεθος:  330,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Persa and Ivan 007.JPG
Εμφανίσεις:  92
Μέγεθος:  325,1 KB  
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

nikolll (Nικολινα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolll
H Nικολινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,006 μηνύματα.

H nikolll έγραψε στις 21:49, 05-05-11:

Μαγικο πλασμα!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

eirini!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eirini!
H eirini! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H eirini! έγραψε στις 10:53, 05-06-11:

Πω πω! Ειναι πανεομρφη! Την πηρε τελικα η χριστινα μαρια?

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Τσαμπικος (Νενα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τσαμπικος
H Νενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H Τσαμπικος έγραψε στις 20:59, 05-06-11:

Η Περσα ειναι ακομα διαθεσιμη....!!! Στειλτε μου μηνυμα οποιος ενδιαφερεται!!!!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους