Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 105,043 εγγεγραμμένα μέλη και 712,403 μηνύματα σε 22,368 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 385 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γενικότερες απορίες για τη φροντίδα νεογέννητου

chr1st1na1

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη chr1st1na1
H chr1st1na1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H chr1st1na1 έγραψε στις 21:39, 09-04-09:

γεια σας ειμαι πρωταρα στο μεγαλωμα ενος γατιου ψαχνω συνεχεια για συμβουλες ενημερωσεις και οτι αλλο μπορει να βοηθησει..εχω ενα μικρουλι υπεροχο γατακι και ειναι 15 ημερων.το εχω ηδη 2 βδομαδες.μεχρι τωρα θηλασε αλλα μετα δεν μποουσε αλλο η μητερα τους κ επρεπε να τα αναλαβουν εθελοντες! του εχω παρει ειδικο γαλατακι για μωρα και τρωει την απαραιτητη ποσοτητα στον αναλογο χρονο.ολα πηγαιναν καλα αλλα τις 2 τελευταιες μερες φτερνιζεται,οχι συνεχεια βεβαια και τα κακακια του ειναι σε χρωμα μουσταρδι και λγο υγρα.σημερα εκανε και διαρροια.το εχω συνεχεια στη ζεστη και τρωει κανονικα το γαλατακι του.και απο διαθεση μια χαρα.απο που μπορει να οφειλεται και τι πρεπει να κανω?????? βοηθεια !

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ιβανα

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ιβανα
H ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,421 μηνύματα.

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε στις 21:48, 09-04-09:

καλησπερα
βασικα οταν υιοθετεις ενα ζωακι καλο ειναι να το πηγαινεις στο γιατρο να σου πει αν ειναι υγιες κλπ..μπορει να ειναι κρυωμενο, να εχει παρασιτα, πολλα μπορει..μονο ο κτηνιατρος θα σου πει σιγουρα, μεσα απο ενα φορουμ δυσκολο να βρεις ακρη.. περαστικα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chr1st1na1

Νεοφερμένος

H chr1st1na1 έγραψε στις 21:52, 09-04-09:

εχω παει σε κτηνιατρο καιτο βρηκε μια χαρα.αυτα τα συμπτωματα 2 μερες τωρα τα εχει εμφανισει

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,796 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 21:59, 09-04-09:

Αν συνεχιστούν, και δεις ότι δεν τρώει κλπ το ξαναπάς..
Τα μικρά είναι πολύ ευαίσθητα. Και αν δεν έχεις εμπειρία, καλώς ή κακώς μόνο ο γιατρός θα μπορεί να σε βοηθήσει, και να είσαι και εσύ ήσυχη.

Απο μακριά είναι λίγο δύσκολο, και να σου πούμε και να είμαστε και σωστές.

Παράθεση

chr1st1na1

Νεοφερμένος

H chr1st1na1 έγραψε στις 22:02, 09-04-09:

θα το παω ετσι κι αλλιως στον κτηνιατρο να μου πει τι εχει απλα επειδη ανησυχω ηθελα να ακουσω καμια γνωμη για να καθησυχαστω..ευχαριστω παντως

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους