Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 105,178 εγγεγραμμένα μέλη και 712,417 μηνύματα σε 22,370 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 297 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πωλείται γατόδεντρο!

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες . Έχει γράψει 5,737 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 11:43, 11-05-11:

https://forum.mycat.gr/gallery/fil

Πωλείται το παραπάνω γατόδεντρο, σε άριστη catάσταση, 100 ευρώ, τηλ 6988-765739

Κατασκευή - Ονυχοδρόμιο παιχνιδιού. Από σκληρό σχοινί και βελούδινο κάλυμα. Προστατεύει τα έπιπλα και τα χαλιά από το φυσικό ένστικτο της γάτας για γρατζούνισμα. Για γάτες κάθε ηλικίας.

Περιγραφή: 1 βάση με σπηλιά και τούνελ πλήρως καλυμένη με βελούδο (Μήκος 70 cm / Πλάτος 40 cm)
4 κολόνες (Διάμετρος 9 cm / Ύψος 44 cm και μία 20 cm)
1 τούνελ (Διάμετρος 20 cm / Ύψος 44 cm)
2 πλατφόρμες (Μήκος 52 cm / Πλάτος 30 cm) και (Μήκος 44 cm / Πλάτος 30 cm)
1 πλατφόρμα με πλάτη (Μήκος 44 cm / Πλάτος 31 cm)
1 παιχνίδι σε ελαστικό κορδόνι
Συνολικό Ύψος 125 cm

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη marina289 : 11-05-11 στις 11:56.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

nikolll (Nικολινα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolll
H Nικολινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,006 μηνύματα.

H nikolll έγραψε στις 13:36, 11-05-11:

Τι εγινε Μαρινα δε χωρανε τα περσομπαλα και το πουλας
Δεν αντισταθηκα, συγνωμη, αλλα η φωτο που ο Αιμι παει να μπει στο τουνελ τα σπαει!
Αλλα σοβαρα γιατι το δινεις?
Δε σε βολεψε? Δεν το χρησιμοποιουνε?
Ρωταω επειδη σε 2 μηνες θα μετακομισω και σκεφτομαι να παρω κατι αντιστοιχο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες . Έχει γράψει 5,737 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 14:20, 11-05-11:

Ναι ο μπουνταλάς!Του το τσακώνεις ή δεν του το τσακώνεις το κωλαράκι;;
Ρε συ, το χρησιμοποιούν πάρα πολύ τα χαζά! Και τα δύο γατόδεντρα τα χρησιμοποιούν!
Αλλά επειδή έχω γεμίσει το σπίτι γατοπράγματα (και μια ντουλάπα επίσης) ,και αφού έχω (έχουν) άλλο ένα γατόδεντρο, είπα να το αποφορτίσω λίγο και να δώσω το ένα...
Catά διαστήματα (συνήθως άνοιξη προς καλοκαίρι) με πιάνει μια πιο... minimal τάση, αρχίζω και πετάω...
Αν μετακομίσεις και μπορείς , να πάρεις! Τους αρέσει πολύ, είναι και καλή γυμναστική, τρελλαίνονται να ανεβοcatεβαίνουν, και ειδικά αν τους το βάλεις σε μπαλκονόπορτα, ρεμβάζουν έξω με τις ώρες!
Είναι καλή αγορά! Θα ξετρελλαθούν , θα το δεις!

nikolll (Nικολινα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolll
H Nικολινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,006 μηνύματα.

H nikolll έγραψε στις 15:01, 11-05-11:

Αχα καταλαβα! Το εχεις παρακανει (κι εσυ) με τις αγορες και τωρα βαζεις τα πραγματα στη θεση τους!
Θα παρω, θα παρω μηνες το σκεφτομαι, μια τα λεφτα μια ο χωρος... αλλα η ωρα πλησιαζει!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

kiss bill (Βασίλης)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη kiss bill
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.

O kiss bill έγραψε στις 15:06, 11-05-11:

Κουκλια τα περσακια, απο τα πιο ωραια που εχω δει. Χαχα, αυτο που λες με τη μπαλκονοπορτα ειναι ετσι ακριβως. Ο δικος μου χτυπαει καρτα εκει πανω. Οκταωρο και πολλες φορες υπερωριες. Ορεγεται και κατι περιστερια που καθονται στο απεναντι σπιτι... πολυ πλακα

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 17:36, 11-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από kiss bill
Κουκλια τα περσακια, απο τα πιο ωραια που εχω δει. Χαχα, αυτο που λες με τη μπαλκονοπορτα ειναι ετσι ακριβως. Ο δικος μου χτυπαει καρτα εκει πανω. Οκταωρο και πολλες φορες υπερωριες. Ορεγεται και κατι περιστερια που καθονται στο απεναντι σπιτι... πολυ πλακα
Ευχαριστούμε!
Kαι εμείς αυτό τον καιρό είμαστε πολύ ευτυχισμένοι, γιατί ανακαλύψαμε την ύπαρξη πετούμενων, και τα βλεφαριάζουμε με απειλητικές διαθέσεις! Και εμείς πέραν του 8ωρου εργαζόμαστε!

kiss bill (Βασίλης)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη kiss bill
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.

O kiss bill έγραψε στις 20:24, 11-05-11:

Αχα, εργασιομανεις κι εσεις βλεπω. Μπραβο, μπραβο. Δε ξερω ομως αν δωσεις το γατοδεντρο και μεινεις μονο με το ενα, θα χωρανε ολα τους? η μηπως θα αρχισετε τις βαρδιες?

evi27

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη evi27
H evi27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

H evi27 έγραψε στις 20:41, 11-05-11:

Αυτή την στιγμή πετάω το μισό σπίτι εν όψει καλοκαιρινής σεζόν και διάβασα το ποστ σου που λες το ίδιο και πολύ γέλασα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 06:52, 12-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από kiss bill
Αχα, εργασιομανεις κι εσεις βλεπω. Μπραβο, μπραβο. Δε ξερω ομως αν δωσεις το γατοδεντρο και μεινεις μονο με το ενα, θα χωρανε ολα τους? η μηπως θα αρχισετε τις βαρδιες?
Tο άλλο γατόδεντρο χωράει και άλλα 3 περσάκια...
Αρχική Δημοσίευση από evi27
Αυτή την στιγμή πετάω το μισό σπίτι εν όψει καλοκαιρινής σεζόν και διάβασα το ποστ σου που λες το ίδιο και πολύ γέλασα.
Ναι ρε γαμώτο, σε πιάνει ένα συναίσθημα ξαφνικα σαν να πνίγεσαι από τα πράγματα, και αρχίζεις και σουτάρεις!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    sourmeld

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γατόδεντρο - Από katerina10
      Το θέμα έχει λάβει 167 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-11-14 στις 17:18.
    • Χαρίζεται γατόδεντρο! - Από StavRoss
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-12-10 στις 23:46.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους