Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 125,375 εγγεγραμμένα μέλη και 713,667 μηνύματα σε 22,525 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 510 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Επείγον 5 γατάκια χρειάζονται φιλοξενία, βρέθηκαν στα σκουπίδια-δεν ασχολείται κανείς

blackfairy1986

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη blackfairy1986
H blackfairy1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H blackfairy1986 έγραψε στις 19:55, 21-04-14:

ΕΠΕΊΓΩΝ βρεθήκαν στα σκουπίδια 5 γατάκια Στο Πέραμα Αττικής μέσα σε σκουπιδοτενεκέ σκεπασμένα με φίλα και κλαδιά μεγάλη Παρασκευή απόγευμα.. η κοπέλα που τα βρήκε δεν ξέρει να τα φροντίζει και τα ταΐζει γάλα με το δάχτυλο πηγαίνω εγώ όποτε μπορώ μια φορά την μέρα για να τους δίνω γάλα με το ιδικό μπιμπερό ΧΡΕΙΆΖΟΝΤΑΙ ΕΠΕΙΓΌΝΤΩΝ ΒΟΉΘΕΙΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΊΤΑΙ ΚΑΝΕΊΣ ΚΑΛΟΎΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΟΖΩΙΚΈΣ ΚΑΙ ΑΠΛΆ ΑΔΙΑΦΟΡΟΎΝ δεν μπορούν να κάνουν λέει κάτι γιατί έχουν πολλά .. μετά μια άλλη λέει ε κρατήστε τα καμιά βδομάδα και βλέπουμε . Και η τρίτη η καλύτερη και εμείς έχουμε γεμίσει τα σπίτια μας η κοπέλα που τα χει να μπει στο ίντερνετ να βρει οδηγίες πως να τα φροντίσει.. ρε με δουλεύετε??? . Η ΚΟΠΈΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΉΣΕΙ ... ΟΎΤΕ ΕΓΏ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΤΑ ΠΆΡΩ ΈΧΩ 5 Μεγάλες Γάτες στειρωμένες οι δυο θηλυκές και ο ένας αρσενικός και είναι και επιθετικά με τα μικρά. το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να πηγαίνω μια φορά την μέρα και να τα ταΐζω που αυτά κάθε 4 ώρες πρέπει να τρώνε είναι δυο γενιές μάλλον το 1 η 2 πάνω από 15 ημερών και τα άλλα 10-15 τώρα ανοίγουν ματάκια . Οπότε ρε παιδιά δηλαδή σας παρακαλώ όποιος μπορεί να κάνει κάτι όποιος μπορεί να βοηθήσει να τα φιλοξενήσει.. πραγματικά τα γατάκια χρίζουν άμεσης βοηθείας... το τηλέφωνο της κοπέλας είναι 2104415638
επείγει φιλοξενία

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

761

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη 761
H 761 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

H 761 έγραψε στις 21:52, 21-04-14:

Κι εγώ μόλις είδα μια παρόμοια περίπτωση στο facebook και προσπαθώ να της βρω κάτι/κάποιον της κοπέλας αλλά...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

blackfairy1986

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη blackfairy1986
H blackfairy1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H blackfairy1986 έγραψε στις 03:24, 23-04-14:

τελικά ήρθαν και τα πήραν από την φιλοζωική του περάματος μου πε η κοπέλα ελπίζω να βρήκαν κάτι... το ένα από ότι μου παν δεν τα κατάφερε φαινόταν η αλήθεια ταλαιπωρημένο αλλά πίστευα πως θα τα καταφέρει κρίμα πολύ κρίμα... ελπίζω τα υπόλοιπα να πάνε καλά και να βρουν μια οικογένεια που να τα αγαπήσει...
και το μικρούλη από ψιλά να βλέπει τα αδελφάκια του και να τα προσέχει.. με τη ψυχή ρε παιδιά πετάς έτσι τόσο μικρά μωρά? με τι ψυχή?

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους