Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 90,580 εγγεγραμμένα μέλη και 719,464 μηνύματα σε 22,828 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 538 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κήλη στο κόλον

VICKY65 (BIKY)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη VICKY65
H BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H VICKY65 ΖΙΖΕΛ-ΜΠΛΑΚΥ έγραψε στις 14:25, 01-06-11:

Καλησπερα σας
Εχω ενα γατακι 7 εβδομαδων γεννηθηκε 14/04/2011!! Ειναι θυληκο...μεγαλωσε με τη μητερα του και την αδελφουλα του και πλεον τρωει κανονικα βρεγμενη κροκετα...εχουμε το εξης θεμα ομως απο τοτε που ξεκινησε να πηγαινει τουαλετα μονο του ερεθιζοτανε ο πρωκτος του και στουμπωνε ...το πηγα στο κτηνειατρο του καναμε αντιβιωτικη ανεση και κλεισμα και ξεστουμπωσε(συγχωρεστε με για τις λεξεις που χρησιμοποιω)αλλα ο πρωκτος του εξακολουθουσε να ειναι πρησμενος να βγαζει ελαφρως αιματακι και ενα υγρο...συνεχισμα ε με αντιβιωση μια εβδομαδα και παλι τα ιδια οποτε παει η γλυκια μου τουαλετα σφιγγεται και δεν βγαζει τιποτα σχεδον μενει κολημενο πισω της και της το ξεκολαω εγω...!!!Μιλησα με εναν κτηνειατρο αλα θα ηθελα και μια αλλη γνωμη μου ειπανε οτι μαλλον εχει κηλη στο "κολον" στο τελειωμα του παχυ εντερου και οτι αυτο δεν διορθωνεται παρα μονο αν συνεχισει με εγχειρηση να της κοψουμε το εντερο να το ραψουμε και να εχει ακρατεια για ολη της τη ζωη....βεβαια ακομη δεν εχει γινει καμια εξεταση αλλα εχω καταταστεναχωρηθει το εχει παθει καποιος μπορει να με βοηθησει υπαρχει περιπτωση να ειναι κατι αλλο??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pennylane : 01-06-11 στις 14:34. Αιτία: Απαγορεύονται τα κεφαλαία
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Κήλη - Από sofiagal
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-05-19 στις 06:53.
    • Μετεγχειρητική κήλη - Από giorgakious
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-09-09 στις 21:56.
    • 2 μηνών γατάκι έχει κήλη! - Από Heidi
      Το θέμα έχει λάβει 110 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-09-08 στις 20:25.
    • Γατάκι αδέσποτο με κήλη - Από mpou81
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-07-08 στις 19:45.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους