Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 113,052 εγγεγραμμένα μέλη και 713,221 μηνύματα σε 22,450 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 349 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Γατάκι Σιάμ ή σαν Σιάμ..

Κατιάκι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κατιάκι
H Κατιάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Κατιάκι έγραψε στις 09:53, 18-08-15:

Καλή σας μέρα!!
Έχω εδώ και λίγες μέρες κοιτάζω αγγελίες, ψάχνοντας να βρω παρέα για τον αγαπημένο γατούλη μου!
Κατά προτίμηση ένα κοριτσάκι για να είναι πιο εύκολη η προσαρμογή και των δύο, απ ότι τουλάχιστον διαβάζω και μαθαίνω.
Ο 3 χρονών γατούλης μου(ο Ήλιος), είναι ένας κούκλος κεραμιδόγατος, στειρωμένος και μεγαλωμένος με περίσσεια αγάπη. Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι μια παρέα θα του έκανε πολύ καλό και θα έφερνε άλλη μια χαρά στο σπίτι!
Βάζω λοιπόν εδώ κοινοποίηση, όποιος έχει ακούσει για μικρό γατουλάκι σιάμ ή ημίαιμο σιάμ (λατρεύω το στυλ τους και θα χαιρόμουν πολύ να έβρισκα ένα τέτοιο μουτράκι) και θέλει να μου το χαρίσει, ας με ειδοποιήσει!
Είδα ότι παλιότερα υπήρξαν περιπτώσεις τέτοιες.. κρίμα που δεν το σκέφτηκα νωρίτερα να το κοινοποιήσω εδώ.
Θα περιμένω με αγωνία και θα ελπίζω
Καλό υπόλοιπο καλοκαίρι σε όλους!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aleksa : 18-08-15 στις 11:17. Αιτία: προσθήκη διευκρίνισης σύμφωνα με τους όρους χρήσης
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,762 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 11:37, 18-08-15:

Καλή σου μέρα και καλοσήρθες στη συντροφιά μας
Εύχομαι να βρεις σύντομα το γατάκι που επιθυμείς και που θα δώσει άλλη μια χαρά στο σπιτικό σου.
Ο δε Ήλιος σου να λάμπει ακόμα πιο όμορφος κι ευτυχής με την καινούργια του παρέα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

kat-cats (Κατερίνα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kat-cats
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,555 μηνύματα.

H kat-cats έγραψε στις 09:56, 19-08-15:

Καλημέρα!! διάβασα την αγγελία σου και έχω να σου προτείνω ένα γατουλάκι (σύντομα θα δημοσιευθεί και εδώ η αγγελια του). Είναι κοριτσάκι και είναι ημίαιμο σιαμάκι cream point (δες φωτο πιο κάτω). Αν σε ενδιαφέρει ενημέρωσέ με.
(Nine Lives Reg. No. 2157/08 )
Υ.Γ. Αν υπάρχει πρόβλημα με τη δημοσίευση των φωτο πριν τη δημοσίευση της αγγελίας, ενημέρωστε με παρακαλώ για να τις σβήσω.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kat-cats : 19-08-15 στις 19:05. Αιτία: αριθμός σωματείου
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Κατιάκι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κατιάκι
H Κατιάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Κατιάκι έγραψε στις 13:00, 19-08-15:

Καλημέρα κι από μένα!
Ευχαριστώ πολύ καταρχήν για το ενδιαφέρον !
Το γατουλάκι το είδα κι εγώ σήμερα σε έναν άλλο ιστότοπο και επικοινώνησα κιόλας με την κοπέλα που το έχει.
Επειδή όμως βρίσκεται στο Βόλο και θα μπορέσει να έρθει Αθήνα για μια πρώτη συνάντηση τέλος Σεπτεμβρίου, μου πρότεινε να είμαστε σε χαλαρή επαφή μέχρι τότε και βλέπουμε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους