Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 113,098 εγγεγραμμένα μέλη και 713,224 μηνύματα σε 22,451 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 320 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Χαρίζονται πανέμορφα μικρά γατάκια-κοριτσάκια

lin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lin
H lin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H lin έγραψε στις 20:55, 29-05-14:

καλησπερα σας πριν 20 μερες διπλα σε κεντρικο δρομο του παγκρατιου στην υμητου βρηκα 3 μπεμπε μωρογατακια κοριτσακια 30-35 ημερων τα εχω ηδη αποπαρασιτωσει εσωτερικα και εξωτερικα αδυνατω να τα κρατησω μονιμα μιας και υπαρχει και ενηλικη γατα στο σπιτι..τα φιλοξενω προσωρινα και ψαχνω σπιτια με απεραντη αγαπη ειναι πολυ κοινωνικες και χουρχουρικες ενα τριχρωμο και δυο τιγρε αρ αποφ. Πρωτοδικείου Επτάψυχων 215708 και αρ. μητρώου 27438 Σας παρακαλω βοηθεια! αν ηταν ενα θα το σκεφτομουν για παρεα στη δικια μου γατουλα αλλα 3 μου ειναι αδυνατον..δεν μπορουσα να τα αφησω ετσι..μες στο δρομο στα 10 cm ηταν ο κεντρικος βρισκονταν σε ενα θαμνο..σας επισυναπτω και φωτο τους..Σας ευχαριστω!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  10305519_10201775803388376_1985665811333176092_n.jpg
Εμφανίσεις:  114
Μέγεθος:  57,6 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  10376280_10201775804748410_3693546096578386135_n.jpg
Εμφανίσεις:  111
Μέγεθος:  52,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  10371487_10201770306650961_8647257570847622419_n.jpg
Εμφανίσεις:  122
Μέγεθος:  44,4 KB  

Όνομα:  010.jpg
Εμφανίσεις:  131
Μέγεθος:  1,018,2 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  007.jpg
Εμφανίσεις:  160
Μέγεθος:  1,19 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  008.jpg
Εμφανίσεις:  129
Μέγεθος:  1,13 MB  

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 15:39, 30-05-14:

Εύχομαι να έχουν την καλύτερη τύχη τα μικρά!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,762 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 20:49, 30-05-14:

Να'σαι καλά που έσωσες αυτές τις ζωούλες
Είναι και τα τρία τους κουκλιά ζωγραφιστά! Σύντομα να βρουν τα σπιτάκια που θα τα κάνουν ευτυχισμένα εύχομαι

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Ειρήνη1234

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ειρήνη1234
H Ειρήνη1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.

H Ειρήνη1234 έγραψε στις 21:12, 30-05-14:

Καλή τύχη στα μικρά κουκλιά! Σπίτι τους γρήγορα!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

lin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lin
H lin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H lin έγραψε στις 23:55, 30-05-14:

Σας ευχαριστω παιδια ολους προωθηστε το παρακαλω ειναι ιδανικη παρεα για οποιον εχει αλλο ενα γατακι σπιτι και θελει παρεα..φυσικα θα δοθουν με την προυποθεση στειρωσης! οχι αλλα αδεσποτα! θα θελα να βρουν αγαπη και σπιτι..κοινωνικοποιουνται με την ενηλικη μου γατα και τα πανε πολυ καλα και τα 3 θα ξεκινησω και τον εμβολιασμο τους

αα ξεχασα για οποιον ενδιαφερεται αυτο ειναι το τηλεφωνο μου 6947392950 σας ευχαριστω!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ειρήνη1234 : 31-05-14 στις 01:39. Αιτία: Merge
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,020 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 01:26, 31-05-14:

Χριστούλη μου είναι υπέροχα... Ειδικά το τρίχρωμο... Την καλύτερη τύχη να έχουν τα αγαπάκια....

lin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lin

H lin έγραψε στις 11:57, 31-05-14:

δυστυχως τα τιγρακια απλα δεν εχουν τοση φωτογενεια εχουν απιστευτες ματαρες και αυτα..το ενα μαλιστα εχει πρασινα ματια δεν γραφουν τοσο καλα στο φακο ειναι ολα πολυ κοινωνικα ολα με μοναδικο χαρακτηρα το τριχρωμο ειναι παρα πολυ ζωηρο και παιχνιδιαρικο το ενα το τιγρε το πιο ανοιχτοχρωμο ειναι πολυ μαμα κοκο που λεμε..πολυ χαδι θελει το αλλο ειναι ανεξαρτητο ομως οταν κουραζεται αναζητα αμεσα την αγκαλια σου και χουρχουριζει αδιακοπα!

lin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lin

H lin έγραψε στις 19:41, 31-05-14:

ειναι μολις δυο μηνων βρεθηκαν διπλα σε κεντρικο δρομο στην Αθηνα πριν 20 μερες .Απο Δευτερα ξεκιναει και ο εμβολιασμος τους ειναι ηδη αποπαρασιτωμενες με παστουλα και ψεκασμενες με frontline αρ αποφ. Πρωτοδικείου Επτάψυχων 215708 και αρ. μητρώου 27438 δωστε τους μια ευκαιρια ψαχνω σπιτια με αγαπη εχω ηδη μια ενηλικη γατουλα σπιτι θα σας κρατανε τρομερη παρεα ειναι πολυ κοινωνικες και χουρχουριστες φυσικα θα δοθουν με τη συμφωνια στειρωσης τους για πληροφοριες καλεστε Αλκμηνη 6947392950[IMG]resource://skype_ff_extension-at-jetpack/skype_ff_extension/data/call_skype_logo.png[/IMG]6947392950Call
Send SMS
Add to Skype
You'll need Skype CreditFree via Skype

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  002.jpg
Εμφανίσεις:  104
Μέγεθος:  1,64 MB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 31-05-14 στις 20:13.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

lin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lin

H lin έγραψε στις 21:39, 05-06-14:

η τριχρωμη μπεμπουλα υιοθετηθηκε απο μια καλη μου φιλη μεινανε οι δυο τιγρουλες μας!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,762 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 07:13, 06-06-14:

Μπράβο η μικρούλα! Άντε με το καλό να παίρνουν σειρά κι οι άλλες δυο τσουπρίτσες!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

tinkaki (κωνσταντινα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tinkaki
H κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα ( έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

H tinkaki miaouuuuuuuu έγραψε στις 10:21, 06-06-14:

Τέλεια! Καλή τύχη και στα άλλα δυο ζουζούνια!

lin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lin

H lin έγραψε στις 20:28, 06-06-14:

αμην παναγια μου! και ειναι τοσο αγαπημενες παρεα...το ξερω ειναι πολυ δυσκολο να υιοθετηθουν μαζι...σας ευχαριστω για τη συμπαρασταση!

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 20:36, 06-06-14:

Είναι δύσκολο, αλλά όχι αδύνατο!
Στη θέση σου, όταν θα ερχόταν υποψήφιος γατο-γονέας θα έφερνα (με τρόπο, ενδεχομένως με κάποιο παράδειγμα) στην κουβέντα το μεγάλο πλεονέκτημα του να έχει κάποιος παραπάνω από ένα γατί, που είναι αυτό: Αν χρειαστεί να λείψει, δεν θα'χει να ανησυχεί για τη μοναξιά του γατιού, αφού θα έχει το ένα το άλλο για παρέα, και ο μόνος του "πονοκέφαλος" θα είναι μόνο η εξασφάλιση κατάλληλης ποσότητας τροφής και νερού για το συγκεκριμένο χρονικό διάστημα που θα απουσιάζει

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

lin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lin

H lin έγραψε στις 22:15, 06-06-14:

ενδιαφερον alcyone σ ευχαριστω θα τις εχω υποψη μου τις συμβουλες!!

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 22:31, 06-06-14:

Εύχομαι το καλύτερο για τα δυο μικρουλίνια

lin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lin

H lin έγραψε στις 23:37, 06-06-14:

αυριο αν θελει ο θεος θα παω σ ενα σπιτι ζητανε τη μια την τιγρουλα και φιλοξενουν κι ενα σκυλακο..να δω το περιβαλλον τι παιζει και βλεποντας και κανοντας...παντως μεσα απ ολη αυτη την ιστορια συνηδειτοποιησα οτι πολλοι εχουν πλεον μια γατουλα σπιτι..νομιζα οτι ειμασταν λιγοι αλλα τελικα...ειμαστε αρκετοι

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 00:20, 07-06-14:

Ποτέ δεν είμαστε αρκετοί, μακάρι να αυξηθούμε κι άλλο.. Είναι τόσα τα ορφανά εκεί έξω που περιμένουν να υιοθετηθούν...
Και θα'λεγα όχι απλά να αυξηθούν οι ιδιοκτήτες τετράποδων, αλλά να αυξηθεί και η υπευθυνότητα , που σημαίνει κάποιος να αντιλαμβάνεται και τα καθήκοντα που συνεπάγονται από το να διατηρεί κάποιος ένα κατοικίδιο.
Καλή επιτυχία για αύριο!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

lin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lin

H lin έγραψε στις 10:48, 08-06-14:

δεν το πηρανε τελικα ..ειχαν χασει κι ενα γατακι πριν ενα τριμηνο..πηγα και τα δυο να τα δουν καλα διαλεξαν το ενα..αλλα δυστυχως δεν...μου ζητησαν μια μερα χρονο να το σκεφτουν και σημερα μου ειπαν οχι... τι να κανουμε...

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 23:40, 08-06-14:

Δεν πειράζει, ευτυχώς δεν κρίνεται το μέλλον τους από μια αποτυχημένη προσπάθεια.
Αξίζει τον κόπο να επιμένεις και να περιμένεις να βρεις τους σωστούς ανθρώπους να τα υιοθετήσουν.
Εκείνους που θα τα αγαπήσουν πραγματικά
Εύχομαι σύντομα τα καλά τα νέα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

lin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lin

H lin έγραψε στις 13:46, 09-06-14:

ευχαριστω για τη συμπαρασταση alcyone...αυτο το συστημα το ακολουθω απο τη φιλοζωικη χωρις υπερβολες ομως..παω στο χωρο τους με το γατακι το αφηνω καμια ωριτσα και παιζει το βλεπουν τους βλεπει το χαιδευουν..και μετα μου λενε συνηθως αν ειναι απολυτα σιγουροι και μ αρεσει και μενα ο χωρος τους το αφηνω..και δυστυχως ο χωρος ηταν καλος και οι ανθρωποι πολυ καλοι..δυστυχως ομως οχι τοσο αποφασισμενοι..κουραστηκα βρε παιδια...δεν φανταζεσαι εντωμεταξυ τι ψυχουλες ειναι..μονο που δεν μιλανε..και το πρωι ακομα με χαιρετανε με τον τροπο τους..αν ηταν ενα θα το κραταγα.ουτε το χρωμα με νοιαζει ουτε τιποτα...δεν ημουν ετοιμη για δευτερη γατα αλλα οκ τελικα δεν ειναι κατι φοβερο αλλα τωρα και τα δυο δεν μπορω και τη δικια μου μαζι..δεν μπορω να καταλαβω εντωμεταξυ αυτη τη λογικη με πηρε μια κυρια χτες να τα δει ηθελε και τα δυο και τελικα μετακομιζει σε 3 βδομαδες(δεν μου το χε πει) και τωρα λεει ολα μπαλκονια ιστοριες ειναι ανοιχτα με κουτες και φοβαται..γιατι δεν το λενε απ την αρχη??? κανω εγω κατι λαθος??

anna 21

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη anna 21
H anna 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 644 μηνύματα.

H anna 21 έγραψε στις 14:34, 09-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από lin
ευχαριστω για τη συμπαρασταση alcyone...αυτο το συστημα το ακολουθω απο τη φιλοζωικη χωρις υπερβολες ομως..παω στο χωρο τους με το γατακι το αφηνω καμια ωριτσα και παιζει το βλεπουν τους βλεπει το χαιδευουν..και μετα μου λενε συνηθως αν ειναι απολυτα σιγουροι και μ αρεσει και μενα ο χωρος τους το αφηνω..και δυστυχως ο χωρος ηταν καλος και οι ανθρωποι πολυ καλοι..δυστυχως ομως οχι τοσο αποφασισμενοι..κουραστηκα βρε παιδια...δεν φανταζεσαι εντωμεταξυ τι ψυχουλες ειναι..μονο που δεν μιλανε..και το πρωι ακομα με χαιρετανε με τον τροπο τους..αν ηταν ενα θα το κραταγα.ουτε το χρωμα με νοιαζει ουτε τιποτα...δεν ημουν ετοιμη για δευτερη γατα αλλα οκ τελικα δεν ειναι κατι φοβερο αλλα τωρα και τα δυο δεν μπορω και τη δικια μου μαζι..δεν μπορω να καταλαβω εντωμεταξυ αυτη τη λογικη με πηρε μια κυρια χτες να τα δει ηθελε και τα δυο και τελικα μετακομιζει σε 3 βδομαδες(δεν μου το χε πει) και τωρα λεει ολα μπαλκονια ιστοριες ειναι ανοιχτα με κουτες και φοβαται..γιατι δεν το λενε απ την αρχη??? κανω εγω κατι λαθος??
οχι δεν κανεις κατι λαθος, ετσι συμβαινει πολλες φορες, σε καταλαβαινω απολυτα ειναι πολυ ψυχοφθορο και εκνευριστικο. το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να εισαι παρα πολυ επιφυλακτικη, μην χαιρεσαι/ενθουσιαζεσαι οταν σου λεει καποιος οτι τα θελει. δεν το καταλαβαινουν αυτο οι δηθεν "ενδιαφερομενοι" τι μπορει να περνας εσυ και τι σου προκαλουνε. μπορει να μην το καλοσκεφτηκαν, μπορει να αλλαξαν γνωμη, μπορει χιλια δυο. μην απογοητευεσαι, ειναι πολυ νωρις ακομη. υπομονη και ας ελπισουμε οτι θα βρεθει καποιος καταλληλος να παρει εστω το 1!

επειδη τα εχω περασει πολλες φορες στα λεω... και πραγματικα εσκαγα. ειναι δυνατον να μιλας για ωρες επι μερες με καποια που θελει οπωσδηποτε τα γατακια που εχεις, συμφωνει με ολους τους ορους και στα καλα καθουμενα εξαφανιζεται? ή το ιδιο με αλλη τυπισσα και οταν επιτελους ερχεται να συζητησουμε απο κοντα να θελει να τα παρει και να φυγει τρεχοντας και στην τελικη να μου λεει οτι τελικα τα θελει για την αυλη της μαμας της?? και πολλα πολλα ακομη... παντως ενα πραγμα ειναι σιγουρο. χιλιες φορες να αργησουν να βρουν οικογενεια και να ειναι σωστη και υπευθυνη παρα να τα παρει καποιος ακαταλληλος (σκεψου πως θα ενιωθες αν το συνειδητοποιουσες αυτο εκ των υστερων!). αυτο να σκεφτεσαι!

Nicole1987

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,426 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 16:25, 09-06-14:

Συμφωνω. Θελουμε ολοι εδω μεσα να πιστεύουμε πως υπαρχουν αρκετοί ακομα σαν εμάς που εχουν και καποια υπευθυνότητα και οχι μονο να θελουν να υιοθετήσουν ενα ζωάκι για να το εχουν..αλλα για να το φροντίζουν με οτι συνεπάγεται αυτο, ειτε περίφραξη μπαλκονιού ειτε ιατρική περίθαλψη, στείρωση κτλ. Και φυσικα να εχουν να του δώσουν ολη τους την αγαπη. Καπου εκει εξω υπαρχει καποιο υπεύθυνο ατομο που θα ψαξει να βρει τα μικρα σου

lin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lin

H lin έγραψε στις 16:50, 09-06-14:

Nicole και Anna σιγουρα τωρα καταλαβαινω πολλα..δεν θελω ν αναφερω καν ποσοι με πηρανε ειδικα για την τριχρωμη και για το ενα απο τα τιγρακια για να ερθουν απλα ετσι να τα παρουν απο μενα λες και ειναι αντικειμενο διακοσμητικο...και πως μου εκλεισαν το τηλ στα μουτρα οταν τους ειπα ξερετε εγω το φερνω στο χωρο σας και απλα συζηταμε καποια πραγματα για την ευζωια του.ειχατε ξανα γατουλα??μπαμ το τηλ στα μουτρα..... ευτυχως η τριχρωμη πηγε σε πολυ υπευθυνο ατομο φιλη δικη μου, μετα απο σκεψη απο τη μερια της για να κανει παρεα με τον 2 χρονων στειρωμενο γατουλη της..εντωμεταξυ δεν νομιζω κανενας να φοβαται πια να ερθω στο χωρο του τις nine lives βοηθαω εκεινες με προωθουν κιολας..το προφιλ μου στο fb ειναι ορθανοιχτο για να δει καποιος..ναι το ξερω..ηταν 30 ημερων οταν τα βρηκα..το μονο που σκεφτομουν εκεινη την ωρα ηταν θα γινουν σουβλακερι στο δρομο ο κεντρικος διπλα...μανα δεν εμφανιστηκε 2 μερες..2 μερες περιμεναμε σημαδι της..πριν τα παρω..στειρωνετε παιδια οτι μπορειτε στη γειτονια σας..αυτο κανω κι εγω εδω κι ενα τριμηνο..μια εχω καταφερει να πιασω αλλα θα συνεχισω...ειναι κριμα κι αδικο..δεν επιβιωνουν τα δολια..

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 22:40, 09-06-14:

Lin σ'αυτό τον κόσμο η ανωριμότητα και η ανευθυνότητα περισσεύουν Απορώ πώς αυτοί οι άνθρωποι είναι ικανοί να αναθρέψουν παιδιά ,τι παράδειγμα θα τους δίνουν..
Πολύ σωστά σε συμβουλεύουν οι προλαλήσασες: δυστυχώς θα πρέπει να τα αντιμετωπίσεις αυτά τα δυσάρεστα περιστατικά, οπότε τις επόμενες φορές που θα χτυπήσει το τηλέφωνό σου, θα έλεγα να κρατάς μια συγκρατημένη αισιοδοξία.
Για να μην απογοητεύεσαι κάθε τόσο, στο δρόμο για την αναζήτηση ανθρώπων πραγματικά άξιων να αναθρέψουν ένα ζωντανό, που εύχομαι να μην είναι μακρύς.
Και σύντομα τα δυο ζουζούνια να βρουν το σπιτάκι και την αγκαλιά που τους ταιριάζει

lin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lin

H lin έγραψε στις 13:35, 04-08-14:

οι κοριτσαρες υιοθετηθηκαν μαζι :-) τωρα εχω νεες αφιξεις στο σπιτι αλλα δυο τιγρακια συντομα θα τα ανεβασω να στε καλα ολοι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους