Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 113,052 εγγεγραμμένα μέλη και 713,221 μηνύματα σε 22,450 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 348 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Ψάχνω μικρό γατάκι για υιοθεσία.

Hi Im Chris

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Hi Im Chris
Ο Hi Im Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Hi Im Chris έγραψε στις 20:35, 06-01-15:

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα, αυτο ειναι το πρώτο μου post.

Για να μπω λοιπον στο θέμα ψάχνω γατάκι το πολυ 2-3 μηνών. Ο λόγος που ζητάω να ειναι τοσο μικρό είναι γιατι θέλω να το μεγαλώσω απο όσο πιο μικρο γίνεται και να μπορέσει να προσαρμοστεί στην καθημερινότητα μου ευκολότερα απο ότι ενα μεγαλύτερο και φυσικά θα ήθελα να το ζήσω σε όσες περισσότερες στιγμες τις ζωής του μπορω.

Σχετικά με τα χαρακτηριστικά ή τη ράτσα δε με ενδιαφέρει καθώς όλα τα γατακια έχουν τη γλυκα τους, αυτο δε σημαινει όμως οτι θα το έπαιρνα στα τυφλά, θα ήθελα να ξέρω οτι είναι υγιες καθώς θα είναι η πρωτη μου γατούλα και θα μου ήταν δύσκολο χωρις εμπειρια να αντιμετωπίσω κάποιες δύσκολες καταστάσεις. Δεν εννοω σε καμια περίπτωση πως δεν προθυμοποιούμαι να φροντίσω και να τρέξω για αυτή απο τη στιγμή που πολλα μπορούν να συμβούν με οποιαδήποτε γατούλα οποιαδήποτε στιγμη χωρις να μπορεις να τα προβλέψεις. Παρ' ολα αυτα η αλήθεια έιναι οτι έχω μεγαλη αδυναμία στα μονόχρωμα γατάκια ειδικά στα στα γκρι, αλλα και ασπρα και μαυρα.

Αυτα απο εμένα, ευχαριστω εκ τω προτέρων!

ΥΓ. Κατι τελευταίο, έχω ψαξει αρκετά και δεν βρίσκω αυτη την περίδο πολλα νεαρα γατάκια, υπαρχει κάποια εποχή που οι γάτες γεννανε περισσότερο ή απλα έτυχε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,020 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 21:35, 10-01-15:

Καλησπέρα, καλή χρονιά και καλώς όρισες στην παρέα μας!

Αν θέλεις ρίξε μια ματιά στα Χαρίζονται αλλά και στις αναδημοσιεύσεις, θα βρεις πολλές αγγελίες που μπορεί να σε ενδιαφέρουν! Καλή επιτυχία και σύντομα να έχεις ένα μωρό-γατάκι στην αγκαλιά σου!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 10:14, 11-01-15:

Φίλη μου, μια μικρή συμβουλή: Ακολούθησε το ένστικτό σου. Το γατάκι σου, μόλις το δεις, θα το νιώσεις! Κι αυτό δεν θα χει καμία σχέση ίσως με ένα γατάκι που ίσως να έχεις τώρα στο μυαλό σου. Άπλωσε λοιπόν τα χέρια σου και πάρε το στην αγκαλία σου, για να ζήσετε μια από τις πιο όμορφες ιστορίες αγάπης!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Hi Im Chris

Νεοφερμένος

O Hi Im Chris έγραψε στις 13:40, 11-01-15:

Ευχαριστω για τις απαντήσεις σας, βρήκα γατούλη εδω και 4 μέρες!

ΥΓ. Ειμαι φίλος όχι φίλη

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

roccohooshie (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη roccohooshie
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 1,464 μηνύματα.

H roccohooshie έγραψε στις 13:46, 11-01-15:

Αγαπητέ φίλε να τον χαίρεσαι!!! Είναι απίθανος μαυρογατούλης, αξιολάτρευτη μουρίτσα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

pepper

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pepper
H pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H pepper έγραψε στις 14:13, 11-01-15:

Υπέροχος!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,020 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 16:42, 11-01-15:

Tι φάτσα! Να το χαίρεσαι!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 18:07, 11-01-15:

Κούκλα μου, είναι πανέμορφος!! Να τον χαίρεσαι! Κατάμαυρος και λαμπερός, το όνειρό μου
Ίσως κάποια στιγμή να θελήσεις να ανοίξεις το δικό του θεματάκι, ούτως ώστε να τον γνωρίσουμε κι εμείς καλύτερα...

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,762 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 20:06, 11-01-15:

Και τι γατούλης! Κουκλάκι ζωγραφιστό, σωστό αστέρι !
Να το χαίρεσαι το πανθηράκι σου και να σε συντροφεύει για πολλά πολλά χρόνια

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Andji

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Andji
H Andji αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Andji έγραψε στις 00:26, 12-01-15:

Τι φατσουλα! Να το χαίρεσαι

kat-cats (Κατερίνα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kat-cats
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,555 μηνύματα.

H kat-cats έγραψε στις 09:31, 12-01-15:

Πραγματικά υπέροχο πανθηράκι!!! να το χαίρεσαι!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Hi Im Chris

Νεοφερμένος

O Hi Im Chris έγραψε στις 12:25, 12-01-15:

Σας ευχαριστώ πολυ όλους!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους