Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 133,813 εγγεγραμμένα μέλη και 713,943 μηνύματα σε 22,556 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 487 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ακανθοκυτταρικό καρκίνωμα

nanina82

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nanina82
H nanina82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H nanina82 έγραψε στις 10:47, 23-11-21:

Ομαδα καλημέρα! Ο γατος μου, 16 χρονών , εβγαλε πριν 2 μηνες περίπου ακανθοκυτταρικό καρκίνωμα μεταξύ μύτης και χειλιών. Το μέγεθος του πλέον είναι όσο ένα κουφετακι smarties. Ο γιατρός μου είπε ότι δεν μπορεί να του κάνει εγχείρηση γιατί είναι σε πολύ δύσκολο σημείο και θα χρειαστεί να του κόψει κόκκαλο συν το ότι είναι είναι αρκετά μεγάλος και πολύ ταλαιπωρημενος με διάφορες ασθένειες τα τελευταία 2 χρόνια λόγω ηλικίας, και με την νάρκωση υπάρχει περίπτωση να πεθάνει. Του κάναμε ανοσοθεραπεια και θεραπεία με αντιβακτηριακα χάπια αλλά δεν υπήρξε ιδιαίτερη βελτίωση. Οποιαδήποτε συμβουλή, εμπειρία, γνώμη θα είναι πολύ μεγάλη βοήθεια!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nanina82 : 23-11-21 στις 11:37.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,851 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 17:51, 23-11-21:

Αρχική Δημοσίευση από nanina82
Ομαδα καλημέρα! Ο γατος μου, 16 χρονών , εβγαλε πριν 2 μηνες περίπου ακανθοκυτταρικό καρκίνωμα μεταξύ μύτης και χειλιών. Το μέγεθος του πλέον είναι όσο ένα κουφετακι smarties. Ο γιατρός μου είπε ότι δεν μπορεί να του κάνει εγχείρηση γιατί είναι σε πολύ δύσκολο σημείο και θα χρειαστεί να του κόψει κόκκαλο συν το ότι είναι είναι αρκετά μεγάλος και πολύ ταλαιπωρημενος με διάφορες ασθένειες τα τελευταία 2 χρόνια λόγω ηλικίας, και με την νάρκωση υπάρχει περίπτωση να πεθάνει. Του κάναμε ανοσοθεραπεια και θεραπεία με αντιβακτηριακα χάπια αλλά δεν υπήρξε ιδιαίτερη βελτίωση. Οποιαδήποτε συμβουλή, εμπειρία, γνώμη θα είναι πολύ μεγάλη βοήθεια!!
Φιλη μου καλησπερα.Παντα σε τετοια θεματα ,σοβαρα δεν καθομαστε ΠΟΤΕ με τη γνωμη ενος γιατρου.Οπωσδηποτε θα συμβουλευτεις και αλλον και θα δουμε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nanina82

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nanina82
H nanina82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H nanina82 έγραψε στις 19:18, 23-11-21:

Καλησπέρα!! Έχω συμβουλευτεί και άλλον γιατρό και μου είπε κ αυτός τα ίδια! Δυστυχώς είναι σε πολύ δύσκολο μέρος η πληγή και αυτό το κάνει πολυ δύσκολο!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους