Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 113,463 εγγεγραμμένα μέλη και 713,258 μηνύματα σε 22,455 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 441 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Βίντεο με γάτες και άλλα ζωάκια

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,628 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 17:30, 29-04-21:

Αχ μωρε τι τελειος που ειναι ο Κολομβος! Πανεμορφος και στρουμπουλος στρουμπουλος!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LillyQ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη LillyQ
H LillyQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H LillyQ έγραψε στις 18:49, 29-04-21:

Αρχική Δημοσίευση από Πουπουλίνα
Αχ μωρε τι τελειος που ειναι ο Κολομβος! Πανεμορφος και στρουμπουλος στρουμπουλος!
καλε τα γατια οταν ειναι σε τετοια ηλικια οπως του Κολομβου ξετρελαινομαι κυριολεκτικα
μαρεσουν οι ακαταπαυστες ζουζουνιες τους
το δικο μου οταν ηταν ετσι με θυμαμαι να χω κλεισει με εφημεριδες εισοδους πισω απο πλυντηρια ψυγεια κλπ για να μη χωθει πηγαινε γυρω γυρω μυριζοντας και εξερευνωντας καλα στο μπαλκονι μπηκε και χωθηκε εκει που ηταν η τρυπα που εκανε κοιλια το πλαστικο και αναγκαστηκα να το βαλω διπλο
και μετα απο τοση εξερευνηση ξεραινοταν στο νανι χαχαχαχα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,769 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 21:35, 29-04-21:

το δικο μου οταν ηταν ετσι με θυμαμαι να χω κλεισει με εφημεριδες εισοδους πισω απο πλυντηρια ψυγεια κλπ για να μη χωθει
Κι εγώ μια από τα ίδια φιλενάδα. Εκεί στα πλάγια της κουζίνας με τον πάγκο έχει ένα "πονηρό" άνοιγμα που άμα έμπαινε θα χανόταν πίσω από τον πάγκο με τα ντουλάπια που έχει ένα δαιδαλώδες κενό και που δεν είναι προσβάσιμο σε μένα.

Κούκλος ο Κολόμβος και τσαχπίνης! Μου άρεσε που καθώς περπατούσε κουνιόταν και η λιλιπούτεια ουρίτσα του, η τριγωνική που έχουν όλα τα γατομωράκια.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LillyQ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H LillyQ έγραψε στις 22:01, 29-04-21:

Αρχική Δημοσίευση από Aleksa
Κι εγώ μια από τα ίδια φιλενάδα. Εκεί στα πλάγια της κουζίνας με τον πάγκο έχει ένα "πονηρό" άνοιγμα που άμα έμπαινε θα χανόταν πίσω από τον πάγκο με τα ντουλάπια που έχει ένα δαιδαλώδες κενό και που δεν είναι προσβάσιμο σε μένα.

Κούκλος ο Κολόμβος και τσαχπίνης! Μου άρεσε που καθώς περπατούσε κουνιόταν και η λιλιπούτεια ουρίτσα του, η τριγωνική που έχουν όλα τα γατομωράκια.
Ω ναι!!!Ποσο λατρευω τα γατομωρακια για αυτη τους τη μωρουδιακη αφελεια
Παράθεση

LillyQ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H LillyQ έγραψε στις 12:48, 30-04-21:

οταν βαζω αυτο το βιντεο με ηχο να παιζει ερχεται η γατα μου πανω στο λαπτοπ να δει απο που βγαινουν τα γατια,δοκιμαστε το να δειτε τις αντιδρασεις των γατιων σας

Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,769 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 16:17, 30-04-21:

Το έβαλα να παίζει, η Έρση σηκώθηκε από τον ύπνο στα πίσω δωμάτια που ήταν και κατέφθασε να δει τι συμβαίνει.
Παράθεση

LillyQ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H LillyQ έγραψε στις 21:36, 30-04-21:

Αρχική Δημοσίευση από Aleksa
Το έβαλα να παίζει, η Έρση σηκώθηκε από τον ύπνο στα πίσω δωμάτια που ήταν και κατέφθασε να δει τι συμβαίνει.
χαχαχαχαχαχαχαχα εγω το εχω σωσει οταν ειναι καπως πχ αγριεμενη ή εχει κρυφτει ας πουμε της το βαζω και βγαινει να δει τι γινεται χαχαχαχαχαχα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    XRumerTest

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους