Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 136,490 εγγεγραμμένα μέλη και 714,327 μηνύματα σε 22,601 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 504 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Aδελφάκια ζητούν σπίτι και αγάπη...γατόφιλοι σπεύσατε!!

hionitsa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη hionitsa
H hionitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H hionitsa έγραψε στις 18:28, 16-09-11:

Καλησπερα , μολις 2 μερες πριν γατοyλα που ειχε γεννησει σε μια εσοχη αυλης στον ακαλυπτο που επικοινωνει με την αυλη μου, εφερε στον λεβητα της αυλης του σπιτιου μου τα 5 πανεμορφα μωρακια της...ειναι τρομαγμενα καθως δεν εχουν ξαναδει ανθρωπο...τα φροντιζω με τροφη και νερακι με πολλες δυσκολιες ομως αφου εχω 3 γατεςκαι φιλοξενω και 2 κουταβια που πριν 10 μερες μαζεψα (στην κυριολεξια!!)απο χαντακι κεντρικου δρομου νησιου.Η γειτονια μου δεν ειναι απο τις πλεον φιλικες(εχω χασει 2 γατες μου απο φολα) οποτε παρακαλω να βοηθησετε αυτα τα μικρα να βρουν σπιτι γιατι το μελλον τους προβλεπεται ζοφερο αν μεινουν στον ακαλυπτο.Τα προστατευω προς το παρον και για οσο καιρο μπορεσω...ελπιζω να βρουν συντομα σπιτι για να γλιτωσουν απο τους καλους μου γειτονες....θα επανελθω με φωτο...μονο για υπευθυνους γατοφιλους

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hionitsa : 16-09-11 στις 19:09.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους