Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 136,548 εγγεγραμμένα μέλη και 714,332 μηνύματα σε 22,601 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 604 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Σταματήστε το κρέμασμα αλεπούδων

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,153 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 00:26, 29-02-08:

Στειλτε το γράμμα που θα βρείτε εδω.. η σκοτσέζικη κυβερνηση αντι να το απαγορευσει το επετρεψε!!! Πεθαινουν κρεμασμένα η σφιγγονται απιστευτα τα σωθικά τους μεχρι που πεθαινουν.. μεχρι και γατουλες πιανονται

https://www.bansnares.com/index.php

Εδω οποιοι θελουν θα δουν τι ειναι https://www.bansnares.com/what_are_snares.php
και https://www.bansnares.com/images.php

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jeannine

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jeannine
H Jeannine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (12 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 598 μηνύματα.

H Jeannine έγραψε στις 00:42, 29-02-08:

Αυτά είναι απαράδεκτα πράγματα... Έλεος...
Εγώ πάντως το έστειλα... Παιδιά εσείς οι υπόλοιποι αφιερώστε 1 λεπτάκι να το στείλετε κι εσείς...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΟΥΡΑΝΙΑ

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ΟΥΡΑΝΙΑ
H ΟΥΡΑΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 5,834 μηνύματα.

H ΟΥΡΑΝΙΑ έγραψε στις 01:19, 29-02-08:

Εγώ πήγα να το στείλω αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί ζητάνε διεύθυνση απαραίτητα

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,153 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 01:28, 29-02-08:

προφανως για να ειναι αξιόπιστη η υπογραφή.. ειναι εμπιστευτική μην φοβασαι

Παράθεση

avrilio

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη avrilio
H avrilio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (πανω απο 30! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 386 μηνύματα.

H avrilio έγραψε στις 02:00, 29-02-08:

εγω που ειδα τα αλεπουδακια της πεντελης φολιασμενα.....σφιχτηκε το στομαχι μου γι αλλη μια φορα....ειναι πανεμορφα ζωακια....περηφανα, πονηρα, αξιοπρεπη......τα κτηνη ζουνε αναμεσα μας....

Παράθεση

Jeannine

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jeannine
H Jeannine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (12 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 598 μηνύματα.

H Jeannine έγραψε στις 08:36, 29-02-08:

Πάντως εγώ που έστειλα e-mail έγραψα λεπτομερώς τη διευθυνσή μου.
Κρίμα μωρέ τα αλεπουδάκια, κι είναι τόσο γλυκά σαν ζωάκια, σαν γατούλες με φουντωτή ουρίτσα...
Δυστυχώς όμως έχουν πολλούς εχθρούς..

Παράθεση

christianapulp

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη christianapulp
. Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O christianapulp έγραψε στις 08:55, 29-02-08:

Εστειλα κι εγώ

Παράθεση

zorica

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη zorica
H zorica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,861 μηνύματα.

H zorica έγραψε στις 09:18, 29-02-08:

Και εγω εστειλα...
Δεν μου εμφανισε ομως τιποτα στους πρωτους συνδεσμους,μονο στο τριτο μπηκε η σελιδα.Γιατι?

Παράθεση

Voula

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Voula
H Voula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Άπειρες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 2,614 μηνύματα.

H Voula έγραψε στις 09:39, 29-02-08:

Ντρέπομαι αφάνταστα για άλλη μια φορά που δυστυχώς δεν θα είναι κι η τελευταία.

Είμαστε υπάνθρωποι, τέλος..Είμαστε το χειρότερο δημιούργημα της φύσης.

Αναρωτιέμαι τι καλό υπάρχει που να μπορούμε να δείξουμε στα παιδιά μας για το μέλλον αυτού του κόσμου.

Παράθεση

ΟΥΡΑΝΙΑ

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ΟΥΡΑΝΙΑ
H ΟΥΡΑΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 5,834 μηνύματα.

H ΟΥΡΑΝΙΑ έγραψε στις 10:34, 29-02-08:

Ψήφισα τους έβαλα μόνο περιοχή μου. Όχι ακριβή διεύθυνση

Παράθεση

Αντα

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Αντα
H Αντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 6,545 μηνύματα.

H Αντα έγραψε στις 11:00, 29-02-08:

Καλημέρα!! Στην Αγγλία θεωρείται άθλημα το κυνήγι της αλεπούς , στο οποίο μάλιστα συμμετέχει και η βασιλίκή οικογένεια!! Μακάρι να γίνει κάτι...ψήφισα και έστειλα το λινκ και σε μερικούς φίλους μου.

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 17:13, 29-02-08:

Θα λεγα τωρα τιποτα περι αθληματων με ζωα....

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους