Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 103,053 εγγεγραμμένα μέλη και 711,939 μηνύματα σε 22,320 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 197 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Χάθηκε γατούλης στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fideloudi
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,667 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 13:14, 20-10-16:

Χάθηκε χθες ο γατούλης των φωτογραφιών πίσω από τις φοιτητικές εστίες κοντά στην Ούλωφ Πάλμε, στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου. Τον λένε Τσένταρ, είναι περίπου 1 χρονών, στειρωμένος κι έχει μικροτσιπ *******7377096.
Αν τον δει κανείς παρακαλείται να επικοινωνήσει άμεσα με το 6943914392, η μαμά του τον ψάχνει συνέχεια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  media-share-0-02-05-1d409b3672b00a7b131e6d5de8da61946908307e70755e1adf99a0df1fbe64fc-Picture.jpg
Εμφανίσεις:  73
Μέγεθος:  133,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  media-share-0-02-05-48c2793f6327ba1fffc2078fe23d9b1f6b91aa3ab0f2ccd85258f8c0a97baa00-Picture.jpg
Εμφανίσεις:  61
Μέγεθος:  89,6 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aleksa : 20-10-16 στις 14:03. Αιτία: εμφάνιση φωτο από links
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,436 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 14:06, 20-10-16:

Είναι πανέμορφος κι εύχομαι το συντομότερο να βρει το δρόμο για την επιστροφή στην αγκαλιά της μαμάς του, σώος και αβλαβής, ο γλυκούλης.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bindi (Σεβουλα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bindi
H Σεβουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 10 γάτες (Σιγουρα οσες και τα χρονια μου έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H Bindi έγραψε στις 20:23, 22-10-16:

Γεια σου Λια
Τι εγινε το βρηκες το γλυκο σου;Φανταζομαι εβαλες στη γειτονια αφισες με εγχρωμη φοτο.Δυστηχως και να την βρει καποιος αν δε παει σε κτηνιατρο δε μπορει να ξερει για το τσιπ.Αχχ ποσο σε καταλαβαινω εχω και εγω παρομοιες εμπειριες γιατι τα τελευταια 18 χρονια μενω σε μονοκατοικια με κηπο και οι γατουλες μου τριγυρνουν και εξω..Μονο οταν εμενα και εγω Ζωγραφου ειχα το κεφαλι μου ησυχο με τον Σιαμεζο τον Ετινο μου..Ευχομαι απο καρδιας να τον βρεις τον κουκλο σου.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 22-10-16 στις 21:03. Αιτία: Προσαρμογή στους όρους χρήσης
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους