Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 115,205 εγγεγραμμένα μέλη και 713,378 μηνύματα σε 22,481 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 227 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ο δολοφόνος με το αγγελικό πρόσωπο!

Mia_m (Μαρία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mia_m
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (Πάρα πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,655 μηνύματα.

H Mia_m έγραψε στις 02:16, 04-11-07:

Ναι με πιάνει κι εμένα υστερία όταν βλέπω κατσαρίδα, ειδικά τις τεράστιες μαύρες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aretha
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 γατιά πολυαγαπημένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,999 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 08:08, 04-11-07:

Εκτός από τον κίνδυνο να έρθει η γάτα σε άμεση επαφή με το εντομοκτόνο (να το πατήσει ή να το γλύψει δηλαδή) υπάρχει πάντα και η πιθανότητα να φάει κατσαρίδα που είτε έχει φάει είτε έχει πάνω της εντομοκτόνο. Αυτό μπορεί να προκαλέσει σοβαρότατη δηλητηρίαση ή να είναι ακόμα και μοιραίο.
Γι' αυτό, κατοικίδια και εντομοκτόνα δεν πάνε μαζί σε καμία περίπτωση.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Gloriana
H Gloriana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.

H Gloriana έγραψε στις 10:18, 04-11-07:

Μάλλον δεν σου χρειάζεται πια το Τέζα!

Παράθεση

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

H Gloriana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.

H Gloriana έγραψε στις 10:53, 04-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από marestros
θα το δοκιμασω στην επομενη ευκαιρια
πολυ γλυκα ζωακια οι μυγαλες δε νηξερα την υπαρξη τους!
Οι μεγάλες οι μαύρες είναι του ΑΓΡΟΥ. Αηδιαστικές αλλά λιγότερο βλαβερές από της πόλη (οι γνωστές ξανθιές)
Του αγρού τρώνε κοπριά ενώ οι άλλες στους υπονόμους, καταλαβαίνεις!!!

Παράθεση

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

H Gloriana έγραψε στις 10:56, 04-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
Καλά... εδώ οι γάτες γλύφουν τον πωπώ τους μετά από κακάκια, η κατσαρίδα σε πείραξε; :p
Η ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :up::up::up::up::up:

Παράθεση

marestros

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη marestros
H marestros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 640 μηνύματα.

H marestros έγραψε στις 14:23, 04-11-07:

προχθες το βραδυ μπαινοντας στο σπιτι ειδα κατι αδιαυκρινιστο, ηταν σαν μασημενο και μετα φτυσμενο εντομο. δεν εδωσα σημασια γιατι σκεφτηκα οτι βρηκε κανα τζιτζικι (δεν εμοιαζε με κατσαριδα) και για καποιο λογο το εφτυσε. σημερα μου ειπε η μαμα μου οτι καποια στιγμη εκανε εμετο και ηταν σαν αυτο που βρηκαμε προχθες. μου εξηγησε οτι ηταν σαν φυλλα με χνουδι. μπορει να τρωει τα φυλλα απο τα λουλουδια και να τα κανει εμετο μετα????

να ανησυχησω????

Παράθεση

RedCat

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη RedCat
H RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 εν οικω, πολλές εν δημω έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,315 μηνύματα.

H RedCat έγραψε στις 15:00, 04-11-07:

ναι μπορεί...δες τι φυτό είναι, ίσως να μην κάνει να το τρώει (που πιθανότατα δεν κάνει γι'αυτό και το αποβάλει ο οργανισμός του)

Παράθεση

marestros

Διάσημο Μέλος

H marestros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 640 μηνύματα.

H marestros έγραψε στις 17:34, 04-11-07:

γενικα παιζει πολυ με τα φυλλα στο μπαλκονι. το προβλημα βεβαια ειναι οτι δεν εχω ιδεα απο φυτα και αν δεν κανει να τρωει κυκλαμινο εγω δεν εχω ιδεα αν εχουμε κυκλαμινο και ποιο ειναι κλπκλπ πρεπει να το ψαξω με την μανα.

Παράθεση

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

H Gloriana έγραψε στις 18:19, 04-11-07:

βασικά μήπως με το φύλλο βοηθιέται και φτύνει και μπαλίτσες με τρίχες? Γιατί η πρασινάδα τα βοηθά να κάνουν εμετό καινα βγάλουν και τις μπαλίτσες με τρίχες που έχουν κάτσει στο στομάχι τους.
Απ' ότι θυμάμαι δηλαδή. Αν κάνω λάθος διορθώστε με.

Παράθεση

marestros

Διάσημο Μέλος

H marestros έγραψε στις 20:11, 04-11-07:

μπορει!!!! μπορει!!!!!

Παράθεση

Λίλιαν

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Λίλιαν
. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O Λίλιαν έγραψε στις 20:32, 04-11-07:

Eυχαριστώ θα το προσεξω ,γιατι το είχα παντα εννοια

Παράθεση

mespairos

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη mespairos
H mespairos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 870 μηνύματα.

H mespairos έγραψε στις 14:32, 14-11-07:

αν αυτό που είδες είχε γκρι χρώμα είναι σίγουρα τριχόμπαλα, το χόρτα στις γάτες αυτόν τον σκοπό εξυπηρετούν, να αποβάλουν δηλαδή τις τριχόμπαλες. Αν η γάτα είναι ενήλικη δεν θα φάει από κάποιο φυτό που θα την πειράξει αντίθετα με τα μικρά γατάκια που δεν ξέρουν, αυτό όμως δεν ισχύει σε περίπτωση που κάποιος έχει ψεκάσει με φυτοφάρμακα, εκεί θέλει προσοχή.

Παράθεση

floricienta

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη floricienta
H floricienta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 10 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H floricienta έγραψε στις 15:59, 05-07-08:

εμενα παλι η γατα μου και τα γατακια τησ εφαγανβ εναν ολοκληρο γλαρο!!!!!!!εβλεπα τα μικρα να παιζουν με την φτερουγα του !!χαχαχα

Παράθεση

NiaR

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη NiaR
H NiaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,345 μηνύματα.

H NiaR έγραψε στις 21:34, 05-07-08:

τωρα αυτο εγω δνε το βλεπω και για γεγονος χαρουμενο να γελασουμε...

Παράθεση

Δεσποινα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Δεσποινα
H Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (17 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H Δεσποινα έγραψε στις 21:55, 05-07-08:

Εμένα τα άτιμα είχαν βρει ένα ποντικάκι.....και το παίζανε ρουλέτα...είχαν στηθεί...γύρο γύρο και τα 5 πότε το έπιανε ο ένας πότε ο άλλος..το λυπήθηκε η ψυχή μου....δεν νομίζω όμως να το σκοτώσανε τελικά διότι δεν το βρήκα πουθενά...φαντάζομαι πως στο τέλος...θα βαρέθηκαν και θα το παράτησαν στη ησυχία του..

Παράθεση

popppi

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη popppi
H popppi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

H popppi έγραψε στις 23:38, 05-07-08:

Εγώ, που οι γατούλες μου είναι στον κήπο, έχω πολλά να διηγηθώ! Μια φορά η ξανθούλα μου σκότωσε φίδι μπροστά μου Τι τσιρίδες πάτησα δε λέγεται Πόντίκια δεν έχουν μείνει:greycat: . Ολη η φάση είναι όταν σκοτώνουν πουλάκια, η μαμά μου τσατίζεται!και εμένα με στεναχωρεί αλλά έτσι είναι η φύση. Πιάνουμε όλο το ζωικό βασίλειο από ζουζούνια, πεταλουδίτσες κτλ. πολλές φορές θυμώνω όταν τα βλέπω να βασανίζουν τα δύστυχα τα ζωάκια και τις μαλώνω αλλά αυτές τον χαβά τους...

Παράθεση

floricienta

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη floricienta
H floricienta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 10 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H floricienta έγραψε στις 15:01, 06-07-08:

ειναι γιατι να βλεπεισ ενα μικρο γατακι και μια φτερουγα 5 φορεσ σαν αυτο!!!0

Παράθεση

Ελένη Άνση

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ελένη Άνση
H Ελένη Άνση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (Πολλά και όλα λατρεμένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 8,004 μηνύματα.

H Ελένη Άνση έγραψε στις 15:57, 22-07-08:

Όταν ήμουν μικρούλα, 10-12 χρόνων, ανέτρεφα περιστέρια. Είχα ζευγάρια που γεννούσαν, τους είχα δώσει ονόματα, ήξερα τα παιδιά τους και τα εγγόνια τους (όσα από αυτά έμεναν κοντά και δεν έφευγαν για δικές τους φωλιές), τα τάιζα με το χέρι, ανέθρεψα και μικρούλι που είχε πέσει από φωλιά σε διπλανό σπίτι, ταΐζοντάς το στόμα. Ε, πόσα είχαν φάει οι γάτες , δεν λέγεται. Κυρίως μικρούλια που δεν πέταγαν καλά. Τις άτιμες, μου είχαν φάει και το ωραιότερο περιστέρι μου, βρήκα τα φτερά του σκόρπια στη αυλή. Όσο είχαμε περιστέρια, δεν είχαμε γάτα, παρόλο που όλοι τις αγαπούσαμε, ιδίως η μανούλα μου, που ήταν πολύ φιλόζωη. Όταν τα περιστέρια μας γέρασαν και πέθαναν δεν πήραμε άλλα, πήραμε γάτα.

Παράθεση

ελβίρα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ελβίρα
H ελβίρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (12 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H ελβίρα έγραψε στις 12:47, 05-08-08:

και εμενα ετσι μου εκανε*!!!!σκοτονε διαφορα πουλια αλλα μονο τα επαιζε!!!!
*διοτι τωρα το δηλητιριασαν!

Παράθεση

prince (Σταυρούλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prince
H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (13 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

H prince έγραψε στις 14:59, 06-08-08:

τι μου θύμησε το θέμα

Η προηγούμενη ημι αδέσποτη γάτα μου κυρία Ζιζή με το όνομα (εκ του ζιζίκα) δεν μου είχε φέρει ποτέ κανένα της κυνήγι... Στο απέναντι σπίτι όμως που είχε πρόσβαση η ζιζή υπήρχαν ποντίκια (στο υπόγειο). Η γειτόνισσα μου έλεγε συχνά πυκνά ότι τάιζε μεζέδες τη Ζιζή κάθε που της άφηνε ποντίκι στην πόρτα.... Η κυρία σταμάτησε να βάζει ποντικοφάρμακο μόλις άρχισε τη δράση της η γατούλα... ΦΟνιάας μιλάμε...

Ηξερε τι έκανε... Σε μένα η φωνακλού κεραμιδόγατα έβρισκε στάνταρ φαγητό... Στο απέναντι σπίτι έβγαζε τα προς το ζήν της κυνηγόντας :Ρ

Παράθεση

Giannis The Great

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giannis The Great
Ο Giannis The Great αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

O Giannis The Great έγραψε στις 15:07, 11-08-08:

Ο δικός μου γάτος ''βαράει'' μύγες απο το πρωί που θα ξυπνήσει.Στοίχημα να έχει πιάσει 1-2 ποντίκια σε όλοι τη γατήσια ζωή του.Είναι πολύ τεμπέλης μιλάμε.Δηλαδή πρέπει να τον τρομάξω για να κουνηθεί λίγο.Δεν ξέρω τι να κάνω.Είναι ο τεμπέλης γάτος που έχω δεί.Σε αυτό όμως δεν συμφωνούν οι γάτες (θηλυκές) της περιοχής!!:up:

Παράθεση

Thea

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Thea
H Thea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H Thea έγραψε στις 23:19, 02-06-09:

Βρε παιδιά.... και καλά πεταλουδίτσες και πουλακια.... Αφότου φάνε την κατσαρίδα και όλα τα υπόλοιπα αηδιαστικά έντομα...... πως τις απολυμαίνουμε τις γατούλες μας?? εγώ την είδα σήμερα το πρωί να τρώει μία και όλη τη μέρα δεν την έχω αφήσει ούτε να με πλησιάσει, ούτε στο κρεβάτι να ανέβει, ούτε να με γλύψει. δεν ξέρω αν το καταλαβαίνει πως την αποφεύγω εξ αιτίας αυτού του γεγονότος αλλά πραγματικά αηδιάζω και μόνο που θα με ακουμπήσει με το πατουσάκι της που το πρωί έπαιζε με την κατσαρίδα... ιιιιιουυυυυυυ....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ιβανα

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ιβανα
H ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,421 μηνύματα.

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε στις 23:24, 02-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Tinkerbell_20
Βρε παιδιά.... και καλά πεταλουδίτσες και πουλακια.... Αφότου φάνε την κατσαρίδα και όλα τα υπόλοιπα αηδιαστικά έντομα...... πως τις απολυμαίνουμε τις γατούλες μας?? εγώ την είδα σήμερα το πρωί να τρώει μία και όλη τη μέρα δεν την έχω αφήσει ούτε να με πλησιάσει, ούτε στο κρεβάτι να ανέβει, ούτε να με γλύψει. δεν ξέρω αν το καταλαβαίνει πως την αποφεύγω εξ αιτίας αυτού του γεγονότος αλλά πραγματικά αηδιάζω και μόνο που θα με ακουμπήσει με το πατουσάκι της που το πρωί έπαιζε με την κατσαρίδα... ιιιιιουυυυυυυ....

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Thea

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Thea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H Thea έγραψε στις 23:25, 02-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από ιβανα
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Στα λόγια μου έρχεσαι......

Παράθεση

ιβανα

Επιφανές Μέλος

H ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,421 μηνύματα.

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε στις 23:31, 02-06-09:

ιου
ιου
ιου
ιου
ιου
ιουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
ιουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
ιουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
ιουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Παράθεση

Thanasis46

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Thanasis46
Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες . Έχει γράψει 1,770 μηνύματα.

O Thanasis46 Τα ζώα δεν είναι παιχνίδια! έγραψε στις 23:32, 02-06-09:

Μην την απολυμάνεις…… Εχει απολυμανθεί μόνη της με το σάλιο της που πλένεται.
Μην είστε τόσο υπερβολικοί ρε παιδιά!

Πάψτε να φοβάστε τα μικρόβια γιατί κάνει και σε σας κακό. η αποστειρωμένη ζωή κάνει πιο επικίνδυνα τα μικρόβια.

Τα χημικά που χρησιμοποιείτε να φοβάστε που είναι καρκινογόνα!

Παράθεση

Thea

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Thea έγραψε στις 23:35, 02-06-09:

ναι αλλά με την ιδέα και μόνο της κατσαρίδας σου κάνει κατι..... με το απολύμανση εννοουσα πως να την καθαρίσω, να την ξεβρομίσω.... υπερβολικό ήταν το "απολύμανση".... αλλά και πάλι πόσο καθαρή είναι τώρα???? είναι και το θέαμα αποκρουστικό.....

Παράθεση

ιβανα

Επιφανές Μέλος

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε στις 23:35, 02-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Thanasis46
Μην την απολυμάνεις…… Εχει απολυμανθεί μόνη της με το σάλιο της που πλένεται.
Μην είστε τόσο υπερβολικοί ρε παιδιά!

Πάψτε να φοβάστε τα μικρόβια γιατί κάνει και σε σας κακό. η αποστειρωμένη ζωή κάνει πιο επικίνδυνα τα μικρόβια.

δεν ειμαι με τιποτα αλλο υπερβολικη, με τις κατσαριδες ομως ειμαι και υστεριαζω γι'αυτο

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Παράθεση

Thea

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Thea έγραψε στις 23:42, 02-06-09:

και γω το ίδιο... απο τη μια χαίρομαι που την έφαγε γιατί έχω έναν σιριαλ κιλερ στο σπίτι, απο την άλλη... κατσαρίδα είναι.. όπως και να το κάνεις δεν είναι και λίγο αυτό.... και όχι τπτ άλλο ξέρω πως το βράδυ θα έρθει και θα κοιμηθεί δίπλα μου, στην αγκαλιά μου κτλ.... με την ιδέα και μόνο φρίττω!

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,184 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 06:29, 03-06-09:

Το μονο που χρειαζεται να κανεις ειναι να φροντιζεις για την εσωτερικη της αποπαρασιτωση τακτικα τωρα το καλοκαιρι που τρωει περισσοτερες αηδιουλες απο οτι το χειμωνα.Κατα τα αλλα,δε χρειαζεται ουτε καθαρισμα ουτε τιποτα.Με τα παπουτσια σου ξερεις ποσα αυγα εντομων φερνεις στο σπιτι;Πολλα περισσοτερα και πιο αηδιαστικα απο την κατσαριδα που εφαγε η γατα σου,απλα δεν τα βλεπεις...

Παράθεση

Raktia (Κάτια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Raktia
H Κάτια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (+∞ έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,781 μηνύματα.

H Raktia έγραψε στις 06:55, 03-06-09:

Εσένα την σκότωσε για ιδία χρήση. Η ψυχή που έχω στο αβαταρ την είχε κάνει δωράκι και την είχε αποθέσει στο κρεβάτι.
SURPRISE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Για να μην νομίζετε ότι είμαι τσάμπα κρέας, σου λέει. Μπορώ κι εγώ να φέρω φαϊ στο σπίτι!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

billio

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη billio
H billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 957 μηνύματα.

H billio zbeez έγραψε στις 08:02, 03-06-09:

Και εγω εχω μια δολοφονο μεσα στο σπιι μου...Δεν τολμαει να μπει μυγα για μυγα ...Οσες κανουν το λαθος τιμωρουνται.Ειναι ικανη να μου γκρεμισει το σπιτι για να τη πιασει. Το κακο ειναι οτι την τρωει κι ολας και μετα ξερογλυφεται.Σλρουπ μου κανει θελω κι αλλο. Θελω να μαθει να κυνηγαει και κουνουπια να ησυχασω και απο αυτα...
Τωρα για κατσαριδα...κι εγω τρελαινομαι μονο που τις βλεπω.Τις συχαινομαι.ελπιζω να μην τη δω να τρωει και κατσαριδες.Θα φρικαρω ...ιιιχχχχ.

Παράθεση

prince (Σταυρούλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prince
H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (13 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

H prince έγραψε στις 09:26, 03-06-09:

Ο λόγος μάλλον για την μπουμπού μου τη Ρέινα... Αν ήταν αλανιάρα γάτα θα ήταν τρομερή κυνηγός. Έχει το ένστικτο της αυτοσυντήρισης μέσα της. Ότι κινήται της ανοίκει.... Μα μυγα, μα κατσαρίδα, μα νυχτοπεταλούδα (δεν θυμάμαι ΄πώς τα λένε), μα μέλισσα... αρκεί να κινήται... Ψώφια δεν τα θέλει...Τη μισή μέρα παραφυλαέι στο παράθυρο της κουζίνας περιστέρια, την υπόλοιπη μισή στο σιφώνι της τουαλέτας κατσαρίδες (παρεπιπτώντος το σπίτι που νοίκιασα είχε αρχικώς πρόβλημα με κατσαρίδες... έχω όμως να δώ από το φλεβάρι... μάλλον έπεσε σύρμα ότι έχω γάτες....)

Προχτές την εντόπισα να σκάβει μετά μανίας μια ζαρντινιέρα μέχρι που κατάφερε και μασούλισε ένα σκαθαράκι.... Τι να πώ....

Εν συνεχεία καλή κυνηγός έιναι και η Λυρα αλλά μπροστά στη ρέινα δεν πιάνει μία..

Τα αρσενικά είτε περιμένουν τις θυληκιές να χορτάσουν είτε απλώς περιμένουν να σκαρφαλώσουν πάνω τους τα μαμούνια...

Παράθεση

marzep

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη marzep
H marzep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 791 μηνύματα.

H marzep goodbye and tanks for all the fish... έγραψε στις 09:32, 03-06-09:

Και να τα κοιταζουν αγανακτισμενα λεγοντας μεσα τους:κατεβα ρε,μη με κανεις να σε πιασω,βαριεμαιιιιι!!!
:up::up:

Παράθεση

ιβανα

Επιφανές Μέλος

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε στις 09:33, 03-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από marzep
Και να τα κοιταζουν αγανακτισμενα λεγοντας μεσα τους:κατεβα ρε,μη με κανεις να σε πιασω,βαριεμαιιιιι!!!
:up::up:

αιωνιοι μπουνταλαδες

Παράθεση

marzep

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη marzep
H marzep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 791 μηνύματα.

H marzep goodbye and tanks for all the fish... έγραψε στις 09:36, 03-06-09:

Ω ναι,φαντασου τη μικρη να κυνηγαει μυγακι σε οολο το σπιτι και το Χαλβα να εχει το υφος,τι εχει η υστερω και χοροπηδαει πανω στο κεφαλι μου......μουααχχχ

Παράθεση

billio

Περιβόητο Μέλος

H billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 957 μηνύματα.

H billio zbeez έγραψε στις 13:08, 03-06-09:

Α ξεχασα να σας πω οτι στο κυνγι μυγων συνεργαζομαστε αψογα με την μικρη δολοφονο μου...Οταν η μυγα ή οποιοδηποτε ιπταμενο βρισκεται πολυ ψηλα για αυτην εκνευριζεται και ερχεται και μου μιαουρζει "βοηθεια δεν το φτανω". Οποτε ερχονται τα μεγαλα μεσα- εγω δηλαδη- και με μια συγχρονισμενη κινηση δινω μια στη μυγα να κατεβει πιο κατω και εκεινη την ωρα η Μπηλιω βρισκεται στον αερα και την εχει βουτιξει. Μετα αφου την εχει μασουλισει -ειναι αηδια το ξερω- μου ριχνει ενα μιαουρισμα ευχαριστιας και γλυφει τα μουστακια της. Παντως εχω ησυχασει απο το θεμα μυγας...τωρα θελω να μαθει να κυνηγαει και τα κουνουπια γινεται;;;

Παράθεση

Μαρία Γάτσιου

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Μαρία Γάτσιου
H Μαρία Γάτσιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,023 μηνύματα.

H Μαρία Γάτσιου έγραψε στις 14:03, 03-06-09:

Εμένα η μεγάλη μου η Τιτίκα μου είναι άριστη κυνηγός,ενώ μένει πάντα μέσα στο σπίτι μου έχει φέρει:σπουργίτη,κατσαρίδες,το παπαγαλάκι της γειτόνισσας που τόλμησε να το σκάσει από το κλουβί του το άμοιρο,μέχρι και ένα χελιδόνι όταν την είχα πάρει στην Κρήτη μαζί μουκαι όλα τα ακουμπούσε στα πόδια μου μπροστά και περίμενε την επιβράβευσή της!!
Τώρα που πάτησε τα 12 άντε καμιά κατσαρίδα και φυσικά τις μύγες...
Ο μικρός από την άλλη νιώθω οτι δεν είναι γάτα!!Πέρασε μια κατσαρίδα τις προάλλες από μπροστά του και εκεινος απλά την ακολουθούσε από πισω,κάποια στιγμή τον αντιλήφθηκε μάλλον γιατί πάγωσε και εκείνος πήγε με το ποδαράκι του ΧΩΡΙΣ ΝΥΧΙΑ προς θεού μην την πληγώσουμε και την σκούντηξε για να ξαναξεκινήσει!!Ε μέχρι και η κατσαρίδα τον κατάλαβε πόσο άσχετος είναι ακόμα πρέπει να ευγνωμονεί την καλή της τύχη και έφυγε ανενόχλητη!!

Παράθεση

billio

Περιβόητο Μέλος

H billio zbeez έγραψε στις 14:09, 03-06-09:

Aν παρατηρησει κανεις το ζωικο βασιειο ολα τα αρσενικα ειναι μπουλιδες και μπουνταλαδες.Οι γυναικες κυνγουν αυτοι μονο διαιωνιζουν το ειδος.Αυτα να βλεπουν οι αρσενικοι διποδοι και να αναθεωρισουν ορισμενες αποψεις.

Παράθεση

Thea

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Thea έγραψε στις 17:40, 03-06-09:

εμένα χθες και ενώ την είχα δει πρώτη την κατσαρίδα η Καλυψώ δεν το είχε καταλάβει και επειδή είχα κάτσει απο πάνω και την κοιτούσα με αηδία, έρχεται το μικρο στρουμπουλό μου και δεν με άφηνε να την πιάσω.... όχι ότι θα την έπιανα αλλα τελοσ πάντων. πήγαινα δεξιά έστρβε ολόκληρη και μου την έκρυβε....ε μετά απλά έγινα μάρτυρας άθελά μου ενός αηδιαστικού θεάματος. Τώρα που το θυμάμαι πέρσυ η μπουμπού μου είχε φέρει πεσκέσι 5 κατσαρίδες στο μπαλκόνι και ούρλιαζε επειδή δεν σηκονόμουν για να μου δείξει το τι είχε κάνει!!!!!! ε και όταν πήγα το μόνο που έκανε ήταν να έχει ξαπλώσει και να με κοιτάει επίμονα!!!!! αυτό θυμάμαι.. και με μύγες είχε κάνει λολ...
Μπίλιω εμένα η μικρή πρώτα έμαθε από τα κουνούπια και μετά προχώρησε στα γκουρμέ. αλλά ευτυχώς το θέμα με τα κουνούπια το έχω λύσει. και φυσικά παραμονεύει πάνω στο κρεβάτι...

Παράθεση

ιβανα

Επιφανές Μέλος

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε στις 08:23, 04-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Μαρία Γάτσιου
Ο μικρός από την άλλη νιώθω οτι δεν είναι γάτα!!Πέρασε μια κατσαρίδα τις προάλλες από μπροστά του και εκεινος απλά την ακολουθούσε από πισω,κάποια στιγμή τον αντιλήφθηκε μάλλον γιατί πάγωσε και εκείνος πήγε με το ποδαράκι του ΧΩΡΙΣ ΝΥΧΙΑ προς θεού μην την πληγώσουμε και την σκούντηξε για να ξαναξεκινήσει!!Ε μέχρι και η κατσαρίδα τον κατάλαβε πόσο άσχετος είναι ακόμα πρέπει να ευγνωμονεί την καλή της τύχη και έφυγε ανενόχλητη!!

καλα εχω πεθανει στα γελια σου λεω

Παράθεση

τακις (νινα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη τακις
H νινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.

H τακις έγραψε στις 22:21, 22-06-09:

κ ο δικος μου μου φερνει κατσαριδες, κ καθε αλλο εντομο που κανει το λαθος να περασει απτο μπαλκονι! κ εχει ενα υφος, λες κ εχει κανει το μεγαλυτερο κατορθωμα, παναθεμα τον..:up: ελα ομως που εγω δν εχω χειροτερο, δν αντεχω καθολου τα ζουζουνια. τι να τον κανω; το ξερω οτι δν κανει να τον μαλωσω γιατι ειναι το ενστικτο του ετσι, αλλα εχω γινει ρεζιλι πια στη γειτονια απτα ξεφωνητα που ριχνω απτην αηδια, καθε φορα που φερνει ενα "λαφυρο".. υπαρχει καμια προταση?

Παράθεση

ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ (Αλεξάνδρα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (Σίγουρα πάνω από 25 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ έγραψε στις 01:00, 24-06-09:

Από τα 4 που έχω ,η Φοίβη είναι αυτή που δεν παίζεται.Κυνηγάει οτι πετάει και ότι περπατάει.Εχει ιδιαίτερη αδυναμία στις δεκαοκτούρες και στα ποντικάκια.Βαρέθηκα να μαζεύω πτώματα.Ο Σπίθας το σιάμ, κάθε καλοκαίρι κάνει πάρτυ με τα τζιτζίκια.Κάνω αμάν κάθε φορά να βγάλω τα σκληρά φτερά τους από το στόμα του.Με τις κατσαρίδες παίζει απλά και γω παθαίνω υστερία, διότι τις σιχαίνομαι όσο τίποτα.Τουλάχιστον τις εντοπίζει.Κάτι είναι κι' αυτό.Από τ' άλλα 2,η Λιλίκα κυνηγάει πεταλούδες,και η Ζούκη μύγες και μέλισσες με συνέπεια να την έχουν τσιμπήσει κανά 2 φορές και να τρέχουμε.Οπως βλέπετε,έχω μια σύνθετη ομάδα και αλλίμονο σε ότι βρεθεί μπροστά της:up::up::up:.

Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νίκος Π.
Ο Νίκος Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 5 γάτες (20+ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O Νίκος Π. έγραψε στις 11:04, 27-06-09:

Ωραίο το θέμα...και πολύ επίκαιρο για μένα.

Αυτή τη στιγμή έχω 4 ενήλικα και 2 μικρά, και γίνεται χαμός από κυνήγι.

Τους τελευταίους 2 μήνες μετράω τα ποντίκια που φέρνουν σπίτι. Μέσα σε 60 μέρες, έφεραν 43 ποντίκια. Το τελευταίο σήμερα, ένας τεράστιος αρουραίος, μέγεθος 75% ενήλικης γάτας...
Το περίεργο ήταν πως συνεργάστηκαν 2 για να τον σκοτώσουν, τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί....

Τι να κάνουμε, ζούμε στην εξοχή, οι αγροί είναι γεμάτοι από ποντικούς!!!

ΥΓ. Δεν περιορίζονται μόνο στα ποντίκια βέβαια.
Έχω βρεί τα εξής ζώα σκοτωμένα στην αυλή μου:
-Σαύρες
-Αλογάκια Παναγίας
-Μολυντήρια
-Βάτραχος (!!!!!!)

Παράθεση

ΛΟΛΑ18872

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΛΟΛΑ18872
H ΛΟΛΑ18872 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (11 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H ΛΟΛΑ18872 έγραψε στις 12:04, 16-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Νίκος Π.
Ωραίο το θέμα...και πολύ επίκαιρο για μένα.

Αυτή τη στιγμή έχω 4 ενήλικα και 2 μικρά, και γίνεται χαμός από κυνήγι.

Τους τελευταίους 2 μήνες μετράω τα ποντίκια που φέρνουν σπίτι. Μέσα σε 60 μέρες, έφεραν 43 ποντίκια. Το τελευταίο σήμερα, ένας τεράστιος αρουραίος, μέγεθος 75% ενήλικης γάτας...
Το περίεργο ήταν πως συνεργάστηκαν 2 για να τον σκοτώσουν, τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί....

Τι να κάνουμε, ζούμε στην εξοχή, οι αγροί είναι γεμάτοι από ποντικούς!!!

ΥΓ. Δεν περιορίζονται μόνο στα ποντίκια βέβαια.
Έχω βρεί τα εξής ζώα σκοτωμένα στην αυλή μου:
-Σαύρες
-Αλογάκια Παναγίας
-Μολυντήρια
-Βάτραχος (!!!!!!)
τι να πω κι εγώ!
έχω βρεί από ακρίδες μέχρι οχές!!!!!!!!!!

Παράθεση

Luna και Snoopy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Luna και Snoopy
H Luna και Snoopy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (πολλες... έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

H Luna και Snoopy έγραψε στις 13:34, 16-07-09:

Εμενα η γατα μου,σκωτωνει κατι μικρα μαυρα μυγακια που καθονται συνηθως στους τοιχους της πιλοτης μας.Πηδαει πολυ ψηλα και τα σκωτωνει με τα ποδια της,καποια τα τρωει κιολας.Σημερα,σκωτωσε ακριδα.Βρηκα το ενα ποδαρακι της.Την υπολοιπη την εφαγε.Χθες,η γατα της γειτονισας σκωτωσε ενα ποντικακι,καθως το πηγαινε στα παιδια της,το βουταει η δικια μου απο το στομα της,ευτυχως δεν το εφαγε.

Παράθεση

euthalia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη euthalia
H euthalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H euthalia έγραψε στις 22:53, 16-07-09:

ειχα καποτε εναν γατουλη τον φανηπου αφου ειχε ξεπαστρεψει τα παντα στην αυλη[ποντικια,βατραχια κ λοιπα ζωντανα]μου εφερνε πεσκεσι κατσαριδες ζωντανες.αφου μας τις εδειχνε τις σκοτωνε.ο τωρινος γατουλης ο μελενιος μου ειναι βαρυς δεεν κυνηγαει βαριεται

Παράθεση

euthalia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη euthalia
H euthalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H euthalia έγραψε στις 22:58, 16-07-09:

ασχετο τι τελειες οι γατουλες σου prince:up::up::up::up::up::up::up:

Παράθεση

ANNA KATΣΑΡΟΥ

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ANNA KATΣΑΡΟΥ
H ANNA KATΣΑΡΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Τα αγαπημένα της γατιά Ψίνος,Τούντης,Ρόρης, και 4 άλλα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

H ANNA KATΣΑΡΟΥ έγραψε στις 15:42, 03-08-09:

Εμένα το τέρας το μαύρο ο Βρούκος που μου είχε φέρει και ποντίκι και καμάρωνε κιόλας τι να΄κανα; Μισή ώρα προσπαθούσα να του το πάρω από το στόμα και εκείνο το κακόμοιρο να τσιρίζει μια σταλιά πράγμα.Να τον βουτήξω ολόκληρο στο betadine έπρεπε αλλά που να μου κάτσει...

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Εικόνα 001.jpg
Εμφανίσεις:  121
Μέγεθος:  180,1 KB  
Παράθεση

ANNA KATΣΑΡΟΥ

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ANNA KATΣΑΡΟΥ
H ANNA KATΣΑΡΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Τα αγαπημένα της γατιά Ψίνος,Τούντης,Ρόρης, και 4 άλλα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

H ANNA KATΣΑΡΟΥ έγραψε στις 16:04, 03-08-09:

Ο δικός μου ο Βρούκος έφερε κι ένα φίδι χοντρό σαν λάστιχο ποτίσματος στο γκαράζ.Συνεργάστηκαν με την αδελφή του την Μπετίνα κι ο ένας το χτυπούσε από το κεφάλι κι η άλλη απ΄την ουρά και τελικά το σκότωσαν.
Τι άλλο θα δουν τα μάτια μου;Καμαρώστε τους δολοφόνους...

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00274.jpg
Εμφανίσεις:  126
Μέγεθος:  303,8 KB  
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Το τρίτο πρόσωπο στη σχέση - Από zouzounela
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-07-14 στις 16:50.
    • Ανήλικη δολοφόνος! - Από Γιάννης 7
      Το θέμα έχει λάβει 55 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-07-11 στις 12:50.
    • Δολοφόνος ή προγραμματιστής; - Από yasmin1gr
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-04-08 στις 20:17.
    • Γάτα - δολοφόνος;;; - Από Guest00013
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εγκυμοσύνη, θηλασμός και γατάκια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-05-07 στις 12:30.
    • Δολοφόνος - κτηνίατρος - Από eleni
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-04-06 στις 23:37.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους