Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 115,176 εγγεγραμμένα μέλη και 713,369 μηνύματα σε 22,478 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 255 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γράψτε έναν κτηνίατρο εδώ

mirena

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mirena
. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O mirena έγραψε στις 21:49, 15-10-07:

Καλησπέρα σε όλους!

Μόλις υιοθέτησα ένα αδέσποτο γατούλη και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρετε κάποιο καλό κτηνίατρο στην περιοχή της Νέας Σμύρνης για να μου συστήσετε!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sardela (Ελένη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη sardela
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2,830 μηνύματα.

H sardela έγραψε στις 21:51, 15-10-07:

Ενας πολυ καλος κτηνιατρος ειναι ο αιλουρος [...]στο Παλιο Φαληρο.
Εγω μενω στο Χαλανδρι αλλα τα πηγαινω εκει. Ειναι κτηνιατρειο μονο για γατες και ο κτηνιατρος ειναι καταπληκτικος.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 28-10-12 στις 21:11. Αιτία: Προσαρμογη στους ορους χρησης
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 23:58, 15-10-07:

ναι κ εγω τον ιδιο θα σου προτεινα κ εγω μενω πειραια

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 28-10-12 στις 21:12. Αιτία: Προσαρμογη στους ορους χρησης
Παράθεση

χριστινα

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη χριστινα
H χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (πολλές για να μετρηθούν!! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,833 μηνύματα.

H χριστινα έγραψε στις 23:59, 15-10-07:

Να σου ζησει το γατακι
Καπου υπαρχει ενα θεμα με τιτλο "γραψτε εναν καλο κτηνιατρο εδω" Δεν ξερω πως να κανω λινκ,ισως καποιο μελος μπορεσει Αλλα μπορεις να το αναζητησεις. Ισως βρεις κατι εκει

Παράθεση

Tara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tara
H Tara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (ΕΧΩ ΓΑΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

H Tara έγραψε στις 13:16, 18-10-07:

Συγνώμη για την καθυστέρηση να απαντήσω... Ο κτηνίατρος λέγεται Μπίτζας Χρήστος και το τηλέφωνο στο ιατρείο του είναι 2104817055. Έχει και κινητό, αλλά δεν το έχω μαζί μου αυτή τη στιγμή. Θα κοιτάξω και θα στο δώσω και αυτό... Είναι πολύ καλός και μόνο από τον τρόπο που τους μιλάει καταλαβαίνεις...

Παράθεση

mespairos

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη mespairos
H mespairos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 870 μηνύματα.

H mespairos έγραψε στις 15:20, 23-10-07:

Πολη: Αθήνα
Ονομα: Ο κόσμως των ζόων
Περιοχή: Κνωσού 5, (κοντά στον σταθμό ηλεκτρικού Αγ. Νικόλαος)
Τηλεφωνα:...........
Ωρες εργασίας:..........
Σχόλιο: Στην διεύθυνση αυτή υπάρχει pet shop στο οποίο λειτουργεί και ιατρείο, ο γιατρός παρέχει δωρεάν γνωμάτευση τις Κυριακές.

(θα φροντίσω να μάθω και τα υπόλοιπα στοιχεία σοζ)

Παράθεση

Pepi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Pepi
H Pepi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Pepi έγραψε στις 15:57, 23-10-07:

Ιατρείο Μικρών Ζώων:
Σιγάλα Τερψιχόρη, Κτηνίατρος
Μαρίας Χατζηκυριακού 93, Πειραιάς
Τηλ./Φαξ: 210 4285732
Κινητό: 6932533630
Δέχεται καθημερινά και έκτακτα!
Είναι πολύ καλή!!!:up::up:

Παράθεση

Mici

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mici
H Mici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (...μια! 1η Ιουλίου 2006, ένα χαριτωμένο τιγράκι μας υιοθέτησε! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.

H Mici έγραψε στις 15:38, 24-10-07:

Πόλη: Αττική

Όνομα: Κέστης Απόστολος
Περιοχή: 25ης Μαρτίου 11, Χαλάνδρι.
Τηλεφωνά: 210 68 00 255
Ώρες εργασίας: Δεν είμαι σίγουρη. Νομίζω πως, τις καθημερινές είναι 9:00 - 20:00 και τα Σάββατα 9:00 - 15:00. Θα μάθω και θα σας γράψω.

Σχόλιο:Ιατρείο μικρών ζωών. Την πρώτη νύχτα που την είχε, ξενύχτησε κοντά της για να μην πνίγει στους εμετούς της, ούτε παιδί του να ήταν.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ μέσα από τα βαθύ της καρδιάς μου, στον Απόστολο που ανέλαβε τον φοβερό Γολγοθά της Μίτσυ και την φρόντισε σαν να ήταν παιδί του. Δεν θα ξεχάσουμε πότε όλα αυτά που έκανε για να γίνει καλά η γατούλα μας.
Είναι πολύ κάλος με τα ζώα άλλα και με τους ανθρώπους.

Αυτά τα στοιχεία τα είχα δώσει κάποτε στα links, τι έγινε δεν περαστήκανε;;;

Παράθεση

Giorgos42

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Giorgos42
. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Giorgos42 έγραψε στις 12:59, 26-10-07:

Καλησπερα στο φορουμ ειμαι ενα καινουργιος μελος, και εγω στον [...]την παω ειναι απιστευτος γιατρος πρωτος και πανω απο ολα ανθρωπος που αγαπαει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αυτο που κανει.Μακαρι να ηταν ολοι οι κτηνιατροι ετσι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 28-10-12 στις 21:13. Αιτία: Προσαρμογη στους ορους χρησης
Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ismini
H Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,455 μηνύματα.

H Ismini έγραψε στις 13:01, 26-10-07:

Καλωσόρισες!
Διάβασε κι εδώ.

Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

H Ismini έγραψε στις 13:08, 26-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από mimikaki
Βλέπω Ισμήνη έγινες ¨φανατική" Αιλουρική!!!:up::up::up:
Μα έτυχε να στειρωθούν και οι δυο την ίδια μέρα και να δω τις διαφορές....

Παράθεση

Giorgos42

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Giorgos42
. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Giorgos42 έγραψε στις 13:10, 26-10-07:

Ο Παναγιωτης και η Μιλλυ ειναι απλα εξαιρετικοι ανθρωποι, και ο Παναγιωτης ειναι απλα Ο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ. Σας ζητω συγγνωμη που ακουγεται σαν διαφημιση αλλα δεν μπορω να κανω αλλιως. Οσες φορες εχω παει την Ηχω πραγματικα ειχα την καλυτερη φροντιδα και εξυπηρετηση. Και πιστεψτε με ξερω κοσμο απο την ακρη της Αθηνας που παει στον [...]

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 28-10-12 στις 21:14. Αιτία: Προσαρμογη στους ορους χρησης
Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aretha
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 γατιά πολυαγαπημένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,999 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 13:14, 26-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Ismini
Μα έτυχε να στειρωθούν και οι δυο την ίδια μέρα και να δω τις διαφορές....
Ισμήνη, όσο και να ψιθυρίζεις... σ' ακούω!!!
Στα 'λεγαααααα!..

Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

H Ismini έγραψε στις 13:15, 26-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από aretha
Ισμήνη, όσο και να ψιθυρίζεις... σ' ακούω!!!
Στα 'λεγαααααα!..

Εχεις δίκιο βρε Αλίκη...(Αλλά είχα πολλά ελαφρυντικά....)

Παράθεση

RedCat

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη RedCat
H RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 εν οικω, πολλές εν δημω έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,315 μηνύματα.

H RedCat έγραψε στις 15:44, 26-10-07:

Καλά Ισμήνη έχω κάνει πολύ γέλιο τελικά...

Παράθεση

mespairos

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη mespairos
H mespairos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 870 μηνύματα.

H mespairos έγραψε στις 16:01, 01-11-07:

Πόλη: Αθήνα
Όνομα: Κτηνιατρικό Κέντρο Γάτας, Γιάννης Μπάτσας, Αλίκη και Τζλινα Δέγλερη.
Περιοχή: Ανάφης 17, 112 56 Κυψέλη
Τηλεφωνά: 210 8648140
Ώρες εργασίας: Δευτ.-Παρ.: 10:00-13:00 και 17:00-20:00
Σάββατο: 10:00-13:00

Σχόλιο: Ασχολούνται μόνο με γάτες, το να πω ότι τις αγαπούν είναι περιττό μιας που μαζεύουν, φροντίζουν, περιθάλπουν και προσπαθούν να αποκαταστήσουν όλα τα αδέσποτα γατάκια της περιοχής μας. Για να καταλάβετε αν κάνουν καλή δουλειά ή όχι αρκεί μόνο να τους επισκεφτείτε και να δείτε τις γάτες που ζουν στο ιατρείο τους.

Επίσης εκεί θα βρείτε ότι υπάρχει και σε οποιοδήποτε pet shop από τροφές, βιταμίνες, φάρμακα, παιχνίδια, ονυχοδρόμια κτλ., ακόμα και γατάκια για όσους ενδιαφέρονται να υιοθετήσουν κάποια Ευρωπαϊκή ή Ημίαιμη φατσούλα .

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,153 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 18:11, 01-11-07:

ε αντε αντε τα ειδικα για γατες κτηνιατρεια αυξανονται ελπιζω να αυξηθει ακια η φροντιδα γι αυτες απο το δημο

Παράθεση

patousaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη patousaki
H patousaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 295 μηνύματα.

H patousaki έγραψε στις 00:13, 06-11-07:

παπαιωάννου στα εξάρχεια.οικογενειακώς κτηνιατροι.παρα πολλοι καλοί γιατροί και πολυ οργανωμένοι.πάρα πολυ ακριβοί όμως συγκρίνοντας με αυτά που χω δει εδω μέσα.την πιο μικρη μου σκέφτομαι να την πάω αλλού.εκεί κάναμε τα βασικά εμβόλια.ρωτησα για στείρωση και μου είπαν 120 ευρω.μου ρθε ταμπλας.δεν είναι πολυ ακριβά?κανένας καλός κτηνίατρος στην κυψέλη?που να μην γδέρνει?

Παράθεση

yodaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη yodaki
H yodaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες . Έχει γράψει 162 μηνύματα.

H yodaki έγραψε στις 00:22, 06-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από patousaki
παπαιωάννου στα εξάρχεια.οικογενειακώς κτηνιατροι.παρα πολλοι καλοί γιατροί και πολυ οργανωμένοι.πάρα πολυ ακριβοί όμως συγκρίνοντας με αυτά που χω δει εδω μέσα.την πιο μικρη μου σκέφτομαι να την πάω αλλού.εκεί κάναμε τα βασικά εμβόλια.ρωτησα για στείρωση και μου είπαν 120 ευρω.μου ρθε ταμπλας.δεν είναι πολυ ακριβά?κανένας καλός κτηνίατρος στην κυψέλη?που να μην γδέρνει?
Eίναι ο κουκουζέλης στην Πλ. Βικτωρίας πάω έκει χρόνια πολλά 12 για την ακρίβια το σκυλί μας την Ίρμα (τη χάσαμε το καλοκαίρι) και τα 2 γατόνια μου είμαι ευχαριστιμένη και στα έκτακτα 50 εύρω μου είχε πάρει για στείρωση

Ηθελα να ρωτήσω το τεστ για λευχεμία και ειτζ μου το κοστολόγισε 30ευρώ είναι πολλά (το έκανα στην Καραμέλα)https://forum.mycat.gr/showthread.php?t=25375

Παράθεση

patousaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη patousaki
H patousaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 295 μηνύματα.

H patousaki έγραψε στις 07:41, 06-11-07:

καλημερα.yodaki σε ευχαριστουμε.πλατεια βικτωρίας ειναι κοντα και μας βολευει.οσο για αυτο που πληρωσες δεν μπορω να σου πω δε μου εχει τυχει.παντως λογικη τιμη ακούγεται.αν σκεφτείς οτι χθες ηρθε ο δικος μου σπιτι (γιατι η αμαντα δεν μπαινει στη γατοφορο -μονο με πανοπλια)και πηρε 50 ευρω χωρις να κάνει τίποτα.μόνο ψηλάφισε το φουσκωματάκι που έχει βγάλει η αμάντα και έγραψε μια συνταγή.σήμερα που ξύπνησα το εμπέδωσα και έχω φρικάρει..

Παράθεση

Tara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tara
H Tara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (ΕΧΩ ΓΑΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

H Tara έγραψε στις 09:20, 06-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από ΝΟΝΗ
προς ΤΑRΑ ποιό είναι το όνομα ,δι/νση και τηλ του άνδρα της ;Με ενδιαφέρει κτηνίατρος που έρχεται στο σπίτι περιοχή Νίκαια ,Kορυδαλλός,Αιγάλεω ,Μοσχάτο κλπ
ΝΟΝΗ το κινητό του κτηνίατρου Μπίτζα είναι 6932539235. Συγνώμη για την μεγάαααααλη καθυστέρηση!!!

Παράθεση

toulis

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη toulis
H toulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 322 μηνύματα.

H toulis έγραψε στις 09:46, 06-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από yodaki
Eίναι ο κουκουζέλης στην Πλ. Βικτωρίας πάω έκει χρόνια πολλά 12 για την ακρίβια το σκυλί μας την Ίρμα (τη χάσαμε το καλοκαίρι) και τα 2 γατόνια μου είμαι ευχαριστιμένη και στα έκτακτα 50 εύρω μου είχε πάρει για στείρωση

Ηθελα να ρωτήσω το τεστ για λευχεμία και ειτζ μου το κοστολόγισε 30ευρώ είναι πολλά (το έκανα στην Καραμέλα)https://forum.mycat.gr/showthread.php?t=25375
Τα 30 ευρώ για το συγκεκριμένο τεστ είναι λογική τιμή.

Παράθεση

vasikosta

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vasikosta
H vasikosta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H vasikosta έγραψε στις 13:11, 08-11-07:

Πόλη: Αθήνα
Όνομα: ΑΝΝΑ ΜΑΚΡΗ
Περιοχή: Δροσοπούλου 197,Πλ.Κολιάτσου
Τηλεφωνά: 210-2027888
Ώρες εργασίας: 5.30-8.00 μμ καθημερινά και Σάββατο 10.30-12.30 πμ

Εξαιρετική γιατρός.Επείδη πήγα και σε άλλους και μου καναν λάθος διάγνωση το ψαξα πολύ το θέμα επιλογής γιατρού.Είναι εξαιρετική και σε ενημερωνει πλήρως.Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα!:up:

Παράθεση

yodaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη yodaki
H yodaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες . Έχει γράψει 162 μηνύματα.

H yodaki έγραψε στις 17:01, 08-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από patousaki
καλημερα.yodaki σε ευχαριστουμε.πλατεια βικτωρίας ειναι κοντα και μας βολευει.οσο για αυτο που πληρωσες δεν μπορω να σου πω δε μου εχει τυχει.παντως λογικη τιμη ακούγεται.αν σκεφτείς οτι χθες ηρθε ο δικος μου σπιτι (γιατι η αμαντα δεν μπαινει στη γατοφορο -μονο με πανοπλια)και πηρε 50 ευρω χωρις να κάνει τίποτα.μόνο ψηλάφισε το φουσκωματάκι που έχει βγάλει η αμάντα και έγραψε μια συνταγή.σήμερα που ξύπνησα το εμπέδωσα και έχω φρικάρει..
Βάλε τη γατοφόρο κάθετα (όρθια) και βάλε το γατόνι μέσα με τον ποπο του από πάνω. Είναι ένα κόλπο που μου έμαθε ο γιατρός. Εχει πλάκα άμα το κάνεις θετο περιμένει το γατόνι

Βασίλης Κουκουζέλης
Αριστοτέλους 79-81 Πλ. Βικτωρίας
Τηλ: 210-8253626
10 με 1:30 το πρωι και 5 με 8 το απόγευμα

Παράθεση

valia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη valia
. Έχει γράψει 178 μηνύματα.

O valia έγραψε στις 18:38, 08-11-07:

Πολη: Ν. Μάκρη, Αττική

Ονομα:Δ. Παπαδημητρίου
Περιοχή:31ο χλμ. Λεωφ. Μαραθώνος, Ν. Μάκρη
Τηλεφωνα:2294098101, 6948886304
Ωρες εργασίας:?
Σχόλιο:Πηγαίνει εκεί τον σκύλο του ο φίλος μου και πήγα κι εγώ την Λουκία μου. Είναι καλός άνθρωπος, νέος και αγαπάει τα ζώα.. Δεν μεγαλοποιεί τις καταστάσεις και εμάς μας φροντίζει μια χαρά...

Παράθεση

aiorasky

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη aiorasky
H aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,137 μηνύματα.

H aiorasky έγραψε στις 20:47, 13-11-07:

Γεια σας παιδια.
Ελπιζω να ειστε ολοι καλα.:up:
Θελω να μου προτεινεται για Αθήνα καποιο καλο κτηνιατρο. Ειμαι στη περιοχη του Κεραμεικου και δεν ξερω εαν εχει καποιον καλο εδω. Χρειαζομαι την εμπειρια σας!!

Παράθεση

ioanna_g

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ioanna_g
H ioanna_g αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H ioanna_g έγραψε στις 20:56, 13-11-07:

Εγώ εδώ στο Ηράκλειο τι στο καλό θα κάνω;;;

Παράθεση

aiorasky

Περιβόητο Μέλος

H aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,137 μηνύματα.

H aiorasky έγραψε στις 19:27, 14-11-07:

Ναι, ειμαι Αθήνα. Τι κανετε παιδια; Πως περνατε εδω στο mycat; Αλλαξε κατι το τελευταιο καιρο;

Εαν ξερετε ενα κτηνιατρο εστω κοντα στο κεραμεικο θα με βοηθουσε. Καπου στο κεντρο;

Παράθεση

Desdemona (Όλγα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Desdemona
H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,363 μηνύματα.

H Desdemona έγραψε στις 14:49, 15-11-07:

Ξέρει κανείς αν υπάρχει στη Θεσσαλονίκη κάποιος κτηνίατρος που να ασχολείται αποκλειστικά με γατέλια; Ζηλεύω πολύ που εκεί στην Αθήνα έχετε τον Αίλουρο, μέχρι που σκέφτομαι ότι αν χρειαστεί ο Πρέστο κάτι πιο σοβαρό (χτυπάω ξύλο φτου φτου) θα μπούμε σε ένα αεροπλάνο και κατευθείαν στον Αίλουρο!

Παράθεση

ioanna_g

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ioanna_g
H ioanna_g αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H ioanna_g έγραψε στις 15:49, 15-11-07:

Μη γελάς! Κι εγώ αυτό σκέφτομαι! Και εσύ είσαι Θεσσαλινίκη,όλο και κάτι θα υπάρχει, εγώ εδώ που να τον βρώ τον κτηνίατρο που να έχει έστω πείρα κ όχι ειδίκευση στις γάτες;;; Ας πούμε τώρα με τα ματάκια της θα την πάω στο Κέντρο Γάτας που μας πρότεινε η μαίσπερος τώρα που θ'ανέβω Αθήνα.

Παράθεση

aiorasky

Περιβόητο Μέλος

H aiorasky έγραψε στις 16:00, 15-11-07:

αμαν βρε παιδια....κανεις δεν ξερει ενα κτηνιατρο κοντα στο κεντρο...
απογοητευομαι.....
μπαινω καθε μερα και κανενας δεν εχει να μου προτειενει καποιον;

Παράθεση

drusilia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη drusilia
H drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 16:07, 15-11-07:

το κοντινότερο που μπορώ να σου προτείνω σε κέντρο είναι νέος κοσμος! Με το τραμ απο σύνταγμα ειναι εύκολο, εναλλακτικά με μετρο και τραμ. Αν σε ενδιαφέρει πές μου.

Παράθεση

toulis

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη toulis
H toulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 322 μηνύματα.

H toulis έγραψε στις 16:16, 15-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από aiorasky
αμαν βρε παιδια....κανεις δεν ξερει ενα κτηνιατρο κοντα στο κεντρο...
απογοητευομαι.....
μπαινω καθε μερα και κανενας δεν εχει να μου προτειενει καποιον;
Το κτηνιατρικό κέντρο γάτας στην Κυψέλη σε βολεύει? Το προτείνουν πολλά μέλη

Παράθεση

aiorasky

Περιβόητο Μέλος

H aiorasky έγραψε στις 17:09, 15-11-07:

πειτε ρε παιδια, οτι ξερετε να το σημειωσω.

Παράθεση

Αστρης

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αστρης
H Αστρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (19 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Αστρης έγραψε στις 17:28, 15-11-07:

στο πολύγωνο σε ενδιαφέρει;αν πάρεις το 15 τρολει και σταματίσει στο τέρμα είναι μια καλή κτηνιατρος εχει site www.vetmed.gr είναι συνεργάσιμη και εχει αδυναμία στις γάτες

Παράθεση

ELENIP (Ελένη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ELENIP
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,346 μηνύματα.

H ELENIP έγραψε στις 18:31, 28-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από MHTSI
Δημητριος Γιαννοπουλος
Σολωμου 31
Ν.Σεπολια (Μπουρναζι)
Τηλ 210 5749954
10.00 - 1.00 πμ
5.30 - 9.00 μμ

Συγνωμη για την καθυστερηση. Λοιπον αυτος ειναι ο γιατρος που ειχα προαναφερει. Αγαπαει τα ζωα, εχει γνωσεις που δεν περιοριζονται στο εμβολιο και στο αστο λιγο και θα της περασει .... γιατι μου ετυχε και αυτο αλλα ας μην ταραχτω τωρα Και γενικοτερα ειναι πολυ καλος ανθρωπος γλυκιτατος και πολυ ηρεμος . Ελπιζω να σε βοηθησα.
σε ευχαριστω παρα πολυ που προτεινες εναν τοσο υπεροχο ΑΝΘΡΩΠΟ και ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ!!!!!!!! σε εκεινον ξεκινησα να πηγαινω τα κοριτσια μου.στις 15/12 τελεινουμε τα εμβόλια της μικρης.και δεν μας προτεινει περιττα σκευασματα να αγορασουμε.μονο τα απαραιτητα.πραγματικα πολυ καλος.χαρη σε σενα δεν πεσαμε σε κανεναν βλακα.να εισαι καλα!!

Παράθεση

Gloriana

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Gloriana
H Gloriana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.

H Gloriana έγραψε στις 18:55, 28-11-07:

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΝΙΚΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΑΠΘ
ΚΑΡΑΚΑΣΗ 6
τηλ. 2310-329659
απίστευτα καλός και με τεράστια εμπειρία. Συνεργάζεται με τον ΑΡΓΟ. Στειρώνει αδέσποτα σχεδόν τσάμπα.

Παράθεση

NiaR

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη NiaR
H NiaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,345 μηνύματα.

H NiaR έγραψε στις 09:24, 30-11-07:

καλημέρα!
yasmin1gr αν μπορείς σε παρακαλώ γραψε τηλ και δ/νση της κτηνιατρου που ειναι Δυτικα, να την εχουμε στα υπόψη μας.
Ευχαριστώ

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,796 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 15:15, 17-12-07:

Να προσθέσω και εγω...

Αλίκη και Τζίνα Δέγλερη
Κτηνιατρικό Κέντρο Γάτας
Ανάφης 17 Κυψέλη
210 864 8140

Μου άλλαξαν την γνώμη για το τί ΕΙΝΑΙ ενα Κτηνιατρείο... :up::up: και τί ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ....

Παράθεση

LILY

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη LILY
H LILY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H LILY έγραψε στις 12:17, 28-12-07:

ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΒΑΒΑΤΣΗ - 210 8104875
Στον Γέρακα.
Πολύ καλή και το έχω ακούσει από πολλούς!
Εχει σώσει πολλά ζωάκια!

Παράθεση

Νατάσα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νατάσα
H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 δικές μου έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 437 μηνύματα.

H Νατάσα έγραψε στις 18:49, 28-12-07:

Καλός γιατρός στο Νέο Φάληρο? Κάποιος έχει να προτέινει?

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 01:21, 29-12-07:

ειχαμε πει πιο πανω ο ΑΙΛΟΥΡΟΣ στο παλιο φαληρο διπλα στο βαρδας 5 λεπτα με το τραμ απο το σεφ αποκλειστηκα μονο για γατες ειναι καταπληκτικος επιστημονας κ ανθρωπος δεν τον αλλαζω αυτον το γιατρο με τιποτα καμια φορα παρακαλαω να ημουν κ εγω γατα να με εξεταζε

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RedCat

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη RedCat
H RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 εν οικω, πολλές εν δημω έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,315 μηνύματα.

H RedCat έγραψε στις 11:41, 29-12-07:

Νατάσα με πρόλαβε η ladycat. Θα πρεπει να είναι αρκετά κοντά σου ο Αιλουρος μπορείς να μπεις και στο σαιτ του να δεις λεπτομερειες: www.ailouros.gr

Παράθεση

cosette

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη cosette
H cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.

H cosette έγραψε στις 17:37, 29-12-07:

Αντωνίου Ευαγγελία
Αλεξανδρείας 1 & Ιωαννίνων
Πλατεία Κολωνού, Αθήνα
τηλ: 210-5125045
Δέχεται:
Δευτέρα έως Παρασκευή 10.00-1.00 & 5.30-8.30
Σάββατο πρωί, μόνο κατόπιν ραντεβού

Είναι η κτηνίατρος που "μας" έχει αναλάβει από την αρχή...Εμβόλια, αποπαρασίτωση, ψώρρα στα αυτάκια και στείρωση. Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη γιατί εκτός από πολύ καλή κτηνίατρος είναι πάντα πρόθυμη να απαντήσει σε όλες τις απορίες που έχουμε, είναι πολύ φιλική με τα ζώα και έχει πολύ καλές τιμές.

Παράθεση

Havana (Katrin!)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη Havana
H Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (16 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Havana trollarium is prohibited έγραψε στις 18:40, 30-12-07:

Καραμητσος Αναστασιος Αιτολιας 14 ΧΑΛΑΝΔΡI ΤΗΛ: 210-6753850
θΑ σας πω τις δικες μου εντυπωσεις και εσεις θα κρινετε..
ειναι αρκετα συζητισιμος και προθυμος να σου εξηγησει οσες φορες χρειαστει το καθε τι που σε πασχολει η δεν κατανοεις για την υγεια του ζωου σου..του πηγαινω και τις γάτες και τα σκυλακια μου ,και ειμαι ικανοποιημενη , απο στειρωσεις ,εγκυμωσυνες, χειρουργεια, καθαρισμους δοντιων ,φτερνισματα και χαζουιωσεις , εμβολια , δοξα το θεο ζωη να εχουν τα τετραποδα εχουμε κανει αρκετα απο αυτα, η αληθεια ειναι οτι εχω γυρισει αρκετους , αλλοι ηταν ακριβοι, αλλα απλα πουλαγαν ενα designato ιατρειο και απο γνωσεις τιποτα , αλλοι παλι μας τρελαιναν στις εξετασεις και πηγαιναν δια την εις ατοπον απαγωγη ,και αλλοι βλεπαν το γατι σα 5οευρω ...(μια κλινικη στο πολυδροσο ). επειδη εχω αρκετα ζωα δεν μου εχει κρατησει ποτε επισκεψη , μας εχει εφοδιασει συχνα με τροφες για καποια στομαχικα προβληματα και διαρροιες που ειχε η ΑβανΑ και δε δεχοταν να παρει χρηματα για τις κονσερβες που μας προμυθευε μεχρι να τελειωσει η αγωγη, που αργοτερα ειδα στο ιντερνετ οτι ηταν πανακριβες, .τελος παντων μια δοκιμη ισωσ σας πεισει και αυτο που εγω θεωρω ενταξει και ειλικρινες μπορει για καποιον αλλον να ειναι απαραδεκτο...απλα ειπα οτι μπορει να σας ενδιαφερει.ευχαριστω.

Παράθεση

maitinia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη maitinia
H maitinia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H maitinia έγραψε στις 22:08, 06-01-08:

Μαγδα Βουδουρη 210-9222967 Μαρκου Μποτσαρη 6 Κουκακι.Λατρευει τις γατες και ολα τα κατοικιδια,η ιδια στην κατοχη της εχει πεντε γατες.Επισης η ιδια προμηθευει Royal Cannin ξηρα τροφη και κονσερβες.:up:

Παράθεση

DxL

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DxL
Ο DxL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O DxL SIMBA - The Lion King... έγραψε στις 03:30, 20-01-08:

ΠΟΛΗ: ΑΝΟΙΞΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΝΟΜΑ: ΣΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: Λ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 19
ΤΗΛ: 2106218055, 6932423648

Εμείς αν και μένουμε στα Πατήσια, αυτόν μας σύστησαν άτομα που ασχολούνται πολύ, και σε αυτόν πηγαίνουμε... Έχει πολύ κόσμο που τον εμπιστεύεται, και έχει κάνει αναλύσεις αίματος και διάφορες άλλες εξετάσεις στη Sushi μας, που δείχνουν οτι είναι αξιόπιστος. Επίσης την έχει κρατήσει για μερικές ημέρες 1-2 φορές, όταν έκανε συνέχεια εμμετούς, και μας έχει δώσει θεραπεία.

Φυσικά, αν έχετε κάποια καλύτερη πρόταση, για κάποιο ιατρείο πιο κοντά στα Πατήσια, που να είναι δοκιμασμένο, θα μου ήταν χρήσιμο, ειδικά τώρα που το γατάκι μου έχει FIV εδώ και 2 χρόνια και ίσως μου χρειαστεί....

Παράθεση

drusilia

Επιφανές Μέλος

H drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 10:13, 20-01-08:

Πήγαινε στο Κτηνιατρικό Κέντρο Γάτας Ανάφης 17 και Νάξου, στη στάση "Λυσιατρείο" κοντά.
Έχω την αίσθηση οτι είναι οι πιο σίγουροι απο αυτους έχω δει/ακούσει στην περιοχή. (210 8648140, 10-1 και 5-8 καθημερινές και σάββατο 10-1).

Παράθεση

drusilia

Επιφανές Μέλος

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 10:29, 20-01-08:

Να προσθέσω εδώ και τον δικό μου γιατρο:
Γεώργιος Ν. Κικης
Μάχης Αναλάτου 71 & Σαρκουδίνου 97, Ν. Κοσμος (2109020924, 2109315249, 6932706246)

Δεν τον έχω δοκιμάσω εγώ προσωπικά σε δύσκολα περιστατικά (μακριά απο εμας...) αλλά μέχρι τώρα με έχει βοηθήσει σε ό,τι χρειάστηκε. Είναι και ανοιχτος σαββατοκύριακο αλλά κάνει και επισκέψεις κατοίκον.
Μου έχει κάνει πολύ καλή εντύπωση και σαν άνθρωπος, φαίνεται πραγματικά να νοιάζεται για τα ζωάκια, αλλά έχω ακούσει και πολύ καλά λόγια απο άλλους πελάτες.

Παράθεση

Serpentine

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Serpentine
H Serpentine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H Serpentine έγραψε στις 03:03, 21-01-08:

Εγώ την Misty την πάω στην πλατεία Ελευθερίας κοντά, εκεί πήγαινα και το σκυλάκι μου.. Δεν έχω κάποιο παράπονο απο αυτόν! Έρχεται και σπίτι αν χρειαστεί..
Τα στοιχεία του ειναι:

ΟΝΟΜΑ: Ιωάννης Δ.Ντάκουλας
ΠΕΡΙΟΧΗ: Κορυδαλλός
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: Δ. Διαμαντίδη 09
ΤΗΛΕΦΩΝΟ:2104967762, 2104977075, 6944240433
ΩΡΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΩΝ: 9.30-13.00 κ 17.00-20.00

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 29-03-11 στις 09:53. Αιτία: προσαρμογη στους ορους χρησης
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Catman81, Dinomama, uurozuojowi

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους