Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 115,293 εγγεγραμμένα μέλη και 713,403 μηνύματα σε 22,480 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 280 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γράψτε έναν κτηνίατρο εδώ

aramis (pascale)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη aramis
H pascale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 8 γάτες (αμετρητες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ανάβυσσος (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.

H aramis έγραψε στις 11:15, 29-12-08:

Πολη Λαγονησι
Ονομα ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Τηλεφωνα: 2291079904
Ωρες εργασιας : Δευτ. Τριτη Πεμπτη Παρασκευη 9.30 - 12.30, 17.30 - 20.30
Τετ. 17.30 - 20.30, Σαβ. 9.30 - 13.30
Σχολια : Ειναι παρα πολυ προσεκτικτος , δεν αφηνει τιποτα στην τυχη ( τα γατια μου που στειρωσε τους εβαλε και ορο , μου εκανε εντυπωση

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

siaki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη siaki
H siaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H siaki έγραψε στις 12:06, 29-12-08:

Σχόλιο: είναι καταπληκτικός , πολύ προσεκτικός και με τους σκύλους και με τις γάτες (εχω εμπειρία και με τα 2), από τουσ καλύτερους που έχω γνωρίσει.

ΚΡΟΜΥΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Σταυροπούλου 41, 11252 Πλ. Αμερικής, ΑΘΗΝΑ
Τηλ.: 210-8642734

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kimi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kimi
. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O kimi έγραψε στις 15:01, 29-12-08:

Για όσους μενουν τερμα ανατολικα (και για αυτους που δεν βαριουνται να ερθουν)
Πολη:
Περαια Θεσσαλονίκης

Ονομα: Σακαλής Χ. Γιώργος
Περιοχή: Περαία , Θερμαικου 35
Τηλεφωνα: 23920 25858, 6977537344
Ωρες εργασίας: 9:30 -14:00 και 17:00- 20:30 αλλα μενει κοντα. Μπορεις να τον παρεις τηλ και να ερθει στο ιατρειο
Σχόλιο: Τον εμπιστευομαι απολυτα. Πολυ καλος κτηνιατρος, τελειος τυπος και με πολλες γνωσεις. Πηγαινα εκει τον σκυλο μου και και δεν εχο κανενα παραπονο. Τον εσωσε μια φορα απο ενα μολυσμενο τσιμπουρι που τον ειχε τσιμπισει και κατευθειαν εκανε διαγνωση. Του εχω παει 2-3 φορε αδεσποτα γατακια που ηταν χτυπημενα και δεν μου πειρε ουτε ενα ευρω. Εχει 2 γατακια και του αρεσουν ιδιαιτερα. Για το τετραπλο μου πειρε 30 ευρω. Πριν μια βδομαδα την εκανα στειρωση την γατουλα μου και μου πειρε 100 μαζι με 2 μερες διανυκτερευση και αντιβιωση.Μονος του ηθελε να την κρατησει για να την προσεχει την αναρωση της. Πραγματικα τον συνιστω ανεπιφυλακτα.

Παράθεση

Βάσια_12487

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Βάσια_12487
. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Βάσια_12487 έγραψε στις 02:46, 09-01-09:

καποια πληροφορια για κτηνιατρο καλο στα Γιαννενα;;;
ειχα παει σε εναν αλλα ηταν απαθεστατος, δν θελω να πετυχω παλι τετοιον τυπο... please!!!!!!!!!!

Παράθεση

azil

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη azil
H azil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 79 μηνύματα.

H azil έγραψε στις 10:50, 09-01-09:

Οταν εμενα Γιαννενα μου ειχαν πει και πηγαινα τη γατουλα μου στη Γραβανη Ελισαβετ. Το Κτηνιατρειο το εχει Χρ.Πατση 1. Τουλαχιστον απαθεστατη δεν ειναι. Θυμαμαι οταν ειχα πρωτοβρει το γατουλινι μου, επρεπε δυστυχως το ψυχουλινι μου να ταξιδεψει, και επειδη πρωτη φορα της ειχα δωσει χαπι, την επαιρνα βραδιατικα τηλ τη γυναικα απο τα κτελ και την ελεγα "τωρα εβγαλε κατι ασπρο το ματι της, τωρα με κοιταει ετσι..." αλλα δε με εβρισε τοσες φορες που πηρα,ενταξει.... Νομιζω ειναι η πιο γνωστη στα Γιαννενα, οσο εμεινα εκει, γιατι κανεις δεν ηξερε να μου πει αλλον. Παντως στο διαδικτυο βρηκα αλλους δυο (μαλλον ο ενας θα ειναι ο ''δικος σου'')

Παράθεση

Βάσια_12487

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Βάσια_12487
. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Βάσια_12487 έγραψε στις 16:22, 09-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από azil
Οταν εμενα Γιαννενα μου ειχαν πει και πηγαινα τη γατουλα μου στη Γραβανη Ελισαβετ. Το Κτηνιατρειο το εχει Χρ.Πατση 1. Τουλαχιστον απαθεστατη δεν ειναι. Θυμαμαι οταν ειχα πρωτοβρει το γατουλινι μου, επρεπε δυστυχως το ψυχουλινι μου να ταξιδεψει, και επειδη πρωτη φορα της ειχα δωσει χαπι, την επαιρνα βραδιατικα τηλ τη γυναικα απο τα κτελ και την ελεγα "τωρα εβγαλε κατι ασπρο το ματι της, τωρα με κοιταει ετσι..." αλλα δε με εβρισε τοσες φορες που πηρα,ενταξει.... Νομιζω ειναι η πιο γνωστη στα Γιαννενα, οσο εμεινα εκει, γιατι κανεις δεν ηξερε να μου πει αλλον. Παντως στο διαδικτυο βρηκα αλλους δυο (μαλλον ο ενας θα ειναι ο ''δικος σου'')
σ'ευχαριστω πολυ για την πληροφορια. θα την επισκευτω συντομα! να'σαι καλα ειχα αγχωθει τοοοοοοοσο πολυ

Παράθεση

Ria2008 (Ελευθερία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ria2008
H Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πολλές.. έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H Ria2008 έγραψε στις 20:35, 16-01-09:

Για Αλεξανδρούπολη

Όνομα: Ξανθούλα Ζαχοπούλου
Διεύθυνση: Αίνου 71, 68100, Αλεξανδρούπολη
Τηλέφωνο: 25510-26066
Ώρες Εργασίας: Δευτέρα - Σάββατο μέχρι τις 14.00 το μεσημέρι και Δευτέρα - Παρασκευή τα απογεύματα μέχρι τις 21.00 εκτός από Δευτέρα και Τετάρτη που είναι μέχρι τις 20.00. (Για το ωράριο έχω μερικές αμφιβολίες, θα το κοιτάξω κ αν υπάρχει αλλαγή θα το διορθώσω)
Σχόλιο: Είναι πολύ καλή στη δουλειά της και αγαπάει τρελά τα ζωάκια! Καλά που έχουμε κ αυτήν εδώ...

Παράθεση

secretsoul

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη secretsoul
H secretsoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H secretsoul Να πορεύεστε με αγάπη και φώς έγραψε στις 17:57, 20-01-09:

Απο σκαιθο για κτηνιατρο ξερει κανεις? αν ειναι καποιος καλος! η αλλιως να παω βολο?

Παράθεση

azil

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη azil
H azil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 79 μηνύματα.

H azil έγραψε στις 13:15, 23-01-09:

[quote=azil;239373]
Αρχική Δημοσίευση από yasmin1gr
Βοηθηστε να εχουμε κτηνιατρους για ωρα αναγκης. Αντιγραψτε την παρακατω φορμα και συμπληρωστε την σε νεο μηνυμα, θα σας ευχαριστησει πολυ κοσμος θα δειτε

Πολη:Κατερίνη

Ονομα:Ασημίνα Λιμπανοβνού
Περιοχή:Αγ.Παρασκευής 3-Τ.Τερζοπούλου, Κατερίνη
Τηλεφωνα:Τηλ.Κλιν.23510.78550,κιν. 6972 861511
Ωρες εργασίας:Ωράριο καταστημάτων
Σχόλιο:Οι καλύτεροι στην Κατερίνη, σύμφωνα με πολλούς κ εμένα φυσικά.Καλέστε πρώτα στο ιατρείο γτ τις πιο πολλές φορές είναι εκεί ασχέτως του ωραρίου
Λοιπον παιδια μια διορθωση στο ωραριο... Οι κτηνιατροι ειναι ανοικτοι καθημερινα 8.00-14.30 και 17.30-21.30.... και βαλε πολλες φορες........ Τα Σαββατα ανοικτα μεχρι τις 15.30..... Αυτα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MissKit : 28-03-11 στις 23:13. Αιτία: Επεξεργασία quote
Παράθεση

el-gat (Ελένη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη el-gat
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Αμέτρητες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H el-gat έγραψε στις 17:16, 31-01-09:

Γεια σας
Ζω με γατες απο το 1974 !!!Οπως καταλαβαινετε εχω γνωρισει αρκετους κτηνιατρους ....Τα τελευταια 15 χρονια γιατρος μας ειναι ο Δημητρης Κοτσιφης :up:της φιλοζωικης ΣΩ.ΖΩ.
Τον θεωρω πολυ καλο γιατρο και ανθρωπο , εχει ειδικοτητα στις στειρωσεις,
ερχεται στο σπιτι και οι τιμες του ειναι λογικοτατες.

Σωματειο ζωοφιλων ΣΩ.ΖΩ
Αρμενη Βραιλα 23 (Λεωφ.Αλεξανδρας)
τηλ.2106460782

Δημητρης Κοτσιφης
τηλ.6972409090

:kiss: el-gat

Παράθεση

petsat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη petsat
Ο petsat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O petsat έγραψε στις 18:31, 19-02-09:

Όνομα: Παύλος Νοταρίδης
Διεύθυνση: Πεστών 77 Θεσσαλονίκη (δίπλα στο γήπεδο της Τούμπας)
τηλ. Ιατρείου: 2310924854 Οικ.: 2310921343 κιν.: 6944426450
Ωράριο Ιατρείου: συνεχές

Σχόλια: Βασικά ΑΝΘΡΩΠΟΣ και πραγματικά ΦΟΛΟΖΩΟΣ. Φιλοξενεί και θεραπεύει όλα τα αδέσποτα της περιοχής. Τους προσφέρει στέγη, φαγητό και θέρμανση στο ιατρείο ακόμη και τις ώρες που είναι κλειστό.
Απίστευτες τιμές: στείρωση γάτου στο τηλέφωνο μου είπε 50 και στο ιατρείο με χρέωσε 40 ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ παρακαλώ.

Αρνητικό σχόλιο: Θα μπορούσε να είναι λίγο πιο περιποιημένο το Ιατρείο του.

Παράθεση

ΓΙΟΥΛΗ

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ΓΙΟΥΛΗ
H ΓΙΟΥΛΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (Βιρμανίας, Κεραμιδόγατες, Περσικές, Σιαμ έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 23,857 μηνύματα.

H ΓΙΟΥΛΗ έγραψε στις 14:11, 16-03-09:

Ενα πολυ πολυ χρησιμο σε ολους μας link...
Σε ευχαριστω Αναστασια μου

https://www.skmza.gr/KATALOGOS/katalogos.htm

Παράθεση

Kat_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kat_
H Kat_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (απειρες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Kat_ έγραψε στις 17:12, 18-03-09:

Θελω να στειρωσω 3-4 αδεσποτακια και ψαχνω καπου καλα και οικονομικα...Ελπιζω να μου κανουν καποια ευκολια λογω του οτι θα ειναι αρκετα γατακια...
Που μου προτεινετε να παω?

ευχαριστω

Παράθεση

ruko

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ruko
H ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,158 μηνύματα.

H ruko έγραψε στις 17:58, 18-03-09:

Ρίξε μια ματιά στη λίστα κτηνιάτρων. Με γαλάζιο είναι σημειωμένοι οι κτηνίατροι που κάνουν καλύτερες τιμές για αδέσποτα.

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,796 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 19:11, 18-03-09:

Επίσης θα μπορούσες να ρωτήσεις και τον Κτηνίατρο σου. Που σαν πελάτισσα θα έχεις και μια Α γνωριμία ήδη υποθέτω.

Παράθεση

fani t

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fani t
. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O fani t έγραψε στις 00:25, 24-03-09:

Μηπως εχετε να μου προτινετε καποιο γιατρο κοντα στο κεντρο της Καλλιθεας??

Παράθεση

sousou+tebelis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη sousou+tebelis
Ο sousou+tebelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (ametrites έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O sousou+tebelis έγραψε στις 05:30, 24-03-09:

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Κατσόγιαννος Γιώργος
Σαπφούς 83 Καλλιθέα-Αθήνα
ΤΗΛ:2109575736-6944878841
Αρχική Δημοσίευση από fani t
Μηπως εχετε να μου προτινετε καποιο γιατρο κοντα στο κεντρο της Καλλιθεας??

Παράθεση

Voula

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Voula
H Voula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Άπειρες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 2,614 μηνύματα.

H Voula έγραψε στις 11:03, 24-03-09:

Γειά σου fani t !
Από την δικιά μου κτηνίατρο πήρα τα εξής στοιχεία:
Γαρμπής Δημήτρης, τηλ 210 9572020

Αν αποφασίσεις να πας εκεί, να πεις ότι είσαι εκ μέρους της Βασιλικής της Γιανναράκη.

Παράθεση

ria23 (Σωτηρια)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ria23
H Σωτηρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 2,304 μηνύματα.

H ria23 την βροχιτιδα μου μεσα... :((( έγραψε στις 11:01, 01-04-09:

κανεναν καλο κτηνιατρο στο περιστερι εχουμε?????????

Παράθεση

ruko

Επιφανές Μέλος

H ruko έγραψε στις 11:43, 01-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από ria23
Από τη λίστα:
Σταματάκη Ευσταθία
Σαρανταπόρου 92
210 5746111, 6932 909817

Παράθεση

mandeson

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mandeson
H mandeson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Πάμπολλα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 224 μηνύματα.

H mandeson έγραψε στις 14:05, 01-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από ria23
Μαρία Ντεβέ
Αγ.Βασιλείου 203

τηλ. 210 5712011
κιν. 6947370484

Παράθεση

natalouko

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη natalouko
H natalouko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 8,368 μηνύματα.

H natalouko έγραψε στις 10:42, 24-04-09:

Καλησπέρα και από μένα. Είμαι νέο μέλος εδώ και γενικά νέα γατομαμά με όχι μεγάλη πείρα. Ψάχνω να βρω ένα καλό κτηνίατρο για την Raisa μου στο Περιστέρι όπου και μένω. Κοντά στο σπίτι μου είναι το ιατρείο της Μαρίας Ντεβέ όπου είδα ότι κάποιος εδώ την πρότεινε αλλά δεν είχε κάποιο σχόλιο πως είναι σαν γιατρός και σαν άνθρωπος. Αν την έχει επισκεφτεί κάποιος ας μου δώσει περισσότερες πληροφορίες, γιατί εννοείται θέλω το καλύτερο για την γάτα μου.

Σας ευχαριστώ πολύ!!!

Παράθεση

Μαριλού17961

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μαριλού17961
H Μαριλού17961 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Μαριλού17961 έγραψε στις 11:34, 24-04-09:

εγώ μένω αγία παρασκευή με τον αντρα μου και έχουμε πάει σε 2 κτηνιάτρους. Δε λέω καλές ήταν αλλά κάτι........είχε η καθεμία που δεν μας ενθουσίασε. Σε ό,τι υστερούσε η μία το έβρισκες στην άλλη, αλληλοσυμπληρώνονταν δηλαδή. Η κυρία λοιπόν της φιλοζωικής που μας έδωσε τον Ηρακλή μας, μας είπε ότι συνεργάζονται με αυτήν την κτηνίατρο και είπαμε να τη γνωρισουμε κι αυτή. Κοντά μας είναι άλλωστε γιατι και μεις κοντά στο μετρο μενουμε. Η διεύθυνση είναι: Ηρακλείτου & Γρηγ.Λαμπράκη 51, 210-8104875 Χαλάνδρι, όχι Γερακας.Αυτή Γερακα μας είπε αλλα ο χαρτης λεει Χαλανδρι, γιατί είναι απο την αριστερη μερια της Ηρακλείτου. Τέλος πάντων, θα πάμε απόψε και θα σας ενημερώσω σχετικά.

Παράθεση

ELENIP (Ελένη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ELENIP
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,346 μηνύματα.

H ELENIP έγραψε στις 12:42, 24-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από natalouko
Καλησπέρα και από μένα. Είμαι νέο μέλος εδώ και γενικά νέα γατομαμά με όχι μεγάλη πείρα. Ψάχνω να βρω ένα καλό κτηνίατρο για την Raisa μου στο Περιστέρι όπου και μένω. Κοντά στο σπίτι μου είναι το ιατρείο της Μαρίας Ντεβέ όπου είδα ότι κάποιος εδώ την πρότεινε αλλά δεν είχε κάποιο σχόλιο πως είναι σαν γιατρός και σαν άνθρωπος. Αν την έχει επισκεφτεί κάποιος ας μου δώσει περισσότερες πληροφορίες, γιατί εννοείται θέλω το καλύτερο για την γάτα μου.

Σας ευχαριστώ πολύ!!!
Καλως ήρθες. Ο δικός μας κτηνίατρος είναι πολύ καλός.
Είναι στο Περιστέρι, Σολωμού 31 στο Μπουρνάζι, κοντά στο Maya-Maya αν ξέρεις. Ειναι πολύ τρυφερός με τα ζώα και ενημερωμενος.Και πολύ καλός άνθρωπος.
Δημήτριος Γιαννόπουλος
Σολωμού 31, Ν.Σεπόλια(Μπουρνάζι)
Τηλ.210-5749954
Δίνει και το κινητό του και όποτε τον έχω πάρει απαντάει πάντα!
Μελλοντικά θα το κάνει 24ωρο το ιατρείο του.
Εχει πολύ κόσμο πάντα και για πολύ σοβαρά περιστατικά.Εχει τεράστια εμπειρία σε εγχειρήσεις βαριές π.χ σπασμένα ποδια απο τροχαία κτλ.
Ελπίζω να βοηθησα.Εμεις πάμε 1,5 χρόνο σε αυτόν.

Παράθεση

ιβανα

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ιβανα
H ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,421 μηνύματα.

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε στις 12:54, 24-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από natalouko

Σας ευχαριστώ πολύ!!!
αν μενεις κοντα στην μαρια ντεβε, η γνωμη μου ειναι να πας. ειναι πολυ καλη και με τους ιδιοκτητες αλλα και τα ζωακια.
εχει μεγαλη πειρα σα γιατρος.

ειναι ευγενικη, ξερει καλα τη δουλεια της, σου εξηγει και σε ενημερωνει αναλυτικα. εγω τουλαχιστον ειμαι ευχαριστημενη

Παράθεση

natalouko

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη natalouko
H natalouko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 8,368 μηνύματα.

H natalouko έγραψε στις 13:44, 24-04-09:

Σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση ενημέρωσή σας.

Παράθεση

Μαριλού17961

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μαριλού17961
H Μαριλού17961 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Μαριλού17961 έγραψε στις 20:47, 26-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από ιβανα
αν μενεις κοντα στην μαρια ντεβε, η γνωμη μου ειναι να πας. ειναι πολυ καλη και με τους ιδιοκτητες αλλα και τα ζωακια.
εχει μεγαλη πειρα σα γιατρος.

ειναι ευγενικη, ξερει καλα τη δουλεια της, σου εξηγει και σε ενημερωνει αναλυτικα. εγω τουλαχιστον ειμαι ευχαριστημενη
Δυστυχώς μένω μακριά, Αγία Παρασκευή, αλλα πήγαμε σε μια στο Χαλάνδρι 5' απτο μετρο Δουκισσης Πλακεντιας. Πάααααααααρα πολύ καλή. Μετα από 2 κτηνιάτρους θα μεινουμε σε αυτή. Πεντακάθαρο ιατρείο, πολύ ευγενική με τα ζωάκια, σύγχρονα μηχανήματα (κάτι που οι άλλες 2 δεν ειχαν). :up: Ευχαριστώ πάντως για τις πληροφορίες σας. Ευχομαι οτι καλύτερο στα γατακια σας και να μην αρρωστησουν ποτε

Παράθεση

Ace (ACE)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ace
H ACE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Αμέτρητες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.

H Ace Miaow!!! έγραψε στις 23:24, 26-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από toni
Ο κτηνίατρος που χρησιμοποιούμε εδώ και ένα χρόνο είναι ο:

ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΠΟΝΤΟΖΟΓΛΟΥ
ΠΕΡΙΟΧΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΕΝΤΡΟ, ΟΔΟΣ ΙΚΤΙΝΟΥ 7
ΤΗΛ. 2310272326.

Είναι ιδιαίτερα σχολαστικός και φιλόζωος, φροντίζει ώστε να μην ταλαιπωρηθούν τα ζώα κατά την εξέταση και επεξηγεί αναλυτικά. Κάναμε στείρωση την γάτα μας και την φρόντισε σαν δικιά του. Η ανάρρωσή της ήταν εντυπωσιακά γρήγορη.
Μπορείτε να μου πείτε που περίπου είναι η Ικτίνου?Μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή.
Νομίζω ότι για τον συγκεκριμένο γιατρό έχω ακούσει καλά λόγια από ένα pet shop.
Από τιμές πως είναι?Και από προσωπικές εμπειρίες?
Το πρόβλημα μου είναι ότι έμενα αλλού και είχα έναν κτηνίατρο που τώρα έκλεισε το ιατρείο λόγω διορισμού.Έπειτα είχα μια γνωστή κτηνίατρο,η οποία μου έλεγε διαφορετικά πράγματα σε σχέση με τους εμβολιασμούς των γατουλινιών μου και μπερδεύτηκα.
Τώρα μιας και είμαι κέντρο θέλω να βρω κάποιον αξιόπιστο κτηνίατρο,που να μπορώ να βρίσκω εύκολα και να ξέρω τι χρειάζεται να κάνω για ην φροντίδα των τετράποδων μου!

Παράθεση

ruko

Επιφανές Μέλος

H ruko έγραψε στις 08:50, 29-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ace
Μπορείτε να μου πείτε που περίπου είναι η Ικτίνου?
Στο κέντρο, κάθετη της Τσιμισκή (στο ύψος των Everest), εκεί που είναι το Tiffany's. Απ' όσο θυμάμαι, είναι πεζόδρομος, έχει κι ένα σχολείο λίγο παραπάνω. Για το γιατρό που ρωτάς δεν ξέρω, όπως βλέπεις στη Θεσσαλονίκη γνωρίζω πλέον μόνο τα φαγάδικα.

Παράθεση

dudu

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dudu
Ο dudu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O dudu Που να εισαι αραγε......??? έγραψε στις 22:30, 04-05-09:

Eγω πηγα τον dudu μου στην κυρια Αλεξανδρα Παπακοτς-Ανδρικοπουλου που βρισκεται στην οδο Ρουμελης 1Α κ Ελευθεριας στην Αλσουπολη(τηλ2102799412,κιν 6944633544).Ειχα μεγαλο προβλημα γιατι επασχε απο λοιμωδη ρινοτραχειιτιδα(οπως μου ειπε) και ηταν σε πολυ ασχημη κατασταση,την προηγουμενη μερα ηταν απλα κακοκεφος και δεν ετρωγε και υπεθεσα οτι δεν ειναι τιποτα σημαντικο αλλα την επομενη ηταν χαλια,δεν κουνουσε ουτε το κεφαλι του,το ειχε συνεχως σκυμενο και ειχε ενα κοκκινο υγρο στην μυτουλα του και ηταν Κυριακη που ολοι ειναι κλειστα.Πηρα τηλεφωνο τον κτηνιατρο μου ο οποιος ειχε ΚΛΕΙΣΤΟ το κινητο!!!!!Εψαξα στο internet να βρω καποιο ιατρειο που να ειναι ανοιχτο και βρηκα αυτο της κυριας Ανδρικοπουλου.Τον εβαλα στο καλαθακι και τον πηγα αμεσως.Με την πρωτη ματια ειπε οτι εχει πυρετο(41...εδειξε το θερμομετρο),οτι ειναι αφυδατομενος(του εδωσε ορο) και οτι θα του κανει μια ενεσουλα με ενα κοκτειλ φαρμακων και οτι η γατα αργοτερα θα ειναι καλυτερα.Αυτο που μου εκανε τρομερη εντυπωση ειναι οτι μου εξηγουσε τα παντα χωρις να την ρωτησω........δεν σταματουσε να μιλαει....!!!Οντως το απογευμα η γατα εγινε καλυτερα...και την αλλη μερα εφαγε κανονικα(εδωσε και αντιβιωση για λιγες μερες).Απο αυτο και μονο το περιστατικο εγω τον γατουλη μου τον παω μονο εκει πια.,γι αυτο και την προτεινω σε οσους ειναι εκει κοντα.:up:

Παράθεση

mathewbeuys

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mathewbeuys
H mathewbeuys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (παρα πολλες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H mathewbeuys υιοθετηστε αδεσποτα,μην αγοραζετε ζωα έγραψε στις 11:11, 05-05-09:

[quote=yasmin1gr;55553]Βοηθηστε να εχουμε κτηνιατρους για ωρα αναγκης.ς. Ετσι θα εχουμε μια καλη λιστουλα. Αντιγραψτε την παρακατω φορμα και συμπληρωστε την σε νεο μηνυμα, θα σας ευχαριστησει πολυ κοσμος θα δειτε.

Πολη:θεσσαλονικη

Ονομα:δασκαλοπουλος νικος
Περιοχή:μαρτιου με δελφων
Τηλεφωνα:2310329659,6977694834
Ωρες εργασίας:δευτερα ως παρασκευη 10.30-2,6-9,εκτος τεταρτης10.30-2,σαββατο 12-2
Σχόλιο:απλα υπεροχος

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 27-07-11 στις 09:53. Αιτία: Επεξεργασία quote,προσαρμογη σε νεα δεδομενα
Παράθεση

Βαβελόψαρο

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βαβελόψαρο
H Βαβελόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Αρκετές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 715 μηνύματα.

H Βαβελόψαρο έγραψε στις 12:15, 08-05-09:

Πολύ καλή κτηνίατρος στην περιοχή της Καισαριανής-Βύρωνα είναι η Παπαδοπούλου Χρυσούλα. Είναι πραγματικά άψογη κ έχω γνωρίσει κόσμο στην αίθουσα αναμονής μέχρι από την άλλη άκρη της Αττικής, που δεν την αλλάζουν με τίποτα. Βρίσκεται ΑΡΣΙΝΟΗΣ 12 & ΙΛΙΑΔΟΣ κ το τηλ της 2107568345.

Παράθεση

Fifiki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Fifiki
H Fifiki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Fifiki έγραψε στις 15:23, 18-05-09:

΄Παρακαλώ πολύ αν γνωρίζει κάποιος έναν καλό κτηνίατρο, σε περιοχές Δροσιά, Άνοιξη, Άγιος Στέφανος, Κιούρκα κλπ. ας αναφέρει μιας και έχω δοκιμάσει ήδη δύο με πολύ κακές εντυπώσεις και χρειάζομαι κάποιον σχετικά κοντά για 2ο και για επείγοντα περιστατικά.
Στην λίστα δεν βρήκα κάτι

Παράθεση

giannour

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη giannour
Ο giannour αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O giannour έγραψε στις 17:59, 18-05-09:

Για εναν κτηνιατρο στη Θεσσαλονίκη περιοχή Κάστρα.
Εκει πηγαινω εγω, τον βρηκα και στη λιστα κτηνιατρων απο το Mycat.gr .
Ειναι στην οδο λεωφορος ΟΧΙ 12 (απεναντι απο την εκκλησια του Αγιου Παυλου).
Εντυπωσεις πολυ καλες,εξετασε το μικρο γατακι μου παρα πολυ καλα ,οχι γρηγορα για να τελειωνει,ειχε ορεξη να δει τα παντα,εβαλε μικροσκοπια κτλ γνωστα των κτηνιατρων για να εξετασει τα κακακια του γατιού.
Τον παιρνω οποτε θελω τηλεφωνο και εχει ορεξη να μιλησει και να μου πει ακριβως τι να κανω.
Το Ιατρειο ειναι καλο,οχι καινουριο,ουτε παλιό.
Θα σας πω και μια τιμη (δε ξερω βεβαια αν ειναι πολλά,και ας μου πει καποιος την αποψη του)
Για τις πρωτες εξετασεις που εκανα ,κοπρανα στο μικροσκοπιο,θερμοκρασια, μου εδωσε αποπαριστικο και 2 κονσερβες ειδικης διαιτας με κοτοπουλο και ρυζι μου πηρε 30 ευρώ
καλα ειναι?

Αυτα ειχα να πω, και βασικα μιας και υπαρχει λιστα ,ας ανανεωθει μιας και ξερουμε την οδο του
Λεγεται
Γκογκακης Πολυδωρος Κτηνιατρος του ΑΠΘ
Λεωφορος ΟΧΙ 12,Αγιος Παυλος.
τηλ (το εχει η λιστα του Mycat)

Παράθεση

NiaR

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη NiaR
H NiaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,345 μηνύματα.

H NiaR έγραψε στις 13:18, 19-05-09:

[quote=mathewbeuys;337295]
Βοηθηστε να εχουμε κτηνιατρους για ωρα αναγκης. Αντιγραψτε την παρακατω φορμα και συμπληρωστε την σε νεο μηνυμα, θα σας ευχαριστησει πολυ κοσμος θα δειτε

Πολη:θεσσαλονικη

Ονομα:δασκαλοπουλος νικος
Περιοχή:μαρτιου με δελφων
Τηλεφωνα:2310329659,6977694834
Ωρες εργασίας:δευτερα ως παρασκευη 10.30-2,6-9,εκτος τεταρτης10.30-2,σαββατο 12-2
Σχόλιο:απλα υπεροχος
προσωπικα δεν παω καθολου το κτηνιατρικο κεντρο του κυριου ψυχογιου στην πυλαια.αψογο σερβις αλλα χρειαζεται και εμπαθεια για το επαγγελμα του κτηνιατρου.
εχετε να μου πειτε κατι για τον κυριο αγαθαγγελιδη στην ωραιοκαστρου?
επειδη ενας κτηνιατρος δεν φτανει για ολες τις ωρες και μερες του χρονου.
Δυτική Θεσσαλονίκη σε ενδιαφέρει ?
μια πολύ καλή κλινική ειναι αυτη https://www.agiosmodestos.gr/
αυτον που πας στην Ωραιοκαστρου δεν τον γνωριζω, αλλα ξερω μια Δυτικα... που δεν θα τη συστηνα σε κανεναν

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MissKit : 28-03-11 στις 22:51. Αιτία: Διόρθωση quote
Παράθεση

Anima

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Anima
H Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 οικόσιτες και 8-9 για φιλοξενία έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,019 μηνύματα.

H Anima έγραψε στις 05:30, 20-05-09:

Παιδιά καλημέρα! Επειδή την παχουλή τιγρούλα θα την πάρει ένας κύριος που μένει στην Πυλαία Θεσσαλονίκης (νομίζω Πυλαιότικα λέγεται η περιοχή του), θα το εκτιμούσα πολύ αν μπορούσατε να μου συστήσετε κάποιον καλό γιατρό στην περιοχή αυτή.
Ευχαριστώ

Παράθεση

NiaR

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη NiaR
H NiaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,345 μηνύματα.

H NiaR έγραψε στις 07:39, 20-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Anima
Παιδιά καλημέρα! Επειδή την παχουλή τιγρούλα θα την πάρει ένας κύριος που μένει στην Πυλαία Θεσσαλονίκης (νομίζω Πυλαιότικα λέγεται η περιοχή του), θα το εκτιμούσα πολύ αν μπορούσατε να μου συστήσετε κάποιον καλό γιατρό στην περιοχή αυτή.
Ευχαριστώ
Κωνσταντινοπολίτικα
Μαρία Κυριακίδου
17ης Νοέμβρη 21
2310 934743

ειναι πολύ καλή κατά την γνώμη μου
Δίνει κινητό , που για μένα ειναι βασικό, και ενδιαφέρθηκε να μου τηλεφωνήσει μετά την στείρωση αλλά και την επόμενη μέρα να ρωτήσει πως ειναι ο μικρός

Παράθεση

toufakos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη toufakos
H toufakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 137 μηνύματα.

H toufakos έγραψε στις 10:55, 22-05-09:

Eγω ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη με το αττικο νοσοκομειο ζωων στην παιανια. εχουν πολυ καλους γιατρους και ολα τα συγχρονα μεσα και μηχανηματα. η δικη μου νοσηλευτηκε για 10 μερες, και γλυτωσε απο βεβαιο θανατο, οταν ο προηγουμενος κτηνιατρος σηκωσε τα χερια ψηλα. το τηλ ειναι 210 6640552.ειναι ανοιχτα 24 ωρες το 24ωρο, 365 μερες το χρονο.

Παράθεση

Ναταλία Λόκου

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ναταλία Λόκου
H Ναταλία Λόκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

H Ναταλία Λόκου έγραψε στις 23:22, 01-06-09:

Μάλλον μπερδεύτηκα λίγο... ίσως επειδή διάβασα μόνο την πρώτη και την τελευταία σελίδα... Που και πως μπορούμε να γράψουμε κτηνίατρους που συστήνουμε???
Ξέρω δυο ιατρεία, ένα στην Αργυρούπολη και ένα στο Παλαιό Φάληρο, που είναι πολύ καλά!

Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aretha
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 γατιά πολυαγαπημένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,999 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 07:16, 02-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ναταλία Λόκου
Που και πως μπορούμε να γράψουμε κτηνίατρους που συστήνουμε???
Εδώ, δίνοντας τα στοιχεία τους (ονοματεπώνυμο, διεύθυνση και ώρες ιατρείου, τηλέφωνα κ.λπ.).
Αν θέλεις, ρίξε μια ματιά εδώ, να δεις αν αυτά τα ιατρεία που έχεις υπόψη σου έχουν προταθεί ήδη.

Παράθεση

GOANNA

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη GOANNA
H GOANNA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (8 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H GOANNA έγραψε στις 15:55, 05-06-09:

Πολη: Ρόδος

Ονομα: Μαργιές Παναγιώτης
Περιοχή: Νηρηίδων 36 Κρεμαστή
Τηλεφωνα: 22410-93318 & 6948258149
Ωρες εργασίας:
Σχόλιο: Ο εν λόγω κτηνίατρος θεωρώ ότι είναι ο καλύτερος στην Ρόδο διότι κατάφερε και έσωσε γάτο ο οποίος είναι σχεδόν 18 ετών ενώ οι άλλοι μας έλεγαν να του κάνουμε ευθανασία και ότι δεν μπορεί να γίνει τίποτα:up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up:

Παράθεση

Υακίνθη

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Υακίνθη
H Υακίνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (8 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 103 μηνύματα.

H Υακίνθη Η ανθρώπινη κακία δεν έχει όρια..... έγραψε στις 21:36, 05-06-09:

Ειμαι σιγουροι οτι ολοι απο την περιοχη ξερουν ποσο ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ειναι η μοναδικη ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΡΔΑΚΟΥ τι να πω παραπανω , μονο οτι εγω την λεω μαγισα

επισης στο αιγιο πολυ καλος ειναι ενας γιατρος απο την βενεζουελα λεγετε ΚΑΦΟΥΣΙΑΣ , εχει και 2 γατες , τον εχω δοκιμασει καλος ειναι, σαν την μαγισα ελενη ομως κανενας !!!!!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 30-07-11 στις 11:36. Αιτία: προσαρμογη σε νεα δεδομενα
Παράθεση

papilina

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη papilina
H papilina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (ισος εκατο και κατι ακομα έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H papilina έγραψε στις 11:06, 08-06-09:

Πολη:Ζακυνθος

Ονομα:Μαρινος Πατιρης
Περιοχή:Τεμπονερα 22 Ζακυνθος
Τηλεφωνα:2695041293 fax:2695041703
Ωρες εργασίας:
Σχόλιο:O καλυτερος κτηνιατρος ανθρωπος πανω απο ολα και με μεγαλη αγαπη στο λειτουργημα του

Παράθεση

Ace (ACE)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ace
H ACE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Αμέτρητες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.

H Ace Miaow!!! έγραψε στις 11:15, 10-06-09:

Πολη:Θεσσαλονίκη

Ονομα:Παναγιώτης Μακρόγλου
Περιοχή: Μακεδονικής Αμύνης 17 (κέντρο λίγο πιο κάτω από την εκκλησία του Αγ. Δημητρίου)
Τηλεφωνα: 2310284458
Ωρες εργασίας:
Σχόλιο: Τελικά πήγα πριν κάνα μήνα για τον τακτικό εμβολιασμό...και μου άρεσε πολύ!Ήμασταν εκεί πάνω από μισή ώρα μόνο και μόνο για να μου εξηγεί ότι απορία είχα!Μου έδωσε και το κινητό και μου είπε πως οποιαδήποτε ώρα θελήσω κάτι μπορώ να ενοχλώ άφοβα!Ευτυχώς δεν έχουμε μέχρι στιγμής κάτι για να τον ενοχλήσουμε,οπότε δεν ξέρω πως είναι σε περιπτώσεις έκτακτης ανάγκης,αλλά για πρώτη φορά μου έδωσε καλές εντυπώσεις!

Παράθεση

Spooky

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Spooky
. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Spooky έγραψε στις 12:08, 23-06-09:

Βοηθηστε να εχουμε κτηνιατρους για ωρα αναγκης.ς. Ετσι θα εχουμε μια καλη λιστουλα. Αντιγραψτε την παρακατω φορμα και συμπληρωστε την σε νεο μηνυμα, θα σας ευχαριστησει πολυ κοσμος θα δειτε.

Πολη:

Ονομα:
Περιοχή:
Τηλεφωνα:
Ωρες εργασίας:
Σχόλιο:
Πόλη: Αθήνα
Όνομα: Λιαπής Ιγνάτιος
Περιοχή: Πολύδροσο Χαλανδρίου
Τηλέφωνα: 2106845323
Σχόλιο: Καταπληκτικός γιατρός. Έσωσε τον γάτο μου από βέβαιο θάνατο. πλήρης εξοπλισμός. Βασικό μειονέκτημα: πανάκριβος.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MissKit : 28-03-11 στις 21:46. Αιτία: Επεξεργασία quote
Παράθεση

Ναταλία Λόκου

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ναταλία Λόκου
H Ναταλία Λόκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

H Ναταλία Λόκου έγραψε στις 15:59, 23-06-09:

Η Βασιλική Γιανναράκη που θα πρότεινα πρώτη υπάρχει ήδη στη λίστα έτσι συμπληρώνω έναν άλλο γιατρό.
Πόλη: Αθήνα
Όνομα: Βασίλης Σακελλαρίου
Περιοχή: Παλαιό Φάληρο
Τηλ.: 210 9840485 & 6974071999
Ωράριο: Δευτέρα και Παρασκευή απόγευμα νομίζω κλειστό.
Σχόλια: Πολύ καλός γιατρός και αγαπάει τα ζώα. Τον εμπιστεύομαι για δύσκολες περιπτώσεις. Όλες οι εξετάσεις μπορούν να γίνουν στο ιατρείο του. Είναι λίγο ακριβός αν και κάνει καλύτερες τιμές για τα αδεσποτάκια.

Παράθεση

athanasiad

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη athanasiad
H athanasiad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,635 μηνύματα.

H athanasiad έγραψε στις 19:55, 23-06-09:

Θέλω να προσθέσω και γω στη λίστα μας με τους κτηνιάτρους και δύο ακόμα ανθρώπους, οι οποίοι κατά την άποψή μου, είναι σωστοί στη δουλειά τους και συνεπείς σε αυτό που κάνουν.
Α) Μπαμπλένης Θόδωρος Ευφρονίου 4 Παγκράτι Αθήνα Τηλ: 210-7252722.
Του έχω μεγάλη εμπιστοσύνη. 'Εχει χειρουργείο στο ιατρείο του και βρίσκεται πάντα όποτε και για ό,τι τον έχω ανάγκη. Τον ευχαριστώ πολύ.
Β) Παπαγεωργίου Δημήτρης (κάνει επισκέψεις και κατ' οίκον)
Βρίσκεται στην Κερατέα Αττικής και στην οδό Δημ. Λιούμη 5. Τηλ: 22990-67494. Είναι νέος άνθρωπος, στο ξεκίνημα της καριέρας του και έχει όρεξη και μεγάλη αγάπη για τα ζώα.

Παράθεση

vick

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vick
. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O vick έγραψε στις 12:04, 24-06-09:

Πολύ καλός κτηνίατρος είναι και ο Βαρύτης Χρήστος εδώ στις Συκιές, Θουκυδίδου 47, τηλ 2310612904. Είναι εκεί 10.30-13.00 και 5.30-8.30. Πολύ υπομονετικός, εξηγεί τα πάντα και είναι και πολύ καλός και για κουνέλια. Πριν ένα δίμηνο του πήγα τον κουνελίνο μου και έμεινα καταευχαριστημένη.
Επίσης για όσους βρίσκονται ανατολικά προς Χαλκιδική πάρα πολύ καλός είναι ο Γαλλίδης Λευτέρης στην Καρδία, τηλ. 2392064258, απογεύματα μετά τις 5. Επιστήμονας με αγάπη για αυτό που κάνει.

Παράθεση

evelynkar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη evelynkar
H evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10+ έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,378 μηνύματα.

H evelynkar έγραψε στις 18:53, 03-07-09:

να αναφερω κ εγω μια πολυ καλη κτηνιατρικη κλινικη.
Λευκωσία - ΄Αγιος Μόδεστος
Με δύο κτηνίατρους αλλά και αρκετούς συνεργάτες, ανάλογα με τις ανάγκες, παρέχονται υπηρεσίες όπως εξέταση, εγχειρίσεις, αναλύσεις αίματος και περιποίηση (κούρεμα-χτένισμα). Για επείγοντα περιστατικά οι κτηνίατροι θα είναι στη διάθεσή σας. Μια απλή εξέταση στοιχίζει περίπου 14ευρώ.
(22431800) Λάρνακος 42, Λευκωσία. Δ-Παρ 9.00-19.30, Σαβ 9.00-13.00

την κλινική την έχω δοκιμασει με μια γατουλα μου που ειναι στην αυλη και αρώστησε βαριά και μου είπανε ότι επαθε εγκεφαλικό και cat flu, άσε που ήτανε έγκυος! δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο καλοι ηταν μαζι της. την αφησαν 5 μερες με ορο και αντιβιώσεις ενω μπορουσαν να μου την δωσουν πιο νωρις και με αφηναν να ειμαι μαζι της πανω απο δίωρο κάθε μέρα. εξερετική δουλεια!!! και έγινε μια χαρά η δωδεκάχρονη μου και γέννησε και ένα υγιέστατο γατάκι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 30-07-11 στις 11:38. Αιτία: προσαρμογη σε νεα δεδομενα
Παράθεση

michaela

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη michaela
H michaela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 179 μηνύματα.

H michaela έγραψε στις 22:27, 03-07-09:

Πολη:Μυτιληνη

Ονομα:Μυρσινη Π.Τουρβαλη
Περιοχή:Βουρναζων 15
Τηλεφωνα:22510-28838,6945207578
Σχόλιο:Ειναι πολυ καλη κτηνιατρος και ειναι μετεκπαιδευθεισα στην Αγγλια και ειναι μελος Βρετανικου Κτηνιατρικου Συλλογου BVSc MRCVs....επεισης αγαπα και ερχεται κοντα με καθε ζωο που θα της πανε....εχει αριστο κτηνιατριο με πολυ ωραιο περιβαλον και πολυ καθαρο....

Υ.Γ. Δεχεται και επισκεψεις κατ' οικον:up:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Catman81, uurozuojowi

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους