Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 115,257 εγγεγραμμένα μέλη και 713,397 μηνύματα σε 22,480 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 587 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Zooplus

Gatodromion

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Gatodromion
Ο Gatodromion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Gatodromion έγραψε στις 12:24, 29-04-21:

Γεια σας.
Υπάρχουν προϊόντα για τις γάτες μου που τα βρίσκω μόνο στη zooplus.
Ποια είναι η γνώμη σας για αυτήν την εταιρεία ; Είναι αξιόπιστη ; Βλέπω ότι δεν υπάρχει τηλέφωνο και διεύθυνση και διστάζω επειδή παραγγέλνω μεγάλες ποσότητες. Έχετε αγοράσει απ'εκεί ;
Ευχαριστώ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

3lbereth

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη 3lbereth
H 3lbereth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (Καμιά εικοσαριά έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H 3lbereth έγραψε στις 13:39, 30-04-21:

Καλημέρα & Χρόνια Πολλά!

Το εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια. Έχω πάνω από 5 χρόνια που κάνω τις παραγγελίες μου από εκεί - μέχρι γατόδεντρο έχω πάρει. Η διαθεσιμότητες είναι πραγματικές, έχει τεράστια ποικιλία, καλύτερες τιμές, μακρινές ημ/νίες λήξης, συχνές προσφορές και επιβράβευση με πόντους που μπορείς να εξαργυρώσεις αγοράζοντας διάφορα προϊόντα που ανανεώνονται συνεχώς. Δέχεται χρεωστικές/πιστωτικές αλλά μπορείς να πληρώσεις και μέσω paypal για μεγαλύτερη σιγουριά. Η παραγγελία στέλνεται γρήγορα και τώρα που άνοιξαν αποθήκες στη Ρουμανία, φτάνει σε 10 μέρες. Εγώ συγκεντρώνω προϊόντα άνω των 79 € (εύκολο καθώς φροντίζω και αδεσποτάκια) κι έτσι γλυτώνω τα μεταφορικά αλλιώς επιβαρύνομαι με 4€. Pas mal... pas mal!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LillyQ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη LillyQ
H LillyQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H LillyQ έγραψε στις 13:47, 30-04-21:

Αρχική Δημοσίευση από 3lbereth
Καλημέρα & Χρόνια Πολλά!

Το εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια. Έχω πάνω από 5 χρόνια που κάνω τις παραγγελίες μου από εκεί - μέχρι γατόδεντρο έχω πάρει. Η διαθεσιμότητες είναι πραγματικές, έχει τεράστια ποικιλία, καλύτερες τιμές, μακρινές ημ/νίες λήξης, συχνές προσφορές και επιβράβευση με πόντους που μπορείς να εξαργυρώσεις αγοράζοντας διάφορα προϊόντα που ανανεώνονται συνεχώς. Δέχεται χρεωστικές/πιστωτικές αλλά μπορείς να πληρώσεις και μέσω paypal για μεγαλύτερη σιγουριά. Η παραγγελία στέλνεται γρήγορα και τώρα που άνοιξαν αποθήκες στη Ρουμανία, φτάνει σε 10 μέρες. Εγώ συγκεντρώνω προϊόντα άνω των 79 € (εύκολο καθώς φροντίζω και αδεσποτάκια) κι έτσι γλυτώνω τα μεταφορικά αλλιώς επιβαρύνομαι με 4€. Pas mal... pas mal!
Χρονια σου πολλα και να εισαι καλα και να περνας ομορφα!!!!
Ευχαριστουμε για την ενημερωση,φαντασου εγω μενω Ελλαδα δεν ηξερα καν οτι μπορουμε να παραγγειλουμε και απο αυτη την εταιρια.
Θα την επισκεφτω!!!Θενκς!!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LillyQ : 30-04-21 στις 13:50.
Παράθεση

LillyQ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H LillyQ έγραψε στις 13:48, 30-04-21:

Αρχική Δημοσίευση από Gatodromion
Γεια σας.
Υπάρχουν προϊόντα για τις γάτες μου που τα βρίσκω μόνο στη zooplus.
Ποια είναι η γνώμη σας για αυτήν την εταιρεία ; Είναι αξιόπιστη ; Βλέπω ότι δεν υπάρχει τηλέφωνο και διεύθυνση και διστάζω επειδή παραγγέλνω μεγάλες ποσότητες. Έχετε αγοράσει απ'εκεί ;
Ευχαριστώ.
καλε εχει και επικοινωνια δες
https://www.zooplus.gr/contact_us

μπορεις να τους ρωτησεις οτι θες,οτι απορια εχεις.Να εισαι καλα και να περνας ομορφα!!!
Παράθεση

3lbereth

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη 3lbereth
H 3lbereth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (Καμιά εικοσαριά έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H 3lbereth έγραψε στις 14:02, 30-04-21:

Και κάτι που εκτίμησα πολύ: Έχασα το γατί μου από παγκρεατίτιδα και στο μεταξύ παρέλαβα ένα μεγάλο σακί κλινική τροφή (λένε ότι όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια, ο Θεός γελάει...). Επικοινώνησα μαζί τους για να την επιστρέψω και αφού με συλληπήθηκαν, μου επέστρεψαν το ποσό και παρακάλεσαν να δώσω την τροφή σε κάποιο shelter. Πραγματικά τα έχασα...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LillyQ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H LillyQ έγραψε στις 14:17, 30-04-21:

Αρχική Δημοσίευση από 3lbereth
Και κάτι που εκτίμησα πολύ: Έχασα το γατί μου από παγκρεατίτιδα και στο μεταξύ παρέλαβα ένα μεγάλο σακί κλινική τροφή (λένε ότι όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια, ο Θεός γελάει...). Επικοινώνησα μαζί τους για να την επιστρέψω και αφού με συλληπήθηκαν, μου επέστρεψαν το ποσό και παρακάλεσαν να δώσω την τροφή σε κάποιο shelter. Πραγματικά τα έχασα...
πωωωω κριμα για το γατακι σου,να σαι καλα να θυμασαι τις ομορφες στιγμες που εζησες,αλλα πρωτη φορα το βλεπω αυτο σε πετ σοπ και μπραβο τους!!!!! Και ψωνιζω απο πολλα εννοειται καταστηματα,απο κανενα δεν ειδα τετοια αντιμετωπιση αν θες.
Πολλα μπραβο τους!!!!!!
Την τσεκαρα και εβαλα καποια προιοντα στο καλαθι,και θα πω και σε μια φιλη να παραγγειλει και αυτη για να εχουμε μεγαλυτερο καλαθι.
Σε ευχαριστω πολυ! Να εισαι καλα!
Παράθεση

Guest00015

Guest

Το avatar του χρήστη Guest00015
. Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest00015 έγραψε στις 14:39, 30-04-21:

Επιβεβαιώνω την θετική κριτική. Όσες φορές έχω αγοράσει έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους