Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 114,895 εγγεγραμμένα μέλη και 713,364 μηνύματα σε 22,477 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 225 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Χαρίζεται περσικός στο Βόλο

xaidw

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xaidw
H xaidw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H xaidw έγραψε στις 12:03, 13-06-11:

" Είμαι ο Μάρβιν και είμαι 1- 1,5 ετών... Με βρήκαν να τριγυρίζω χαμένος και πεινασμένος ... Ψάχνω κάποιον να με φιλοξενήσει για λίγο καιρό μέσα σε κλειστό χώρο στο Βόλο μέχρι να πάρω λίγο τα πάνω μου και να εμβολιαστώ (έξοδα καλυμμένα). Είμαι πολύ ήσυχος και δεν κάνω ζημιές. Αν κάποιος θέλει να με υιοθετήσει, θα δοθώ στειρωμένος , με συμβόλαιο υιοθεσίας και μόνο για μέσα σε σπίτι, κατά προτίμηση στο Βόλο. " ....Τηλ 6973082611- Έλενα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  marv 2 poster.jpg
Εμφανίσεις:  147
Μέγεθος:  205,1 KB  
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

youla

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youla
H youla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 369 μηνύματα.

H youla GATO έγραψε στις 13:24, 13-06-11:

Φτουτου το κουκλί καλή τύχη να έχει. Βάλτον και σε άλλες ιστοσελίδες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες . Έχει γράψει 5,737 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 13:34, 13-06-11:

Αμάν,αμάν, αμάν!!!!........ τί κουκλί είναι αυτό!!!!! αγάπη μου, λατρεία μου, φατσάκι μου θλιμμένο ! Ελπίζω σύντομα να φύγει αυτή η μελαγχολία από τα ματάκια σου και να πας σε ένα σπιτάκι που θα σε λατρέψουν όπως σου αξίζει... (ααααααααχχχχχχχ, μοιάζει με τη Μελίνα μου!!! Γιατί να μην μπορώ να πάρω και ένα τέταρτο;;;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

xaidw

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xaidw
H xaidw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H xaidw έγραψε στις 15:44, 13-06-11:

Είναι πραγματι πανεμορφος... Απο τα πιο ησυχα γατια. Δυστυχως δεν μπορω να τον κρατησω καθως εχω ηδη 2 (το ενα τυφλο) και τον μικρο της φωτο διπλα. Μπορειτε να μου προτεινετε καποια αλλα sites να βαλω κ εκει αγγελια;

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,672 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 18:55, 13-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από xaidw
Είναι πραγματι πανεμορφος... Απο τα πιο ησυχα γατια. Δυστυχως δεν μπορω να τον κρατησω καθως εχω ηδη 2 (το ενα τυφλο) και τον μικρο της φωτο διπλα. Μπορειτε να μου προτεινετε καποια αλλα sites να βαλω κ εκει αγγελια;
Δες εδω.

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες . Έχει γράψει 5,737 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 12:03, 14-06-11:

Καλημέρα κούκλε!

trelaa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη trelaa
H trelaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (αρκετες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H trelaa έγραψε στις 13:50, 24-06-11:

Τι κουκλάκι είναι!!!!!!!!!!!!!<3 Θέλω πολύ να τον υιοθετήσω, αλλά μένω στην Κρήτη.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MissKit : 24-06-11 στις 13:51. Αιτία: Απαγορεύονται τα greeklish =)

Ελπιδάκι08 (Ελπίδα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ελπιδάκι08
H Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Ελπιδάκι08 έγραψε στις 17:26, 26-06-11:

Θα ήθελα πολύ να το υιοθετήσω αλλά έχω μια γάτα, την Ματούλα, και χθες γέννησε 3 πανεμορφα γατάκια. Ετσι το σπίτι εχει γεμίσει γάτες!!!

Bijoux (Δήμητρα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bijoux
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (δεκάδες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,454 μηνύματα.

H Bijoux έγραψε στις 17:31, 26-06-11:

Τι κουκλάκι είναι!!!!!!!!!!!!!<3 Θέλω πολύ να τον υιοθετήσω, αλλά μένω στην Κρήτη.
Το ίδιο πρόβλημα είχα κι εγώ που ήθελα να υιοθετήσω τη Gabriella. Μένω Ρόδο, αλλά ταξίδεψα αποκλειστικά για εκείνην και την έφερα κοντά μου!

Εύχομαι να είναι τυχερός ο Κούκλος και να βρει τον καλύτερο γατογονιό!!!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους