Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 115,205 εγγεγραμμένα μέλη και 713,378 μηνύματα σε 22,481 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 198 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Διάλογοι με τη γάτα μας!

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:26, 21-12-12:

Παντως για να το λενε θα εχουν το λογο τους!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Βαγγέλης34 (Βαγγέλης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Βαγγέλης34
Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (16 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O Βαγγέλης34 γάτες...απλά λατρεία. έγραψε στις 22:07, 21-12-12:

εννοείται... πάντα ξέρουν τι λένε. και καταλαβαίνουν τα πάντα. οι γάτες απλά δεν έκαναν και δεν θα κάνουν ποτέ το λάθος που έκαναν οι παπαγάλοι. δεν θα μας αφήσουν ποτέ να μάθουμε το ότι μιλάνε και τη γλώσσα μας. αντίθετα μας εκπαιδεύουν για να μιλάμε τη δική τους! όπως είχε γράψει και ο Ι.Βερν... "γάτες. αυτές οι μοναδικής ομορφιάς και ευφυίας μορφές που καταδέχτηκαν να ζουν ανάμεσά μας..."

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 22:22, 21-12-12:

Λοιποοοον ειπα να γραψω κι εγω εναν διαλογο, πρωι-πρωι, με την τσιμπλα στο ματι πριν παω ακομη τουαλετα, προχωραω παραπατωντας προς την κουζινα με την Τασουλα να μπερδευεται στα ποδια μου.
Εγω: Κατσε βρε παιδι μου να περασω, πως θα σου βαλω φαι αν δεν παω στην κουζινα;
Τασουλα: Νιου, νιου, νιιιιιιιιιιιιιιιιου.
Εγω: Τωρα παιδακι μου, κατσε απο κει να πιασω την σακουλα με τις κροκετες.
Τασουλα: Γρουι, γρουο, γρουαααααααααααα.
Εγω: Σιγα βρε παιδακι μου, θα με ριξεις κατω και θα σε χτυπησω κιολας.
Τασουλα: Γρουιαου, νιουιουουουου.
Ακουμπαω το μπωλακι της μπροστα της..
Εγω: Οριστε βρε παιδι μου, πως κανεις ετσι, θα νομιζει κανεις πως δεν σας ταιζω.
Τασουλα:................................

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Βαγγέλης34 (Βαγγέλης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Βαγγέλης34
Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (16 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O Βαγγέλης34 γάτες...απλά λατρεία. έγραψε στις 22:28, 21-12-12:

χαχαχαχα... αυτό όντως. λες και έχουν να δουν φαγητό χρόνια. και είναι όλες -τουλάχιστον οι δικές μου- σκασμένες από το φαγητό. ρεζίλι με κάνουν στη γειτονιά. θα νομίζουν πως τις έχω νηστικές.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MarwΜew (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη MarwΜew
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (ουυυυυυ...<3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H MarwΜew έγραψε στις 21:30, 01-02-13:

Συζήτηση του φίλου μου με την μικρή-κάνοντας εκείνος και τις δύο φωνές σε στιγμή που νόμιζε πως δεν τον ακούω

Μπαμπάς: τι όμορφο που είναι το παιδί μου σήμερα....
Lovie: μα μπαμπά είμαι κάθε μέρα όμορφη(!)
Μπαμπάς: μα φυσικά και είσαι κάθε μέρα πανέμορφη! αφού είσαι μια πριγκίπισσα!

εγώ της λέω πολλά......έχω φτιάξει δικά μου υποκοριστικά....κουτσουπίτσου μου ,πιτσινάκι μου,κούτσου κούτσου μου,και άλλα τέτοια χαζά....

Παράθεση

Elko

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elko
H Elko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 305 μηνύματα.

H Elko έγραψε στις 16:59, 04-02-13:

Αχχ τι καλά!! Κι εγώ, κι εγώ θα σας πω!

Πρωί, χτυπάει ξυπνητήρι. Ο Θανάσης κοιμάται στο ύψος της κοιλιάς, η Ρόζα στο ύψος των ποδιών του κρεβατιού.
Ρόζα: Πηδάει κάτω "ΦΦρρρρ" και αρχίζει "νιάου (κοφτά), νιάου (κοφτά), νιααααααααα (παραπονιάρικα)
Εγώ: σσσσσσσουτ
Ρόζα: Νιά (κοφτά και πιο σιγά)
Εγώ: σσσσσσσσσσουτ είπα!
Ρόζα: Ανεβαίνει στο ύψος του προσώπου μου και με κοιτάει από απόσταση 5 εκατοστών: "ΝΙΑΑΑΑΑΑΑ"
Εγώ: Σταμάτα κούκλα μου τώρα θα σηκωθώ.
Ρόζα: νιά
Εγώ: Λύσσαξες, θα σηκωθώ!!! Έλα κούκλα μου να σε χαϊδέψω και θα σε ταϊσω σε λίγο
Ρόζα: (που όταν πάω να την πιάσω γλυστράει και τρέχει προς την κουζίνα-αλλά ξανάρχεται) Νιά-φρρρρ
Θανάσης: (που τόση ώρα μας βρίζει από μέσα του που δεν τον αφήνουμε να χουζουρέψει) Τεντώνεται και ανεβαίνει στο λαιμό μου "Πρρρρρρρρρρρρρπρπρπρπρπρρρρρρρρρρρ"
Ρόζα: Φρρρρ, Νιάουουουουου
Εγώ: Τί έπαθες μωρή πάλι, σαν μπόγος θα γίνεις όλο τρώς, τρώς, τρως....Σηκώνομαι..."Να, φαγάκι, (τη χαιδεύω), κούκλα μου, μαυρούλα μου, ναι κοριτσάκι μου, μικρούλα μου τι καλή που είσαι. Κι εσύ βλάκα μου (στο Θανάση) φάε κι εσύ μπουμπούνα μου, ωωωωωωωωωωχ (τον σηκώνω απ`τις μασχάλες και τεντώνεται) τι γάταρος είναι αυτός, τι αίλουρος, τι χέλι, πόσο βλάκας είσαι, ε; Πόσο;; (Τον κατεβάζω κάτω). Άστην ρε βλάκα να φάει κι αυτή λίγο, ναι κοριτσάκι μου, ναι, φάε εσύ..."
Τρώνε, εγώ πλένομαι ντυνομαι κλπ. Επιστροφή στο δωμάτιο
Φίλος μου: (ατάραχος μέχρι τώρα)" Καλώς τον γκέι! (στο θανάση που ανεβαίνει πάνω του). Που είσαι Θανασάκη μου; Είσαι ο πιο καλός γάτος του κόσμου. Κοίτα κοίτα ΄χαδια!! ΩΩωωωχ" . Στη Ρόζα που τον περιτριγυρίζει αλλά δεν του "κάθεται" για χάδια " Έλα μωρή πουτ...ίτσα, έλα να σε χαιδέψω όλο φρ και φρ, έλα μωρή γαλοπούλα εδώ, μπράααααααααβο κούκλα μου, ναι, ναι, κουτουλίδου μου εσυ....."

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 19:19, 04-02-13:

*όταν ανεβαίνει στον καναπέ και έχει την απαίτηση να σηκωθούμε εμείς για να απλωθεί και να βάλει τον πισινό του στο μαξιλάρι*(αδερφή μαυρούλη)
-είσαι πολύ παλιόγατος όμως, όχι δε σηκώνωμαι, σου φτάνει ο χώρος που μενει!
-νιαρ,νιαρ! (ματάρες)
-όχι μαυρούλη, μην προσπαθείς να με καλοπιάσεις! δε σηκώνομαι
-(σούπερ ματάρες)
-είσαι γλύκας (σηκώνομαι) άντε, όμως τελευταία φορά!
-(απλώνεται σε όλο τον καναπέ και δε σηκώνεται μέχρι να πεινάσει)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MAYROULIS : 04-02-13 στις 20:42. Αιτία: απαότηση :P
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 13:20, 11-03-13:

Απαντω εδω στην Φωτεινη για να μην βγω off topic στο αλλο θεμα.
Ρωτησε τι εχουν οι χαζομαμαδες και παραθετω πρωινο διαλογο με τον Κοναν.
Εγω: Αγορι μου, τι ομορφος που εισαι, τι πλασμα εισαι εσυ θεικο.
Κοναν: Γρουααααα + κουτουλημα.
Εγω: Που σε πηρα στα χερια μου τοσο (δειχνοντας το μικρο μου δαχτυλακι) και σε εκανα τοοοοοσο (ανοιγοντας τα χερια μου διαπλατα), ουτε ΜΜΕ να ημουνα.
Κοναν: Γρουαου νιαααααα + τουρλωμα πωπου!
Σηκωνω το κεφαλι και βλεπω δυο προσωπα, αγνωστα σημειωτεον, να με κοιτανε απο την μπαλκονοπορτα, εκπληκτα. Βλεπεις μενω και σε ισογειο και δεν υπαρχει αυτο που λεμε privacy.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,020 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 13:22, 11-03-13:

Ααααααχαχαχαχαχαχαχαχα! Βασούλα μου με πεθαίνεις!!!!
ΥΓ: Πες στα πρόσωπα να μπουν να δουν και να νιώσουν τι εστί Τσαμτσαμίνι, από τη ζήλεια τους άλλωστε θα κοιτάζουν!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:37, 11-03-13:

Αριστούργημα, Βάσω, με το "ουτε ΜΜΕ να ημουνα" με πέθανες!!!

Εγώ, πάλι, βρήκα μία φωτογραφία εκείνου του γατουλιού που είχαμε σώσει στην Κρήτη (πρώην Μαρίκα νυν Φίφη) και την έδειχνα στη Μπριάμ...
- Βλέπεις μαρή, πώς ήσουν κι εσύ, και πώς έγινες; Να κι η Φίφη, μία μύξα σκέτη ήταν και την κάναμε γυναίκα
- (χασμουρητό)
- Μήπως έπρεπε ν'αφήσω εσένα στο Θάνο (το παιδί που την υιοθέτησε) και να πάρω το μικιό;
- (με κοιτάει)
- Μήπως θα είχα μεγαλύτερη αναγνώριση του έργου μου, αντί γι'αυτή τη συμπεριφορά;
- (με κοιτάει)
- σου έδωσα τα καλύτερά μου χρόνια, ρε
- (ακουμπάειε το ροζ πατούχι πάνω στο χέρι μου και κάνει "ιιιιιιιι")
- ...
Λιώνω για σένα ρε μπούφο, σιγά μη σε άλλαζα για όλο το χρυσάφι του κόσμου...

Παράθεση

Elko

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elko
H Elko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 305 μηνύματα.

H Elko έγραψε στις 13:45, 11-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Λιώνω για σένα ρε μπούφο, σιγά μη σε άλλαζα για όλο το χρυσάφι του κόσμου...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ChazyChaz95

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ChazyChaz95
H ChazyChaz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ChazyChaz95 έγραψε στις 23:36, 11-03-13:

Εγώ: Ουφφφ... Αντε να διαβασουμε ιστορια...
Κούλι(Την λέω έτσι απο το γλυκούλι): ΜΙααααααααουου(και ανεβαίνει πάνω στο γραφείο και ξαπλώνει στο κουτί της)
Εγώ: Πού σκατά είναι το βιβλίο;
Κούλι: Χασμοαυρητό και κοίταγμα με απορία
Εγώ: Αντε μωρή βοήθαμε να το βρώ τί κάθησες;
Κούλι: Σηκώνεται, ακουμπάει το ποδαράκι της στο ράφη με τα βιβλία και μου δείχνει ένα
Εγώ: Γατούλι;;;;!!! Με καταλαβάινεις;;;;(ναι παιδιά βρήκε το βιβλίο!!!!) Ελά εδω βρε σκατούλι μου!!! Ουχ ενα γλυκό γατούλι!!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ρενακι 13 (ρένα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ρενακι 13
H ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (τον πατσινο,την πατατινα,την τιτινα,τον καροτουλη,τον συλβεστρο,τον σαν,τη ματζικα... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,725 μηνύματα.

H ρενακι 13 έγραψε στις 00:14, 12-03-13:

ποσες φορες εχω κανει ατελειωτους διαλογους με τις γατες μου με τα ματια,κι αυτες με καταλαβαινουν,ποσες φορες!!!!!!!!

Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 00:46, 12-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από ρενακι 13
ποσες φορες εχω κανει ατελειωτους διαλογους με τις γατες μου με τα ματια,κι αυτες με καταλαβαινουν,ποσες φορες!!!!!!!!
Αυτοι ειναι και οι καλυτεροι Ρενα μου, οι πιο ουσιαστικοι. Με τους αλλους απλα σπαμε και λιγη πλακιτσα.

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,020 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 00:01, 17-03-13:

Διάλογος με αγουροξυπνημένο Μισάκι:
-Μισάκι μου;;;
-Μιαααχ....
-Τσύπνησες κοριτσάκι μου;
-Μάαααοχ....
-Αγαπάκι μου, γλυκάκι μου, μπεμπεδάκι μου εσύ....
-Μιααααχχχχ.....

Σπάνιος διάλογος με Ορφέα:
-Ουόουουου! (αλήθεια έτσι κάνει!)
-(Γέλια) Τι είναι Ορφίκο μου, τι θέλεις αγόρι μου;
-Ουόοοουου....
-Χαχαχαχα τι είναι άντρα μου;
-Ουόουουουουου (ουόου λέμε.... Τι δεν καταλαβαίνεις;;;;) (και γυρίζει να με κοιτάξει διότι συνήθως μιλάει στην μπαλκονόπορτα!)

Παράθεση

lovekittens (ειρηνη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη lovekittens
H ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

H lovekittens έγραψε στις 18:00, 01-04-13:

Εγω προς Ρωμαιο βρε βρωμιαρη βλαμμενε μου που ναι το αγορι μου το ομορφο ;;(ντοιοιον!!)
Ρωμαιο:μΟυου
Εγω:παλιοψωναρα που θες ολοινασχολουνται μαζι σου ψωναρα..εισαι το πιο ομορφοαγορι (ντοιοιον)
Ρωμαιο:ρρριιου

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 08:49, 07-04-13:

Μαυρουλοαδερφή και Μαυρούλης

-Μαυρούλη όχι, μην ανέβεις πάνω μου! Μόλις έκανα μπάνιο και εσύ ήσουν έξω στις λάσπες!
-Νιουρ! (πηδάει)
-Καλά, μην κάτσεις πάνω μου, στην άλλη μεριά του καναπέ!

(Μετά από 5 λεπτά)
-Μαμά κοίτα, δεν είναι γλυκούλης που έχει βάλει τα ποδαράκια του γύρω από το λαιμό μου;

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba

H aba έγραψε στις 13:22, 07-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από MAYROULIS
Μαυρουλοαδερφή και Μαυρούλης

-Μαυρούλη όχι, μην ανέβεις πάνω μου! Μόλις έκανα μπάνιο και εσύ ήσουν έξω στις λάσπες!
-Νιουρ! (πηδάει)
-Καλά, μην κάτσεις πάνω μου, στην άλλη μεριά του καναπέ!

(Μετά από 5 λεπτά)
-Μαμά κοίτα, δεν είναι γλυκούλης που έχει βάλει τα ποδαράκια του γύρω από το λαιμό μου;

Εεεεεεε, μας πέθανες!

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 18:08, 07-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από aba
Εεεεεεε, μας πέθανες!
Mαυρούλης εδώ
Αφού κανένας δεν μπορεί να μου αντισταθει

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba

H aba έγραψε στις 00:29, 12-05-13:

Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 00:39, 12-05-13:

Βρε τελειο ητανε, το καναμε αυτο με την Ζουζου καθημερινα και ειχαμε γινει το κλου για ολους τους φιλους μας. Πρωτο το νυφακι μου.

Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ofilia
H ofilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (+5αστεγακια μονιμα στη πυλωτη,+2στη δουλεια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,419 μηνύματα.

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 14:57, 12-05-13:

άχου το μωρέ φωνούλα,πάντως όση ευγένεια έχει το βλέμμα της άλλη τόση έχει και η φωνούλα της......γλύκα μου

Παράθεση

kathy85 (Κατερίνα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kathy85
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πάνω από 20 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 1,480 μηνύματα.

H kathy85 Κρρρρρρρρ έγραψε στις 15:27, 12-05-13:

Φωτεινη μου....................
Εγω εσενα προσεχα οχι το Μισακι!

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba

H aba έγραψε στις 15:33, 12-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από ofilia
άχου το μωρέ φωνούλα,πάντως όση ευγένεια έχει το βλέμμα της άλλη τόση έχει και η φωνούλα της......γλύκα μου
Είδες το μωρό μου; Ευχαριστούμε πολύ!

Αρχική Δημοσίευση από kathy85
Φωτεινη μου....................
Εγω εσενα προσεχα οχι το Μισακι!
Έπρεπε να κάνω καριέρα στο τραγούδι, το ξέρω....

Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

H ofilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (+5αστεγακια μονιμα στη πυλωτη,+2στη δουλεια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,419 μηνύματα.

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 23:28, 12-05-13:

Έπρεπε να κάνω καριέρα στο τραγούδι, το ξέρω....
μπορείτε να κάνετε και αυτό.................

...................................

.................................Name:  aba misi.jpg
Views: 207
Size:  8,6 KB

Παράθεση

Agiyi

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Agiyi
Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 160 μηνύματα.

O Agiyi έγραψε στις 23:44, 12-05-13:

ααα, δεν παίζω, αδικία!! Εμένα το χαζό μου πάει και κοιμάται τα μεσιμέρια κάτω απο τα drums, όταν όμως μελετάω φεύγει αντί να κάτσει να παίξουμε παρεούλα!!!
(πρέπει να σας ανεβάσουμε κι εμείς κανένα video με διαλόγους...)

Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 23:54, 12-05-13:

προς αποφυγή παρεξηγήσεων η εικόνα είναι απο google

Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 23:56, 12-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Agiyi
ααα, δεν παίζω, αδικία!! Εμένα το χαζό μου πάει και κοιμάται τα μεσιμέρια κάτω απο τα drums, όταν όμως μελετάω φεύγει αντί να κάτσει να παίξουμε παρεούλα!!!
(πρέπει να σας ανεβάσουμε κι εμείς κανένα video με διαλόγους...)
Σ' αυτες τις περιπτωσεις δεν χωρανε λογια, χωρανε εργα. Αντε ντε, κουνησου.

Παράθεση

Agiyi

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Agiyi
Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 160 μηνύματα.

O Agiyi έγραψε στις 00:09, 13-05-13:

Μάλλον πρέπει κάτι να γίνει, αμαν, πότε θα κάνουμε πρόβα επιτέλους; Έχω κλείσει περιοδείες!!

(Ofilia, το κατάλαβα βρε, απλά με αφορμή την εικόνα που έβαλες είπα να πω κι εγώ τα παράλογα παράπονα μου μην ανησυχείς, δεν παρεξήγησα τίποτα )

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lovekittens (ειρηνη)

Περιβόητο Μέλος

H ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

H lovekittens έγραψε στις 09:26, 13-05-13:

Αυτο θα πει εποικοδομητικη συζητηση κ εγω προσωπικα συμφωνω με την γατα σου κ διαφωνω μαζι σου

Παράθεση

lefteris14

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lefteris14
H lefteris14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (αλλες γατες δεν έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H lefteris14 έγραψε στις 08:22, 29-07-14:

να μαι κι εγω! κανουμε πληρεις διαλογους με τον λευτερη με ερωταπαντησεις κανονικα..

- πουρ πουρ πουρρρ
- μαγαπαει ο γατουλης μου??
- πουρ πουρ πουρρρρρ
- αληθεια?? τοσο πολυ?????
- πουρ πουρρρρρρρρρρ
- αγαπη μου εσυ κι εγω σ'αγαπαω μωρο μου λατρεια μου ερωτα μου!!!!!!!
- πουρ πουρ πουρρρρρρρρρρρρ
- ελα εδω να σε παρω αγκαλιτσα γιατι ο αλλος (γκομενος) με εχει στο φτυσιμο
- πουρ πουρ πουρρρρρρρ

-νιαουυυυυ
-τι??
-νιαουυυυυ
-παλι παραπονα??
-νιαααα
-ε αποκλειεται, οχι δεν το πιστευω!
-νιαααα
-τι λςε ρε παιδι μου σοβαρα???
-νιαααα
- τς τς τς τς τι μου λες απιστευτο!!!
- ΝΙΑ!!!!!

- πουρρρρρ
- αγαπη μου λεβεντη μου αγαπαει τη μανουλα το παιδι μου!!!!!!
- πουρρρρρρ
- ζουζουνοζουνακι μου θα στην φαω την κοιλιτσα μαμ!!!!
- ΝΙΑΑΑΑΑΑΑ
- ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑα κατσε ρε Λευτερη ετσι ειπαμε?? Δαγκωνουν την μανουλα???
- ΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ (με απολαυση)
- Αι αι αι αι αι αιιιιιιιιι φευγει η μανουλα αμα την δαγκωνουν δεν παιζει!!!!!
- ΝΙΑΑΑΑΑ
- Tough love αγαπη μου??

Χτες:

- Ελα εδω να κοιμηθουμε αγκαλιτσα λευτερακη μου με παρατησε ο αλλος (χωρισα χτες)
- Πουρ πουρ πουρρρρ
- Αγαπη μου εσυ μονο εσυ με αγαπας!!
(φευγει και παει για νερο)
- ελα εδω ρε βλακα ειμαι στεναχωρημενη, δε με βλεπεις υποτιθεται οτι θα μου τριβοσουν και θα εγλειφες τα δακρυα μου (τον φερνω στο κρεβατι) κανε νανι αγκαλιτσα!!!
- πουρρρρρρρρ (φευγει παει για χ@σιμο)
- ελα καλο μου να κανουμε αγκαλιτσα πως θα κοιμηθω η ερμη αποψε (τον ξαναφερνω κρεβατι)
- Πουρρρρ φευγει για αγνωστο λογο
(επιστρεφει μετα απο 5 λεπτα)
μου μασουλαει τα μαλλια παταει στο κεφαλι μου ανεβαινει στο μαξιλαρι και μου επιτιθεται
- κανε νανι βρε λευτερακηηηη
- δαγκωνει τα χερια μου γραπωνει το μπουτι μου συνεχιζει την επιθεση
- Γατες και ενσυναισθηση και κολοκυθια!!!!!!!
- πουρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lefteris14 : 29-07-14 στις 08:27.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lovekittens (ειρηνη)

Περιβόητο Μέλος

H lovekittens έγραψε στις 08:57, 29-07-14:

Πως δεν εχει ενσυναισθηση;;Σε πλακωσε ελαφρως στο ξυλο εννοωντας οτι δεν κλαιμε για αλλους παρα μονο για τον Λευτερακη..Τον συγχυσες βραδιατικα..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba

H aba έγραψε στις 08:58, 29-07-14:

Απολαυστικότατοι οι διάλογοί σας! Όσο για τη δυσάρεστη εξέλιξη της σχέσης σας, εύχομαι ό,τι γίνει να είναι προς το καλύτερο... Καλημέρα!

Παράθεση

lefteris14

Νεοφερμένος

H lefteris14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (αλλες γατες δεν έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H lefteris14 έγραψε στις 09:14, 29-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από lovekittens
Πως δεν εχει ενσυναισθηση;;Σε πλακωσε ελαφρως στο ξυλο εννοωντας οτι δεν κλαιμε για αλλους παρα μονο για τον Λευτερακη..Τον συγχυσες βραδιατικα..
λες ε δεν το σκεφτηκα.. μαλλον εχεις δικιο!

Απολαυστικότατοι οι διάλογοί σας! Όσο για τη δυσάρεστη εξέλιξη της σχέσης σας, εύχομαι ό,τι γίνει να είναι προς το καλύτερο... Καλημέρα!
καλημερα! ευχαριστω πολυ.. οταν κατι ξεκιναει με πολυ ενθουσιασμο και ερωτα και μετα τελειωνει πονααααααααααααει

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba

H aba έγραψε στις 09:18, 29-07-14:

Χαχαχαχαχ, δεν είχα δει το ποστ της Ειρήνης! Θα συμφωνήσω βαθύτατα! Ούτε εγώ το είχα σκεφτεί!

Παράθεση

lefteris14

Νεοφερμένος

H lefteris14 έγραψε στις 09:45, 29-07-14:

συνεχιζονται οι διαλογοι μου με το Λευτερακιον, εχουμε ρεντα σημερα..

-λευτερακη μου με αγαπας??
-πουρπουρπουρπουρρρρ τριβεται αγκαλλιτσ
-αχ μονο εσυ με αγαπας λευτερη μου..
-πουρπουρπουρρρρρρρρρρρρ
-θα τα φτιαξω μαζι σου λευτερη εσυ δε θα με εγκαταλειψεις ποτε...
-πουρπουρ πουρ
-θα με παντρευτεις λευτερη??
-πουρρρρρρρρ
-αχ λευτερη μμου εσενα θα παντρευτω, θα σε περιμενω μονο 8 μηνες να ενηλικιωθεις.....
-πουρπουρ πουρρρρ (φευγει και παει στη μανα μου και της τριβεται)
-ε οχι, κι εσυ ρε Λευτερη?? Κι εσυ με παρατας????
-πουρπουρ στη μανα μου...

εσωτερικοι μονολογοι του Λευτερακη:

Κατι εχει παθει αυτη η τρελη απο χτες ολο θελει αγκαλιες. Με βουταει οπου με βρει και με ζουλαει. Τι να κανω ο γατος πουρ πουρ πουρρρ

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lefteris14 : 29-07-14 στις 09:50.
Παράθεση

rouli726 (έφη)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη rouli726
H έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 (το 1 πλεον είναι αγγελάκι στο γατοπαραδεισο). έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 789 μηνύματα.

H rouli726 γατομαμά! έγραψε στις 02:59, 01-08-14:

αχ τί όμορφο θεματάκι!

εμείς εδώ μέσα συνήθως καθόμαστε και μιμούμαστε το τί θα μας έλεγε η shanti αν μιλούσε, τύπου όταν γλύφεται και πάμε και την τσιγκλάμε κάποιος από τους δυο θα πεταχτεί με ψιλή φωνή να πει "αφήτε με καλέ να καθαριστώωωωωω" και τέτοια, αλλά σε ολόκληρο μονόλογο

κατά τα άλλα εγώ της μιλάω πιο πολύ, όταν την έχω χάσει για κανένα δεκάλεπτο και σηκώνομαι να τη βρω κι εμφανίζεται από καμμιά γωνία τη ρωτάω :
-πού ήσουν εσύ καλέ? τί κάνεις?
-......(με προσπερνά αδιάφορα).

τα πρωινά που έρχεται και κάνει όλες τις γλύκες που διαθέτει προκειμένου να σηκωθούμε να την ταίσουμε..
-έλα ρε shanti, νυστάζω, κοιμήσου λίγο κι εσύ
-νια....νια....νιαααααααααααααου(=σε παίρνω με το καλό δεν καταλαβαίνεις, τώρα θα τα ακούσεις χοντρά)

αν καμμιά φορά βαριέται και θέλει να σηκωθούμε να παίξουμε, πάει στο μπάνιο απέξω ή μπροστά σε μια μεγάλη ντουλάπα που έχουμε με καθρέφτη κι αρχίζει ..
-πρρρρρρνιαουυυυυυ
-καλά κατάλαβα, τώρα να τελειώσω αυτήν την πίστα στο παιχνίδι και σηκώνομαι..
-πρρρρρρρρρρρρνιααααουυυυυυυυυυυυυυυυ
-καλά καλέ μη κάνεις σαν τη χήρα!
και φυσικά σηκώνομαι αμέσως!

τέλος, όποτε πεινάει και δε της βάζω αμέσως φαγητό, όχι δεν είμαι άκαρδη μη με βρίσετε, απλώς τελευταία έχει ανοίξει η όρεξή της και προσπαθώ να μην υποκύπτω αμέσως στα παρακάλια της..
-νιααου(εντελώς παραπονιάρικα)
-τί θες μωρή χοντρή! θες να γίνεις χοντρή? θα μείνεις στο ράφι δε θα σε θέλει κανένας άντρας! εσύ είσαι μανεκέν, δεν είπαμε?
-νιαου..... νιαουυ....
-καλά σε 10 λεπτάκια θα σου βάλω....
-......(με βλέμμα απογοήτευσης πάει και κάθεται σε μια γωνία και με περιμένει).

αν θυμηθώ θα σας γράψω κι άλλα, απλά είναι περασμένη η ώρα και δε μου έρχονται τώρα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους