Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 131,547 εγγεγραμμένα μέλη και 713,772 μηνύματα σε 22,532 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 467 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλαίει όταν λείπω!

catlin (Βάσια)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη catlin
H Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (αλλες δεν έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H catlin έγραψε στις 23:14, 11-09-12:

Αγηπητοι γατοφιλοι θα μοιραστω μαζι σας αλλον ενα προβληματισμο μου:τον τελευταιο καιρο λογω υποχρεωσεων λειπω αρκετα συχνα απ το σπιτι.επιστρεφοντας τον ακουω καθε φορα να νιαουριζει εντονα(σιαμεζος κιολας οποτε καταλαβαινετε).σημερα ανησυχημενη η κοπελα του αποκατω διαμερισματος μου ειπε πως καθε φορα που βρισκεται στο διαδρομο τον ακουει να κλαιει κ να οδυρεται...εχω προσπαθησει να κανω τον χωρο ενδιαφερον για εκεινον με πολλα γατοπαιχνιδα που εχω κατασκευασει!μονο ομως οταν επιστρεφω ηρεμει κ φαινεται χαρουμενος(γουργουριζει σαν τρελος!).γενικα ειναι πολυ τρυφερος κ δεν αραζει ποτε μακρια μας!μου φαινεται δισεπιλυτο αυτο παλι...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους