Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 89,124 εγγεγραμμένα μέλη και 719,300 μηνύματα σε 22,794 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 526 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Θέλω γατάκι ασπρόμαυρο ή μαύρο αρσενικό 3 - 6 μηνών (Θεσσαλονίκη)

Βαγγος4

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Βαγγος4
Ο Βαγγος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Βαγγος4 έγραψε στις 13:01, 09-01-14:

Καλησπέρα ψάχνω γατάκι ασπρόμαυρο η μαύρο 3-6 μηνών αρσενίκο για να το πάρω σπίτι μου! Ήρθε η ώρα να αγαπήσω εναν γατούλη και είμαι έτοιμος για αυτό. Θα τον έχω μέσα στο σπίτι. Σας γράφω το e-mail μου : afouselew@hotmail.com Ειμαι 31 ετών απο την θεσσαλονίκη.
Φιλικά Βαγγέλης.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tinkaki (κωνσταντινα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tinkaki
H κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα ( έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

H tinkaki miaouuuuuuuu έγραψε στις 17:09, 09-01-14:

καλησπέρα και μπράβο που θα πάρεις γατούλι. όποιο και αν διαλέξεις θα είναι πολύ τυχερό. δες αυτό https://forum.mycat.gr/showthread.php?t=144804

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Βαγγος4

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Βαγγος4
Ο Βαγγος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Βαγγος4 έγραψε στις 00:01, 12-01-14:

Κουκλάκια αλλά είναι αθήνα...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

goldmoon

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη goldmoon
H goldmoon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πανω απο 10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 425 μηνύματα.

H goldmoon Proud Cat and Rabbit Mom έγραψε στις 02:18, 12-01-14:

Ρωτα αν γινεται να στο φερουν η να μεταφερθει με καποιον τροπο. Συνηθως γινεται

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

danaek

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη danaek
H danaek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H danaek έγραψε στις 23:11, 04-03-14:

Έχω αυτό το γατάκι είναι ασπρόμαυρο και 7 μηνών, πλήρως γατόσπιτο και αν τον θελήσεις, αναλαμβάνω την μεταφορά του.
https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=6e5becd66a

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους