Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 90,596 εγγεγραμμένα μέλη και 719,468 μηνύματα σε 22,828 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 445 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Τιμή ευκαιρίας για στειρώσεις από κτηνίατρο

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fideloudi
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,667 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 17:51, 03-03-12:

Καλησπέρα

διάβασα την ακόλουθη αγγελία στο Facfebooκ που μπορεί να ενδιαφέρει.

https://www.facebook.com/STRAY.CATS.KITTENS.ATHENS

"Φιλόζωος κτηνίατρος εμπιστοσύνης στη Νίκαια προσφέρει στείρωση σε αδέσποτες γάτες με 20 ευρώ. Ωστόσο, για να ισχύσει η προσφορά πρέπει να του πάμε από 4 γάτες και πάνω. Έχω ήδη 2 και αναζητώ φιλόζωους που ενδιάφερονται να στειρώσουν κάποια γατούλα τους, έτσι ώστε να επωφελήθουμε όλοι από την καλή τιμή και να κάνουμε και κάτι καλό για τα αδεσποτάκια. Όποιος ενδιαφέρεται, μπορεί να καλέσει στο 6985828846 Sophia Papaki"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

ROZALIA78 (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ROZALIA78
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H ROZALIA78 έγραψε στις 19:36, 03-03-12:

Μακάρι να ερχότανε και στα Χανιά και είχα να πάω ουουουου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

houlieta (Μαρία)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη houlieta
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 730 μηνύματα.

H houlieta έγραψε στις 01:25, 04-03-12:

Κοίτα κάτι τιμές ρε παιδι μου... Ο γιατρός που πηγαίνω τα δικιά μου σαν καλύτερη τιμή για τα αδέσποτα μου έδωσε τα 80€... Και είναι ο πιο οικονομικός έτσι και αλλιώς....
Η Χαλκίδα έχει τραγικούς κτηνιάτρους...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,667 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 13:51, 04-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από houlieta
Κοίτα κάτι τιμές ρε παιδι μου... Ο γιατρός που πηγαίνω τα δικιά μου σαν καλύτερη τιμή για τα αδέσποτα μου έδωσε τα 80€... Και είναι ο πιο οικονομικός έτσι και αλλιώς....
Η Χαλκίδα έχει τραγικούς κτηνιάτρους...
Απαπα...κλέφτες! Εδώ χρεώνουν τόσα για μια στείρωση (ΟΚ, αρσενικών γατιών) οι κτηνίατροι στο κέντρο της Αθήνας που είναι συνήθως πανάκριβοι.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

houlieta (Μαρία)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη houlieta
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 730 μηνύματα.

H houlieta έγραψε στις 13:58, 04-03-12:

Μπα... Εδώ η καλύτερη τιμή είναι τα 100€ για κατοικίδιο (τόσο θα δώσω και εγώ για την μικρή μου) και συνήθως δεν τους νοιάζει αν τους πεις ότι θες να πας αδέσποτα... Την ίδια τιμή έχουν και εκεί..
Είναι εντελώς ασυνείδητοι και ουδέποτε έχουν κάνει κάποια κίνηση να βοηθήσουν στο θέμα αδέσποτα (έστω με φιλικότερες τιμές...)...
Σκέψου ότι το καταφύγιο στη Χαλκίδα δεν έχει καν κτηνίατρο και τα ζώα είναι αστείρωτα ακόμη και εκεί....

Doris (Δώρα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Doris
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Doris έγραψε στις 15:50, 18-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Fideloudi
Καλησπέρα

διάβασα την ακόλουθη αγγελία στο Facfebooκ που μπορεί να ενδιαφέρει.

https://www.facebook.com/STRAY.CATS.KITTENS.ATHENS

"Φιλόζωος κτηνίατρος εμπιστοσύνης στη Νίκαια προσφέρει στείρωση σε αδέσποτες γάτες με 20 ευρώ. Ωστόσο, για να ισχύσει η προσφορά πρέπει να του πάμε από 4 γάτες και πάνω. Έχω ήδη 2 και αναζητώ φιλόζωους που ενδιάφερονται να στειρώσουν κάποια γατούλα τους, έτσι ώστε να επωφελήθουμε όλοι από την καλή τιμή και να κάνουμε και κάτι καλό για τα αδεσποτάκια. Όποιος ενδιαφέρεται, μπορεί να καλέσει στο 6985828846 Sophia Papaki"
Καλησπέρα!
Αν και απ' ότι βλέπω το μήνυμα είναι καιρό, έχω εγώ 3 γατούλες για στείρωση. Αν υπάρχει ακόμα ενδιαφέρον μπορούμε να το κανονίσουμε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

H Fideloudi έγραψε στις 20:53, 19-06-12:

Γεια σου Δώρα.Επειδή εγώ αναδημοσίευσα την αγγελία, αν θέλεις πάρε στο τηλέφωνο της αγγελίας για να σου δώσουν πληροφορίες.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doris (Δώρα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Doris
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Doris έγραψε στις 22:43, 19-06-12:

Ευχαριστώ!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους