Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 92,759 εγγεγραμμένα μέλη και 719,930 μηνύματα σε 22,900 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 333 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι τροφή;

Νιαου!

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νιαου!
H Νιαου! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (έξι δικές μου και μαζί με τα αδέσποτα που έχω σώσει.... 100!! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 1,153 μηνύματα.

H Νιαου! έγραψε στις 18:57, 09-04-07:

Ως γνωστόν είμαι χορτοφάγος και επειδή θεωρώ πως η γατα δεν θα έτρωγε ποτέ αγελάδα (λόγω μεγέθους!) ή γουρούνι ή αρνί... αλλά ξέρω και πως η γάτα είναι σαρκοφάγο και δεν μπορούμε να αλλάξουμε τελείως τη φύση της. Το μόνο που με προβληματίζει είναι πως, ως μέλος της οικογένειας, την βλέπουμε και ως άνθρωπο και αφού δεν κυνηγάει μονη της πλέον, σήμερα το φαγητό της, της το φέρνουμε ''delivery'' στο σπίτι, προσπαθώντας να δημιουργήσουμε μια πλαστή πραγματικοτητα... Μου είπε ο κ.Πάνος πως μια γάτα χορτοφάγος μπορεί να ζήσει, μια γάτα βέγγαν όμως όχι... και το καταλαβαίνω, μιας και η γάτα είναι σαρκοφάγο ενώ ο άνθρωπος παμφάγο... Κι εγώ το μόνο που έχω βρει είναι βέγγαν διατροφή για γατες στο www.vegancats.com η οποία περιέχει τυρί σόγιας το οποίο δεν είναι επαρκές για τη διατροφή της γάτας... Επειδή λοιπόν είμαι ενάντια στο μοσχάρι και τα λοιπό που ανέφερα παραπάνω, κι επειδή θέλω φυσική διατροφή για τη γάτα μου θέλω να σας ρωτήσω αν τυχόν ξέρετε:
1.Κάποια τροφή που
-να μην περιέχει μοσχάρι κτλ...γενικά να μην περιέχει κόκκινο κρέας, αλλά μόνο λευκό...κοτόπουλο, ψάρι...
-να είναι για μικρά γατάκια
-να περιέχει όσο το δυνατό πιο φυσικό κρέας κι όχι απομεινάρια από σφαγεία, ''πλαστικά'' κρέατα...
-να είναι νόστιμη και υγιεινή
2.Τί θα πρέπει να της δίνω; Ξηρά τροφή; Κονσέρβα; Κροκέτες;
3.Πόσο συχνά;
4.Από ποιά ηλικία;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nena

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nena
H nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5-6 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

H nena έγραψε στις 19:17, 09-04-07:

Επίσης και ψάρι δεν θα έτρωγε. Όπως έχει πει και ο Ιωάννης, έχεις δει γάτα να ψαρεύει; Ενδιαφέρουσα επίσης η θεωρία περί παμφάγου της γάτας και μεγέθους του προς φάγωμα ζώου. Στο φόρουμ επίσης στα θέμα σχετικά με τη διατροφή θα βρεις εξαίρετες προτάσεις για όλα τα είδη και τα γούστα. Τώρα βέβαια για υγιεινό κρέας σε κονσέρβες δεν ρωτας κάποιο κτηνίατρο που κάτι καλύτερο θα ξέρει, εμείς καταναλωτές είμαστε και όχι ειδικοί επί της ποιότητας. Έχεις δύο μήνες μπροστά σου να κάνεις έρευνα αγοράς.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ψωρόγατο

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ψωρόγατο
H ψωρόγατο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ!!!!! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 312 μηνύματα.

H ψωρόγατο έγραψε στις 20:20, 09-04-07:

Συνήθως οι τροφές για γατάκια είναι με γεύση κοτόπουλο, μια πολύ καλή που είχα χρησιμοποιήσει εγώ με το Μαρικάκι όταν ήταν μικρούλα είναι τις κροκέτες της Purinapro-plan. Μου την προτείνε και ο κτηνίατρος ανεπιφύλακτα, είναι τόσο καλή που δεν χρειάζεται να του δώσεις γάλα. Και τώρα ακόμα τρώει από την ίδια εταιρία με γεύση κοτόπουλο, μόνο που είναι για ενήλικες.

Παράθεση

Κατερίνα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Κατερίνα
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες . Έχει γράψει 1,823 μηνύματα.

H Κατερίνα έγραψε στις 20:20, 09-04-07:

Δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω, καθώς τα δικά μου τα ταίζω τροφές με "απόλα". Και μάλλον ο πιο κατάλληλος να σου δώσει απαντήσεις είναι ένας κτηνίατρος.
Αλλά είμαι περίεργη να δω ποιος θα απαντήσει αυτό...
Αρχική Δημοσίευση από Νιαου!
....να είναι νόστιμη και υγιεινή....

Παράθεση

aspasiapef

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aspasiapef
H aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (ΣΠΙΤΙ ΚΑΜΙΑ, ΤΑΪΖΩ ΟΜΩΣ Τ'ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ.ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ? έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 3,411 μηνύματα.

H aspasiapef έγραψε στις 21:18, 09-04-07:

Φένια ρίξε μια ματιά εδώ. Δίνω στον Χιόνη την αντίστοιχη τροφή για ενήλικες γάτες και είναι πολύ καλή. Περιέχει 60% κοτόπουλο, δημητριακά, φρούτα και βότανα. Νομίζω ότι αν την βρεις θα είναι ότι καλύτερο για το γατάκι μόλις αρχίσει να τρώει ξηρά τροφή

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 21:41, 09-04-07:

ολες η τροφες για τα μωρα γατακια ειναι με κοτοπουλο κ γαλοπουλα σε συνδιασμο με ρυζι για να εχουν ενεργεια εμενα οι δικοι μου τρωνε μονο κοτοπουλο η γαλοπουλα η hills εχει της καλυτερες τροφες στην αγορα για γατακια κ δεν προκαλουν διαρροια με αυτες μεγαλωσε η πατουνα κ με την royal cannin που ειναι για γατακια σε 2 μορφες απο τον 1-4 ηνα ζωης κ μετα με αυτη απο τον 4-12 μηνα που ενηλικιωνονται κ οι δυο εταιριες ειναι φοβερες απο εκει κ περα ειναι ποια απο της 2 θα επιλεξει το καθε γατι

Παράθεση

Νιαου!

Περιβόητο Μέλος

H Νιαου! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (έξι δικές μου και μαζί με τα αδέσποτα που έχω σώσει.... 100!! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 1,153 μηνύματα.

H Νιαου! έγραψε στις 11:46, 10-04-07:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Θα το κοιτάξω
Ψωρόγατο, ξέρεις μήπως πόσο τοις εκατό κοτόπουλο έχει μέσα αυτό; Ασπασία πολύ καλό μου φάνηκε αυτό που μου πρότεινες Λαίδηκατ εσύ ξερεις μήπως πού μπορώ να το βρω αυτό στο ίντερνετ;

Παράθεση

Νιαου!

Περιβόητο Μέλος

H Νιαου! έγραψε στις 12:04, 10-04-07:

Aσπασία αυτήν την τροφή πού μπορώ να τη βρω;
Παιδιά μια ερώτηση. Η τροφή Friskies Junior με κοτόπουλο έχει 1.αληθινό κοτόπουλο μέσα (δηλαδή όχι πλαστικά και υπολείμματα σφαγείων); και 2.Αυτό που λέει η Μισέλ, 4% κοτόπουλο, σημαίνει 4%κρέας γενικά μέσα στην τροφή ή περιέχει κι άλλα κρέατα; Μόνο κοτόπουλο;3.καλύπτει πλήρως τις διατροφικές ανάγκες της γατας; Καθε πόσο πρέπει να της δίνω; Πόσες φορές την ημέρα;

ΥΓ. Σας κούρασα ε;

Παράθεση

Elrik

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elrik
H Elrik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H Elrik έγραψε στις 12:04, 10-04-07:

https://www.hillspet.com
Αυτό είναι το site της Hill’s όπου μπορείς να ψάξεις για τις περιεκτικότητες των τροφών. Τις τροφές τις βρίσκεις σε οποιοδήποτε pet shop.

Παράθεση

aspasiapef

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aspasiapef
H aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (ΣΠΙΤΙ ΚΑΜΙΑ, ΤΑΪΖΩ ΟΜΩΣ Τ'ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ.ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ? έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 3,411 μηνύματα.

H aspasiapef έγραψε στις 22:47, 10-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Νιαου!
Aσπασία αυτήν την τροφή πού μπορώ να τη βρω;
Το pet shop που την παίρνω είναι Κύπρου και Κρήτης αν θυμάμαι καλά στο Π.Φάλήρο (σύνορα Ν.Σμύρνης με Π.Φάληρο). Το όνομα του μαγαζιού δεν το θυμάμαι, αλλά το παιδί που έχει το pet shop λέγεται Διονύσης και η γυναίκα του Σίσσυ. Το τηλ. είναι 210 9422032. Κάνει delivery αλλά δε νομίζω να φτάνει μέχρι τα μέρη σου Είναι νωρίς ακόμα για να σκέφτεσαι για ξηρά τροφή. Δεν χάνεις όμως τίποτα να πάρεις τηλ. και να μάθεις το τηλ.του προμηθευτή τους και αν δίνει τροφή σε κάποιο μαγαζί στην περιοχή σου....

Παράθεση

kelly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kelly
H kelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H kelly έγραψε στις 23:14, 10-04-07:

Για να συμπληρωθουν οι διατροφικες αναγκες της γατουλας θα μπορουσες να της δινεις βιταμινες, πολυ καλες ειναι οι oxygen pet, και κανουν περιπου 15 ευρω.κανουν πολυ καλο και στο τριχωμα, εκει που ειναι να χασουν π.χ. 10 τριχες χανουν 2.ρωτησα και κτηνιατρο γι'αυτες και μου ειπε πως ειναι καλες..

Παράθεση

Thanasis46

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Thanasis46
Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες . Έχει γράψει 1,770 μηνύματα.

O Thanasis46 Τα ζώα δεν είναι παιχνίδια! έγραψε στις 23:28, 10-04-07:

Κονσέρβες για γάτες υπάρχουν και στα μπακάλικα και γράφουν στο κουτί τι κρέας είναι. Νόστιμο σίγουρα θα είναι (άλλο αν δεν το γουστάρει η γάτα) αλλά να είναι και ποιοτικό…ζητάς πολλά.

Παράθεση

Νιαου!

Περιβόητο Μέλος

H Νιαου! έγραψε στις 09:35, 11-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Thanasis46
Κονσέρβες για γάτες υπάρχουν και στα μπακάλικα και γράφουν στο κουτί τι κρέας είναι. Νόστιμο σίγουρα θα είναι (άλλο αν δεν το γουστάρει η γάτα) αλλά να είναι και ποιοτικό…ζητάς πολλά.
Ε ρε Θανάση κι εσύ... ποιοτικό στα μπακάλικα πώς θα είναι;;;:cool:

Παράθεση

Thanasis46

Διακεκριμένο μέλος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες . Έχει γράψει 1,770 μηνύματα.

O Thanasis46 Τα ζώα δεν είναι παιχνίδια! έγραψε στις 09:49, 11-04-07:

Από οπουδήποτε και να είναι, οι τροφές των ανθρώπων είναι ποιοτικές; Δεν είναι… Η λιγότερο χειρότερη τροφή για γάτες είναι η ανθρωποτροφή.

Παράθεση

Νιαου!

Περιβόητο Μέλος

H Νιαου! έγραψε στις 10:05, 11-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Thanasis46
Από οπουδήποτε και να είναι, οι τροφές των ανθρώπων είναι ποιοτικές; Δεν είναι… Η λιγότερο χειρότερη τροφή για γάτες είναι η ανθρωποτροφή.
Σωστά, αλλά μπορεί να υπάρχουν γατοτροφές ποιοτικές, σωστές εταιριες, οι οποίες είναι εμπιστοσύνης... Για την ανθρωποτροφή το σκέφτηκα κι εγώ αλλά ο κ.Πάνος λέει πως δεν έχουν σωστό συνδιασμό θρεπτικών συστατικών για τις γάτες οπότε είναι η μόνη λύση...

Παράθεση

Thanasis46

Διακεκριμένο μέλος

O Thanasis46 Τα ζώα δεν είναι παιχνίδια! έγραψε στις 10:38, 11-04-07:

Εδώ η PETA κάτι λέει για ζωοτροφές αλλά με το systran δεν βγάζω άκρη

Alarmingly, it appears that the Food and Drug Administration (FDA) may not have discovered the real source of contamination in the recalled Menu Foods items that have caused illnesses and deaths in countless cats and dogs.

A mounting number of complaints about sick and dying animals who ate only dry food that did not contain wheat gluten strongly suggest that another ingredient is causing this crisis. Evidence from reputable laboratories indicates that an excessive amount of vitamin D in pet food—among other possibilities—may be to blame. Vitamin D overdoses produce symptoms similar to those seen in animals who recently have become sick or died after consuming only dry foods.

This week we have asked the FDA to refocus its investigations beyond wheat gluten and consider other possible contaminants. For the safety of all our beloved companion animals, we must not let the FDA sweep this issue under the rug—as the agency has done so often before with animal and human health issues. We need to ensure that all available pet food is 100 percent safe for dogs and cats.

PETA has also called on FDA commissioner Andrew von Eschenbach to resign over the agency's mishandling of the pet food crisis. It is infuriating—and so very sad—that cherished animals are dying horrible deaths because of a callous and essentially unregulated pet food industry. By not exercising its mandate and siding with Menu Foods and companies like Iams, the FDA has forfeited the public trust—to the detriment of companion animals.

We will continue to pressure corporate and government officials to get to the real source of what is making animals sick and to ensure that all available pet foods are safe. I will update you as this situation evolves. Please also visit PETA.org, which is regularly updated with late-breaking and helpful information about this and other issues.

Thank you for your attention and your help.

Kind regards,

Ingrid E. Newkirk
President

Παράθεση

Elrik

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elrik
H Elrik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H Elrik έγραψε στις 11:43, 11-04-07:

Μια πρόχειρη μετάφραση:
Είναι ανησυχητικό το γεγονός ότι η FDA (οργανισμός για τον έλεγχο τροφών και φαρμάκων), απ’ ό,τι φαίνεται, μάλλον δεν έχει ανακαλύψει την πραγματική αιτία της μόλυνσης στα ανακλημένα Menu Foods, που προκάλεσαν ασθένεια και θάνατο σε αμέτρητες γάτες και σκύλους.

Ένας ολοένα αυξανόμενος αριθμός παραπόνων για άρρωστα και αποθνήσκοντα ζώα που τρέφονταν μόνο με ξηρά τροφή που δεν περιείχε γλουτένη σίτου φανερώνει ότι κάποιο άλλο συστατικό προκαλεί αυτήν την κρίση. Στοιχεία από έγκυρα εργαστήρια αποκαλύπτουν ότι ένα υπερβολικό ποσό βιταμίνης D στις ζωοτροφές –ανάμεσα σε άλλες πιθανότητες- ίσως είναι ο υπαίτιος. Η υπερβολική δόση βιταμίνης D παράγει τα ίδια συμπτώματα με αυτά που παρατηρήθηκαν στα ζώα που προσφάτως αρρώστησαν ή πέθαναν, καταναλώνοντας μόνο ξηρή τροφή.

Αυτήν την εβδομάδα ζητήσαμε από την FDA να εστιάσει εκ νέου τις έρευνές της, εκτός της γλουτένης σίτου, σε άλλες πιθανές αιτίες μόλυνσης. Για την ασφάλεια των αγαπημένων μας συντρόφων, των κατοικίδιων, δεν πρέπει να αφήσουμε την FDA να αποκρύψει το θέμα – όπως συχνά έχει κάνει στο παρελθόν με θέματα υγείας που αφορούν είτε στους ανθρώπους είτε στα ζώα. Πρέπει να σιγουρέψουμε ότι όλες οι τροφές για κατοικίδια που διατίθενται είναι 100% ασφαλείς για τις γάτες και τους σκύλους.

Η PETA ζήτησε επίσης από τον επίτροπο της FDA, Andrew von Eschenbach, να παραιτηθεί, καθώς ο οργανισμός δεν ήταν ικανός να χειριστεί σωστά την κρίση στις τροφές για κατοικίδια. Είναι εξοργιστικό και πολύ λυπηρό ότι αγαπημένα ζώα πεθαίνουν φριχτά, εξαιτίας μίας σκληρής και κυριότερα μη ελεγχόμενης βιομηχανίας τροφίμων για κατοικίδια. Η FDA έχει χάσει πλέον την εμπιστοσύνη του κοινού, από τη στιγμή που δεν ασκεί τους απαραίτητους έλεγχους και τάσσεται με το μέρος των Menu Foods και εταιρειών όπως η Iams, κάτι που αποβαίνει επιβλαβές για τα κατοικίδια.

Θα συνεχίσουμε να ασκούμε πίεση σε κυβερνητικούς και εταιρικούς υπευθύνους, προκειμένου να ανακαλυφθεί η πραγματική αιτία που προκαλεί αρρώστιες στα ζώα και να εξασφαλίσουμε ότι όλες οι τροφές που διατίθενται στην αγορά είναι ασφαλείς. Θα σας ενημερώνω για την εξέλιξη της υπόθεσης. Παρακαλώ, επισκεφθείτε επίσης το PETA.org, που ενημερώνεται τακτικά με πρόσφατα νέα και χρήσιμες πληροφορίες για αυτό καθώς και για άλλα θέματα.

Παράθεση

Thanasis46

Διακεκριμένο μέλος

O Thanasis46 Τα ζώα δεν είναι παιχνίδια! έγραψε στις 11:58, 11-04-07:

Α έπεσα στην περίπτωση δηλαδή. Ευχαριστώ Silmoril για τη μετάφραση.

Παράθεση

Νιαου!

Περιβόητο Μέλος

H Νιαου! έγραψε στις 14:31, 11-04-07:

Α Θανάση ευχαριστώ και Silmoril για τη μετάφραση. Δυστυχώς όπως φαίνεται δεν μπορούμε πλέον να είμαστε σίγουροι για τίποτα...

Παράθεση

Νιαου!

Περιβόητο Μέλος

H Νιαου! έγραψε στις 09:36, 15-04-07:

Παιδιά βρήκα και μια άλλη τροφή μόνο με κοτόπουλο: από τη Royal Canin για γατάκια, τη ροζ συσκευασία. Ποιά η γνώμη σας; Την ξέρετε; Έχει φυσικό κρέας;

Παράθεση

Νιαου!

Περιβόητο Μέλος

H Νιαου! έγραψε στις 09:40, 15-04-07:

Να τη:

Παράθεση

xtina (Χριστίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη xtina
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H xtina έγραψε στις 10:36, 15-04-07:

Με αυτή μεγάλωσε η Κίρα και ακόμα της δίνω τροφή της συγκεκριμένης σειράς και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Η κτηνιατρός μου μου την είχε συστήσει ως μια από τις καλύτερες που κυκλοφορούν στην αγορά. Τωρα αν έχει φυσικό κρέας δε το γνωρίζω αλλά πιστεύω πως για να μου την σύστησε γιατρός θα έχει.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τροφή orijen - Από akoylini
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-06-13 στις 21:30.
    • Τροφή vs Κιλά - Από crystallyn
      Το θέμα έχει λάβει 46 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-02-10 στις 23:22.
    • Πόση τροφή; - Από Nonika
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-04-09 στις 18:09.
    • SOS- λάθος τροφή; - Από gata
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-08 στις 19:33.
    • Χαλασμένη τροφή - Από mespairos
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-02-08 στις 13:33.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους