Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 134,603 εγγεγραμμένα μέλη και 714,080 μηνύματα σε 22,567 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 387 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Χαρίζεται ο πιο τέλειος γατούλης !!

riben1979

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη riben1979
H riben1979 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H riben1979 έγραψε στις 11:23, 15-07-11:

Τον βρήκα παρατημένο μέσα στο ασανσέρ του προαστιακού μόνο φοβισμένο και νηστικό. Μικρούλης, κάτω από 2 μηνών.
Μόλις τον χάιδεψα άρχισε να με ακολουθεί στο δρόμο, απορώ πώς δεν τον πάτησαν! Τον μάζεψα και τον έφερα σπίτι.
Είναι πραγματικά πανέξυπνος, μέχρι και τηλεόραση παρακολουθεί κανονικότατα! Τρυφερός και αγαπησιάρης. Έχω άλλες 2
γάτες στο διαμέρισμα αλλιώς θα τον κρατούσα. Του αξίζει ένα καλό σπίτι.

Χριστίνα
6936651175
2108213733

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Bijoux (Δήμητρα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bijoux
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (δεκάδες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,454 μηνύματα.

H Bijoux έγραψε στις 12:02, 15-07-11:

ποιος είπε ότι στους δύο τρίτος δε χωρεί? πάρε παράδειγμα εμάς που τα καταφέραμε! Μπράβο σου που το πήρες μαζί σου το γατουλίνι και αν πραγματικά δε μπορείς να το κρατήσεις, καλό θα ήταν να ανεβάσεις και μια φωτογραφία του, που θα βοηθούσε πολύ! Άνοιξε ένα λογιαριασμό δωρεάν στο photobucket και κάνε copy - paste στο mycat από εκεί! Καλή Επιτυχία!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Nts79 (νατασα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nts79
H νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (παρα πολλες δεν τις μετρησα ποτε μου έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H Nts79 Ναtasha έγραψε στις 12:10, 15-07-11:

μπραβο κι απο μενα που το πηρεσ το καημενακι
κι εγω βρηκα τη δικη μου πριν 15 μερες στα σκουπιδια που την ειχαν
στριμωξει κατι σκυλια
αλλα εμεις την κρατησαμε ειχαμε ηδη μια γατα (επισης αδεσποτη) κι εναν σκυλο
κι ετσι γιναμε τρεις αν και στην ουσια γιναμε 7!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχα
βγαλτου ωραιες φωτο και μοιρασε τες και στα κτηνιατρια τησ γειτονιας σου
εγω ετσι εχω δωσει πολλα ζωακια που εχω βρει κατα καιρους
καλη επιτυχια

φιλουμπες
Ν*

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

riben1979

Νεοφερμένος

H riben1979 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H riben1979 έγραψε στις 14:20, 15-07-11:

https://i1189.photobucket.com/albums/...p/IMG_0417.jpg

Αυτός είναι ο πιτσιρικούλης... το σίγουρο είναι ότι αν δε βρεθεί κατάλληλο σπίτι θα τον έχω κοντά μου!
Έχω ήδη αρχίσει να τον αγαπάω... Του αξίζει πραγματικά ένα αγαπησιάρικο περιβάλλον!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bijoux : 15-07-11 στις 18:17. Αιτία: εμφάνιση φωτογραφίας
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες . Έχει γράψει 5,737 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 19:05, 15-07-11:

Aπίστευτο μωρό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

riben1979

Νεοφερμένος

H riben1979 έγραψε στις 10:05, 18-07-11:

Πήγαμε και στο γιατρό εχθές... πέρα από μια θεραπεία για το δέρμα που του άρχισα ο μικρός είναι υγιέστατος..
Εννοείται θα τον παραδώσω στο καινούριο του σπίτι απόλυτα υγιή!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Ceres Victoria

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 5,974 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 10:16, 18-07-11:

Τι πανέμορφο τιγράκι!!!!

Nts79 (νατασα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nts79
H νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (παρα πολλες δεν τις μετρησα ποτε μου έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H Nts79 Ναtasha έγραψε στις 11:49, 18-07-11:

ειναι κουκλος μοιαζει με τη δικη μου τιγρακι ειναι και αυτη
μακαρι να βρεθει ενα καλο σπιτικο να τον παρει

riben1979

Νεοφερμένος

H riben1979 έγραψε στις 10:09, 19-07-11:

Ο γατούλης αυτός είναι πραγματικά πανέξυπνος... Παρακολουθεί τηλεόραση κανονικά αν πετύχει ντοκιμαντέρ με ζώα !!!
Και αν αλλάξω κανάλι φεύγει ..!! Όποιος τον υιοθετήσει θα πάθει πλάκα !!

riben1979

Νεοφερμένος

H riben1979 έγραψε στις 09:19, 20-07-11:

Τελικά οι γάτες με εντυπωσιάζουν καθημερινά!! Ενώ ο κτηνίατρος μου είχε πει ότι ο μικρός θέλει θεραπεία για το δέρμα
για ένα μήνα και, και ότι θέλει υπομονή, ο άλλος μου γάτος τον έκανε κάθε μέρα πολύ επίμονα μπάνιο.. και το αποτέλεσμα :
ο μικρός χωρίς φάρμακα έγινε καλά! Έφτιαξε το δερματάκι του και επανήλθε το τρίχωμά του!!

riben1979

Νεοφερμένος

H riben1979 έγραψε στις 07:29, 29-07-11:

https://i1189.photobucket.com/albums/...p/IMG_0501.jpg

riben1979

Νεοφερμένος

H riben1979 έγραψε στις 07:31, 29-07-11:

Ο μικρούλης είναι ακόμα σπίτι μου... καλό θα ήταν να υιοθετηθεί γιατί σε λίγες μέρες πρέπει να φύγω διακοπές
και να πάρω 3 γάτες στο εξοχικό με δυσκολεύει λίγο..τις 2 τις βολεύω..

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 08:04, 29-07-11:

τι όμορφος που είναι...

riben1979

Νεοφερμένος

H riben1979 έγραψε στις 14:43, 29-07-11:

Είναι και πολύ όμορφος και τρομερός χαρακτήρας...

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Χαρίζεται γατούλης - Από μαργαρίτα 24
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Χαρίζονται.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-02-12 στις 17:44.
    • Πωλείται τέλειος μεταφορέας!! - Από hionati
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-01-12 στις 12:25.
    • Χαρίζεται γατούλης - Από papasam
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Χαρίζονται.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-11 στις 20:33.
    • Χαρίζεται γατούλης!! - Από neferelia
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Χαρίζονται.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-02-11 στις 22:47.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους