Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 113,342 εγγεγραμμένα μέλη και 713,255 μηνύματα σε 22,457 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 713 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Χρόνια Πολλά!!!

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,626 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 09:55, 25-12-19:

Xρόνια πολλά σε όλη την γατοπαρέα και όχι μόνο!Να είστε όλοι καλά,γονείς και γατοπαιδάκια,υγεία πάνω απο όλα και αγάπη.
Ειρήνη στον κόσμο ,λιγότερος πόνος σε ανθρώπους και ζωάκια.
Μακάρι οι ευχές να έβγαιναν κιόλας,αλλά κάποια πράγνατα είναι και στο δικό μας χέρι.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

k@lypso

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη k@lypso
H k@lypso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.

H k@lypso έγραψε στις 10:07, 25-12-19:

Χρόνια πολλά και καλά με υγεία!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γατόκαρδος (Ορέστης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γατόκαρδος
Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O Γατόκαρδος έγραψε στις 21:19, 26-12-19:

Οι ευχές,λένε,είναι λόγια και δεν μετράνε. Μόνο οι πράξεις... Από την άλλη, μπορεί να πιάνουν και αν δεν κάναμε, ο κόσμος θα ήταν χειρότερος....Οπότε....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!Και να μην ξεχνάμε τα αδεσποτάκια. Περνάνε μια δύσκολη ζωή χωρίς να έχουν πειράξει κανέναν μας. Αξίζουν ένα χάδι και μια χούφτα φαγητό.Τουλάχιστον...
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,768 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 01:25, 01-01-20:

Εύχομαι από καρδιάς, Καλή Χρονιά σε όλο το γατο-φόρουμ
και το 2020 να είναι γεμάτο υγεία, αγάπη και όνειρα εκπληρωμένα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,626 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:05, 01-01-20:

Xρόνια Πολλά σε όλους! Καλή χρονιά με υγεία,αγάπη και χαρά!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,768 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 11:06, 19-04-20:

Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά!
(και του χρόνου, πιο καλά)

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 10:34, 01-01-21:

Καλή χρονιά, χρόνια πολλά,υγεία και αγάπη σε όλους! Και με περισσότερη αγάπη για τα ζώα και το περιβάλλον!

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,020 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 10:58, 01-01-21:

Καλή χρονιά, mycaters!
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 13:06, 01-01-21:

Ευχές σε όλη την κοινότητα, με αγάπη...

Παράθεση

Γατόκαρδος (Ορέστης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γατόκαρδος
Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O Γατόκαρδος έγραψε στις 22:29, 02-01-21:

Η Πρωτοχρονιά είναι μια αυθαίρετη ημερομηνία... Θέλουμε να είναι η αφετηρία ή μάλλον το (ξανα)ξεκίνημα, η επανεκκίνηση. Μεγαλοστομίες που δεν γίνεται να τηρηθούν. Δυστυχώς. Όμως είναι και πηγή ελπίδας και ονείρων. Και είναι ωραίο να ονειρεύεσαι... Πολύ ωραίο. Η ζωή μού έδειξε ότι οι καλοί παραμένουν καλοί και οι κακοί γίνονται χειρότεροι. Εδώ όμως είναι το γήπεδο των καλών. Είναι η έδρα των φιλόζωων. ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ, λοιπόν. Από την Τσαρίνα, την Σκούμπα και τον αγαπημένο Ράιαν, κι ας είναι μακριά μου. Χρόνια πολλά κι από μένα. Όταν η μοναξιά δεν είναι επιλογή, είναι βαριά. Και αυτές τις μέρες γίνεται ασήκωτη. Ας κοιτάξουμε βαθιά μέσα μας και μετά ψηλά. Μέχρι τ΄αστέρια. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.
Παράθεση

_θρυαλλίδα_

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη _θρυαλλίδα_
H _θρυαλλίδα_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H _θρυαλλίδα_ έγραψε στις 22:05, 03-01-21:

Χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία! Μακάρι αυτή η χρονιά να μας πάει καλύτερα από την φετινή!
Παράθεση

LillyQ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη LillyQ
H LillyQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H LillyQ έγραψε στις 01:02, 01-05-21:

Τις καλύτερες ευχές μου, για καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα, με υγεία, ευτυχία και οτι ποθει ο καθενας!!! Πολλα φιλιά στα γατίνια σας!

Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 07:35, 01-05-21:

Αρχική Δημοσίευση από LillyQ
Τις καλύτερες ευχές μου, για καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα, με υγεία, ευτυχία και οτι ποθει ο καθενας!!! Πολλα φιλιά στα γατίνια σας!

Lilly μου Καλή Ανάσταση και ότι επιθυμείς, με υγεία και αγάπη

να είστε καλά όλες/οι οι γατομαμάδες, γατομπαμπάδες και γατοπαίδια του φόρουμ μας
και Χρόνια Πολλά!
Παράθεση

LillyQ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H LillyQ έγραψε στις 10:45, 01-05-21:

Αρχική Δημοσίευση από Aleksa
Lilly μου Καλή Ανάσταση και ότι επιθυμείς, με υγεία και αγάπη

να είστε καλά όλες/οι οι γατομαμάδες, γατομπαμπάδες και γατοπαίδια του φόρουμ μας
και Χρόνια Πολλά!
Σε ευχαριστωωωωωω!!!!!
Καλο μηνα με υγεια και χαρα!!!❤❤❤ Σε ολους ολες σας και στα γατομωρά σας!!!!!
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 17:58, 01-05-21:

Λιλλυ μας τι φοβερη φωτο!

Χρονια πολλα και απο εμενα,καλη Ανασταση και καλο Πασχα με υγεια,χαρα και αγαπη για ολους!

Παράθεση

LillyQ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H LillyQ έγραψε στις 21:45, 02-05-21:

Αρχική Δημοσίευση από Πουπουλίνα
Λιλλυ μας τι φοβερη φωτο!

Χρονια πολλα και απο εμενα,καλη Ανασταση και καλο Πασχα με υγεια,χαρα και αγαπη για ολους!

απισης!χρονια πολλα και καλο μηνα με υγεια χαρα και αγαπη!!!!!
Παράθεση

Valder (Θεος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:14, 06-05-21:

Ο Θεος (Εγω ρε! Επ, σε βλέπω μη γελάς!) και ο ημίθεος Άρμιν, σας ευχόμαστε καλό μήνα και χρόνια πολλά! (ναι, καθυστερημένος κλασσικά)
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 17:28, 06-05-21:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Ο Θεος (Εγω ρε! Επ, σε βλέπω μη γελάς!) και ο ημίθεος Άρμιν, σας ευχόμαστε καλό μήνα και χρόνια πολλά! (ναι, καθυστερημένος κλασσικά)
Χαχααχχααχαχ,θεε μου εσυ!
Επισης βαλ μου και μην νομιζεις και εγω τις περισσοτερες γιορτες καθυστερημενα γραφω!

ΥΓ Πολλα φιλακια στον Αρμιν και χουφτωματα γερα επισης!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Κλειώ μου, χρόνια πολλά - Από μαγισσα
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-10-08 στις 20:16.
    • Χρόνια πολλά σε όλους!!! - Από Semina13332
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-12-07 στις 13:32.
    • Χρόνια πολλά σε όλους και καλή χρονιά! - Από Evelia
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-12-07 στις 01:13.
    • Χρόνια πολλά Μίνωα!!! - Από ΑΝΝΑ
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-06-07 στις 17:04.
    • Χρόνια Πολλά - Από maxi2
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-07-06 στις 19:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους