Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 111,463 εγγεγραμμένα μέλη και 713,130 μηνύματα σε 22,441 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 280 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Pet shop

Κείρα

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Κείρα
H Κείρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 765 μηνύματα.

H Κείρα έγραψε στις 22:08, 24-04-07:

Μήπως γνωρίζει κάποιος Pet shop στα ανατολικά προάστεια (ή γενικότερα) που να μην πουλάνε και ζωάκια; Ψάχνω παντού αλλά δεν έχω βρει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BokSurat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη BokSurat
H BokSurat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πάρα πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ανάβυσσος (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H BokSurat έγραψε στις 00:13, 25-04-07:

Το μοναδικό που έχω βρει είναι στο χολαργό όπου και μένω, είναι ένα pet shop το οποίο πουλάει μονο πουλιά, ενώ σκύλους/γάτες μονο μετά από συγκεκριμένη παραγγελία, με προκαταβολή για να ξέρουν ότι θα το πάρεις σίγουρα.
Έψαχνα και εγώ παλιότερα ένα pet shop που να μην τα "οικονομάει" από τα ζώα αλλα δεν είχα καταφέρει να βρω κάτι. Σίγουρα θα υπάρχει, και επίσης σίγουρα, ΔΕ θα είναι κάποιο από τα μεγάλα -αλυσίδες που λέμε-, τώρα το που... Άγνωστο!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chrisidor

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη chrisidor
H chrisidor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (πάρα πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 559 μηνύματα.

H chrisidor έγραψε στις 00:33, 25-04-07:

Εγώ μένω Αγία Παρασκευή και ψωνίζω από petshop που δεν πουλάει ζώα και έχει και καλές τιμές!

Παράθεση

chrisidor

Πολύ δραστήριο μέλος

H chrisidor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (πάρα πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 559 μηνύματα.

H chrisidor έγραψε στις 00:48, 25-04-07:

Θυμήθηκα και την οδό, 28ης Οκτωβρίου (είναι κάθετος επί της λεωφόρου Μεσογείων). Λέγεται Κτηνιατρική Αγορά και βρίσκεται στο αριστερό σας χέρι (είναι μονόδρομος,άνοδος) μόλις λίγα μέτρα μακριά από τη Μεσογείων.

Εκεί βρήκα και τον Ζαχαρία μου!

Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ismini
H Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,455 μηνύματα.

H Ismini έγραψε στις 09:23, 25-04-07:

Εγω ψωνίζω από ένα που είναι στο Χαλάνδρι Κ.Βάρναλη 26 και από ένα στο Κολωνάκι Χάρητος 9. Και τα δυο δεν έχουν ζώα καθόλου. Ουτε καν πουλιά.

Παράθεση

Vana Balafa

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vana Balafa
Έχει 3 γάτες (τουλάχιστον 15 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 612 μηνύματα.

O Vana Balafa έγραψε στις 09:44, 25-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από chrisidor
Θυμήθηκα και την οδό, 28ης Οκτωβρίου (είναι κάθετος επί της λεωφόρου Μεσογείων). Λέγεται Κτηνιατρική Αγορά και βρίσκεται στο αριστερό σας χέρι (είναι μονόδρομος,άνοδος) μόλις λίγα μέτρα μακριά από τη Μεσογείων.

Εκεί ψωνίζω και εγώ.. ..ειναι εξυπηρετηκότατοι και μάλιστα όταν ήθελα να δώσω τα γατάκια της Μπλάκυς μου είχαν πεί να ΄κολλήσω στην πόρτα τους αγγελία μπας και βρούμε κάποιους για τα μικρά..!!!!!!

Παράθεση

Psistiri

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Psistiri
H Psistiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 119 μηνύματα.

H Psistiri έγραψε στις 09:49, 25-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από chrisidor

Και γώ σε αυτο πηγαίνω, είναι εκεί που είναι τα ντομινος πάνω στην μεσογείων, στην Αγία Παρασκευή..

Παράθεση

sardela (Ελένη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη sardela
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2,830 μηνύματα.

H sardela έγραψε στις 11:05, 25-04-07:

Και εγω το εχω δει την Κτηιατρικη Αγορα, αλλα νομιζα οτι προμηθευουν μονο πετ σοπ η σε μεγαλες ποσοτητες.
Ξερεις καποιος το τηλεφωνο και αν πουλανε κονσερβες με την κουτα?

Παράθεση

Vana Balafa

Διάσημο Μέλος

Έχει 3 γάτες (τουλάχιστον 15 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 612 μηνύματα.

O Vana Balafa έγραψε στις 11:06, 25-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από sardela
Και εγω το εχω δει την Κτηιατρικη Αγορα, αλλα νομιζα οτι προμηθευουν μονο πετ σοπ η σε μεγαλες ποσοτητες.
Ξερεις καποιος το τηλεφωνο και αν πουλανε κονσερβες με την κουτα?
είμαι κοντά , αν θές αύριο θα ρωτήσω, αλλά είμαι σίγουρη οτι δεν τίθεται θέμα ποσότητας.....έτσι και αλλιώς στίς κούτες τα έχουν!!!!!!

Παράθεση

sardela (Ελένη)

Επιφανές Μέλος

H sardela έγραψε στις 11:12, 25-04-07:

Σκεφτομουν να παω να αγοραζω τις κονσερβες με τις κουτες γιατι δεν συμφερει μια μια απο το σουπερ μαρκετ.
Μονο θελω να ρωτησω τιμες κτλ, αν εχει καποιος τηλεφωνο....
Αλλιως θα παρω στο 11888 να ρωτησω με βασει την διευθυνση.
Βανα ευχαριστω πολυ, ισως περασω μια βολτα αργοτερα να ρωτησω.

Παράθεση

Vana Balafa

Διάσημο Μέλος

O Vana Balafa έγραψε στις 11:30, 25-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από sardela
Σκεφτομουν να παω να αγοραζω τις κονσερβες με τις κουτες γιατι δεν συμφερει μια μια απο το σουπερ μαρκετ.
Μονο θελω να ρωτησω τιμες κτλ, αν εχει καποιος τηλεφωνο....
Αλλιως θα παρω στο 11888 να ρωτησω με βασει την διευθυνση.
Βανα ευχαριστω πολυ, ισως περασω μια βολτα αργοτερα να ρωτησω.
απο πρωσοπική πείρα, έχει καλύτερες τιμές σίγουρα, και μεγάλη ποικιλία......
οκ.....αν δεν πάς πές να περάσω εγώ!

Παράθεση

sardela (Ελένη)

Επιφανές Μέλος

H sardela έγραψε στις 11:36, 25-04-07:

Αφου το λες...
Θα παω καποια στιγμη...Ξερεις μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτα?

Παράθεση

chrisidor

Πολύ δραστήριο μέλος

H chrisidor έγραψε στις 12:01, 25-04-07:

Ελένη σίγουρα θα μπορείς να αγοράσεις κονσέρβες με κούτα!
Δυστυχώς δεν θυμάμαι τώρα το τηλέφωνο, πάντως είναι σίγουρα ανοιχτά μέχρι τις 3 το μεσημέρι Δευτέρα, Τετάρτη , Σάββατο και Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή ανοίγει και το απόγευμα στις 6. Μάλλον κλείνει στις 8.
Τα παιδιά είναι πάρα πολύ εξυπηρετικά! Ειδικά ο Γιάννης, όποτε πάω μου πιάνει την κουβέντα!
Εγώ από 'κεί ψωνίζω όλα τους τα πράγματα.

Και έχουν και έναν κούκλο γάτο, τον Βαγγέλη!

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Βαγγέλης.JPG
Εμφανίσεις:  169
Μέγεθος:  249,5 KB  
Παράθεση

sardela (Ελένη)

Επιφανές Μέλος

H sardela έγραψε στις 12:08, 25-04-07:

Θα παω τωρα να παρω γιατι δεν εχω αλλες κονσερβες.
Τρωνε σαν τερατα τωρα που γεννησαν!

Παράθεση

sardela (Ελένη)

Επιφανές Μέλος

H sardela έγραψε στις 13:45, 25-04-07:

Τωρα γυρισα απο την Κτηνιατρικη Αγορα.
Οντως, εχετε δικιο, ειναι πολυ καλοι και εξυπηρετικοι.
Αγορασα ενα πακετο friskies junior για τις μανουλες και την αγελαδιτσα, και πηρα διαφορες αλλες κονσερβες για να δοκιμασουμε ποια τρωνε, να αγορασουμε πακετο.
Το αλλο πακετο το πηρα 18,72 και ειχε 24 κονσερβες.
Βγαινει γυρω στα 78 λεπτα η κονσερβα που ειναι 2 λεπτα χαμηλοτερα απο την τιμη του σουπερ μαρκετ.
Περιμενα μεγαλυτερη διαφορα, αλλα δεν πειραζει.
Απο οτι ειδα εχει και πολλες φαρμακευτικες τροφες.

Παράθεση

Κείρα

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Κείρα
H Κείρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 765 μηνύματα.

H Κείρα έγραψε στις 19:00, 26-04-07:

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.
Μόλις γύρισα από την κτηνιατρική αγορά στην Αγ. Παρασκευή. Βρήκα όλα όσα ήθελα (και ένα σωρό που δεν ήθελα αλλά παρασύρθηκα). Η Κείρα μου ούτε που ασχολήθηκε με τα καινούργια της παιχνίδια αλλά έπεσε με τα μούτρα στις λιχουδιές. Όμως ανταμείφθηκα από το ένα της μωράκι που ανακάλυψε το χνουδωτό ποντικάκι και του έχει αλλάξει τα φώτα. (Του κάνει και φφφφ πριν επιτεθεί και είναι πολύ αστείο).

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Pet Shop στα Εξάρχεια - Από Louiza
      Το θέμα έχει λάβει 48 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-09-11 στις 19:04.
    • Επιτηρήσεις pet shop - Από γεωργια33
      Το θέμα έχει λάβει 50 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-09-11 στις 16:13.
    • Αχ τα άτιμα τα pet-shop!!! - Από Mariannioum
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-08 στις 08:57.
    • Ψώνισα... pet shop - Από myrtos
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-09-07 στις 14:41.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους