Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 105,178 εγγεγραμμένα μέλη και 712,417 μηνύματα σε 22,370 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 436 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Ζητείται γάτα για θηλασμό σε νεογέννητα γατάκια!

Nobodys_Wife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nobodys_Wife
H Nobodys_Wife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H Nobodys_Wife έγραψε στις 21:02, 08-03-13:

Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αλλά θέλω να πιστεύω ότι δεν θα έκανε κάποιος πλάκα επώνυμα και για κάτι τόσο σοβαρό οπότε το επισυνάπτω παιδιά και εάν γνωρίζετε κάτι για να βοηθήσουμε !!!

Σουπερ σος (Ζωγραφου Αθηνα) αν γνωριζετε γατουλα να εχει γεννησει για να τα φροντισει ειναι το πολυ 2 ημερων... Υπαρχει τηλεφωνο για επικοινωνια. Καποιος τα αφησε σε μια κουτα (παρακαλω το τι εκανε αυτος θα το σχολιασουμε μετα που θα εχουμε βρει γατα πριν δεν βοηθαει) ευχαριστω για την κατανοηση!
https://www.facebook.com/photo.php?f...levant_count=1

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 08-03-13 στις 21:59. Αιτία: Διόρθωση Κεφαλαίων Παράθεσης
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 23:44, 08-03-13:

Δεν ειναι πλακα και μακαρι να βρεθει κατι συντομα γιατι δυσκολα θα επιβιωσουν τοσο μικρουλια τα καημενακια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 07:16, 09-03-13:

Όχι δεν μπορεί να είναι πλάκα. Σε τέτοιες περιπτώσεις μια γάτα που θηλάζει είναι η μόνη σανίδα σωτηρίας για τα μικρά

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Nobodys_Wife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Nobodys_Wife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H Nobodys_Wife έγραψε στις 08:06, 09-03-13:

Απλά με αυτές τις δημοσιεύεις στο ίντερνετ ποτέ δεν ξέρεις τι ισχύει..
Έχω στείλει e-mails παντού.. :/

Καλημέρα κορίτσια !!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 17:37, 09-03-13:

Έχουμε κανένα νέο κι αν βρέθηκε κάποια λύση για τα μικρούλια;
Είναι όντως δύσκολη η συγκεκριμένη περίπτωση και πολλές φορές δεν αρκεί μόνο ακόμα κι η καλύτερη φροντίδα που μπορεί να παράσχει ένας άνθρωπος σε νεογέννητα γατάκια...

Nobodys_Wife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Nobodys_Wife έγραψε στις 19:46, 10-03-13:

Δυστυχώς παιδιά τα γατάκια δεν άντεξαν ..
Ακριβώς μόλις βρέθηκε γατομαμά!!!

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 22:01, 10-03-13:

Μολις το εμαθα κι εγω, η καημενη η κοπελα ειναι απαρηγορητη.

lili. (ευα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lili.
H ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (πολλες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 429 μηνύματα.

H lili. έγραψε στις 22:18, 10-03-13:

ποπο...και ειχα ελπιδες..

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 10:24, 11-03-13:

Αυτό είναι τραγική ειρωνία της τύχης, δεν άντεξαν όταν βρέθηκε γάτα να τα θηλάσει...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fideloudi
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,667 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 12:11, 11-03-13:

Άσε, το διάβασα κι εγώ κ πιάστηκε η ψυχή μου. Προωθούσα την αγγελία σε κάποιες σελίδες στο FB που είμαι administrator κ την έστελνα παντού (σε όλους τους φίλους κ γνωστούς, τόσο που νόμιζαν όλοι ότι τα βρήκα εγώ). Υπήρχε κ μια άλλη αγγελία πάλι για κάποια γατάκια που μόλις είχαν βρεθεί κι έψαχναν για γατομάνα, κ βρέθηκε μια σκυλίτσα να τα θηλάσει! Απίστευτο, κι όμως τόσο φυσικό, τα έχει κ φωτογραφία που θηλάζουν τη θετή τους μαμά

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 12:20, 11-03-13:

Αντε Λια μου, δεν το ηξερα πως η λυση που βρεθηκε για τα αλλα ηταν σκυλιτσα.
Ποσο συγκινητικο ομως.

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fideloudi
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,667 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 12:31, 11-03-13:

Ναι μωρέ...κι η κτηνίατρός μου έβαλε ένα μικρό γατάκι αδέσποτο πολύ αδύναμο που βρήκαν, δεν μπορούσε να φάει καλά μόνο του (δεν ήταν τόσο μωρό), να θηλάσει τη σκυλίτσα της που μόλις είχε γεννήσει. Κ το δέχτηκε, κ τα πήγαν μια χαρά κ τώρα ζουν μαζί στο σπίτι μαζί με τη σκυλίτσα κ τα παιδάκια της.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους