Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 154,602 εγγεγραμμένα μέλη και 713,904 μηνύματα σε 22,630 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 629 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ζητάω να μου χαρίσουν γατάκι

Nellaki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nellaki
H Nellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Nellaki έγραψε στις 13:08, 04-02-17:

Για όποιον επιθυμεί να μου χαρίσει, ζητάω, γκρι, γενικά δεν εχω ιδιαίτερο θέμα με τα χρώματα, περίπου 2-3 μηνών τύπου Περσίας θηλυκό!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aleksa : 05-02-17 στις 23:43. Αιτία: προσαρμογή κειμένου, σύμφωνα με το νόμο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρούλης και Μπία (Ολυμπία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρούλης και Μπία
H Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H Ρούλης και Μπία έγραψε στις 14:39, 06-02-17:

Από τον άλλο μήνα και μετά ξέρεις πόσα γκρι,τύπου Περσίας θα ζητάνε τροφή στα σκουπίδια?Θα κάνεις μερικές βολτίτσες με λιχουδιές σε σακκουλίτσα και όλο και κάποιο γλυκούλι θα σου κάνει κλικ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους