Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 109,792 εγγεγραμμένα μέλη και 712,673 μηνύματα σε 22,403 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 208 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Προσοχή σε όσους χαρίζουν γατάκια!!!

myrtos (Αμαλια :))

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη myrtos
H Αμαλια :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Πεντέλη (Αττική). Έχει γράψει 712 μηνύματα.

H myrtos έγραψε στις 08:13, 13-12-07:

Κυκλοφορεί <κύριος > με ήρεμη φωνή και 2 παιδιά που θεωρητικά προσφέρει σπίτι για ένα γατάκι. Ως εδώ καλά θα μου πείτε. Μετά από πολλές ερωτήσεις - πείτε το γατήσια αίσθηση ότι κάτι δεν πάει καλά – ο πραγματικός σκοπός του κυρίου είναι
ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΓΑΤΑΚΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ – ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΒΑΣΑΝΙΣΟΥΝ –ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΑΜΟΛΗΣΕΙ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΤΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΞΩ . Τα στοιχεία και το τηλέφωνο τα έχω .αλλά μάλλον δεν πρέπει να τα βάλω δημόσια. Όποιος έχει την παραμικρή αμφιβολία τα δίνω με πμ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

drusilia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη drusilia
H drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 08:25, 13-12-07:

Τι λες τώρα Myrtos;;;

Τον έκραξες φαντάζομαι! Μέσα απο το mycat σε βρήκε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RedCat

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη RedCat
H RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 εν οικω, πολλές εν δημω έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,315 μηνύματα.

H RedCat έγραψε στις 09:00, 13-12-07:

Ωραία φάση! Τι καλή ιδέα και δεν το είχα σκεφτεί...να πάρω ένα χαμστεράκι για τα δικά μου παιδιά (Τσε και Μαφάλντιν) για τα χριστούγεννα και μετά θα το αμολήσω στην πυλωτή (με περισσότερες πιθανότητες να επιβιώσει από το γατάκι στο εξοχικό)

Παράθεση

drusilia

Επιφανές Μέλος

H drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 09:15, 13-12-07:

Δεν πάει καλά ο κόσμος, πραγματικά...

Παράθεση

μαγισσα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη μαγισσα
H μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 και πιο παλια ολες τις αυλης έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

H μαγισσα έγραψε στις 09:40, 13-12-07:

Μία ερώτηση πως βγήκαν οι προθεσεις του κυρίου στην φόρα; Πως τον ανακάληψες; Με ποιον τρόπο θα μπορούσαμε και εμείς να καταλάβουμε κάποιον τέτοιο;

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,796 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 09:58, 13-12-07:

Ωραίος!!!!!!!!!

Ναι, και εγώ θα ήθελα να μαθω πως τον ψάρεψες...... :up:

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 11:15, 13-12-07:

για δωσε μου το τηλεφωνο του να του ριξω ενα χερι μπινελικι μπας κ συνελθει

Παράθεση

yiorgoskarv

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη yiorgoskarv
Ο yiorgoskarv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (5 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O yiorgoskarv έγραψε στις 11:20, 13-12-07:

Myrto, εγώ από την άλλη νόμιζω ότι εαν είσαι σίγουρη ότι αυτός είναι ο σκόπος του πρέπει να δώσεις δημόσια τα στοιχεία του. Απλά σκέψου την πιθανότητα να την πατήσει κάποιος και να του δώσει ένα γατάκι. Μιας και έκανες το πρώτο βήμα, κάνε και το επόμενο...

Παράθεση

yiorgoskarv

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο yiorgoskarv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (5 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O yiorgoskarv έγραψε στις 11:21, 13-12-07:

Τώρα που διάβασα το μύνημα σου πιο προσεκτικά, μπορείς να μου στείλεις σε PM τα στοιχεία του. Σε ευχαριστώ

Παράθεση

drusilia

Επιφανές Μέλος

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 13:18, 13-12-07:

Μυρτο και σε εμένα να τα δώσω στις κοπέλες στο Κέντρο μήπως ζητήσει απο εκει... Και τώρα που δεν του έδωσες εσύ θα ειναι υποψιασμένος.

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,796 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 13:21, 13-12-07:

και μπορει να δηλωνει και ψευτικο ονομα.......

Παράθεση

Διάσημο Μέλος

H Αμαλια :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Πεντέλη (Αττική). Έχει γράψει 712 μηνύματα.

H myrtos έγραψε στις 16:56, 13-12-07:

Το περιστατικό έγινε σε μια κύρια της φιλοζωικης που < άλληλο βοηθιόμαστε > με τα γατάκια. Επειδή ξέρει ότι μπαίνω εδώ μου είπε να το πω όπου μπορώ. Όλα καλά ακουγότανε αλλά κάτι δεν της κόλλαγε σωστά .Ε τάλλα τα ξέρετε, το παίζεις λίγο χαζή λίγο χαλαρή με την υιοθεσία και ο άλλος χαλαρώνει και τα λέει όπως είναι τα πράγματα. Ε εκεί τον ξεχεζεις Σε λίγο θα στείλω με pm όσα στοιχεία έχω. Δεν μπορώ να τα βάλω εδώ γιατί μπορεί να με τρέχει για συκοφαντική δυσφήμηση και εχω αρκετα προβλήματα αυτο τον καιρό

Παράθεση

Διάσημο Μέλος

H myrtos έγραψε στις 17:25, 13-12-07:

Εφιστώ λίγο την προσοχή σας ότι μας συμφέρει να μην ξέρει ότι τον έχουμε πάρει χαμπάρι γιατί θα αρχίσει να παίρνει από άλλα νούμερα κτλ

Παράθεση

menia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη menia
H menia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 432 μηνύματα.

H menia έγραψε στις 20:23, 13-12-07:

Κι όμως κυκλοφορούν τόσοι "παΤΕΡΑδες" σαν κι αυτόν εκεί έξω... Βαρέθηκα πια την ανευθυνότητα και βλακεία κάποιων γονιών που τη μεταδίδουν και στα παιδιά τους... Αντε τώρα να μάθεις με αυτόν τον τρόπο το παιδάκι σου να σέβεται τη φύση και τα ζωντανά της. Γίνεται? Δεν γίνεται...

Παράθεση

Thanasis46

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Thanasis46
Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες . Έχει γράψει 1,770 μηνύματα.

O Thanasis46 Τα ζώα δεν είναι παιχνίδια! έγραψε στις 21:24, 13-12-07:

Εγώ λέω να πάρω αυτόν το κύριο και να παίξω σκοποβολή στην αλάνα

Παράθεση

ioanna_g

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ioanna_g
H ioanna_g αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H ioanna_g έγραψε στις 21:45, 13-12-07:

Ο κόσμος δεν πάει καλά Αμαλία μου...

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 00:59, 14-12-07:

με πηρε κ εμενα τηλ αλλα μολις του ειπα για συμβολαιο κ δηλωση του νομου 105 κ επισκεψεις μου ειπε ευχαριστω κ μου το εκλεισε ατα μουτρα

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 10:02, 14-12-07:

menia: εχουμε την ίδια γάτα!!!!! Με την ιδια χωρίστρα...
Thanasis: για αλλη μια φορά... εγραψες.....:up:
ladycat: τί λες τωρα!!!!

Το θεωρώ και εγώ σωστο να σταματισει το θέμα εδω και να ην σχολιαζουμε περισσοτερο, για ευνοητους λογους....

Παράθεση

menia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη menia
H menia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 432 μηνύματα.

H menia έγραψε στις 17:33, 14-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από julia
menia: εχουμε την ίδια γάτα!!!!! Με την ιδια χωρίστρα...
Αρα το μικρούλι σου θα γίνει ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛ όταν μεγαλώσει!!!
Πάντως πιστεύω ότι κάποιος πρέπει να κράξει αυτόν τον "κύριο", διότι είναι ελάχιστοι αυτοί που ξέρουν τις προθέσεις του. Σίγουρα στο τέλος θα βρει γατάκι από ιδιώτη. Και πραγματικά δεν θέλω να σκέφτομαι το τι θα του κάνουν τα τερατάκια του (ουπς, συγνώμη, τα παιδάκια του ήθελα να πω...)

Παράθεση

aiorasky

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη aiorasky
H aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,137 μηνύματα.

H aiorasky έγραψε στις 01:17, 15-12-07:

δεν παμε καλα......

Παράθεση

Νατάσα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νατάσα
H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 δικές μου έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 437 μηνύματα.

H Νατάσα έγραψε στις 13:32, 15-12-07:

Όχι απλά δεν πάμε καλά, αλλά δεν πάμε καθόλου καλά.... Με τσαντίζει απίστευτα που ο κόσμος θεωρεί ότι τα γατιά και γενικά τα ζώα είναι αναλώσιμα προιόντα! Θέλω να φωνάζω από τα νεύρα μου

Παράθεση

cosette

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη cosette
H cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.

H cosette έγραψε στις 00:32, 16-12-07:

Το χειρότερο από όλα είναι ότι υπάρχουν πολλοί μπαμπάδες σ'αυτόν ....και Χριστούγεννα κ Πάσχα ψάχνουν για ένα πιο"ζωντανό" παιχνίδι για τα "παιδάκια" τους

Παράθεση

aiorasky

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη aiorasky
H aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,137 μηνύματα.

H aiorasky έγραψε στις 20:36, 16-12-07:

νομιζω οτι κατι τετοιοι οτι δεν μπαινουν στο κοπο να σκεφτουν καν.

Αισθανονται καλα που ικανοποιουν κατι στο παιδι αλλα για λιγο. Μετα τελος. Θυμαμαι μια κοπελα που μου ελεγε οτι μικρη της ειχαν δωσει οι γονεις της ενα γατακι και μετα απο λιγες μερες οταν αυτη ηταν στο σχολειο το πηραν οι γονεις της στα κρυφα και το αφησαν σε ενα δρομο εξω απ την πόλη!!!!
Η καημενη η κοπελα πληγωθηκε αφανταστα οταν γυρισε απ το σχολειο και δεν ηταν εκει. Πολλοι γονεις νομιζουν οτι τα κοροιδευουν τα παιδια!! Και αυτη η κοπελα ακομη το θυμαται και ειναι γυναικα πια....

Παράθεση

Thanasis46

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Thanasis46
Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες . Έχει γράψει 1,770 μηνύματα.

O Thanasis46 Τα ζώα δεν είναι παιχνίδια! έγραψε στις 22:07, 16-12-07:

Είναι αυτοί που θεωρούν τη νεολαία σκάρτη.

Παράθεση

Havana (Katrin!)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη Havana
H Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (16 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 2,216 μηνύματα.

H Havana trollarium is prohibited έγραψε στις 19:45, 30-12-07:

εχει καψει φλαντζα ο κοσμος, αυτοι οι κυριουλιδες ειναι πολυ σιχαμενοι , σαν ανωμαλοι μου ακουγονται, καλο θα ηταν οταν χαριζουμε γατια να βαζουμε ενα συμβολικο ποσο το οποιο μετα να διαθετουμε σε καποιο σωματιο , η ψυχολογια λεει πως βασανιζεις κατι με πιο ευκολια οταν σου διδετε δωρεαν παρα αν πληρωσεις για αυτο υπαρχουν και εξαιρεσεις βεβαια..τστστσ

ps και οι δικοι μου γονεις τετοια καραγκιοζιλικια κανανε με τα γατακια οποτε εβρισκα ενα γατακι μετα απο 2 εβδομαδες εξαφανιζοταν τουσ ακολουθησα και μετα τα πηγαινα στη γιαγια μου που τα λατρευε εκεινη με βοηθουσε πολυ , μεχρι που εφυγα πηγα σε δικο μου σπιτι εχω τα ζωακια τα φροντιζω και τα αγαπω και εκεινοι με κατακρινουν απιστευτα για αυτο, νομιζω οτι ειναι μια ακατανοητη χαζοκολτουρα των ελληνων, σα ψυχολογικη δυσλιτουργια και κομλεξισμο μου κανει αυτη η συμπεριφορα ως προς τα ζωα..

Παράθεση

yiorgoskarv

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O yiorgoskarv έγραψε στις 20:43, 30-12-07:

Τελικά δεν είμαι ο μόνος που έχει γονείς περιέργους που δεν καταλαβαίνουν την αγάπη μου για τα ζώα και ειδικά για τις γάτες. Εντάξει ποτέ δεν τους έχω δει να χτυπάνε ζώα απλά δεν καταλαβαίνουν πως γίνεται κάποιος ανθρώπος να αγαπάει πολύ τα ζώα, να τα φιλάει και να θέλει να κοιμάται μαζί τους.

Αυτό που ακουώ συχνά τον τελευταίο καιρό είναι ότι η συμπεριφορά μου είναι σαν ενός 8χρόνου παιδιού. Κάνω υπομονή και εγώ μέχρι την μέρα που θα μείνω μόνος μου.Δεν θα αργήσει πολύ!!

Παράθεση

SEVAH

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SEVAH
H SEVAH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πάρα πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H SEVAH έγραψε στις 20:52, 30-12-07:

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλα.Είμαι καινούργιο μέλος του forum και πραγματικά χαρούμενη γιατι βρήκα επιτέλους ανθρώπους που μπορώ ωα μιλάω για τις γάτες μου τον Σεβάχ και τον Ορέστη.
Σας ευχαριστώ.

Παράθεση

-NeFeLaKi-

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη -NeFeLaKi-
H -NeFeLaKi- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (Δύο έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 302 μηνύματα.

H -NeFeLaKi- έγραψε στις 23:23, 17-01-08:

Και οι δικοί μου γονείς δυστυχώς έχουν τη νοοτροπία "μακρια και αγαπημένοι" με τα ζώα. Υποστηριζουν ότι τα αγαπάνε αλλά δεν είναι για το σπίτι γιατί είναι βρώμικα και θα μολύνουν εμάς τους πεντακάθαρους (εσωτερικα και εξωτερικά) ανθρώπους...
Κι όμως, δεν είναι πάντα κανόνας το ότι το παιδί αποκτα τη στάση που έχουν οι γονεις τους απέναντι στα ζώα. Ποτέ δε συμφώνησα μαζί τους και ας το άκουγα αυτό από μωρό, όπως και πολλά άλλα παιδιά στην ίδια κατάσταση με εμένα...Και κόντρα στα πιστεύω τους έχω τη γάτα μου (πράγμα ανεπίτρεπτο γι αυτούς)

Παράθεση

Elena_p

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elena_p
. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

O Elena_p έγραψε στις 23:51, 17-01-08:

Οι δικοί μου γονείς πάντα όταν έπαιρνα γάτα στην αρχή αντιδρούσαν...και μέσα σε μια βδομάδα την κανάκευαν πιο πολύ κι απο μένα

Παράθεση

-NeFeLaKi-

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη -NeFeLaKi-
H -NeFeLaKi- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (Δύο έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 302 μηνύματα.

H -NeFeLaKi- έγραψε στις 23:59, 17-01-08:

Εγώ δυστυχώς αντιμετώπιζα πάντα την μικροβιοφοβία και μανία καθαριότητας της μητέρας μου...Ακόμα και να της τριβόταν στο πόδι κάποια γάτα έτρεχε και πασαλειβόταν με οινόπνευμα. Ευτυχώς δε μου το πέρασε ούτε στο ελάχιστο!

Σχετικά πάντως με τον εν λόγω κύριο, αν θέλει τέτοιου είδους αναλώσιμα "παιχνιδάκια" για τα παιδιά του, κάποιος πρέπει να του μάθει τι θα πει σεβασμός στη ζωή. Εύχομαι να μην αξιωθεί να πάρει ζωντανό στα χέρια του...

Παράθεση

Mia_m (Μαρία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mia_m
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (Πάρα πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,655 μηνύματα.

H Mia_m έγραψε στις 00:36, 18-01-08:

Εγώ ευτυχώς ποτέ δεν είχα τέτοιο πρόβλημα, μόνο καμιά φορά δίσταζαν για ζώο στο σπίτι γιατί πάντα φοβούνται το δέσιμο και το ότι κάποια μέρα το ζώο θα "φύγει", όσες φορές έχουμε χάσει ζώο η κατάσταση ήταν πολύ άσχημη, πιο πολύ απ' όταν "χάσαμε" την γιαγιά μου

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους