Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 154,281 εγγεγραμμένα μέλη και 713,892 μηνύματα σε 22,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 741 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ενζυματικά καθαριστικά

youla

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youla
H youla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 367 μηνύματα.

H youla GATO έγραψε στις 20:01, 11-09-10:

Καλησπέρα και από εμένα. Εχω εδώ και ένα μήνα ένα γατούλι που τον χάριζαν, σχεδόν ενός έτους, και από το stress της αλλαγής μου κατουράει εκτός αμμολεκάνης. Τώρα τελευταία είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα...
Διάβασα ότι μόνο τα ενζυματικά καθαριστικά (καθαριστικά με ένζυμα) διασπούν τα ούρα και έψαξα να βρω ένα τέτοιο αλλά μάταια. Κοίταξα σε μεγάλα σούπερ μάρκετ και στο e-bay.Μήπως ξέρει κανείς πού μπορώ να βρω κάποιο και πώς το λένε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 5,971 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 22:44, 11-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από youla
Καλησπέρα και από εμένα. Εχω εδώ και ένα μήνα ένα γατούλι που τον χάριζαν, σχεδόν ενός έτους, και από το stress της αλλαγής μου κατουράει εκτός αμμολεκάνης. Τώρα τελευταία είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα...
Διάβασα ότι μόνο τα ενζυματικά καθαριστικά (καθαριστικά με ένζυμα) διασπούν τα ούρα και έψαξα να βρω ένα τέτοιο αλλά μάταια. Κοίταξα σε μεγάλα σούπερ μάρκετ και στο e-bay.Μήπως ξέρει κανείς πού μπορώ να βρω κάποιο και πώς το λένε;
nature's miracle, urine off

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

youla

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youla
H youla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 367 μηνύματα.

H youla GATO έγραψε στις 09:25, 12-09-10:

Ευχαριστώ!!!

Παράθεση

Ceres Victoria

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 5,971 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 11:56, 12-09-10:

παρακαλω Υπαρχουν μερικες μαρκες ακομα, αν τις θυμηθω θα σου τις γραψω και αυτες
Μια καλη λυση ειναι να βαζεις χαρτι κουζινας στα ουρα και να το πατας μεχρι να απορροφησει ολο το υγρο (αν ειναι στεγνο, το βρεχεις με ζεστο νερο). Επειτα βαζεις λευκο ξυδι, το αφηνεις για λιγη ωρα και επαναλαμβανεις την διαδικασια με το χαρτι κουζινας. Αφου απομακρυνεις ολο το υγρο, βαζεις baking soda και απο πανω βαζεις ενα μιγμα H2O2 (hydrogen peroxide) με υγρο σαπουνι για τα πιατα ή τα χερια (αναλογια: 4-5 κουταλιες της σουπας Η2Ο2 με ενα κουταλακι υγρο σαπουνι) και τριβεις τον λεκε. Το αφηνεις μετα να στεγνωσει και μετα σκουπιζεις την baking soda με την ηλεκτρικη σκουπα.

Παράθεση

maria_kala

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_kala
H maria_kala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H maria_kala έγραψε στις 22:01, 23-12-10:

καλησπέρα

που μπορω να το βρω αυτο???

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους