Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 136,459 εγγεγραμμένα μέλη και 714,319 μηνύματα σε 22,600 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 554 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Η Madonna στην Ελλάδα;

Poly

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Poly
H Poly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πάαααααρα πολλές!!! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H Poly Εχω και παλι, γατι στο κεφαλι!!! έγραψε στις 07:35, 17-05-08:

Καλέ-καλέ άνθρωποι πείτε μου αν ξέρει κανείς?
Διάβασα σ' ένα blogg αυτό:

Φουντώνουν οι φήμες τις τελευταίες μέρες ότι θα επισκεφτεί τη χώρα
μας η βασίλισσα της ποπ. Ο λόγος είναι το γεγονός ότι αν μπει κανείς
στο επίσημο site τηςwww.madonna.com και πάει στο link με την
παγκόσμια περιοδεία της, θα δει ότι τη μία μέρα είναι μέσα στην
Αθήνα, ενώ την επόμενη δεν υπάρχει καν η χώρα μας μέσα.

Κοίταξα στο site αλλά δεν έβγαλα άκρη...
Ξέρει κανείς;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Havana (Katrin!)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη Havana
H Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (16 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Havana trollarium is prohibited έγραψε στις 08:26, 17-05-08:

ετσι ακουσα ι εγω χθες...
μακαρι να ερθει..να ανεβουμε λιγακι..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stellak

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη stellak
H stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 3,843 μηνύματα.

H stellak Frozen and broken but free έγραψε στις 11:20, 17-05-08:

Πάντως εγώ την Ελλάδα δεν την είδα στις ημερομηνίες που έχει ήδη κλείσει. Τώρα αν γίνει το θαύμα και μπει αργότερα... (Αλλιώς με βλέπω κατά το τέλος Αυγούστου να παίρνω πάλι το αεροπλάνο για εξωτερικό)

Παράθεση

Shakespeare

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Shakespeare
Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (πολλές!!! έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 396 μηνύματα.

O Shakespeare έγραψε στις 14:02, 17-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Poly
Καλέ-καλέ άνθρωποι πείτε μου αν ξέρει κανείς?
Διάβασα σ' ένα blogg αυτό:

Φουντώνουν οι φήμες τις τελευταίες μέρες ότι θα επισκεφτεί τη χώρα
μας η βασίλισσα της ποπ. Ο λόγος είναι το γεγονός ότι αν μπει κανείς
στο επίσημο site τηςwww.madonna.com και πάει στο link με την
παγκόσμια περιοδεία της, θα δει ότι τη μία μέρα είναι μέσα στην
Αθήνα, ενώ την επόμενη δεν υπάρχει καν η χώρα μας μέσα.

Κοίταξα στο site αλλά δεν έβγαλα άκρη...
Ξέρει κανείς;

Φαινεται οτι θα ερθει. Δεν ανεβοκατεβαινει μια ημερομηνια με την Ελλαδα ετσι για πλακα απο το επισημο site (ο λογος για το https://www.livenation.com/madonna, οπου εμφανιστηκε 2 φορες η 27η Σεπτεμβριου ως ημερομηνια που θα τη δουμε στο Ολυμπιακο Σταδιο).

Aργοτερα το επιβεβαιωσε ο γνωστος ραδιοφωνικος παραγτωγος Γιαννης Πετριδης που οπως και να το κανουμε εχει μια εγκυροτητα, και πολυ περισσοτερο ο ελευθερος τυπος, σε σχετικο αρθρο του που μιλαει για επιβεβαιαωση απο τα κεντρικα γραφεια της ετεριας της Madonna. Μαλιστα η ειδηση θταη πρωτοσελιδο. Διαβαστε το σχετικο αρθρο εδω:

https://www.e-tipos.com/newsitem?id=36385

Ολα δειχνουν α(απο εγκυρες πηγες) οτι ε-ε-ε-ερχεται επιτελους. καιρος ηταν να ερθει και καποιος πριν αρχισει η φθινουσα πορεια του και πιασει τα 80, γιατι ολοι τοτε μας θυμουνται. οταν δεν τους θυμαται κανεις!!!

αντε γιατι εχω να το δω απο το 2004 το κοριτσι

Παράθεση

elvenstar (Έλενα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη elvenstar
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 9,564 μηνύματα.

H elvenstar έγραψε στις 14:11, 17-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Shakespeare
Ολα δειχνουν α(απο εγκυρες πηγες) οτι ε-ε-ε-ερχεται επιτελους. καιρος ηταν να ερθει και καποιος πριν αρχισει η φθινουσα πορεια του και πιασει τα 80, γιατι ολοι τοτε μας θυμουνται. οταν δεν τους θυμαται κανεις!!! αντε γιατι εχω να το δω απο το 2004 το κοριτσι
τώρα για να πω και την κακία μου (πάλι) μπόρεί να μην τα έπισε τα 80 αλλά είναι κάπου εκει κοντα να μηδενίσει. Και όσο για την φθήνουσα πορεία της νομίζω ότι έχει αρχίσει προ πολλού απλά έχει μερικές αναλαμπές λόγο καλού μανατζερ

Παράθεση

Shakespeare

Δραστήριο Μέλος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (πολλές!!! έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 396 μηνύματα.

O Shakespeare έγραψε στις 14:18, 17-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Sli8erin
τώρα για να πω και την κακία μου (πάλι) μπόρεί να μην τα έπισε τα 80 αλλά είναι κάπου εκει κοντα να μηδενίσει. Και όσο για την φθήνουσα πορεία της νομίζω ότι έχει αρχίσει προ πολλού απλά έχει μερικές αναλαμπές λόγο καλού μανατζερ
Oτι εχει μεγαλωσει ειναι αληθεια, αλλα θελω να πω οτι ακομα ειναι στο Νο1 σε πωλησεις, δεν μπορει να πει κανεις οτι φθινει νομιζω απο τη στιγμη που η προηγουμενη πχ περιοδεια της ηταν η εμπορικοτερη ολων των εποχων και το τελευταιο album της απο τα πιο επιτυχημενα της καριερας της.
Κα οπως και να το κανουμε ακομα ολοι μιλουν για εκεινη.

Μπορει να μην πεταμε τη σκουφια μας για τη φωνη της, αλλα ξερει τι κανει.

Ακομα και αν δεν εχει την ενεργεια που ειχε, για 50 χρονων δεν τα παει καθολου ασχημα!

Παράθεση

elvenstar (Έλενα)

Επιφανές Μέλος

H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 9,564 μηνύματα.

H elvenstar έγραψε στις 14:28, 17-05-08:

Oτι εχει μεγαλωσει ειναι αληθεια, αλλα θελω να πω οτι ακομα ειναι στο Νο1 σε πωλησεις, δεν μπορει να πει κανεις οτι φθινει νομιζω απο τη στιγμη που η προηγουμενη πχ περιοδεια της ηταν η εμπορικοτερη ολων των εποχων και το τελευταιο album της απο τα πιο επιτυχημενα της καριερας της.
Κα οπως και να το κανουμε ακομα ολοι μιλουν για εκεινη.

Μπορει να μην πεταμε τη σκουφια μας για τη φωνη της, αλλα ξερει τι κανει.

Ακομα και αν δεν εχει την ενεργεια που ειχε, για 50 χρονων δεν τα παει καθολου ασχημα!
Καλά αυτά με τα στατιστικά των δισκογραφικών εταιρειών εγώ δεν τα πολύ πιστεύω κάθε φορά που κάνει κάποιος ένα δίσκο είνα ο εμπορικότερος ή συναυλία είναι η πιο πετυχημένη κλπ ακόμα κ για τις πωλήσεις των δίσκων έχουν μειώσει τα όρια κ ο καθε ένα παίρνει πλατινένιο δίσκο πουλώντας 3 CD. Η αλήθεια είναι ότι δεν πείθομαι κ πολύ εύκολα κ αν σκεφτείς πόσα χρόνια ήταν στην αφάνεια η Μαντόνα καταλαβαίνεις ότι δεν είναι κ ακριβώς έτσι όπως μας τα λένε τα πράγματα αφού δεν άφησε γυναικα για γυναίκα που να μη φιλησεί αποφάσισε τώρα να κάνει ντουέτο με τον Τιμπερλεϊκ κ πήρε λίγο τα πάνω της (δεν λέω ότι ο Τιμπερλεϊκ είναι κάτι το ιδιαίτερο απλά πουλάει αυτό το διάστημα)

Παράθεση

Shakespeare

Δραστήριο Μέλος

O Shakespeare έγραψε στις 14:37, 17-05-08:

Καλά αυτά με τα στατιστικά των δισκογραφικών εταιρειών εγώ δεν τα πολύ πιστεύω κάθε φορά που κάνει κάποιος ένα δίσκο είνα ο εμπορικότερος ή συναυλία είναι η πιο πετυχημένη κλπ ακόμα κ για τις πωλήσεις των δίσκων έχουν μειώσει τα όρια κ ο καθε ένα παίρνει πλατινένιο δίσκο πουλώντας 3 CD. Η αλήθεια είναι ότι δεν πείθομαι κ πολύ εύκολα κ αν σκεφτείς πόσα χρόνια ήταν στην αφάνεια η Μαντόνα καταλαβαίνεις ότι δεν είναι κ ακριβώς έτσι όπως μας τα λένε τα πράγματα αφού δεν άφησε γυναικα για γυναίκα που να μη φιλησεί αποφάσισε τώρα να κάνει ντουέτο με τον Τιμπερλεϊκ κ πήρε λίγο τα πάνω της (δεν λέω ότι ο Τιμπερλεϊκ είναι κάτι το ιδιαίτερο απλά πουλάει αυτό το διάστημα)
παντα ηταν προκλητικη, αυτο δεν θα αλλαξει. το ζητουμενο της ουτως η αλλως ειναι στο show, οχι να μας συγκινησει με τις φωνητικες της (γκουχ γκουχ) ικανοτητες.
οσο για τις μετρησεις, αυτο που λες με τα πλατινενια ειναι αληθεια σε μικρες αγορες, οπως η ελλαδα.
Παγκωσμιως δε νομιζω οτι μια εταιρια τη συμφερει να προωθει μια πενηνταχρονη γυναικα πια.

και στο κατω κατω οσο χτιζει ορφανοτροφεια και σχολεια στο Malawi, καλα κανει..

Παράθεση

elvenstar (Έλενα)

Επιφανές Μέλος

H elvenstar έγραψε στις 14:42, 17-05-08:

παντα ηταν προκλητικη, αυτο δεν θα αλλαξει. το ζητουμενο της ουτως η αλλως ειναι στο show, οχι να μας συγκινησει με τις φωνητικες της (γκουχ γκουχ) ικανοτητες.
οσο για τις μετρησεις, αυτο που λες με τα πλατινενια ειναι αληθεια σε μικρες αγορες, οπως η ελλαδα.
Παγκωσμιως δε νομιζω οτι μια εταιρια τη συμφερει να προωθει μια πενηνταχρονη γυναικα πια.

Μακάρι να τα χτίζει έστω κ επειδή είναι της μόδα -γιατί αυτό πιστεύω- (i'm bad το ξέρω). Όσο για το προκλητικό έχουν δει τόσα τα ματάκια μας που περισσότερο θα με σόκαρε αν είχε καλή φωνή παρά αν φιλιέται με την Μπριτνει

Παράθεση

Shakespeare

Δραστήριο Μέλος

O Shakespeare έγραψε στις 20:00, 10-06-08:

Είναι πλέον επίσημο!
Ανακοινώθηκε στην επίσημη ιστοσελίδα της Madonna https://www.madonna.com
Σαββατο, 27 Σεπτεμβρίου 2008 ΟΑΚΑ
Sticky & Sweet Tour

Eισιτήρια απο 80 εως 250 ευρώ (αουτς)
Προπωληση απο 27 Ιουνιου

Παράθεση

Vivikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivikos
. Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O Vivikos έγραψε στις 18:14, 11-06-08:

Ποιά φθίνουσα αγαπητέ Sli8erin;;;; Αν ασχολείσαι έστω και λίγο με τη μουσική σκηνή, είτε σε Αμερική, είτε σε Ευρώπη, είμαι σίγουρη ότι θα έχεις διαπιστώσει ότι οι περισσότεροι "μεγάλοι'' καλλιτέχνες την αντιγράφουν !!!! Και αν όντως πιστεύεις ότι έχει πάρει την κατιούσα πώς εξηγείς το γεγονός ότι μόλις ανακοινωθεί οποιαδήποτε εμφάνιση της, πριν τυπωθούν τα εισιτήρια της, είναι ήδη πουλημένα;;;;; Και έχε υπόψη σου ότι στα πιο μικρά της events συζητάμε για τουλάχιστον 50.000 κόσμο:up:

Συγνώμη για το ύφος, αλλά τρελαίνομαι όταν ακούω χαζά

Παράθεση

elvenstar (Έλενα)

Επιφανές Μέλος

H elvenstar έγραψε στις 18:29, 11-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Vivikos
Ποιά φθίνουσα αγαπητέ Sli8erin;;;; Αν ασχολείσαι έστω και λίγο με τη μουσική σκηνή, είτε σε Αμερική, είτε σε Ευρώπη, είμαι σίγουρη ότι θα έχεις διαπιστώσει ότι οι περισσότεροι "μεγάλοι'' καλλιτέχνες την αντιγράφουν !!!! Και αν όντως πιστεύεις ότι έχει πάρει την κατιούσα πώς εξηγείς το γεγονός ότι μόλις ανακοινωθεί οποιαδήποτε εμφάνιση της, πριν τυπωθούν τα εισιτήρια της, είναι ήδη πουλημένα;;;;; Και έχε υπόψη σου ότι στα πιο μικρά της events συζητάμε για τουλάχιστον 50.000 κόσμο:up: Συγνώμη για το ύφος, αλλά τρελαίνομαι όταν ακούω χαζά
αγαπητή Sli8erin
Αυτή είναι η άποψή μου ότι τώρα το αν είναι χαζή για σένα δεν μπορώ να κάνω τίποτα γι αυτό. Δεν υπήρξα ποτέ Fun κανενός -το θεωρώ ηλίθιο- και δεν με ενδιαφέρει να εμπλακώ σε τέτοιου είδους ανούσιους καυγάδες. Η άποψη μου είναι ότι η Μαντόνα είναι μία ώριμη κυρία η οποία βαδίζει προς την δύση της. Χαζή ή όχι αυτή είναι η άποψή μου έχω διακαίομαι να την έχω!!!

Παράθεση

Vivikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivikos
. Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O Vivikos έγραψε στις 18:38, 11-06-08:

Καταρχήν συγνώμη για τη λάθος προσφώνηση (αγαπητέ/ή). Δεν έχω σκοπό να δημιουργήσω καυγά με κανέναν. Δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε. Απλά νομίζω ότι (έστω κι αν δεν είμαστε φαν κάποιου καλλιτέχνη - όποιος κι αν είναι αυτός) να αναγνωρίζουμε τι κάνει. Αυτό απλά

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Οι νεόπτωχοι στην Ελλάδα - Από athanasiad
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-12-09 στις 21:21.
    • Όλα τα κτηνιατρεία στην Ελλάδα - Από Havana
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-08-09 στις 08:22.
    • Οχι τσίρκο με ζώα στην Ελλάδα - Από yasmin1gr
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ελπιδοφόρες εμπειρίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-03-09 στις 02:23.
    • 1o Φεστιβάλ Γάτας στην Ελλάδα - Από Havana
      Το θέμα έχει λάβει 93 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-06-08 στις 00:47.
    • Η πραγματικότητα: Η φιλοζωΐα στην Ελλάδα! - Από yasmin1gr
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-05-07 στις 01:43.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους