Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 110,066 εγγεγραμμένα μέλη και 712,711 μηνύματα σε 22,409 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 461 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Καινούριο μέλος στην οικογένεια

ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ
H ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (9 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 170 μηνύματα.

H ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ έγραψε στις 16:06, 28-08-08:

Πριν λίγη ώρα μιλούσα με μία κυρία από ένα σωματείο και λέμε να υιοθετήσω ένα γατί που έχει μεν σωθεί προσωρινά από τον θάνατο αλλά χρειάζεται κάποιες εξετάσεις και θεραπεία κάθε χρόνο.Απ`οτι μου είπε το γατί είχε υγρό στην καρδούλα του και τίτλο 1/1600 στη λοιμώδη περιτονίτιδα. Μου είπε επίδης πως όλες οι γάτες έχουν τίτλο αλλά αυτός είχε παραπάνω από το κανονικό και νόσησε. Πρέπει να κάνει εξετάσεις κάθε χρόνο και αν βρεθούν ανεβασμένες τιμές να παίρνει ιντερφερόνη 1-2 φορές το χρόνο. Περιμένω να κάνω εντός των ημερών τη γνωριμία μαζί του και φαντάζομαι πολύ σύντομα θα έχω ένα καινούριο μέλος στην οικογένεια. Θα σας ενημερώνω με τις εξελίξεις...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jasmine

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη jasmine
H jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πολλές αδέσποτες-όλες όσες έβρισκα κατά διαστήματα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 552 μηνύματα.

H jasmine έγραψε στις 16:16, 28-08-08:

Καλώς να το δεχτείς το νέο μέλος!!!!!
Δεν ξέρω και πολλά από αυτά, αλλά μάλλον θα θέλει ιδιαίτερη φροντίδα.
Έχει κι αυτό ανάγκη από μια ζεστή αγκαλίτσα και μάλλον ήταν τυχερό που βρήκε τη δική σου.
Αναμένουμε νεότερα και φωτογραφιούλες.
Και πάλι με το καλό!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Orangelo

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Orangelo
H Orangelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 304 μηνύματα.

H Orangelo έγραψε στις 16:20, 28-08-08:

Να σας ζήσει για πολλά πολλά χρόνια!:up:

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,184 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 16:41, 28-08-08:

Να σας ζήσει!Μήπως είναι ο Πέρσης γατούλης της αγγελίας;

Παράθεση

ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ

Δραστήριο Μέλος

H ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (9 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 170 μηνύματα.

H ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ έγραψε στις 16:53, 28-08-08:

Ναι γι`αυτόν τον γατούλι λέω Τον Μάριο

Παράθεση

RedCat

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη RedCat
H RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 εν οικω, πολλές εν δημω έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,315 μηνύματα.

H RedCat έγραψε στις 16:53, 28-08-08:

Μπράβο σου Ελένη. Ελπίζω και πιστεύω ο γατούλης με την αγάπη και τη βοηθεια σου να τα παει πολύ πολύ καλά.

Παράθεση

ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ

Δραστήριο Μέλος

H ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ έγραψε στις 16:54, 28-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Orangelo
Να σας ζήσει για πολλά πολλά χρόνια!:up:
ευχαριστώ αλλά να τον παρω πρώτα.....

Παράθεση

ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ

Δραστήριο Μέλος

H ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ έγραψε στις 17:03, 28-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Nota
Μπράβο σου Ελένη. Ελπίζω και πιστεύω ο γατούλης με την αγάπη και τη βοηθεια σου να τα παει πολύ πολύ καλά.
Να`σαι καλά και γω αυτό πιστεύω.

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,184 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 17:17, 28-08-08:

Κι εγώ πιστευω ότι με αγάπη και σωστή φροντίδα θα πάει πολύ καλύτερα!Πολλές αγκαλιές να του κανετε,και θα σας τις ανταποδώσει στο μέγιστο!

Παράθεση

ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ

Δραστήριο Μέλος

H ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ έγραψε στις 17:40, 28-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από moukelis
Κι εγώ πιστευω ότι με αγάπη και σωστή φροντίδα θα πάει πολύ καλύτερα!Πολλές αγκαλιές να του κανετε,και θα σας τις ανταποδώσει στο μέγιστο!
Είμαι σίγουρη ότι θα μου το ανταποδώσει στον μεγαλύτερο βαθμό. Αλλωστε δεν είναι τυχαίο που λένε πως τα ζώα έχουν διαίσθηση....Ομως δεν ξέρω ακόμα αν θα έρθει αυτό το γατούλι στη αγλαλιά μου.... περιμένω.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους