Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 123,973 εγγεγραμμένα μέλη και 713,649 μηνύματα σε 22,523 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 516 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόβλημα με μυρμήγκια!

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,787 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:55, 19-08-21:

Αρχική Δημοσίευση από l.kyveli
Παιδιά το νερό δεν νομίζω ότι κάνει τίποτα, σήμερα τα βρήκα μέσα στο φαγητό της γάτας και μέσα στο νερό της επίσης...Κολυμπούσαν!
Εκτός αν τα δικά μας έχουν πάρει και μαθήματα καταδύσεων...
Δεν είχαμε ποτέ μερμύγκια μέσα στο σπίτι, τώρα με το γατάκι μας μας επισκέφτηκαν.
Λέω να του βάζω συχνά να τρώει και να το μαζεύω μετά, δεν τα μπορώ καθόλου. Δεν τα σκοτώνω εκτός σπιτιού αλλά μέσα στο σπίτι δεν είμαι τόσο ευγενική...

Δες οτι σου εγραψαν και οι κοπελες πριν,αλλα πρεπει βασικα να βρεις απο που μπαινουν και εγω αντιμετωπιζω αυτο το προβλημα.Μπαινουν,οσο απιστευτο και να φαινεται απο την μπαλκονοπορτα ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!

Πρεπει να εχεις πεντακαθαρα,κανενα ψιχουλο ή τροφιμο στο πατωμα και εγω σωθηκα με κατι απωθητικα κουτακια που πουλανε στα ΣΜ αλλα ΓΙΑ ΕΞΩ ΜΟΝΟ θα τα βαλεις.Εγω τα εβαλα στο μπαλκονι.Οχι μεσα στο σπιτι οχι επειδη μυριζουν απλα απο φοβο μην το γλυψει η δικια μου η γατα,
ΣΩΘΗΚΑ! Ουτε για δειγμα μυρμηγκι! Πιστεψε με ειχα τεραστιο προβλημα.

Οποτε 2 πραγματα.
-Πεντακαθαρα μεσα.
-Απωθητικα μυρμηγκιων απο ΣΜ αλλα ΕΞΩ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • SOS-πρόβλημα - Από ntina
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-06-09 στις 17:42.
    • Πρόβλημα με μυρμήγκια - Από Voula
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-06-09 στις 09:36.
    • Έχω πρόβλημα - Από myrtos
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-09-08 στις 08:20.
    • Πρόβλημα στο ματάκι & ακόμη ένα πρόβλημα... - Από RedCat
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-01-07 στις 21:27.
    • Πρόβλημα!!! - Από Κατερίνα
      Το θέμα έχει λάβει 30 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-11-06 στις 23:07.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους