Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 113,053 εγγεγραμμένα μέλη και 713,221 μηνύματα σε 22,450 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 347 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ψάχνω για μωράκι-γατάκι

pussycat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pussycat
H pussycat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H pussycat έγραψε στις 09:59, 03-03-13:

Καλημέρα σε όλους,
σε ένα μήνα περίπου μετακομίζω και επιτέλους θα μπορέσω να πάρω ένα γατάκι! Υπάρχει κανένα γατομωρό στα σκαριά? Δεν με νοιάζει, ούτε θέλω ράτσα, έχω όμως μια προτίμηση σε μακρύτριχα ή ημιμακρυτριχα. Εν τω μεταξύ κοιτάζω στις αγγελίες...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fideloudi
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 13:28, 03-03-13:

Καλημέρα! Θα σας στείλω προσωπικό μήνυμα με γατάκια που έχουν βρει γνωστοί μου και τα χαρίζουν, κουκλάκια όλα. Μερικά είναι φουντωτά όπως τα θέλετε. Επίσης, γέννησε η γάτα μιας φίλης μου έναν μπέμπη και θα το δώσει γιατί η ίδια έχει ήδη πολλές γάτες στο σπίτι. Θα σας στείλω φωτό του.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lacrima

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Lacrima
H Lacrima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Lacrima έγραψε στις 16:12, 26-05-13:

Καλησπέρα! Βρήκες τελικά γατάκι;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

athenzable

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη athenzable
H athenzable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H athenzable έγραψε στις 23:11, 03-06-13:

γεια σου...εδω και τρεις μερες εχω σπιτι μου δυο μωρα γατακια που βρηκα στο δρομο...ειναι καταπληκτικα. το ενα ειναι ολομαυρο ημιμακρυτριχο και το αδερφακι του ασπρουλι με τριχρωμη ουρα και κεφαλακι. επειγει να βρουν ενα σπιτικο καθως εχω ηδη δυο γατες και αυτη τη στιγμη αδυνατω να φροντισω και τριτη! μπορω να σου στειλω και φωτο ή να επικοινωσω και αλλιως μαζί σου;;

το μειλ μου ειναι : a.siaf@hotmail.com

στειλε μου!!!!

https://forum.mycat.gr/showthread.php?t=136006

εβαλα την αγγελια εδω...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Selina Kyle : 04-06-13 στις 09:19. Αιτία: merge
Παράθεση

etsitsirikou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη etsitsirikou
H etsitsirikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H etsitsirikou έγραψε στις 11:42, 05-06-13:

Καλημέρα,
χαρίζω ένα πανέμορφο θηλυκό γατάκι 4 εβδομάδων, με πλαστικο κλουβακι μεταφοράς την άμμο του και τροφή.
Το πήγα ήδη στον κτηίατρο για αποπαρασίτωση εσωτερική και εξωτερική και είναι απόλυτα υγιές.
Είναι ασπρόμαυρο, με γκριζογάλανα ματάκια, ήσυχο, έμαθε να πηγαίνει στην λεκάνη του και είναι πολύ γλυκό και παιχνιδιάρικο.
Επίσης είναι ημιμακρύτριχο.
Αν θέλεις επικοινώνησε μαζί μου για να σου στείλω φωτογραφίες.
Ελένη , τηλ.6937-035650, e_tsitsirikou@yahoo.gr

έχω βάλει και αγγελία στο forum σήμερα, μπορείς να δείς φωτογραφίες εκεί!!
Ελένη

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 05-06-13 στις 13:55. Αιτία: Προσθήκη link αγγελίας
Παράθεση

Χριστίνα1818

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Χριστίνα1818
H Χριστίνα1818 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Χριστίνα1818 έγραψε στις 18:43, 11-12-13:

Συγνώμη που δεν σας απάντησα αλλά μετακόμισα και άλλαξα συνδρομητή και δεν είχα ίντερνετ για κάποιο καιρό.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους