Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 130,766 εγγεγραμμένα μέλη και 713,726 μηνύματα σε 22,530 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 410 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Βαλεριάνα για 'μας και τις γάτες μας και λοιπά βότανα!

evi27

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη evi27
H evi27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

H evi27 έγραψε στις 12:43, 21-09-10:

Διάβασα ότι στις γάτες εκτός από το catnip αρέσει η βαλεριάνα. Αυτό ισχύει? Η βαλεριάνα όμως δεν είναι φυσικό ηρεμιστικό? Είχα πάρει αποξηραμένη βαλεριάνα από μαγαζί με βιολογικά προιόντα για να κάνω τσάι αλλά μυρίζει τόσο έντονα και απαίσια που ήθελα να την πετάξω! Και αν αρέσει στις γάτες τι κάνουν το μασουλάνε?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,184 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 12:48, 21-09-10:

Σε καποιες πιανει,σε καποιες οχι,οπως δηλαδη ακριβως συμβαινει και με το catnip.Οι αντιδρασεις ποικιλλουν,καποιες γινονται νωχελικες,αλλες πιο ενεργητικες.Παντως επειδη κι εγω εχω δοκιμασει ριζα και οντως μυριζει απαισια,παρε αποζηραμενα φυλλα αν το αποφασισεις,κι γεμισε τους μια παλια καλτσα που θα δεσεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evi27

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη evi27
H evi27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

H evi27 έγραψε στις 18:17, 22-09-10:

Α αυτό με την κάλτσα είναι πολύ ωραία ιδέα! Ευχαριστώ!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fonia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Fonia
H Fonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H Fonia έγραψε στις 14:17, 25-10-10:

Είχα πάρει και εγώ ρίζα βαλεριάνας για τσάι με την εντύπωση ότι αυτό είναι το catnip. Η μικρή μου την πρώτη φορά το έπαιξε λίγο και το ψιλομασούλησε. Στην πορεία το παράτησε και δεν του έδωσε καμία σημασία. Ρώτησα τον κτηνιατρο και μου είπε να μην της ξαναδώσω αλλά δεν κατάλαβα το γιατί

Παράθεση

elmeow (Ελένη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη elmeow
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πολλάάάά τσιτσινιάάάά! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H elmeow A meow massages the heart... έγραψε στις 22:42, 24-06-11:

Xθες έφτιαξα τσάι βαλεριάνας και η μικρή μου τρελάθηκε,ούτε με τον catnip δεν έκανε έτσι..ήθελε χάδια..να παίξει,έτρεχε,τριβόταν ανάσκελα..όλα μαζί..
Τρόμαξα λιγάκι και την έκρυψα μην τη φάει..
Ξέρετε αν κάνει να την μυρίζουν αν όχι να την μασουλήσουν..δεν το έχω ξαναδεί..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vasilios

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη vasilios
Ο vasilios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O vasilios έγραψε στις 07:12, 25-06-11:

έγω έχω πάρει από το φαρμακείο σε συμπηκνωμένη υργή μορφή .Της το έδινα σε περιόδους οίστρου και πραγματικά ηρεμούσε πολύ . Δεν μου είχε πει κάτι αρνητικό ο κτηνίατρος , απλά παν μέτρο άριστο μην τα κάνουμε και πρεζάκια τα γατιά .

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Sailor Moon

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sailor Moon
H Sailor Moon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.

H Sailor Moon έγραψε στις 19:26, 12-12-11:

Εγώ πάντως του τυλίγω καμιά φορά φακελάκι βαλεριάνας μέσα σε ένα κομμάτι υφάσματος και κάνει σαν τρέλος κυλιέται στο πάτωμα, τρέχει από δω κι από κει... χτες μάλιστα κατάφερε να σκίσει το φακελάκι κ να βγουν τα φύλλα κ επειδή δεν ξέρω αν πρέπει να τα τρώει τον έπιασα για να τον απομακρύνω κ μόνο που δεν με έφαγε λες και του έπαιρνα την πρέζα του πάντως ο δικός μου θα ασχοληθεί μαζί της κανένα τέταρτο με 20λεπτο κ μετά θα τη βαρεθεί Θα δοκιμάσω να του βάζω στη γατοφόρο του όταν ταξιδεύουμε μήπως τον χαλαρώνει γιατί είναι πολύ φοβιτσιάρης

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Backdrop

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 09:24, 19-02-13:

Ξέρατε ότι αντί για catnip , υπέροχο αντικατάστατο είναι το περιβόητο κεσεδάκι που κάναμε μικροί στο σχολείο με τις φακές?
Μου το είπε η βοηθός της κτηνίατρου που είχαμε πιάσει κουβέντα τις προάλλες, η οποία έχει και τρέλα με τα γατιά!!
Τρελαίνονται για το φυτό που βγαίνει από το κεσεδάκι, και λέω τώρα τις επόμενες μέρες να το δοκιμάσω!!

....Πολλές Καλημέρες!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 19-02-13 στις 16:17. Αιτία: Split
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,020 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 10:23, 19-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Backdrop
Άσχετο: Ξέρατε ότι αντί για catnip , υπέροχο αντικατάστατο είναι το περιβόητο κεσεδάκι που κάναμε μικροί στο σχολείο με τις φακές?
Μου το είπε η βοηθός της κτηνίατρου που είχαμε πιάσει κουβέντα τις προάλλες, η οποία έχει και τρέλα με τα γατιά!!
Τρελαίνονται για το φυτό που βγαίνει από το κεσεδάκι, και λέω τώρα τις επόμενες μέρες να το δοκιμάσω!!

....Πολλές Καλημέρες!!!!!
Αυτό με το κεσεδάκι δεν το ξέρω, το τρώνε δηλαδή ή το μυρίζουν, τρίβονται κλπ; Πως λειτουργεί, δεν κατάλαβα... Εγώ αντί για catnip τους τρίβω βαλεριάνα σε παιχνίδια, ονυχοδρόμιο κλπ κι εκστασιάζονται! Το γλείφουν με μανία, το μυρίζουν, τρίβονται, σαν παλαβά σας λέω! Βέβαια, δεν ξέρω πόσο τα επηρεάζει, μην τα κάνω και junkie τα παιδιά μου, οπότε το κάνω μια φορά το μήνα και αν...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kat-cats (Κατερίνα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kat-cats
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,555 μηνύματα.

H kat-cats έγραψε στις 10:36, 19-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από aba
Αυτό με το κεσεδάκι δεν το ξέρω, το τρώνε δηλαδή ή το μυρίζουν, τρίβονται κλπ; Πως λειτουργεί, δεν κατάλαβα... Εγώ αντί για catnip τους τρίβω βαλεριάνα σε παιχνίδια, ονυχοδρόμιο κλπ κι εκστασιάζονται! Το γλείφουν με μανία, το μυρίζουν, τρίβονται, σαν παλαβά σας λέω! Βέβαια, δεν ξέρω πόσο τα επηρεάζει, μην τα κάνω και junkie τα παιδιά μου, οπότε το κάνω μια φορά το μήνα και αν...
που τη βρίσκεις τη βαλεριάνα σε χόρτο....; στα φαρμακεία....;;; μπας και δώσω στην Κίρα τα βράδια που την πιάνει ταραχή!! χαχαχαχαχα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,020 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 10:51, 19-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από kat-cats
που τη βρίσκεις τη βαλεριάνα σε χόρτο....; στα φαρμακεία....;;; μπας και δώσω στην Κίρα τα βράδια που την πιάνει ταραχή!! χαχαχαχαχα
Το βρίσκω σε μορφή αποξηραμένη για τσάι, να πω την αλήθεια για εμένα το είχα πάρει, από τη λαϊκή συγκεκριμένα, ένα φεγγάρι είχα κάτι αϋπνίες, αλλά αν το μυρίσεις σου φεύγουν οι αϋπνίες! Μυρίζει λίγο απαίσια, κάτι ανάμεσα σε τυρίλα-ποδαρίλα, αλλά δε με πειράζει, αυτά τρελαίνονται. ΥΓ: Δεν ηρεμούν απαραίτητα!

Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη koukimanster
H koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 955 μηνύματα.

H koukimanster ή έγραψε στις 11:20, 19-02-13:

οφφ τοπικ

Παράθεση

Backdrop

Δραστήριο Μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 11:31, 19-02-13:

Βαλεριάνα?????? Πουλάει η λαική βαλεριάνα?
Aba άμα έχει τέτοια μυρωδιά "υπέροχη" , ίσως μπορώ να κατλάβω γιατί και μόνο με τη μυρωδιά σου φεύγουν οι αυπνίες... πέφτεις ξερή από τη βρώμα εε???
Καλά θα πάω στο λιμάνι στην αγορά να κοιτάξω...
Α ρε Ήρα από νωρίς στα βάσανα θα μπεις!!!!!
Σκεφτόμουν να την πάρω για μένα!!! Καλά παιδιά πέρα από την πλάκα , δοκίμασα σε ένα καφέ βότανο Λουίζα και είναι απιστευτο!!!!!! Κράτησα και την εταιρία να το ψάξω και στα σουπερμαρκετ άμα δεν το βρω στην αγορα στον Πειραιά .. είναι της nestea

Το κεσεδακι με τις φακές τώρα...
Τρως γιαούρτι - εξού και το κεσεδάκι- βάζεις βαμβακι στο αδειο κεσεδακι και φακές και το ποτίζεις τακτικά... και φυτρώνει το φυτό της φακής!!!
Τρώνε το φυτό που βγάζει, και τους βοηθά μου φαίνεται στη καλή λειτουργία του στομαχιού, άμα θέλουν να βγάλουν τρίχες να γίνει πιο εύκολα κ.λ.π....
Είναι χωρίς χημικά,λιπάσματα κλπ και το έχεις φτιάξει εσύ!!!
Γενικότερα , τα λουλούδια τα λεπτά τα τρώνε ούτως ή άλλως...

Είμαστε τελςίως off topic εεε??

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Backdrop : 19-02-13 στις 11:42.
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba

H aba έγραψε στις 11:45, 19-02-13:

Backdrop ακριβώς για αυτό φεύγουν οι αϋπνίες! Η λουίζα είναι εκπληκτική, άσε τι βγάζει η nestea κι η lipton, πήγαινε σε ένα μαγαζάκι με βότανα, σε ένα καφεκοπτείο που έχει και τσαγάκια κλπ και προμηθεύσου χύμα, εκεί θα καταλάβεις γεύση και άρωμα! Χώρια που μυρίζει υπέροχα, σαν λεμονάκι κι είναι νομίζω και πολύ εύκολη στην καλλιέργεια, αν έχεις μεράκι βάλε σε καμιά γλάστρα!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 19-02-13 στις 16:19. Αιτία: Προσαρμογή στους Όρους Χρήσης
Παράθεση

Backdrop

Δραστήριο Μέλος

H Backdrop έγραψε στις 11:52, 19-02-13:

Μα σου λέω ξετρελάθηκα που το δοκίμασα, παρόλο που ήταν συσκευασμένο προιόν..
Ξέρεις στην αρχή ενώ ήθελα να παραγγείλω σαγκρια και γενικότερα κρασί, μου λένε πως δεν έχουν και ότι έχουν τελειώσει όλα(!) , ήθελα να παραγγείλω χαμομήλι -αλλά θα γινόμουν ξεφτίλα να πάρω στις 10.00 το βράδυ χαμομήλι- οπότε λέω να δοκιμάσω τελείως δισταχτικά τη Λουίζα....
Μια από αυτές τις μέρες θα το αναζητήσω!
Αντε ... δεν το ήξερα ότι είναι τόσο εύκολο να την "φυτέψω"!!!! Θα πράξω αναλόγως!! Τέλεια! Thanks για το tip!

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba

H aba έγραψε στις 11:59, 19-02-13:

Τell me about it! Πεθαίνω για καφέδες κι αφεψήματα! (και κρασιά εννοείται!) Δοκίμασε και πράσινο τσάι με τζίντζερ, μισή φετούλα που θα βάλεις εσύ μέσα ή chai latte, ψάξε στο ίντερνετ για συνταγές....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 19-02-13 στις 16:19. Αιτία: Προσαρμογή στους Όρους Χρήσης
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba

H aba έγραψε στις 12:05, 19-02-13:

Εδώ επισυνάπτω συνταγή για chai latte που ανέφερα, στο άρθρο αναφέρεται έτοιμο μίγμα αλλά αν πατήσει κάποιος το λινκ του βγάζει τα συστατικά και μπορεί να το φτιάξει μόνος του! Για τους λάτρεις του τσαγιού!

https://www.tsai.gr/syntagh_chai_latte.php

Παράθεση

Milve (Ήβη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Milve
H Ήβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H Milve έγραψε στις 12:30, 19-02-13:

Η λουίζα είναι καταπληκτική σε ρόφημα και πολύ χαλαρωτική! Επίσης διώχνει και τα κουνούπια . Εγώ την έχω φυτέψει στον κήπο μου και λίγο πριν ξεραθεί κόβω μεγάλα κλωνάρια και τα αποξηραίνω για να έχω και τον χειμώνα . Εννοείται ότι το καλοκαίρι την βάζω φρέσκια στα ροφήματα μου !!!

Παράθεση

Backdrop

Δραστήριο Μέλος

H Backdrop έγραψε στις 12:38, 19-02-13:

Τell me about it! Πεθαίνω για καφέδες κι αφεψήματα! (και κρασιά εννοείται!) Δοκίμασε και πράσινο τσάι με τζίντζερ, μισή φετούλα που θα βάλεις εσύ μέσα ή chai latte, ψάξε στο ίντερνετ για συνταγές....
Tο έχω δοκιμάσει ήδη με τζίντζερ και γαρύφαλλο και είναι από τα αγαπημένα μου!

Παράθεση

Backdrop

Δραστήριο Μέλος

H Backdrop έγραψε στις 12:44, 19-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Milve
Επίσης διώχνει και τα κουνούπια
Καλή λύση για τα κουνούπια που με έχει βγάλει ασπροπρόσωπη είναι ο ελληνικός με σταγόνες λεμονιού!
Τα βάζεις σε αλουμινόχαρτο, καις μόνο το σημείο που έχει τον καφε με το λεμόνι, και ... adios κουνούπια!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 19-02-13 στις 16:20. Αιτία: Προσαρμογή στους Όρους Χρήσης
Παράθεση

kathy85 (Κατερίνα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kathy85
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πάνω από 20 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 1,480 μηνύματα.

H kathy85 Κρρρρρρρρ έγραψε στις 20:26, 24-02-13:

Εμεις εχουμε Λουιζα στο εξοχικο μας και καθε καλοκαιρι αποξηραινω και εχω ολο το χειμωνα. Πινω καθε μερα μια κουπα τσαϊ λουιζας. Ειναι και λιποδιαλυτικο.

Παράθεση

tz3nh

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tz3nh
H tz3nh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H tz3nh έγραψε στις 21:33, 24-02-13:

Όντως μυριζει απαισια. Σε εμενα παντως δεν επιασε η Βαλεριανα μια φορα που την δοκιμασα

Παράθεση

TigeDiego

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TigeDiego
H TigeDiego αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H TigeDiego έγραψε στις 09:35, 11-07-14:

Καληπερα σας!!! Ειμαι νεο μελος στην ομαδα σας και θα ηθελα να σας ρωτησω αν καποιος εχει εμπειρια με βαλεριανα σε χαπια...προκειται να κανουν το πρωτο τους ταξιδι με αεροπλανο και σκεφτομαι να τους δωσω επειδη λενε οτι δεν εχουν παρενεργειες, ισχυει;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,807 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:47, 11-07-14:

Καλησπερα καλη μου φιλη.Για πιο σιγουρα ρωτα τον κτηνιατρο σου.Πιστευω οτι ειναι πιο λαιτ απο ηρεμιστικο χαπι,αλλα δεν ειμαι κρτηνιατρος για να ξερω αν κανει να παρουν ή οχι.Οποτε μια ερωτηση στον κτηνιατρο ειναι ενδεδειγμενη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

TigeDiego

Νεοφερμένος

H TigeDiego αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H TigeDiego έγραψε στις 21:22, 11-07-14:

Ρωτησα τον κτηνιατρο μου και μου προτεινε αυτα τα χαπια αλλα ...το σκεφτομαι να τους δωσω εστω και αυτα που ειναι πιο ακινδυνα γιατι δεν ξερω πως θα αντιδρασουνε....(ε, τωρα που το σκεφτομαι μπορει να τα παρω εγω!!!)

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,807 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:27, 11-07-14:

Σε καταλαβαινω απολυτα.Τι να σου πω;Ρωτα και κανεναν αλλον κτηνιατρο,μαλιστα αν θες ρωτα και τον κτηνιατρο του σαιτ μας εδω.
Και εγω ετσι ψειρας ειμαι καια χγωνομαι φριχτα ,οποτε σε νιωθω απολυτα.

Παράθεση

Ειρήνη1234

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ειρήνη1234
H Ειρήνη1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.

H Ειρήνη1234 έγραψε στις 21:29, 11-07-14:

Μπορείς να ζητήσεις τηλεφωνικά συμβουλή και από κάποιο άλλο κτηνίατρο.
Εδώ: Γράψτε έναν κτηνίατρο εδώ υπάρχουν γραμμένοι κτηνίατροι που προτείνουν τα μέλη του forum, αν θέλεις να ρίξεις μια ματιά.
Εύχομαι να είναι ήρεμο και καλό το ταξίδι σας και όλα να πάνε καλά!

Παράθεση

TigeDiego

Νεοφερμένος

H TigeDiego έγραψε στις 21:33, 11-07-14:

Ασε...με κοροιδευουν ολοι οι φιλοι μου και μη για το πως εχω τα παιδια μου και το ποσο αγχωνομαι!!....αλλα που να καταλαβουνε πως νιωθει μια γατομανα!!... Σε ευχαριστω πολυ για το σαιτ!!

Ειρηνη μου σε ευχαριστω και σενα παρα πολυ...θα το κοιταξω τωρα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ειρήνη1234 : 11-07-14 στις 21:37. Αιτία: Merge
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους