Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 90,685 εγγεγραμμένα μέλη και 719,484 μηνύματα σε 22,831 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 307 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Χαρίζεται γκρι τιγρέ γατούλα 3,5 μηνών

Pocahontas

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Pocahontas
H Pocahontas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 521 μηνύματα.

H Pocahontas έγραψε στις 18:50, 04-10-11:

"Κοριτσάκι κι εγώ, 3,5 μηνών αποπαρασιτωμένη εσωτερικά και εξωτερικά και ψάχνω σπιτάκι μόνιμο ή προσωρινό γιατί η φιλοξενία μου τελείωνει στις 15 Οκτωβρίου. Με πετάξανε στην αυλή του προσωρινού σπιτιού μου αλλά οι ένοικοι του επιστρέφουν και το θέλουν για να μείνουν. Είμαι χαδιάρα καλόβολη και πολύ χουρχουριστή. Σας παρακαλώ θα μου δώσετε ένα σπιτάκι?? Το πρώτο μου εμβόλιο και τη στείρωση μου θα μας τα κάνουν δώρο και θα με μεταφέρουν οπουδήποτε εντός αττικής!!"

Τηλ. Επικ. 6971806445

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Pocahontas

Πολύ δραστήριο μέλος

H Pocahontas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 521 μηνύματα.

H Pocahontas έγραψε στις 18:03, 23-10-11:

υιοθετήθηκε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 18:07, 23-10-11:

να έχει μια ωραία συνγατοίκηση!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Pocahontas

Πολύ δραστήριο μέλος

H Pocahontas έγραψε στις 18:12, 23-10-11:

χαχα
το ευχόμαστε

mpoulaalekoula (Έφη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη mpoulaalekoula
H Έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H mpoulaalekoula έγραψε στις 18:45, 23-10-11:

Μπράβο !!! Είναι κούκλα!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους